Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 200

Thread: Off-topic

  1. #64
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Eu zic sa-l trimiti la ONU , sa vada toata lumea ca esti analfabet.
    ce inseamna avertismet? poate vrei sa zici pesmet.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  2. #65
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    ati ajuns sa ne-atacati?
    voi , fomisti si nemancati
    ce-are sportul ca traditie?
    la performante, e ..calvitie

    ce tie nu-ti place, altuia nu-i face
    intrati in canale si trageti de capace
    indrazniti voi , niste gunoaie
    sa va luati de noi? ne luati poate, da de... C*aie
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #66
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    alb-negrule,cum va place
    ca cineva sa va atace
    de ce-ati intrat la noi pe forum
    cand sinteti doar praf si scrum

    incercam si noi o promovare
    asta va oftica si va doare
    nu v-am facut nimic
    intelesesi tu asta negru si mic?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  4. #67
    senior BIANCO_NERO's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pacala
    pana acum de ce nu te-ai sesizat de acea poezie? Mai este una si cu o pagina inainte. Nici sir97 n-a sters-o si n-a sters-o nici pe ce-a de-a doua poezioara a voastra, versurile si rimele se accepta sau s-au acceptat pana azi.Ati intrat voi, cei iesiti din canalele durerii si saraciei din bucale si ati pangarit forumul pandurilor. Dupa ce ai facut bale pe forumul Pandurilor mai ai si tupeu sa dai avertismente?
    Nesimtitilor!
    Cine a venit pe forumul pandurilor sa injure si sa jignesca in cel mai abject mod?
    Pacala i-am scris si 97Sir si lui Vadim si stai linistit ca nu am scris doar de injuraturile tale si de ale lui gigel_bucur ..... In concluzie le-am propus celor doi sa va acorde cel putin un avertisment, dar eu zic ca meritati mai mult de atat..... Concluzia finala le va aprtine lor, nu mie, si nici tie. Si scuze ca am mancat litera N din cuvantul AVERTISMENT Si in alta ordine de idei, nu inteleg de ce simti aceasta dorinta maladiva sa ii injuri pe toti..... daca vrei acest lucuru injurai prin PM-uri pe cei care te injura, dar nu ma injura si pe mine ca asta nu te face nici superior, si nici destept.

    NUMAI BINE!
    [SIZE=4][FONT=Times New Roman][B]AVANTI BIANCO-NERI![/B][/FONT][/SIZE]
    FOREVER ANTI-BLAT!

  5. #68
    senior BIANCO_NERO's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pacala
    Quote Originally Posted by BIANCO_NERO

    IGNOR
    uite-i cum inventeaza cuvinte
    spurcaciuni fara suflet, fara minte
    [SIZE=4][FONT=Times New Roman][B]AVANTI BIANCO-NERI![/B][/FONT][/SIZE]
    FOREVER ANTI-BLAT!

  6. #69
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    Pacala, mai bine ia-ti tu usa aia in spate si fugi pe sectiunea Craiovei (sau a Pandurilor, daca te simti mai bine, desi e de conjunctura).

    Nu mai stau ca incepe meciul cu macaronarii. HAI ROMANIA!!!!

    Pa!!!

  7. #70
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    tu nu ai dreptul moral sa ataci echipa Pandurilor, nici sa faci tu pe reclamatii cand esti venit de citeva zile si mai ales cand ai improscat cu noroi in toti.Ti-ai schimbat nickul si acum faci pe mimoza?
    Invata sa fii om intai si sa te porti. Nimeni nu v-a provocat si ne-ati atacat intr-o maniera parsiva si nemernica. Am auzit ca ati ajuns sa-i atacati pe toti
    in cel mai infect mod cu putinta, v-ati luat de Blue, de Edmond, de Ady de toti suporterii olteni si acum va asteptati sa va lasam in pace?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  8. #71
    senior BIANCO_NERO's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pacala
    ati ajuns sa ne-atacati?
    voi , fomisti si nemancati
    ce-are sportul ca traditie?
    la performante, e ..calvitie

    ce tie nu-ti place, altuia nu-i face
    intrati in canale si trageti de capace
    indrazniti voi , niste gunoaie
    sa va luati de noi? ne luati poate, da de... C*aie
    Pacala se alege cu un nou IGNOR din partea mea, Moderatorii acestor forumuri vor stabili daca aceste avertisemente le va merita si daca da, s-ar putea sa fie mai mult decat avertizat. Sincer eu ma rezum sa ii raspund in acest mod, daca m-as cobora la nivelul lui nu as rezolva nimic. [/b]
    [SIZE=4][FONT=Times New Roman][B]AVANTI BIANCO-NERI![/B][/FONT][/SIZE]
    FOREVER ANTI-BLAT!

  9. #72
    senior BIANCO_NERO's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pacala
    tu nu ai dreptul moral sa ataci echipa Pandurilor, nici sa faci tu pe reclamatii cand esti venit de citeva zile si mai ales cand ai improscat cu noroi in toti.Ti-ai schimbat nickul si acum faci pe mimoza?
    Invata sa fii om intai si sa te porti. Nimeni nu v-a provocat si ne-ati atacat intr-o maniera parsiva si nemernica. Am auzit ca ati ajuns sa-i atacati pe toti
    in cel mai infect mod cu putinta, v-ati luat de Blue, de Edmond, de Ady de toti suporterii olteni si acum va asteptati sa va lasam in pace?
    Pacala ne confuzi
    Daca vrei iti dau inceputul IP-ului meu?, dar iti spun ca acest IP il au peste 2000 de utilizatori din Politehnica plus caminele din Regie si Grozavesti + facultati din Universitate. Asa ca poti sa ma confuzi cu cati vrei tu.....
    Numai bine! Si mai gandeste inainte sa injuri si pe cine injuri, ca eu nu te-am injurat pe tine si nici nu te-am jignit..... in schimb am fost jignit si injurat si de tine si de altii....
    [SIZE=4][FONT=Times New Roman][B]AVANTI BIANCO-NERI![/B][/FONT][/SIZE]
    FOREVER ANTI-BLAT!

  10. #73
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    bianco nero tu trebuia sa primesti mai multe avertismente iar pentru atacurile tale poate trebuia sa fii banat.Iti dau si eu AVERTISMENTE cate vrei. Nu ma apuc sa trimit pm-ri la moderaturi ca n-am josnicia ta morala.
    Faza cu avertismentele tale si felului cum iti arogi niste dreptul de a avertiza ma face sa zambesc. Intai invata sa scrii si sa vorbesti romaneste . Cine te crezi tu ?
    Ia uite culmea parsivitatii , imi dai tu avertisment
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  11. #74
    senior BIANCO_NERO's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pacala
    bianco nero tu trebuia sa primesti mai multe avertismente iar pentru atacurile tale poate trebuia sa fii banat.AVERTISMENTE
    Faza cu avertismentele tale si felului cum iti arogi niste dreptul de a avertiza ma face sa zambesc. Intai invata sa scrii si sa vorbesti romaneste . Cine te crezi tu ?
    Ia uite culmea parsivitatii , imi dai tu avertisment
    Taticu hai ca te las, vad ca traiesti in continuare cu impresia ca Sportul are un singur suporter care s-a clonat in ala bun, ala rau si ala care injura ma faci sa rad. Cat despre sa ma invat sa scriu ..... mai gandeste. NU stiu cine esti tu, si care sunt motivele pentru care in dreptul tau scrie manager, dar sincer aceste lucruri nu iti dau dreptul nici sa ma injuri, nici sa ma jignesti. Sunt eu "mic" pe acest forum, dar nu sunt bataia ta joc.
    Pentru celialti le spun doar urmatoarele: ramane de vazut daca Sportul va retrograda inapoi in B, dupa noua promovare. Am citi mai multe mesaje semnate de Edmond_ din urma si ii dau dreptate cu multe lucruri care se intampla la Sportul, dar astea am sa le discut cu el, nu cu tine.
    Numai bine!
    HAI ROMANIA!!!
    [SIZE=4][FONT=Times New Roman][B]AVANTI BIANCO-NERI![/B][/FONT][/SIZE]
    FOREVER ANTI-BLAT!

  12. #75
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    in ultimele 3 zile au aparut 3 sau 4 nickuri ale Sportului , chiar daca ai ip-ri diferite eu tot cred ca esti doar unul singur.Pot sa-mi schimb si eu ip-ul daca vreau. Dar sa faci pe stapanul aici dupa ce intrii de trei zile , nu stapanesti limba romana si sa ataci forumul Pandurilor chiar inainte de a scrie ceva pe forumul Sportului , chiar mi se pare culmea mizeriei umane. Eu am sa incetez in momentul cand voi vedea ca nu ne mai ataca nici un suporter al Sportului . Vorbesc de suporterii sportului ca si cand ati insemna ceva in lumea fotbalului romanesc. Aici e greseala mea. Daca vrei sa nu ma iau de tine, nu mai scrie tu poezii si nu mai ataca tu suporterii echipei mele favorite. Am un limbaj decent cu cei care stiu sa vorbeasca si sa se comporte, fata de cei ca tine n-am nici un fel de respect .
    Dar ca sa vii tu intrat de 3 zile sa-mi dai avertismente dupa ce ne injuri si ne jignesti si dupa ce nici sa scrii romaneste nu stii, este prea de tot.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  13. #76
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Iar sportul nu va promova , chiar de terminati pe primul loc prin mijloace dubioase, siman va vinde si locul si lotul sau poate va fuziona cu alte echipe bucurestene sau va deveni satelitul rapidului sau al lui dinamo. Sportul nu exista
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  14. #77
    senior BIANCO_NERO's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pacala
    in ultimele 3 zile au aparut 3 sau 4 nickuri ale Sportului , chiar daca ai ip-ri diferite eu tot cred ca esti doar unul singur.Pot sa-mi schimb si eu ip-ul daca vreau. Dar sa faci pe stapanul aici dupa ce intrii de trei zile , nu stapanesti limba romana si sa ataci forumul Pandurilor chiar inainte de a scrie ceva pe forumul Sportului , chiar mi se pare culmea mizeriei umane. Eu am sa incetez in momentul cand voi vedea ca nu ne mai ataca nici un suporter al Sportului . Vorbesc de suporterii sportului ca si cand ati insemna ceva in lumea fotbalului romanesc. Aici e greseala mea. Daca vrei sa nu ma iau de tine, nu mai scrie tu poezii si nu mai ataca tu suporterii echipei mele favorite. Am un limbaj decent cu cei care stiu sa vorbeasca si sa se comporte, fata de cei ca tine n-am nici un fel de respect .
    Dar ca sa vii tu intrat de 3 zile sa-mi dai avertismente dupa ce ne injuri si ne jignesti si dupa ce nici sa scrii romaneste nu stii, este prea de tot.
    Vad ca o tii pe a ta.... eu nu iti mai dau nici un raspuns din acest moment, este ultimul pe care il mai primesti de la mine.
    Cum ti-am scris si pe PM... eu nu am injurat pe nimeni, nici pe forumul Pandurii si nici pe forumul Sportul, este adevarat am avut anumite ironii, dar din respect fata de mine si fata de ceilalti suporteri de pe aceste forumuri le-am sters continutul, in plus pe forumul Pandurii am inlocuit toate mesajele.... Asa ca am sa te rog daca te respecti pe tine, nu pe mine, inceteaza ca atacurile (jigniri si injuraturi) asupra persoanei mele.
    In alta ordine de idei, orice injuratura si jignire care o sa mai apara pe acest forum vor primi aceasta replica cu avertisment din partea mea, nu de altceva dar tu poti sa le stergi pana sa apuce moderatorii sa le vada.
    Cat despre stapanirea limbii romane ( :x ), am sa folosesc pana la urma o iconita /fu/ . Asta din cate stiu este permisa pe forum.
    Numai bine!
    Este 0-0 in meciul Italia - Romania, daca nu stiai.
    NB: Daca vei inceta sa ma injuri si sa ma jignesti iti voi mai raspunde daca nu..... singurul raspuns pe care am sa ti-l ofer, uneori, va fi "AVERTISMENT".
    [SIZE=4][FONT=Times New Roman][B]AVANTI BIANCO-NERI![/B][/FONT][/SIZE]
    FOREVER ANTI-BLAT!

  15. #78
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    deci jignesti, iei avertisment din a doua zi , apoi iti arogi tu dreptul de a fi moderator asta parca e banc cu bula sau umor negru. Ai ajuns sa dai avertismente,da?
    Cand ai intrat pe forumul Pandurilor nu ti-ai dat seama ca este josnic ce faci, mai ales ca jignesti inainte de a intra pe forumul formatiei tale?
    Acum , de frica, de dai la funs cateva zile dupa care iti schimbi nickul si injuri iar?
    Daca tu nu intrai acolo, probabil nu as fi intrat niciodata pe forumul echipei tale. Forum care exista mai mult ca urmare a suporterilor olteni care au intrat aici in replica la atacurile voastre pline de nesimtire.
    Daca de azi incepand , daca mai intra vreunul dintre voi la noi , intru eu aici si am grija de forumul asta subtire si ca numar si din punct de vedere al calitatii morale si intelectuale al echipei cu cei mai putini suporteri din cele 3 diviziii nationale, sportul putentesc.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  16. #79
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Nu voi mai intra in mizeria asta de forum decat daca tu sau dublurile tale veti intra pe forumul Pandurilor sau Stiintei sa faceti rau. Atunci voi intra si eu aici si sa vedeti atunci ce inseamna rau cu adevarat.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  17. #80
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Pana atunci adio si sper sa nu te mai vad la noi nici pe tine si nici clonele tale
    sau oricare alt suporter al acestei echipe infecte a federatiei.
    Adio
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  18. #81
    senior BIANCO_NERO's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pacala
    deci jignesti, iei avertisment din a doua zi , apoi iti arogi tu dreptul de a fi moderator asta parca e banc cu bula sau umor negru. Ai ajuns sa dai avertismente,da?
    Cand ai intrat pe forumul Pandurilor nu ti-ai dat seama ca este josnic ce faci, mai ales ca jignesti inainte de a intra pe forumul formatiei tale?
    Acum , de frica, de dai la funs cateva zile dupa care iti schimbi nickul si injuri iar?
    Daca tu nu intrai acolo, probabil nu as fi intrat niciodata pe forumul echipei tale. Forum care exista mai mult ca urmare a suporterilor olteni care au intrat aici in replica la atacurile voastre pline de nesimtire.
    Daca de azi incepand , daca mai intra vreunul dintre voi la noi , intru eu aici si am grija de forumul asta subtire si ca numar si din punct de vedere al calitatii morale si intelectuale al echipei cu cei mai putini suporteri din cele 3 diviziii nationale, sportul putentesc.
    Imi pare rau, dar cu chestia asta ai depasit orice limita a bunului simt.... Eu nu am luat nici un avertisment pana acum. Cat despre tine, nu stiu daca pana azi ai primit, dar cu pareri de rau nu am sa ma las pana cand Vadim nu iti va bloca accesul macar o saptamana ca sa te mai linistesti.... si cu asta am incheiat capitolul Pacala mare manager al forumurilor onlinesport. Eu ma opresc aici pentru ca imi consum inutil o cantitate prea mare de energie pentru ilustra ta persoana.
    [SIZE=4][FONT=Times New Roman][B]AVANTI BIANCO-NERI![/B][/FONT][/SIZE]
    FOREVER ANTI-BLAT!

  19. #82
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Ady _azzuro te-a propus pentru avertisment iar altii pentru banare definitiva Iar tu intrat de doua zile nu te lasi pana nu ma vezi banat sau scos de pe forum? Esti bolnav amice
    daca ai avea un pistol , m-ai impusca .Cei cu mintea si sufletul tau infect, trebuie izolati . Pe pariu ca nu vei gasi prea multi oameni cu care sa vorbesti si treptat vei fi exclus de catre toti suporterii cu capul cu umeri? Ti-ai dat arama pe fata acum . Si zici ca nu te lasi pana nu ma vezi banat macar o saptamana? Banarea pe o saptamana nu s-a folosit aici, doar pe forumul totalsport se foloseste banarea pe o saptamana , stii tu mai bine ca de acolo esti venit aici ca virus sa distrugi. Ti s-a dat de urma deja, n-avea tu grija.
    Eram gata gata sa spun ca voi fi cu ochii pe tine si voi semnala fiecare pas gresit al tau dar imi dau seama ca nu meriti atata efort. Are cine sa aibe grija de tine sa nu mai ataci sau sa sari calul pe aici.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  20. #83
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by BIANCO_NERO
    NU stiu cine esti tu, si care sunt motivele pentru care in dreptul tau scrie manager
    Motivul este acela ca eu sint pe acest forum de ceva timp si imi place sa cred ca am ajutat si eu un pic sa devina cel mai po****r. Si nu am injurat pe nimeni si nici nu m-am aruncat asupra unui alt forum care nu apartine echipei mele cum ai facut tu de doua zile de cand esti intrat. Te-ai aruncat asupra forumului Pandurilor care este deschis de mine. Si nici nu am avut nesimtirea ta nemarginita sa dau avertismente nici acum, cu atat mai putin cand eram aici de doua zile ca tine. Tupeul si nesimtirea ta sint incredibile .
    Cum, tu care intri aici si in loc de buna ziua si o incurajare a echipei tale, te duci direct pe un forum al unei echipe care nu te priveste si iti versi fierea sufletului tau nenorocit si ajungi dupa doua zile sa ameninti ca banezi pe altii?
    Nu stiu cine esti tu, sint destui pe aici care stiu ce sint eu si unde ,dar indiferent ce as fi, macar nu fac greselile tale de gramatica si nu am nesimtirea de a incerca sa-i elimin pe ceilalti participanti la forum. Nu mi-am permis niciodata sa fac ce faci tu dupa doua zile petrecete aici si dupa modul mizerabil in care te-ai manifestat.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  21. #84
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Pacala
    Quote Originally Posted by BIANCO_NERO
    NU stiu cine esti tu, si care sunt motivele pentru care in dreptul tau scrie manager
    Motivul este acela ca eu sint pe acest forum de ceva timp si imi place sa cred ca am ajutat si eu un pic sa devina cel mai po****r. Si nu am injurat pe nimeni si nici nu m-am aruncat asupra unui alt forum care nu apartine echipei mele cum ai facut tu de doua zile de cand esti intrat. Te-ai aruncat asupra forumului Pandurilor care este deschis de mine. Si nici nu am avut nesimtirea ta nemarginita sa dau avertismente nici acum, cu atat mai putin cand eram aici de doua zile ca tine. Tupeul si nesimtirea ta sint incredibile .
    Cum, tu care intri aici si in loc de buna ziua si o incurajare a echipei tale, te duci direct pe un forum al unei echipe care nu te priveste si iti versi fierea sufletului tau nenorocit si ajungi dupa doua zile sa ameninti ca banezi pe altii?
    Spui ca esti in Politehnica din Bucuresti? Eu sint la Mc Gill , daca iti spune ceva numele asta ,dar indiferent ce as fi, macar nu fac greselile tale de gramatica si nu am nesimtirea de a incerca sa-i elimin pe ceilalti participanti la forum. Nu mi-am permis niciodata sa fac ce faci tu,cu atat mai putin dupa doua zile petrecete aici si dupa modul mizerabil in care te-ai manifestat.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •