Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 200

Thread: Off-topic

  1. #22
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Calm oameni buni....

    Noapte buna, fara lobotomii si alte actiuni criminale....
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  2. #23
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Nu mai intrasem de mult pe forumul asta din lipsa de timp dar vad ca spiritele sunt din ce in ce mai incinse. :?
    In primul rand the lion king nu a facut altceva decat sa incerce sa ma provoace prin ceea ce a scris, dar din pacate pentru el nu ma prea intereseaza parerea lui. Am sa-l propun insa pe lista neagra pentru ca intentionat a incercat sa se ia la harta cu noi cei de pe forumul asta si chiar nu stiu dece? Pentru ca suntem "emigranti" sau pentru ca tinem cu Sportul.
    Despre ceilalti nici nu mai comentez ca nu are rost. Banuiesc ca unii nu au altceva mai bun de facut decat sa stea in fata computerului si sa scrie mesaje.

  3. #24
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    iti place sau nu esti emigrant, la fel ca si mine. Mie nu mi se pare o injurie.
    In schimb mi se pare penibil sa faci obeservatie gramaticala cand tu faci greseli cat casa si sa-l propui sa fie avertizat pe unul care e tot moderator la fel de nou ca si tine dar nu se prevaleaza cu atatea aere de insignifiantul avantaj. MI se pare de prost gust , eufemistic spus.Asta mai ales cand unul de-al tau a facut criza de isterie pe sectziunile Universitatzii, Pandurilor si Sportului. Itzi dai cam prea multa importantza si aere . Pricepushi domnu' Toronto?
    sau sa-tzi zic "sir"

  4. #25
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Nu doresc sa mai intru in polemica cu ipochimeni care ataca si insulta permanent, dar cand li se raspunde cu aceeasi moneda isi dau aere de mironosite. Referitor la criza de isterie, nu comentez. Insa la unii isteria este o stare permanenta.

    PS. Gerson face exceptie. Cred ca este un tip echilibrat si cat de cat obiectiv. Cu el poate exista un dialog normal.

  5. #26
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Bine ca lucrurile s-au calmat....

    Ca deja incepuse ecranul sa se topeasca....
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  6. #27
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blue
    iti place sau nu esti emigrant, la fel ca si mine. Mie nu mi se pare o injurie.
    In schimb mi se pare penibil sa faci obeservatie gramaticala cand tu faci greseli cat casa si sa-l propui sa fie avertizat pe unul care e tot moderator la fel de nou ca si tine dar nu se prevaleaza cu atatea aere de insignifiantul avantaj. MI se pare de prost gust , eufemistic spus.Asta mai ales cand unul de-al tau a facut criza de isterie pe sectziunile Universitatzii, Pandurilor si Sportului. Itzi dai cam prea multa importantza si aere . Pricepushi domnu' Toronto?
    sau sa-tzi zic "sir"
    Am crezut ca asta este un forum al suporterilor in care se discuta subiecte legate de echipa de fotbal. Vad insa ca voi aveti alte ganduri. :?
    Eu unul am incheiat subiectul asta.

  7. #28
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 97SiR
    ultras_sportul si gigel_bucur, dece va chinuiti sa raspundeti oltenilor de pe forumul asta? Ei isi inchipuie ca sunt buricul lumii, ca vezi doamne nimeni nu mai e ca ei.
    ady_azzuro e clar ca altceva nu are de facut decat sa stea pe forumul asta si sa scrie asa ca trebuie sa se ia si el de cineva ca altfel cum ar ajunge sa posteze peste 1000 de mesaje, nu?
    Eu daca as fi in locul vostru i-as lasa sa se impacienteze ca pana la urma la anul tot Sportul va promova in divizia A din B2.
    "Emigrantule", chiar ai dreptate. Pe de alta parte, desi le-am mai spus, pe mine ma ataca, nu pe gigel_bucur, care, ca veni vorba, nici nu am habar cine ar putea fi. Dar daca motorul de cautare ne da impreuna (cred ca nu are filtru de caractere speciale si nici de diacrititce, si oricum nu e bazat pe IP), ei chiar cred ca suntem unul si acelasi. De fapt, "istericalele" mele si ale lui "ultras-sportul" nu sunt decat niste polemici. Nu am injurat pe nimeni, de jignit, poate "o facuram", este caracteristic stilului polemic, dar atat. Cred ca ai tras o concluzie decenta: mai bine ii lasam sa "isi arate muschii" pana la capat si sa stea linistiti in B2 pana le-o creste barba. Oricum, nu avem adversar, poate daca ramanea vechea structura, cu doua serii, mai gaseam cate un Poli Iasi, Unirea Focsani sau Callatis Mangalia sa ne dea mici si nesemnificative emotii. Oricum eram si peste ei, dar macar ne mai puneau ceva probleme, nu ca in seria asta.

    Avanti bianco-neri.

    Forza Sportul!
    Cu "sepcile rosii" pana la moarte!

  8. #29
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ultras
    Inca o secunda, daca nu e cu suparare! Gigele, era vorba de "istericalele" mele nu ale lui ultras_sportul!
    La intrebarea lui 97Sir: NORMAL! Diferenta de minim 4 goluri.
    Ultrasule simplu, dar cu ce facusi frate "istericale"??? na ca ma molipsii de la ei (sper ca si verbul "a molipsi" accepta perfectul simplu), ca nu le vazui, altfel e totul OK, -OH, -OCl, -OR, -OAr si alti radicali oxigenati acceptati de chimia organica.

  9. #30
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blue
    vezi ca "nemancaytzii" aia au un buget de 3 ori mai mare ca al vostru.Suporteri de 1000 de ori. Ce-i sportivilor, nu mai e nicusor sa-l ia pe Hagi de la Craiova si sa-l aduca la Sportul prin decret? Sandu v-a uitat, de-atzi ajuns prin B. Pe Vadana il mai avetzi suporter?
    Statzi asa ca n-atzi promovat inca, s-ar putea sa nu se stie
    Si la ce le ajuta. De la noi pot pleca toti, vin juniorii si tot promoveaza. Chestia cu numarul de suporteri e foarte relativa, sunt curios cati suporteri ar avea Pandurii la un meci oficial contra Craiovei.

  10. #31
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Am o propunere:
    Pentru moment sa lasam in pace pe reprezentantii "rasei superioare" si doar sa le monitorizam posturile. Daca observam ca sar calu', atunci sa ii semnalam lui Vadim prin intermediul lui 97SiR.
    PS. Noi am incercat, dar n-avem cu cine.

  11. #32
    senior BIANCO_NERO's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ultras
    Am o propunere:
    Pentru moment sa lasam in pace pe reprezentantii "rasei superioare" si doar sa le monitorizam posturile. Daca observam ca sar calu', atunci sa ii semnalam lui Vadim prin intermediul lui 97SiR.
    PS. Noi am incercat, dar n-avem cu cine.
    Corect asa o sa o facem
    [SIZE=4][FONT=Times New Roman][B]AVANTI BIANCO-NERI![/B][/FONT][/SIZE]
    FOREVER ANTI-BLAT!

  12. #33
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Sa ii uram "la multe luni" lui addy_azzoro" pe forum. Azi a implinit 4. Baiatu' mananca si doarme pe-aici. In acest interval are aproape 1500 de mesaje, adica in medie aprox. 13 /zi. :o

  13. #34
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    PEACE!!!

  14. #35
    senior BIANCO_NERO's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Reputatie
    1
    Aici nu am putut sa modific si sa postezi orice aberatie......

    Din cate am constata pana acum singurul care a realizat ca putem discuta civilizat este ady_azzuro.
    In rest ....... sunt doua sau chiar trei personaje care nu vor sub nici o forma sa inceteze.... asa ca nu le mai dati apa la moara
    [SIZE=4][FONT=Times New Roman][B]AVANTI BIANCO-NERI![/B][/FONT][/SIZE]
    FOREVER ANTI-BLAT!

  15. #36
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Va felicit pentru victorie , dar vreau sa va spun ca ati depasit masura in ultimele postari de pe forumul Pandurii.. Una au fost contrarile , aluziile de tot felul ..alta violenta si indecenta limbajului din ultimele voastre postari ... Copiez aici ce am scris pe forumul respectiv

    " Nu pot sa nu remarc ca ati devenit deja indecenti - ma refer aici la suporterii Sportului... pana acum contrazicerile dintre voi au fost sa zic asa "in limita normalului " adica a ceea ce s-a intamplat pe multe forumuri , mai ales la intern ( vorbesc de tot felul de intepaturi si aluzii diverse ..).. Consider ca in ultimele postari ati intrecut masura si ati devenit indecenti ... sunteti deja in situatia celor rudimentari intalniti la colt de strada care lovesc cu pumnul cand nu mai au argumente.. voi folositi deja cuvinte si expresii care nu au ce cauta pe acest forum...
    Inainte de a face niste sugestii moderatorilor am sa citesc inca odata postarile de pe cele doua forumuri ( Pandurii si Sportul ) .. dar va atrag inca odata atentia ca ati depasit masura...

  16. #37
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1

    masura

    am depasit masura spuse edmond
    un conte de orania pus la jiu
    facind suav din reclamatie pliu
    in care sa ascunda in sandal-un mont

    draguta firav si prea fin combat
    o galerie cu obraz patat
    a lor echipa o-neaca-n zoaie
    cind urla ca nespusul fara coaie

    de cind va fura sportul dragi panduri
    sau de cind sandu cu ai fi-sei nuri
    ne tine dar pe noi atita vreme-n spate
    sau nu vedeti ca-ai vostri jucatori atita "poate"?

  17. #38
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Dedicatie pentru ady_azzuro:
    Nu am intentia sa intru in competitie cu vasile314tzurka, da' cred ca e bunicica (cu unele modificari ulterioare)

    Isi spun "cei mai buni dintre romani"
    Si se cred lei
    Stau mereu cu prazu-n gura
    Iarta-i Doamne, sunt OLTENI!

  18. #39
    ANTI MANELE Cainele's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,163
    Reputatie
    1
    Misto chestia cu edmont conte de "onania"
    [B][COLOR="Red"]"DINAMO SUNTEM NOI!"[/COLOR][/B]

  19. #40
    senior BIANCO_NERO's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cainele
    Misto chestia cu edmont conte de "onania"
    Caine bine ai venit printre noi si nu ii mai incuraja si tu

    Apropos baieti, eu ma retrag de pe alte forumuri iar daca acesti presupusi fani ai Pandurilor mai scriu ceva pe aici eu nici nu mai intervin. Sincer au am studiat cum sta cu jignirile si am ajuns la concluzia urmatoare:
    Ady_azzuro trebuia banat..... dar pentru ca a inteles ca putem discuta civilizat fara sa ne jignim il iertam
    gigel_bucur trebuia sa primeasca si el ban, si eram sa uit de Frozen care merita un ban mare cat gigel_bucur
    Gigel Bucur avertizat. Blue si Edmond_ la fel pentru ca au un stil destul de interesant de a te intarata dupa care tot ei sare ca jigniti..... si aerele de superioritate nu il prinde pe Blue si nici pe Edmond_, chiar asa de bine ar fi meritat si ei un avertisment daca este sa ne luam pentru ce a cerut el avertismente pentru altii.

    Ca sa continui.... Ultras nu a fost nici el icoana de inchinat

    Si ca sa incheiem acest capitol ...........

    In concluzie..... nu mai scrieti pe alte forumuri...... daca vor sa discutam ii asteptam aici...... iar in momentul in care unul dintre noi considera ca o replica a acestor personaje merita sa fie averizata dati quote cu raspunsul BAN si moderatorul sa le dea averisment daca noi nu inselam, dacat sa mai raspundem la astfel de provocari si sa sara ei ca noi am jignit si ei sunt sfintisori

    NUMAI BINE! si sper sa inteleaga mai ales ei si voi ce am vrut sa spun
    [SIZE=4][FONT=Times New Roman][B]AVANTI BIANCO-NERI![/B][/FONT][/SIZE]
    FOREVER ANTI-BLAT!

  20. #41
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Nu-l mai incuraja, ca scrie dintr-un birou alaturat si ma ia Vadim la ochi cu IP-ul. L-am sunat si i-am dat un ban in direct sa se potoleasca, ca de nu ma duc peste el si ii arunc calculatorul pe geam!

  21. #42
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BIANCO_NERO
    Ca sa continui.... Ultras nu a fost icoana de inchinat
    Pai ce ai vrea sa fiu de lemn. Asta imi doresti? Nu tata, daca ataca (si au s-o faca cu siguranta) eu nu tac! Ii scarman un pic pana dau fuga la Vadim si pland un pic. Si pe urma o luam de la capat. Eu le-am oferit sansa de a dialoga civilizat, dar se pare ca sunt masochisti. Le fac pe plac!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •