Results 1 to 5 of 5

Thread: C. Ronaldo: "Jucãtorii lui AS Roma m-au rugat sã am milã de ei la ultimul meci"

  1. #1
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1

    C. Ronaldo: "Jucãtorii lui AS Roma m-au rugat sã am milã de ei la ultimul meci"

    Mijlocaºul lui Manchester United, Cristiano Ronaldo, a declarat cã în timpul meciului câºtigat anul trecut cu 7-1 în faþa lui AS Roma, în returul sferturilor de finalã ale Ligii Campionilor, un jucãtor al formaþiei italiene i-a cerut la scorul de 6-0 "sã o lase mai moale", informeazã BBC.
    "La scorul de 6-0, unul dintre jucãtorii lor a venit la mine ºi mi-a zis sã încetez cu driblingurile. Nu voi dezvãlui numele lui. Alþii mi-au cerut sã joc pe partea cealaltã a terenului, iar unii nu arãtau niciun pic de simþ al umorului când îmi ameninþau integritatea fizicã. ªtiu cã încercau sã mã sperie, dar aceste comentarii nu îºi aveau rostul, pentru cã nu mã puteau opri din a evolua cât de bine pot", a declarat luni searã Cristiano Ronaldo, care a marcat douã goluri în acel meci, fiind printre cei mai buni jucãtori de pe teren.
    gazetasporturilor.ro
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  2. #2
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    chiar trebuia sa faci thread cu idolul poponarilor din anglia?...

  3. #3
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    chiar trebuia sa faci thread cu idolul poponarilor din anglia?...
    Adevarat.Uite un simbol al acestui forum caer il apreciaza k jucator pe C Ronaldo dar care-l dezgusta caracterul lui fitsos,increzut....

    Bv dardar.

    Ca sa te completez.CRonaldo este idolul tuturor matrafuselor de fete de pe intreg globul,care ele il apreciaza pe el pt frumusetea lui si probabil d-aia spun k e cel mai bun fotbalist din lume si NU e asa nici pe departe

    ON-TOPIC : increzutul asta de Ronaldo da declaratia asta de parca zici k el e cel mai bun fotbalist din lume.''Nimeni nu e k el''.Si e departe de a fi cel mai bun fotbalist al lumii


    In concluzie - BAN TOPIC te rog frumos

  4. #4
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Lasa-l mah bogdy... ca merge... oricum nu intereseaza pe nimeni threadul asta......


    e pus asa... la smen...

  5. #5
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    l-am închis ... dar nu sunt de acord cu voi ..
    dar era un subiect interesant ... Oraºul ROMA este fãcut de cacao de echipa secundã a oraºului
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •