Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 46 of 46

Thread: Site despre gimnastica romaneasca (idei, discutii, planuri etc)

  1. #43
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Scuze, haq, ca nu ti-am raspuns. Cu nebunia cu Stela si cu alte probleme am uitat cu desavarsire de oferta ta...

    Eu zic ca, fiind necesara o plata lunara, nu e drept sa faci numai tu asta. In plus as/am vrea sa vedem cum functioneaza...ce zici, sa incercam inainte/in timpul Europenelor sa vedem daca e ok si ne place? Atunci e nebunie mare cu filmulete, poze etc si ar fi necesar sa avem un loc unde sa le stocam.

    Nu ar fi mai bine sa incercam mai intai optiunea gratuita de 2giga?

  2. #44
    incepator
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Cluj-Napoca/Timisoara
    Posts
    13
    Reputatie
    1

    online storage - arhiva forum

    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    Scuze, haq, ca nu ti-am raspuns. Cu nebunia cu Stela si cu alte probleme am uitat cu desavarsire de oferta ta...

    Eu zic ca, fiind necesara o plata lunara, nu e drept sa faci numai tu asta. In plus as/am vrea sa vedem cum functioneaza...ce zici, sa incercam inainte/in timpul Europenelor sa vedem daca e ok si ne place? Atunci e nebunie mare cu filmulete, poze etc si ar fi necesar sa avem un loc unde sa le stocam.

    Nu ar fi mai bine sa incercam mai intai optiunea gratuita de 2giga?
    Salut,

    Nu vreau sa credeti ca am uitat de treaba cu arhiva dar pur si simplu nu am mai avut cum sa ma ocup si de asta. Acum s-au aliniat planetele in asa fel incat pot plati online cu un card dedicat si am deja la indemana o solutie de hosting foarte buna care merita testata. Solutia se numeste SugarSync.com si ofera 30GB la 5$/luna iar pentru 60GB e dublu. Facilitatile si usurinta cu care se lucreaza le-a adus locul 1 in topul serviciilor de stocare online (Mobile Innovation Global Award, LAPTOP Editor's Choice, International Design Excellence Award, CNET 5 Star Editor Rating, The American Business Awards etc). La ei gratis inseamna 2GB de spatiu iar acesta poate fi gestionat printr-o pagina web sau printr-un utilitar simplu care se descarca de pe site-ul lor. Mi-am facut un astfel de cont demo si ma gandeam sa-l testati si voi. Se pare ca se pot adauga mai multe statii de lucru care isi pot sincroniza intre ele fisierele deci multiuser intr-un singur cont. Totusi cred ca are o restrictie privind conectarea simultana. Care doriti sa-l testati inainte de a achizitiona spatiul sunteti liberi sa-mi cereti datele de conectare pe mesageria forumului.

    Are posibilitatea de a gestiona albume cu poze, iar eu daca am contul platit pot sa trimit oricarui utilizator sugarfree (utilizator extern poate fi si free) un link catre un director partajat temporar. E ok.

    Best Regards,
    HaQ

  3. #45
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Merci Haq. M-am uitat si eu pe sugarsync si zic ca ar fii o idee foarte buna. Putem sa incercam sa platim un cont cu 30GB si sa facem upload la filmuletele pe care le avem pana acum. Daca totul merge bine il pastram si daca nu... putem renunta oricand la el. ce ziceti?

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Mie imi place ideea. Votez pentru. Facem conferinta sau email pentru detalii sau direct aici? Sa vedem ce filmulete avem fiecare?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •