Results 1 to 5 of 5

Thread: Hai Steaua, Romania e langa tine

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Thumbs up Hai Steaua, Romania e langa tine

    Buna, sunt Ionut din Braila, sunt un mare fan al Stelei si cred ca toti trebuie sa fim alaturi de ei in aceasta seara (mare) cand spun toti ma refer si la adversarii stelei ( Dinamo ,Poli etc. ).
    Parerea mea si cred ca si parerea multor oameni din domeniul sportului, e ca aceasta echipa in momentul de fata, e cea mai buna echipa din Romania, pot spune ca e o echipa completa si nu ar trebui sa se mai 'umble' la efectivul acesteia. Pe aceasta cale vreau sa-l salut pe GIGI BECALI pt ca e singurul din Romania care a facut ceva pt ea, daca va candida vreodata la functia de presedinte al ROMANIEI , VOTUL MEU MEU IL ASIGUR CA VA FI AL LUI. MULT NOROC IN LUPTA CU MAFIA(VADIM).
    Hai STEAUA, hai ROMANIA.........

  2. #2
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    domnule jony,

    bine ati venit pe OLS!

    va multumesc pentru autoportret. Sunt convins ca 99% dintre stelisti se vor identifica in suflet si simtire cu dvs.

    PS. Desi eu sunt rapidist, urez bafta Stelei astazi. Multumesc pe aceasta cale si stelistilor care au postat incurajari pe threadul cu Rapid.

    Hai Romania!
    Rapid - iubire fara sfarsit

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    te grabesti cu acel99 %

    As zice 10 % dintre stelisti , si 50 % dintre stelistii de la tara il apreciaza pe Jiji ...

  4. #4
    junior sandilau's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    jony, ma tu sigur nu esti remy? ...deoarece imi este cunoscuta slavirea pt gigel

    Emilio cred ca te referi doar la partea de fotbal din post-ul lui jony in privinta procentului care este corect, altfel as crede ca te cobori in zona de iq a lui remy

    Cred ca in titlul threadului trebuie adaugat si Rapid.

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    cred ca threadul ar trebui sters

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •