Page 52 of 58 FirstFirst ... 2425051525354 ... LastLast
Results 1,072 to 1,092 of 1216

Thread: Gimnastica aerobica- diverse

  1. #1072
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Auch...
    Gimnastica aerobica ma cam zapaceste, dar atat stiu si eu, ca numele din lista sunt printre cele mai importante. Ma intreb cine mai ramane
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  2. #1073
    junior Iulia_sweet's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    93
    Reputatie
    1
    Probabil o sa mai ramana doar pana la sfarsitul anului acesta, iar dupa aceea sunt destui juniori care o sa treaca la seniori, dar oricum imi pare rau pentru ei.

  3. #1074
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Imi pare rau pentru cei care se retrag Au adus extrem de multe medalii Romaniei si au fost o generatie fantastica!!! Felicitari, multumim si speram sa va vedem tot prin preajma aerobicului!!!! Am asa senzatia ca e ca si cum s-ar retrage o gasca de prieteni

  4. #1075
    incepator
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    5
    Reputatie
    1

    Ancagimy

    Salut, sunt Anca si practic si eu gimnastica aerobica in Bucuresti de la 6 ani (acum am 13), dar nu fac de performanta.Pana acum am luat numai locul I si putine locuri II la individual, trio si ansamblu. Am citit si eu tot ce s-a scris si va urez tuturor bafta in competitii.

  5. #1076
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Bine ai venit, Anca Practici pe langa Palatul Copiilor sau la un club?

  6. #1077
    incepator
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Buna crisloregym, eu practic gimnastica la clubul copiilor sector 1, dar echipa noastra se numeste UNIC GYM si suntem antrenati de dn-a Dumitru Clara. Dar tu unde practici?

  7. #1078
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ancagimy View Post
    Salut, sunt Anca si practic si eu gimnastica aerobica in Bucuresti de la 6 ani (acum am 13), dar nu fac de performanta.Pana acum am luat numai locul I si putine locuri II la individual, trio si ansamblu. Am citit si eu tot ce s-a scris si va urez tuturor bafta in competitii.
    bine ai venit!
    yehe,acum nu mai sunt eu "piciul"
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  8. #1079
    incepator
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    O sa vin si eu la concursul de la Constanta si mi-ar face placere sa va cunosc pe voi (cei care o sa fiti acolo). Bunicii mei locuiesc in Constanta si stau si foarte aproape de sala in care se va desfasura concursul (fac cam 5 minute pe jos) si de aceea imi e foarte usor sa vin. As vrea sa imi spuneti cine o sa vina ca sa stiu cu cine o sa ma intalnesc.

  9. #1080
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Buna, Anca.
    Din pacate, nu practic si nici nu am practicat vreodata gimnastica, de niciun fel Am o prietena in Iasi care a practicat pe langa Liceul Vasile Alecsandri acum vreo trei ani, desi nu stiu daca ei participau la competitii nationale impreuna cu Palatul Copiilor. Poate ai sanse sa te intalnesti cu Alexandra, ea practica la Palatul Copiilor din Craiova...de asemenea, mai sunt unii forumisti care fac aerobic..cien stie?
    Alex, vei merge si tu la Constanta?

  10. #1081
    incepator
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    5
    Reputatie
    1

    Question

    Are cineva filmarile de la Cupa Cetatii Deva din 2009 si 2010?

  11. #1082
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Bine ai venit pe forum, Anca!

    Alex si Rusty fac gimnastica la Palatul copiilor si din cite am inteles mai nou si Iulia?
    Daca citesti din urma o sa iti dai seama din discutii. Tot in discutiile din urma cred ca sunt link-uri la filmulete (unele care au fost puse pe net). Nu stiu cine merge la Constanta, dar asteptam sa ne povestiti cind va intoarceti.

  12. #1083
    sport legend LuisaGym's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3,273
    Reputatie
    1

  13. #1084
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LuisaGym View Post
    Nimic nu iese daca nu faci nimic. Si rezultatele nu vin peste noapte. Ar trebui ca federatia sa inceapa sa se ocupe de copii din timp ca sa aiba cine prelua stafeta. Valabil in orice sport, in orice tara.

  14. #1085
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Oooofff, fereasca Dumnezeu Asa ne place sa ne infundam singuri...

  15. #1086
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Succes, atunci!!! Si sa fie cele mai bune rezultate ale ei de pana acum!!!

  16. #1087
    senior elena21's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Claudia va participa la Constanta la probele individual si trio! Rezultatele de la Constanta conteaza foarte mult pentru ea......va sti daca va intra in lot sau nu..!

  17. #1088
    incepator
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Ii urez multa bafta Claudiei si voi fi acolo sa o incurajez. Dar cate fete pot intra maxim in lot?

  18. #1089
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elena21 View Post
    Claudia va participa la Constanta la probele individual si trio! Rezultatele de la Constanta conteaza foarte mult pentru ea......va sti daca va intra in lot sau nu..!
    Mult succes Claudiei la Constanta si sa intre in lot!

  19. #1090
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elena21 View Post
    Claudia va participa la Constanta la probele individual si trio! Rezultatele de la Constanta conteaza foarte mult pentru ea......va sti daca va intra in lot sau nu..!
    Hai Claudia! Taree! Galeria forumistilor e cu tine!

    Citi ani are Claudia? Cind se face trecerea de la juniori la seniori? Daca intra in lot, se muta cu pregatirea la Bucuresti?

    Scuze pentru nestiinta, dar dau vian pe Elena ca nu ne da amanunte. Srie rar si laconic.

  20. #1091
    junior Iulia_sweet's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    93
    Reputatie
    1
    Mult succes Claudiei, sper sa intre in lot!!!

  21. #1092
    incepator Rucszy's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Bafta si din parta mea! :d si sper sa intre in lot.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •