Page 12 of 58 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 232 to 252 of 1216

Thread: Gimnastica aerobica- diverse

  1. #232
    senior elena21's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Va multumesc la toti ca sunteti alaturi de Claudia si sper ca si albitri sa fie corecti de data aceasta! width="425" "http://www.youtube.com/v/4ozPm7hXx9g&hl=en"> Claudia e cea din mijloc!

  2. #233
    senior elena21's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    <object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/4ozPm7hXx9g&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/4ozPm7hXx9g&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

  3. #234
    senior elena21's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Claudia a luat locul 3 ....! Sunt super fericita!

  4. #235
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Bravoo..Felicitari!!!
    www.fangymnastics.com

  5. #236
    sport legend Mihaela P's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,389
    Reputatie
    1
    Felicitari Claudiei!
    La ce probe a participat ? Si la ce proba a obtinut locul 3?
    Asteptam amanunte!!!!

  6. #237
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elena21 View Post
    Claudia a luat locul 3 ....! Sunt super fericita!
    Bravo,Claudia!

    Felicitari,Elena!Sa-ti traiasca,sa fie sanatoasa si la cit mai multe succese!

  7. #238
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Mihaela a pus un post la europnele senioarelor de la artistica si m-am grabit sa vin ei eu aici cu felicitarile mele! Felicitari! Ura! Bravo ei! Si la mai mare!

  8. #239
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Felicitari Claudia! multa sanatate si multe succese in continuare!
    Bravo!

  9. #240
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Bravo, Claudia, Bravo, Elena, Iasiul sa traisaca Felicitari si la mai mare

    BRAVOO!!!!!!!!!!!!!!

  10. #241
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elena21 View Post
    Claudia a luat locul 3 ....! Sunt super fericita!
    Felicitari Claudiei!! (si asteptam amanunte, filmulete daca se poate...)

  11. #242
    incepator hubbabubba's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    27
    Reputatie
    1

    Felicitari Claudiei!

    Buna dimineata,
    Eu acum am ajuns in Bucuresti, dupa un lung drum de la Deva unde am fost la Cupa Cetatii Deva. Sunt foarte fericita pentru surioara mea pt ca in sfarsit a obtinut medalia de aur pe care si-o dorea la categoria Grup Juniori II (e sportiva a CSS 1 Farul Constanta). Va pot da de asemene informatiile pe care le doriti si despre Claudia Ea a obtinut locul trei la categoria individiual Juniori II si a fost o surpriza mai mult decat placuta pentru toti cei prezenti acolo, a avut ultimul exercitiu din concurs la categoria ei (sper ca nu am retinut gresit) si a avut un exercitiu bun. A avut deasemenea si un costum foarte frumos. Pot reveni cu informatii suplimentare "la cald" daca doriti, astept intrebari. Inca o data FELICITARI tuturor pentru rezultate si asteptam pozele care urmeaza sa apara in editia ziarului hunedoaraonline si reportajele tv, acolo fiind prezenti cei de la Antena 1, Protv si un radio local. (Am inteles ca deja au fost stiri in aceasta seara - sambata - pe postul TVR2) Succes sportivilor in continuare!

  12. #243
    sport legend Pegasnegru's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,199
    Reputatie
    1
    Felicitari Claudia! Felicitari si surioarei lui Hubbabubba (as vrea sa stiu cine )!! Va urez numai impliniri si succese!
    WOW, sunt foarte placut surprinsa de interesul acordat gimnasticii aerobice si de faptul ca se aduna lume direct implicata in acest sport. Acum sigur am ce invata.
    Hubbabubba incep eu cu intrebarile, cum o cheama pe surioara ta si cati ani are?

  13. #244
    sport legend Mihaela P's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,389
    Reputatie
    1
    Felicitari si surioarei tale!
    Cum intreba si Alex, am si eu "curioazitatea" asta:cum o cheama ? Sunt participantele forumistilor si vrem sa le sustinem si in viitor.
    Asteptam mai multe informatii. Si sa stai alaturi de noi mult timp, sa nu fie aceasta singura interventie .

  14. #245
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Bine ai venit, Hubbabubba Chiar ma bucur ca esti atat de disponibila sa ne oferi informatii...si nu in ultimul rand felicitari si surioarei tale....eu as fi curioasa daca ne-ai putea spune, dupa cate ai vazut tu acolo, la Deva, care cluburi din tara ti-au produs cea mai buna impresie...atat ca potential al gimnastelor, cat si ca nivel tehnic si numar de medalii cucerite.

  15. #246
    senior elena21's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hubbabubba View Post
    Buna dimineata,
    Eu acum am ajuns in Bucuresti, dupa un lung drum de la Deva unde am fost la Cupa Cetatii Deva. Sunt foarte fericita pentru surioara mea pt ca in sfarsit a obtinut medalia de aur pe care si-o dorea la categoria Grup Juniori II (e sportiva a CSS 1 Farul Constanta). Va pot da de asemene informatiile pe care le doriti si despre Claudia Ea a obtinut locul trei la categoria individiual Juniori II si a fost o surpriza mai mult decat placuta pentru toti cei prezenti acolo, a avut ultimul exercitiu din concurs la categoria ei (sper ca nu am retinut gresit) si a avut un exercitiu bun. A avut deasemenea si un costum foarte frumos. Pot reveni cu informatii suplimentare "la cald" daca doriti, astept intrebari. Inca o data FELICITARI tuturor pentru rezultate si asteptam pozele care urmeaza sa apara in editia ziarului hunedoaraonline si reportajele tv, acolo fiind prezenti cei de la Antena 1, Protv si un radio local. (Am inteles ca deja au fost stiri in aceasta seara - sambata - pe postul TVR2) Succes sportivilor in continuare!
    O rog pe hubbabubba sa-mi trimita poze daca are cu Claudia! Multumesc mult!

  16. #247
    senior elena21's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Felicitari pentru surioara ta hubbabubba!

  17. #248
    senior elena21's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Va multumesc la toti pentru urari si imediat ce o sa am filmarile cu ea o sa vi le trimit!

  18. #249
    incepator hubbabubba's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Multumesc mult pt felicitari tuturor! Pt mine acum e dimineata, am dormit pana acum dupa drumul lung pe care l-am facut Nu va fi aceasta singura interventie, pt ca stiu ce inseamna munca acestor copii si ce valoros este acest sport pentru ei. Pe sora mea o cheama Lavinia Ioana Panaete, are 12 ani, iar poze cu ea din concursurile anterioare puteti vedea pe pagina ei de hi5 http://lavipitic.hi5.ro (unde probabil veti gasi cat de curand si pozele din concursul de la Deva - 2008). Imi pare rau, dar nu am poze cu Claudia...Referitor la intrebarea voastra cu clubul care mi-a lasat cea mai buna impresie, va rog sa-mi scuzati subiectivismul, dar voi zice CSS 1 Farul Constanta fara sa ma gandesc de 2 ori. De ce? Pentru ca a fost clubul care a luat cel mai mare numar de medalii si cupa cluburilor, pt ca a avut o galerie dementiala - veti afla si veti vedea imagini ulterior, pentru care are un numar mare de sportivi foarte buni; deasemenea CSS Petrosani are copii foarte bine pregatiti, se pare ca d-na Becze isi face foarte bine treaba si are rezultate pe masura. Voi ramane printre voi cu siguranta si va voi da amanunte cat de multe voi putea. Inca o data multumesc tuturor si pentru primirea pe care mi-ati facut-o!

    * Si uitandu-ma acum pe forum, am gasit undeva intr-un post din 17.01.2008 al lui cris aerobic, o poza cu premierea la proba trio juniori 3, poza in care este si sora mea, medaliata cu bronz la acea proba la nationalele de la Petrosani. Este cea din mijloc
    Last edited by hubbabubba; 6th April 2008 at 15:44.

  19. #250
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Bine ai venit hubbabubba! Felicitari surioarei tale! Si multe succese incontinuare! Multumim pentru poze. Asteptam si alte vesti bune si filmuletele!

  20. #251
    senior elena21's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    poze cu Claudia..............!

  21. #252
    senior elena21's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Claudia
    ........!
    Attached Images Attached Images

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •