Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 65

Thread: Sugestii si solutii pt forum

  1. #43
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Momentan creierul meu este blocat si nu pot gandi properly, dar sunt de acord cu mikeyy si irina
    Daca totusi faceti subforum pt Brian, propun si o descriere
    "Enter the Matrix"
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  2. #44
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Deci ,Alex,se alege A si nu B..ca nu putem avea descriere pt Bri la un subforum general
    Si sunt de acord cu descrieri
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  3. #45
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by whisper View Post
    Deci ,Alex,se alege A si nu B..ca nu putem avea descriere pt Bri la un subforum general
    Si sunt de acord cu descrieri
    pai eu asta tot incerc sa intreb..daca se poate cu descrieri si in varianta B..renuntam daca e la parte a doua , a treia etc....sau se intampla ceva daca e un topic prea lung?
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  4. #46
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Ne mai gandim Alex...eu cred ca merg ambele
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  5. #47
    senior simonika's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    in umbra visului
    Posts
    223
    Reputatie
    1
    As mai avea si eu o sugestie daca nu supar pe cineva...trebuie sa ajungem in final sa punem " pe roate" acest sport.....Am de gand sa organizam cat mai multe spectacole pe bilete care sa permite o imbunatatire a patinuarolui in care se antreneaza sportivii nostri...pt asta avem nevoie de reclama, sponsori si oameni dornici sa vada un spectacol frumos pe gheata.....deci ce putem face pt asta?

  6. #48
    Listening Anisia's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,660
    Reputatie
    1
    "Patinaj artistic-sportul arta" sau "spectacol(show) pe gheata" (dar cred ca e cam acelasi lucru pe care l-ati spus si voi)

  7. #49
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    *Hmmm*
    Pana la urma ce subtitlu punem la forumul de patinaj?

    Cautand idei pt topicuri noi si interesante care sa creeze interes si pentru alte sectiuni decat Friendship T m-am gandit ca solutia poate veni de la voi deci asteptam idei.

    Am adaugat topicuri pe sectiunile stele ale patinajului :
    Federica Faiella & Massimo Scali
    Meryl Davis & Charlie White
    Lubov Ilushechkina - Nodari Maisuradze

    Mai exista cerere pentru alti patinatori care aiba propriul thread?
    Last edited by Iulya; 21st February 2009 at 00:27.
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  8. #50
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Pai Iulya eu zic sa ii spunem lui Vadim sa treaca asta:
    Patinaj artistic - arta si magie pe gheata"
    Voi ce ziceti?

    Si nu stiu cum sa il facem mai interesant...poate ar trebui sa il intrebam pe Vadim, daca ne poate face o sectiune separata si unde nu se va putea intra decat daca esti membru al OLS-ului - gen RA - sau cu cerere catre moderatorii sectiuni de patinaj Si acolo ar trebui sa punem unele clipuri si poze mai noi Parerea mea, hac
    Last edited by whisper; 21st February 2009 at 00:47.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  9. #51
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    sunt de acord cu ade... de ce sa aiba parte de informatii daca`i doare mana sa se inscrie ? poate asa se fac mai multi useri
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  10. #52
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    Pana primim si daca am primi aceasta optiune de la vadim .... eu ma gandeam la sugestii de topicuri ...
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  11. #53
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Topicuri noi, Iulya? Pai sincer nu stiu ce topicuri am mai putea deschide, cu ce subiecte pentru a-i face sa se inscrie si sa si scrie
    Ceva concursuri cu premii..dar ne trebuiesc fonduri pentru asta Si pe criza asta mondiala..greu. Nici Adrian nu si-a gasit fata aia bogata cu care sa se casatoreasca
    @Ade: Ma bucur ca esti de acord cu mine
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  12. #54
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    eee, parca tre` sa le mai dam premiile ..ii aburim
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  13. #55
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    Nu ma gandeam neaparat la useri noi ...ci macar la useri existenti ... sa mai parcurga si alte sectiuni decat jocuri si offtopic
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  14. #56
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Da, Iulia are dreptate. Exista deja prea mult offtopic....jumatate din totalul msj sunt la sectiunea de Jocuri si offtopic.
    Ar trebui sa-i determinam pe useri macar sa viziteze si celalalte sectiune.

    Am si eu o intrebare....chiar se poate face o zona restricted pe forum? gen RA? Ar fi chiar super...atat aici pe patinaj cat si la gimnastica.
    www.fangymnastics.com

  15. #57
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Nu stiu exact, Mihai , dar putem intreba. nu

    Pai si cum sa ii canalizam spre alte sectiuni?
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  16. #58
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Pai in primul rand sa nu le mai dam detalii pe FT...sa le spunem ca ceea ce vor sa afle exista pe thread-ul X..si sa mearga sa se uite. Ca multi s-au obisnuit sa primeasca rasp la intrebari pe FT si nu se mai uita si pe celelalte thread-uri...si e pacat.
    www.fangymnastics.com

  17. #59
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Oki..asta putem face
    Dar tot nu e de ajuns..nu multi pun intrebari legate de patinaj pe FT
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  18. #60
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    Pai asta e si motivul pt care am cerut sugetii
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  19. #61
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Stiu...dar ce am putea face
    Ca in povesti : "Noaptea e un sfetnic bun" ...sa ne ducem la somnic si vom mai vedea maine
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  20. #62
    sport legend Adeline's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    570
    Reputatie
    1
    Nu am mai scris de mult dar uite ca timpul a fost un sfetnic bun pentru ca mi-a venit o idee de thread.

    M-am gandit totusi sa o scriu aici in caz ca nu este buna sau exista deja si nu mi-am dat eu seama.

    mi s-ar parea super funny sa avem un thread care sa se numeasca 'This figure skater looks like..." iar noi sa postam poze cu patinatorul si personajul cu care credem ca seamana. Era o rubrica asemantoare pe Eurosport la "Watts".

    Acum o sa dau cateve exemple din cele ce au umblat pe forum:

    Jeffry Buttle vs Peter Pan

    http://www.ifsmagazine.com/archive/2.../Buttle_30.jpg http://i178.photobucket.com/albums/w.../peter-pan.jpg

    Olivier vs Barney Rubble

    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ER_SA_2008.jpg http:////img246.imageshack.us/img246/440/barney4mk.gif

    Scott Moir vs Frodo ( nu mai incap pozele) si ar mai fi ceva socieri dar mai apelez si la imaginatia voastra

    Daca nu e o idee buna, nu-i nimic

  21. #63
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    adeline, imi place ideea. dar daca va prnde sau nu threadul nu stiu, pt ca depinde de imaginatia noastra.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •