Results 1 to 6 of 6

Thread: Inchidere Threaduri!

  1. #1
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,063
    Reputatie
    1

    Inchidere Threaduri!

    Vadim
    23 Join Date: Nov 2002
    Location: Bucuresti
    Echipa favorita: Chicago Bulls
    Age: 29
    Posts: 7,596

    Eu v-am zis ca am vazut fotografia, iar omul avea contuzii majore la cap. Am citit acum si ce scrie pe Onlinesport, iar din ce am vazut nu este nici o exagerare. Omul chiar a fost batut cu bestialitate, asa cum se spune in titlu.

    acum cateva zile in urma , un Admin al ols a luat apararea unor slujbasi cretini care habar n-aveau unde s-a desfasurat un meci din Cupa Romanie , citez "stadionul ION OBLEMENCO din CRAIOVA" sustinand ca acestia au relatat cu "tarie(vodca, palinca?)" ceea ce sa intamplat pe teren!
    mai nou , un alt Admin al ols, a devenit brusc interesat de ceea ce se posteaza pe "Serie B" ...stergand de-a valma mai multe replici ale suporterilor Olteni la adresa unui user ... sub motivatia ca sunt off-topic, evitand sa "rada" de pe sectiunea Intern multe alte mesaje care contin cuvinte care reprezinta adevarate oprere de arta ca "****, tigani samd" preferand sa inchida threadul respectiv!

    VA MULTUMIM PT. VIGILENTA PROLETARA ..

  2. #2
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    intere asta a inchis si topicul cu sugestii, incredibil

  3. #3
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    inter, daca mai vrei exemple de corectitudine vezi subiectul poli iasi -farul sa vezi acolo limbaj agreat de admini
    daca nu esti oltean ai voie sa scrii orice

  4. #4
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,063
    Reputatie
    1
    astia-s mici copii fata de altii , da asta e .. ne ducem Crucea spre disperarea multora!

  5. #5
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    la cat de des intru eu pe aici nu am de ce sa disper
    daca iti amintesti de asta nic nu mai intru asa des pe aici. acuzatii, pumnul in gura, oricine injura oltenii e destept............ atitudini de ... . . . . . ......

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Nu stiu daca sunt pe thread-ul care trebuie, dar here I go:

    Draga Tudose,

    nu stiu daca ai observat ca thread-ul "Drum bun in B" nu are de fapt legatura cu fotbalul. De aceea mi se pare ciudat sa stergi posturi cu mentiunea off topic. Era vorba de tensiuni intre locuitorii unor zone ale tarii si era normal ca dezbaterea (chiar daca mai aprinsa) sa se duca pe mai multe planuri, iar argumentele si cauzele fenomenului sa aiba radacini in mult mai multe domenii decat fotbalul. Corect ar fi fost sa stergi thread-ul sau sa ne lasi sa discutam. Eu as fi optat pentru prima varianta. Cel ce a deschis thread-ul nu dorea un schimb de opinii, ci dorea sa-si descarce niste nervi.

    Inchiderea threadului e doar o solutie de compromis. Ineptiile scrise in locul cu pricina (din oricare tabara ar fi venit) tot pot fi citite.

    O zi buna.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •