View Poll Results: Cea mai tare galerie Liga a IIa

Voters
121. You may not vote on this poll
  • FC Caracal

    4 3.31%
  • SC FC PROGRESUL București SA

    10 8.26%
  • CS Forex Brașov

    0 0%
  • FC Municipal Bacău

    5 4.13%
  • FCM Dunărea Galați

    3 2.48%
  • FC Sportul Studențesc București

    5 4.13%
  • FC Brașov SA

    16 13.22%
  • FC Botoșani SA

    2 1.65%
  • FC Delta Tulcea

    2 1.65%
  • SC FC 2005 SA Pitești(FC Arges)

    8 6.61%
  • CS Jiul Petroșani

    2 1.65%
  • CSM Râmnicu Vâlcea

    2 1.65%
  • CS Gaz Metan Mediaș

    0 0%
  • SC Corvinul 2005 Hunedoara SA

    7 5.79%
  • SC FC Târgoviște SA

    3 2.48%
  • FC Municipal SA Reșița

    3 2.48%
  • CS FC Bihor Oradea

    6 4.96%
  • CF Liberty Oradea

    0 0%
  • CS Minerul Lupeni

    1 0.83%
  • Petrolul Ploiesti

    42 34.71%
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 154

Thread: Cea mai tare galerie - LIGA a II a

  1. #64
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    Bai,tu esti nebun?...ce plm surclasati voi?...nu reprezentati nimic in peisaj...veneati pe Giulesti cate 10 insi...2 copii,2 pizde,si 3 bosorogi...
    lasa-l ba sa se simta si el bn...ce draq...de unde 10... poate cu conducatorii de club 10... ei au impresii...cik ne-au surclasat...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  2. #65
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BacauHooligan View Post
    Te inteleg nici eu nu am putut face deplasarea cu FC National ...tot din aceleasi motive!
    PS.Polar ...uite o skuza adevarata ...nu ce ai bagat tu "vezi Doamne nu e asha de important meciul" sigur te-ai ghidat dupa meciul din 16zecimi le cupei de sezonul trecut ...cand nu era important nici cel cu Rapid2 ...
    poi la ce sa faci ma o deplasare la bacau...cine draq sunteti voi...sunteti si voi niste muritori de foamne...auzi la el...cea mai tare galerie...100 de oameni...care au muncit la camp o vara k sa isi faca un steag...dar vad k totusi la intrebare pe care ti-am pus-o mai devreme tot nu mi-ai raspuns...esti huligan???
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  3. #66
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    sa vedeti prostia omeneasca...el cik e huligan...pana aici totul este ok...brigada rebels sau cum ii zice se crede ultra'...unii membrii au impresii de punkisti...altii vin imbracati in carouri al meci...sunt cajuali...deci pana la urma k sa inteleg si yo...ce sunteti???
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  4. #67
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    lasa-l ba sa se simta si el bn...ce draq...de unde 10... poate cu conducatorii de club 10... ei au impresii...cik ne-au surclasat...
    degeaba razi tu...da omu are dreoptate in ultima per contraperformantele echipelor din capitala au facut ca numai suporteri locali sa vina in deplasari si sa faca peluza sd-ista de ras (de rapid nush...ei mereu au fost la inaltime la iasi) ati fost penibili la bacau...au fost peste voi...dar e doar o conjunctura
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  5. #68
    UB member BacauHooligan's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Budapesta/Bacau/Stadioane
    Posts
    449
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    lasa-l ba sa se simta si el bn...ce draq...de unde 10... poate cu conducatorii de club 10... ei au impresii...cik ne-au surclasat...
    pff...cine a fost la meci a vazut ca am fost cu mult peste "galeria " stelei!
    +de asta am fost prezenti si la meciul cu Rrapid =)) ...ce sa mai ...am si eu o intrebare pt rapidistul ila...voi aveti macar un cantec ceva ...o toba ...ca eu numa un steag am vazut ...si inca 200 de oameni morti ..care doar se bucurau la goluri .

  6. #69
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hamsterutz View Post
    degeaba razi tu...da omu are dreoptate in ultima per contraperformantele echipelor din capitala au facut ca numai suporteri locali sa vina in deplasari si sa faca peluza sd-ista de ras (de rapid nush...ei mereu au fost la inaltime la iasi) ati fost penibili la bacau...au fost peste voi...dar e doar o conjunctura
    prietene...u nu intelegi un lucru...multi dintre noi au servici...nu au cum sa plece asa de la servici k i s-a facut sa vada niste tzarani la bacau...k na am fost provocat de un tzaran pe net...s-a vazut de ce suntem in stare la praga...deci...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  7. 28th September 2007, 23:34
    Reason
    limbaj inadecvat pe un forum serios

  8. #70
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    sa vedeti prostia omeneasca...el cik e huligan...pana aici totul este ok...brigada rebels sau cum ii zice se crede ultra'...unii membrii au impresii de punkisti...altii vin imbracati in carouri al meci...sunt cajuali...deci pana la urma k sa inteleg si yo...ce sunteti???
    parerea mea e ca la acest nivel de liga secunda ajunge ce ai in cap, modul de imbracare deja e ceva avansat
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  9. #71
    UB member BacauHooligan's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Budapesta/Bacau/Stadioane
    Posts
    449
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    lasa-l ba sa se simta si el bn...ce draq...de unde 10... poate cu conducatorii de club 10... ei au impresii...cik ne-au surclasat...
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    prietene...u nu intelegi un lucru...multi dintre noi au servici...nu au cum sa plece asa de la servici k i s-a facut sa vada niste tzarani la bacau...k na am fost provocat de un tzaran pe net...s-a vazut de ce suntem in stare la praga...deci...
    Ca sa nu mai vb ca tu nici nu ai fost la Praga ...ca in ziua aceea ai postat u pe forum... de ce te lauzi cu performantele altora ???

  10. #72
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by NORGEMAN View Post
    parerea mea e ca la acest nivel de liga secunda ajunge ce ai in cap, modul de imbracare deja e ceva avansat
    prietene...ei asa sunt...au niste impresii de te doare capu...ce sa le faci... tzaranu tot tzaran...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  11. #73
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by BacauHooligan View Post
    pff...cine a fost la meci a vazut ca am fost cu mult peste "galeria " stelei!
    +de asta am fost prezenti si la meciul cu Rrapid =)) ...ce sa mai ...am si eu o intrebare pt rapidistul ila...voi aveti macar un cantec ceva ...o toba ...ca eu numa un steag am vazut ...si inca 200 de oameni morti ..care doar se bucurau la goluri .


    :...bai,in primul rand "ala", cand tu inca nu erai pe teava,era in galerie deja...in al doilea rand,daca nici noi nu avem cantece,steaguri si tobe,inseamna ca nimeni nu are asa ceva...voi in peluza aia sunteti 10 pustani,care la o adica,va executa si cei mai prosti 5 insi din cea mai slaba brigada rapidista...nici nu amintesc de artileria grea,care o arde acum casual,ca membrii fostelor grupuri Ultras Unione si Oh...

  12. #74
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BacauHooligan View Post
    Ca sa nu mai vb ca tu nici nu ai fost la Praga ...ca in ziua aceea ai postat u pe forum... de ce te lauzi cu performantele altora ???
    am postat pe forum???...u dak gasesti din data 11.09.2007 pana pe data de 14.09.2007 yo mananc calculatoru asta...demonstreaza-mi si mie...nu mai vb k esti praf...inchide gura k pute...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  13. #75
    UB member BacauHooligan's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Budapesta/Bacau/Stadioane
    Posts
    449
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    VA ROG DIN TOT SUFLETUL...NU IL MAI BAGATI IN SEAMA PE ACEST SPECIMEN...ASTA ESTE SINGURA MEA RUGAMINTE...SARACU SUFERA DE EL...SUNT CURIOS CATI TZARANI BACAUANI VOR FI PREZENTI LA MECIUL CU FC BRASOV...
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    prietene...ei asa sunt...au niste impresii de te doare capu...ce sa le faci... tzaranu tot tzaran...
    ...se poate vorbi cu tine ...cu vocabularul ila al tau ... deci in ultimele 10 posturi ...numa "taran" ai scris ... si eu unul nu ma rog la lume sa imi ia partea ...ca tine ...stai linistit ca restul oamenilor de pe acest forum isi dau ei singur seama ce si cum ! in fine ...las-o balta . GET A LIFE!

  14. #76
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    :...bai,in primul rand "ala", cand tu inca nu erai pe teava,era in galerie deja...in al doilea rand,daca nici noi nu avem cantece,steaguri si tobe,inseamna ca nimeni nu are asa ceva...voi in peluza aia sunteti 10 pustani,care la o adica,va executa si cei mai prosti 5 insi din cea mai slaba brigada rapidista...nici nu amintesc de artileria grea,care o arde acum casual,ca membrii fostelor grupuri Ultras Unione si Oh...
    cei 10 tzarani bacauani la cat de viteji sunt se bat cu stelistii dinamovistii rapidistii de odata...si ne rupe...in special asta...e cel mai mare smardoi de la ei... e ultras huligan cajual punkist... ce sti u...yo ma retrag k imi e frica...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  15. #77
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BacauHooligan View Post
    ...se poate vorbi cu tine ...cu vocabularul ila al tau ... deci in ultimele 10 posturi ...numa "taran" ai scris ... si eu unul nu ma rog la lume sa imi ia partea ...ca tine ...stai linistit ca restul oamenilor de pe acest forum isi dau ei singur seama ce si cum ! in fine ...las-o balta . GET A LIFE!
    akum ce vrei sa ne demonstrezi...k sti engleza??? a ajuns si la tzara engleza???
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  16. #78
    UB member BacauHooligan's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Budapesta/Bacau/Stadioane
    Posts
    449
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    :...bai,in primul rand "ala", cand tu inca nu erai pe teava,era in galerie deja...in al doilea rand,daca nici noi nu avem cantece,steaguri si tobe,inseamna ca nimeni nu are asa ceva...voi in peluza aia sunteti 10 pustani,care la o adica,va executa si cei mai prosti 5 insi din cea mai slaba brigada rapidista...nici nu amintesc de artileria grea,care o arde acum casual,ca membrii fostelor grupuri Ultras Unione si Oh...
    Nu am zis ca nu le aveti ... ca stiu foarte bine ce galerie frumoasa aveti la meciurile de acasa (mai ales in cupele europene) si sunteti chiar full de steaguri ca faceati tot stadionul alb-visiniu ...insa la Bacau ...ati fost sub galeria noastra ! (mai penibili ca stelisti nu ati fost!)

  17. #79
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    BacauHooligan, stii care e principala chestie care n-ai priceput-o tu... faptul ca atat stelistii, cat si rapidistii au considerat acest meci unul oarecare lipsit de orice importanta, ca sa fac o comparatie, desi e cam exagerata: Chitila-Brasov. Ei au venit cativa la meci, dar asta n-a insemnat ca trebuie sa se omoare cu cantatul.
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  18. #80
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Prietene,crede-ma ca un meci cu FCM Bacau II,intr-o zi de joi,nu poate sa imbie pe un suporter rapidist din Bucuresti,sa faca deplasarea in Orasul lui Bacovia...oamenii au job-uri,prietene,familii...este usor sa acuzi in stanga si in dreapta...la meciul de ieri,in afara de cativa membri de brigazi,care probabil sunt inca scolari,si au tras un chiul,in peluza au fost suporteri locali sau din zona Moldovei,ai Rapidului...liderul galeriei, Fane,nici macar nu a dat tonul la cantece,intre brigazi si actuala conducere a galeriei,fiind un conflict...se pare ca si la noi se va face cat de curand un "SUD"...bafta cu galeria,si la cat mai multi membri cu mentalitate,nu doar cu sepci in patratele,si hanorace !!!

  19. #81
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    prietene...u nu intelegi un lucru...multi dintre noi au servici...nu au cum sa plece asa de la servici k i s-a facut sa vada niste tzarani la bacau...k na am fost provocat de un tzaran pe net...s-a vazut de ce suntem in stare la praga...deci...
    stai calm ca nu zic ca sunt mai buni ca voi iar pe asta il cun...nu ma mira act lui . oricum e o schimbare la el...pana la incept camp era stelist acuma vad ca e bacauan infocat...f bine
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  20. #82
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    poi dak si un meci cu fcm bacau este important atunci trebuie sa ajungem la balaceanca...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  21. #83
    UB member BacauHooligan's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Budapesta/Bacau/Stadioane
    Posts
    449
    Reputatie
    1
    hopa!
    ia uite ce vad eu acum!
    NORGEMAN
    Join Date: Jan 2006
    Posts: 1,828
    Hamsterutz
    Join Date: May 2004
    Posts: 2,034
    NICO21
    Join Date: Jul 2006
    Posts: 1,089
    BacauHooligan
    Join Date: Jul 2007
    Posts: 167

    POLAR BEAR
    Join Date: Mar 2007
    Posts: 2,538

    VAAAAI DOAMNE ! Tu iti traiesti viata pe net ! ...cand ai vazut ultima oara lumina soarelui ??? Asha se explica lumea SF decare imi povestesti! mai e cazul sa vb de specimen !?!?!?!

  22. #84
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hamsterutz View Post
    stai calm ca nu zic ca sunt mai buni ca voi iar pe asta il cun...nu ma mira act lui . oricum e o schimbare la el...pana la incept camp era stelist acuma vad ca e bacauan infocat...f bine
    s-a schimbat si el dupa anotimpuri...sau mai bn zis dupa cum bate vantu...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •