Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 25

Thread: UTA - Intersezon 2006

  1. #1
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1

    UTA - Intersezon 2006

    Dupa toate discutiile cu fuziunea, cu cumpararea si alte detalii de intersezon la noi la club, le puteti gasi si aici.
    Sper sa vin doar cu vesti bune si pe placul adevaratilor suporteri ai acestei frumoase legende.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  2. #2
    senior giginamol's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    155
    Reputatie
    1
    Deci... in cele din urma, ce se va intampla cu UTA? Promoveaza in A, ramane in B sau cade in C ca eu sunt in ceata cu ce se intampla acolo. Ba o zi fuzioneaza ba alta retrogradeaza. Ce se intampla in fotbalul asta de la noi este incredibil.
    Sustin pe acei suporteri care au coloana vertebrala si spun NU acelei fuziuni care nu este demna unui club cu o asemenea traditie . UTA nu are nevoie de fuziuni, cumparari de loc etc. Si-ar pata traditie si numele recurgand la asemenea gainarii.

  3. #3
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Adevarul de Arad

    Se caută un preşedinte

    Situaţia de la UTA stagnează, cel puţin deocamdată. Nicolae Bara şi Sandu Ion se vor întâlni de abia în această seară, la Arad, iar mâine va avea loc o Conferinţă de presă, pentru ca publicul larg să ştie ce se mai întâmplă în „cazul UTA”.
    Deocamdată, se caută un preşedinte, dar e greu de găsit, dacă ne luăm după spusele lui Sandu Ion. Unul s-a găsit şi dă târcoale, numele său fiind Florian Ghiţoiu Lăzurean, dar şansele sale sunt destul de mici de a prelua partea executivă a clubului. Totuşi, cel mai aproape este Marcel Coraş, care ar fi de acord să preia funcţia de director executiv, dar nu a avut o propunere concretă de la Bara. S-ar putea ca în această seară, ori mâine, Coraş să fie „uns” în fruntea clubului, deoarece timpul presează şi cineva trebuie să se apuce de treabă.

    Pe de altă parte, Sandu Ion a anunţat că Aurel Şunda şi-a dat acceptul de a prelua locul, dar UTA este, deocamdată, în Divizia C. Nu s-a negociat cu nimeni un loc în eşalonul doi al fotbalului românesc, dar se ştie cine a ieşit la tarabă, cu marfă de vânzare: Industria Sârmei Câmpia Turzii, Auxerre Lugoj, Corvinul Hunedoara şi Tractorul Braşov. Deocamdată, UTA stă la pândă, poate vrea să mai scadă preţul locului şi de aceea trage de timp. Nu-i cazul să spunem că este o sabie cu două tăişuri, iar la această oră nu există un staff de conducere.

    În plus, nici jucătorii nu ştiu dacă se mai contează pe ei, iar despre transferuri nu poate fi deocamdată vorba, căci Şunda nu a fost, încă, numit. Poate că după sosirea lui Bara la Arad, prevăzută pentru acestă seară, ceaţa se va lua de pe clubul arădean şi vom şti mai multe în zilele imediat următoare.

    UTA l-a câştigat pe Hora

    Aşa cum am anticipat, „Poli” Timişoara nu a putut dovedi că a plătit banii UTA-ei pentru jucătorul Hora. Ieri, la sediul FRF, Paul Cazan, directorul sportiv al celor de pe Bega au apărut în faţa Comisiei pentru statutul jucătorului şi a recunoscut că „Poli” nu a respectat termenul de plată pentru tranşa a doua către UTA, pentru jucătorul Hora, ceea ce a făcut ca cei de la Comisie să dea verdictul pe loc: Hora este jucătorul UTA-ei, fără nici un fel de pretenţii de la „Poli” Timişoara.

    Leo Sfâra
    Bine ca am ramas cu Hora. Cel putin un jucator adevarat avem.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  4. #4
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by aradon

    UTA aşteaptă avizul FRF


    Dacă până acum nu a spus mare lucru în legătură cu planurile de viitor la clubul UTA, noul investitor, Nicolae Bara a dat, totuşi, câteva amănunte, în week-end-ul trecut. Bineînţeles, fără să dea nici un nume.

    Astfel, am aflat că de-abia astăzi se va cere avizul Federaţiei Române de Fotbal, cu privire la fuziunea cu una dintre divizionarele B, cu care s-au încheiat negocierile în cursul serii de vineri.

    Chiar dacă s-au dat câteva nume de echipe, ISCT, Auxerre Lugoj, Tractorul Braşov ori Corvinul, se pare că vom asista la o mare surpriză, locul în „B” pentru UTA urmând să fie cedat de Building Vânju Mare, câştigătoarea seriei a V-a a eşalonului trei. Sau, cel puţin acestea sunt ultimele zvonuri care circulă printre oamenii de fotbal din Arad.

    „Nu vă dau nici un nume, dar să ştiţi că preţul este unul foarte mare, când e vorba de UTA. Am discutat cu mai multe echipe, în acelaşi timp, iar acum - deşi am bătut palma - nu sunt sută la sută că Federaţia ne va da undă verde, aşa că mai păstrăm şi alte două variante, de rezervă. Totuşi, dacă nu se întâmplă vreo minune, luni vom da publicităţii ceea ce aşteptaţi” - a declarat Nicolae Bara.

    În altă ordine de idei, Bara ne rezervă o surpriză şi pentru conducerea executivă a clubului, dacă ne luăm după ultima sa declaraţie cu privire la postul râvnit mai ales de Florian Ghiţoiu Lăzurean: „Putea fi şi Marcel Coraş o soluţie, dar să ştiţi că voi duce un conducător din Timişoara, numele lui urmând să-l cunoaşteţi odată cu celelalte noutăţi. Cu acest Lăzurean nu am discutat niciodată, iar Coraş va avea locul său în organigrama clubului”.

    Aşadar, dacă până acum nu a spus mai nimic, Nicolae Bara a dat câteva repere, dar noi sperăm că - totuşi - astăzi se va da undă verde şi la FRF, pentru ca apoi să aflăm, din gura lui Bara, ce identitate va avea UTA în sezonul următor.

    Leo Sfâră
    Ceata, ceata, ceata.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  5. #5
    sport legend andrei1921tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2,014
    Reputatie
    1
    ce tare conducator din tm....asta va mai trebuia=))
    Din ce avem al nostru o brazda nu dam
    Din glia cu mortii cei scumpi din morminte
    Cu pieptul cu dintii noi stim s`aparam
    Hotarele noastre hotarele sfinte

  6. #6
    soccer rulez maximus3ad's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Lone Star State
    Posts
    229
    Reputatie
    1
    A revenit UTA in A?

  7. #7
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Inca nu. Nu e nimic sigur.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  8. #8
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Comitetul Executiv al Federaţiei Române de Fotbal (FRF) a aprobat, miercuri, cesiunea încheiată între cluburile Liberty Oradea şi UTA Arad, prin care gruparea arădeană, în cazul în care va obţine licenţa pentru sezonul 2006/2007, va evolua în Liga I, informează FRF.
    Astfel, UTA va evolua în Liga I, în timp ce Liberty Oradea, care a promovat din seria a III-a a Diviziei B, urmează să joace în Liga a 3-a.
    Sursa porsport.ro
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  9. #9
    cvucs member offline's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    between the lines
    Posts
    217
    Reputatie
    1
    No, ne vedem in curand ! Numa ca la Arad nu vin, ca stadionu ala sta sa se darame, e periculos...

  10. #10
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Nici nu te asteptam, tu ce credeai?
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  11. #11
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Observatorul Aradean

    Antrenor fără echipă

    *Marius Lăcătus se apucă astăzi de treabă. „Fiara” si-a propus ca până duminică să adune 22 de jucători pe care să-i antreneze în Austria

    Sebastian Siclovan

    La ora 14,50 a aterizat la Timisoara, împreună cu Nicolae Bara. A fost preluat de Sandu Ion, transportat la Arad, cazat la hotel. A urmat o întrevedere de-o jumătate de oră în biroul primarului Falcă. Apoi, o scurtă conferintă de presă, o nouă întrevedere si o inspectie pe santierul de la stadion. Marius Lăcătus a bifat deja destule formalităti ca antrenor al UTA-ei. Adevărata sa misiune va începe astăzi.

    Marius Lăcătus despre...
    ... revenirea în iarbă

    „Mă bucur că, după o perioadă în care am stat mai departe de gazon, m-am reapucat de antrenorat. E meseria care îmi place cel mai mult. Mi s-a ivit o ocazie de-a pregăti o divizionară A si nu am stat prea mult pe gânduri. Am venit la Arad pentru provocarea de-a lucra la o echipă plină de istorie, care încearcă să depăsească un moment delicat”.

    ... UTA în Liga 1

    „Stiu că multi arădeni sunt preocupati si suferă din cauza faptului că UTA a trebuit să ia locul formatiei Liberty pentru a evolua pe prima scenă a fotbalului românesc. Nu e nici primul, nici ultimul club care procedează astfel. Astfel de practici se întâlnesc si în străinătate. În viată nu toate sunt frumoase si sper ca prin munca noastră să facem uitat acest episod nefericit”.

    ... UTA pur si simplu

    „Trecutul acestui club este impresionant. Nu trebuie însă să ne gândim prea mult la ce-a fost. Ideea este să ne concentrăm pe viitor, să muncim si să reusim. Nu putem să trăim din istorie. Trebuie însă să o respectăm”.

    ... transferuri

    „UTA nu are acum echipă. Îmi propun ca până duminică să adun 20-22 de jucători. Voi aduce fotbalisti care se ridică la nivelul Diviziei A si vor rămâne câtiva tineri localnici. Avem la dispozitie foarte putin timp, motiv pentru care trebuie să ne concentrăm activitatea. Nu am o listă anume de jucători. Am în minte mai multe transferuri la care lucrăm. Ca să reusim în Divizia A, vom aduce fotbalisti de Divizia A. Nu îmi cereti nume. Acum e prematur să discutăm la concret, dar în câteva zile vom contura lotul”.

    ... stafful tehnic

    „Am stabilit doar unul dintre antrenorii secunzi. Este vorba despre Ioan Nagy, cu care am lucrat la Brasov. Miercuri dimineată, alături de Marcel Coras, vom definitiva echipa tehnică. Al doilea secund si antrenorul cu portarii vor fi localnici (n.r. Ciprian Urican si Dan Tapos)”.

    ... programul echipei

    „Va fi stabilit în functie de viteza cu care vom aduce jucători. Vom merge în Austria, dar încă nu am stabilit perioada, deoarece trebuie să alcătuim lotul. Îmi doresc ca duminică să si plecăm, pentru a putea începe antrenamentele de luni. În câteva zile va fi definitivat si programul”.

    ... despre utistii pe
    care îi cunoaste

    „Dintre jucătorii pe care UTA îi are la dispozitie îl stiu doar pe Hora. Când eram presedinte la Steaua m-am interesat de el si l-am urmărit. Pe ceilalti nu îi stiu, dar sunt antrenor, am ochi, în două zile mă voi lămuri de ei”.

    ... tratativele cu UTA

    „Nu au fost negocieri grele. Am discutat cu domnii Bara si Sandu Ion, dar mai mult despre conditii, terenuri, lot, achizitii. Nu am pus banii pe primul plan. M-am lăsat convins destul de usor, pentru că îmi plac provocările. Doresc să repet, la Arad, rezultatele bune de la Galati si Brasov.”

    ... Steaua Bucuresti

    „A reprezentat si va reprezenta mult pentru mine. Acolo m-am realizat din toate punctele de vedere. Acum însă, lucrez pentru UTA si voi face tot ce tine de mine pentru a reusi. Am discutat deja cu Cosmin Olăroiu, pentru că doresc jucători de la Steaua. Astept răspunsul lui Oli, care mi-a promis ajutor”.

    * * *
    La prima vedere, Lăcătus nu pare coplesit de situatia Bătrânei Doamne. Dimpotrivă, pare optimist, dornic de afirmare si putin îngrijorat vizavi de situatia lotului. Practic, acum e un antrenor fără echipă...

    28 Jun 2006

    Sa speram ca va iesi ceva bine. Sper sa nu incepem iar cu 5 etape fara nici un punct.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  12. #12
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sportarad.com

    Apostu, Rusu, Varga - tinte principale

    Miercuri, 28 Iunie 2006

    Schimbandu-si optiunea asupra antrenorului, punandu-l pe linie moarta pe Aurel Sunda pentru a-i face loc lui Marius Lacatus, conducerea clubului UTA este obligata sa ia spre rezolvare o alta lista cu jucatorii care ar trebui transferati la Arad. Chiar daca noul tehnician nu a dorit sa dezvaluie macar o mica parte din numele vizate pentru un transfer este destul de clar ca se va opta pentru fotbalisti de prim esalon, de preferinta aradeni, sau pentru cei cu foarte bune referinte din Divizia B.

    Din sursele noastre, am aflat ca portarul Ovidiu Tudor (ultima oara in Ungaria la Fehervar) si jucatorii de camp: Norbert Varga (Wisla Cracovia), Adrian Rusu (foto) si Marius Postolache (ambii Rapid), Florin Ganea (FCM Bacau), Bogdan Apostu (Farul Constanta), Janos Szekely (Universitatea Cluj), Cristian Todea, Adrian Pit si Cristian Ianu (toti trei de la Bellinzona) fac parte din primul „val" de posibile achizitii, dar, cu siguranta vor aparea si alte variante cel putin la fel de cunoscute.

    Dintre jucatorii aflati in pregatiri la Arad inca de saptamana trecuta, cele mai mari sanse pentru ocuparea unui loc in lotul „Batranei Doamne" le au Costisor si Cotan (ex. Matav Sopron), Gaman si Zoicas, iar dintre fostii utisti Negru, Hora, Cozma si Anca. Acum, ramane de vazut cu ce propuneri va veni Marius Lacatus. Probabil, fostul international va incerca sa lucreze la UTA cu cativa dintre fostii elevi sau jucatori din sfera de influenta a Stelei. Cele mai plauzibile variante in momentul fata ar fi Bodea (Fc Brasov), Brujan (Ceahlaul Piatra Neamt) sau internationalul de juniori stelist, Razvan Ochirosii (Steaua). Bineinteles, se asteapta sosirea in probe a diferiti jucatori straini, cei mai multi de nationalitate sarba sau africani.
    Pana la urma, important este ca goana dupa fotbalisti a inceput si pana luni, cand UTA ar trebui sa plece in cantonamentul din Austria, lotul ar trebui format in proportie de 70-80%.

    Sunt chiar curios de lotul cu care vom incepe.
    Mai revin cu noutati.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  13. #13
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    se pare ca prima batalie in razboiul dintre UTA si timisoara va avea loc in etapa 16, mai exact pe 18 noiembrie la timisoara
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  14. #14
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Observator Arad

    Lotul provizoriu al UTA-ei

    PORTARI: D. Tudor (100%), M&#226;rne (90%).
    FUNDASI: Codreanu (100%), Costisor (100%), Ad. Rusu (100%), Buican (40%).
    MIJLOCASI: Postolache (90%), Milosanjevic (70%), Cotan (100%), Anca (25%), Oncic&#227; (100%), Hidisan (85%), Iulian Stefan (90%).
    ATACANTI: Fl. Negru (60%), Hora (100%), D&#227;n&#227;lache (80%), Zoicas (70%), Apostu (100%), Zivkovic (50%).

    Posibile sosiri
    Norbert Varga (Wisla Cracovia); Janos Szekely („U” Cluj); Mihai Lungan (FC Bihor); Cristian Todea (Bellinzona); Cristian Ianu (Bellinzona); Adrian Drida (Jiul Petrosani); Alexandru Tudose (Steaua); Andrei Enescu (Steaua); Iulian Ochirosii (Steaua); Alin Litu (Steaua); Laurentiu Dinit&#227; (liber de contract); D&#227;nut Perj&#227; (Rapid); Daniel Lupascu (liber de contract); Mihai Beceru (Poli Iasi), Ionut Badea (FC Vaslui); Marcel Sandor (FCM Brasov).

    07 Jul 2006
    Quote Originally Posted by sportarad.com

    Doi stranieri pentru UTA

    Maine, in cantonamentul UTA-ei din Poiana Brasov ar trebui sa ajunga inca doi "stranieri" (prin intermediul lui Florian Lazureanu) – Milan Rakic (atacant, 25 de ani, foto) si Luis Perez (mexican, 23 de ani). Ambii au evoluat la echipa americana Salem, dar in ceea ce-l priveste pe primul, situatia e mai complicata, pentru ca de el sunt interesate FC Vaslui si Gloria Bistrita. Rakic a ajuns aseara la Arad, in timp ce Perez s-a confruntat cu o incurcatura la aroportul din Budapesta, dar e asteptat sa ajunga in aceasta noapte. Cei doi vor pleca maine dimineata spre Brasov.
    Incet, incet facem si noi un lot cat de cat.
    In iarna altii si uite asa ne salvam anul asta.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  15. #15
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    ianis de la "U" nu cred ca va pleca la voi
    nu ma intelegeti gresit, dar el inca mai are contract aici si va ajuta la promovare
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  16. #16
    faithful redneck's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    319
    Reputatie
    1

    surpriza

    Nu-i exclus ca UTA sa ofere niste surprize placute, cu toate ca n-are vedete in lot (poate e mai bine asa).

    UTA forever !
    [B][COLOR="Red"]UTA[/COLOR][/B] - Unica !

  17. #17
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by boshcUtza View Post
    ianis de la "U" nu cred ca va pleca la voi
    nu ma intelegeti gresit, dar el inca mai are contract aici si va ajuta la promovare
    Pai chiar de aia e la posibile sosiri.
    Poate da, poate nu, depinde si de bani. Dupa cum s-a vazut si la noi nu suporterii hotarasca ci mai marii clubului si jucatorul.
    Depinde de cati bani se poate dispensa conducerea noastra, si la cat s-au gandit ai vostrii.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Oscilând între Cristian Munteanu, de la Matav Sopron (Ungaria), şi Leonard Naidin, de la Poli Timişoara, conducătorii echipei de fotbal UTA Arad au găsit o a treia variantă pentru postul de mijlocaş la închidere, pe ghanezul Emanuel Osei, de la Livorno (Italia).

    Potrivit lui Sandu Ion, unul dintre conducătorii clubului arădean, în urma negocierilor purtate cu clubul italian şi cu agentul jucătorului, Osei a semnat un contract pe trei ani cu FCM UTA. Aflat acasă în Ghana, Osei va pleca spre România după ce îşi va fi rezolvat problemele legate de viză, fiind aştepat la Arad, la începutul săptămânii viitoare.

    În vârstă de 23 de ani, ghanezul Emmanuel Osei a evoluat pentru Poli Timişoara în turul sezonului trecut, dar a fost îndepartat de la echipă odată cu venirea lui Hagi la conducerea tehnică a echipei timişorene.

    După cum a mai precizat Sandu Ion, s-a renunţat la ideea transferării lui Naidin, în vreme ce problema înregimentării lui Cristian Munteanu rămâne încă în studiu.

  19. #19
    RED DOGS SILVIU99's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ARGES
    Posts
    804
    Reputatie
    1
    UTA a învins, astăzi, formaţia Delta Tulcea, din liga a treia, cu scorul de 2-0, într-un meci amical disputat la Braşov. Golurile echipei antrenate de Marius Lăcătuş au fost marcate de Oncică (penalty) şi Simion în prima repriză.

    UTA a început meciul cu următoarea formulă de echipă: Mârne - Codreanu, Costişor, Radulovici, Vailijevici - Hidişan, Oncică, Jankovici, R. Anca - Apostu, Simion.

    După pauză au mai intrat: Tudor - Nădăban, Mirosavljevici, Coţan, Dănălache şi Fl. Negru.
    se pare ca simion a ajuns la voi pana la urma si nu la jiul cum se zvonea
    NIMIC NU-I MAI PRESUS DE MANDRIA DE A FI CAINE !!!
    DINAMO SIAMO NOI!!

  20. #20
    RED DOGS SILVIU99's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ARGES
    Posts
    804
    Reputatie
    1
    bv UTA pt egalul din meciul cu farul.....eu zic ca o sa ramaneti in A
    NIMIC NU-I MAI PRESUS DE MANDRIA DE A FI CAINE !!!
    DINAMO SIAMO NOI!!

  21. #21
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    La cum am jucat, cel putin repriza a 2-a, nu era mare lucru sa-i si batem.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •