Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 64 to 84 of 115

Thread: Cursuri de tennis in Iasi!!!

  1. #64
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Pt D-nul Paulb....

    Am auzit de dv ,mi-ar face placere sa va cunosc..Pe 22 oct vin cu fiul meu la Buc. la un concurs organizat de Novaceanu si daca sinteti pe acolo,poate imi acordati citeva minute..

  2. #65
    incepator
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    10
    Reputatie
    1
    Pentru printulmiskin.
    O sa am si citiva copii inscrisi la concursul lui Novaceanu si cu siguranta ii voi insoti. Astept sa va cunosc si desigur sa discutam.

  3. #66
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Salut
    Sunt Sorin si sunt antrenor de tenis in Constanta. Antrenez la clubul sportiv Samtronic grupe de initiere si de avansati, respectiv copii de la 6 la 14 ani. Pe perioada verii dau si lectii individuale de tenis pentru adulti. Daca cineva este interesat ma puteti gasi la tel. 0744-309643

  4. 30th July 2007, 14:11

    Reason
    reclama

  5. #67
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    11
    Reputatie
    1

    Antrenor Tenis

    Julie sunt un antrenor tanar , am practicat tenisul de performanta pana la 20de ani acum antrenz copii de 18 ani de performanta dar as putea sa te ajut daca vrei in incinta parcului Herastrau! tel 0723531432 Bogdan

  6. #68
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Apropo cine doreste niste lectii de tenis va astept in incinta parcului Herastrau! Un nr de tel : 0723531432, Sunt f rabdator si f bun! Am jucat de performanta pana pe la 20 de ani si am 3 baieti in lotul national de 18 ani

  7. #69
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogdan84 View Post
    Apropo cine doreste niste lectii de tenis va astept in incinta parcului Herastrau! Un nr de tel : 0723531432, Sunt f rabdator si f bun! Am jucat de performanta pana pe la 20 de ani si am 3 baieti in lotul national de 18 ani
    Bogdane,ia zi-mi parerea ta de antrenor despre fiul meu..
    http://www.youtube.com/watch?v=pYAcbjFpH9M

  8. #70
    junior Truica Madalin's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    132
    Reputatie
    1
    foarte frumos...imi place cum joaca baiatul dumneavoastra!!
    Lumea se intreaba [COLOR="RoyalBlue"]DE CE?[/COLOR]Noi pentru tine am face [COLOR="RoyalBlue"]ORICE[/COLOR]!!!
    [COLOR="Blue"] Universitatea Craiova[/COLOR]

  9. #71
    sport legend vassy's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Londra
    Posts
    977
    Reputatie
    1
    nu loveste cam sus mingea?

    fain reverul

  10. #72
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    are 2 ani de cind face tenis,si abia e la inceput..e la "gradinita" tenisului,dar ii place si vrea sa ajunga mare..

  11. #73
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogdan84 View Post
    Apropo cine doreste niste lectii de tenis va astept in incinta parcului Herastrau! Un nr de tel : 0723531432, Sunt f rabdator si f bun! Am jucat de performanta pana pe la 20 de ani si am 3 baieti in lotul national de 18 ani
    Esti antrenor federal ?
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  12. #74
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    printulmiskin
    sport legend

    SAL! L-am vazut! Imi pare a fi foarte ambitios, are calitai fizice bunicele dreapta este acceptabila si mai are de munca la rever , asta asa in 1 min cat am putut vedea... dar ce faceatila Slobozia?? joaca turnee ceva? daca ai vrea te pot astept la mine in Herastrau sa stam umpic de vb! te salut! si Bafta!

  13. #75
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Nu Nu sunt antrenor federal! Dar nici nu as vrea!

  14. #76
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogdan84 View Post
    printulmiskin
    sport legend

    SAL! L-am vazut! Imi pare a fi foarte ambitios, are calitai fizice bunicele dreapta este acceptabila si mai are de munca la rever , asta asa in 1 min cat am putut vedea... dar ce faceatila Slobozia?? joaca turnee ceva? daca ai vrea te pot astept la mine in Herastrau sa stam umpic de vb! te salut! si Bafta!
    mersi de ėvaluare..Din Slobozia sintem...baiatul se antreneaza cu mine,la club aici fiind un singur profesor la 30 de copii.Reverul il da cu o mina de 3 luni,a fost dorinta lui expresa..

  15. #77
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Printule daca mergi in Herastrau trebuie sa-ti iei bani la greu...
    Apropo,Bogdane tu cat iei pe o ora la individual ?
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  16. #78
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Optimistule,stiu asta....Ma invitase insa parca doar sa discutam..Sorin inca se descurca foarte bine cu mine..O sa scot banii din buzunar(daca o sa -i am)mai tirziu..

  17. #79
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Cand e vorba de bani tace orice antrenor din Romania...Intai se lauda cu rezultatele si apoi iti spune ca merita banii avand in vedere ca odrasla ta va ajunge nu stiu ce posibil campion,iar cand obiectivele nu se realizeaza iti gaseste motivele necesare ca sa "te consoleze" fara a-ti mai returna in schimb un sfant. Asa e ,sau nu ?
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  18. #80
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Probabil ca asa se intimpla peste tot in lume ,in tenis..

  19. #81
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Nu chiar ,altii sunt mai destepti ca noi si pun clauze contractuale pe obiective f. clare.Mi se pare corect ! Atata timp cat nu ti-ai atins obiectivele stabilite de comun acord ,platesti...
    La noi inca nu s-a incheiat un astfel de contract- din cate am auzit eu -si daca te apuci sa vrei s-o faci nu cred ca exista un antrenor roman care ar avea curajul sa semneze .
    Numai un SISTEM sanatos poate crea campioni ! Altfel o sa visam la Nastase si Pavel pana murim...
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  20. #82
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    CAut si eu in BM ptr fiica mea in varsta de 4 ani un antrenor
    astept pe email liviumarianpop@yahoo.com
    multumesc

  21. #83
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    La 4 ani vrei antrenor???Cumpara-i citeva mingi de burete,o racheta mica ,du-o in fata unui perete si las-o acolo sa se joace vreo 2 ani..De ce sa dai bani unui antrenor care oricum,mai mult de atit nu poate face cu ea la aceasta virsta...

  22. #84
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Ptr simplu motiv ca programul meu de munca nu imi permite sa fac ceva regulat

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •