Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 26 of 26

Thread: Gimnastica la Lugoj

  1. #22
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tsupi View Post
    Felicitari pentru Armando. Astazi i-am cunoscut pe sotii Livia Si Toma Pomoran, eu nu stiam ca el e din Lugoj. Acum sint antrenori la WOGA.
    Lucreaza la sala lui Valeri L.?
    Deci alt punct pe harta lumii unde sunt romani antrenori .Ar fi interesant de facut o astfel de harta .

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    872
    Reputatie
    1
    Da, lucreaza la sotii Liukin. In zona asta sint mai multi antrenori romani, poate ca nu sint toti atit de cunoscuti.

    Ar fi frumos ca Lavinia sa formeze o noua echipa de fete. Am vazut un filmulet cu ea antrenind la Lugoj si parea ca-i face mare placere sa lucreze cu fetele. Dar care mai sint conditiile acolo? In care sala se lucreaza acum?

    Sotii Vug pe unde antreneaza?

  3. #24
    incepator
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    1

    Lightbulb

    sal...soti vug sunt la lotu de juniori la bistrita defapt doar mirela vug ptr k vasile antreneaza la bucuresti de aproximativ o luna ,,,,si de lavinia nu e la lugoj defapt sigur nu antreneaza fete la lugoj poate la timisoara la lugoj nu mai este echipa de fete de mai bine de 7 ani...ce stiu eu k si eu am fost la gimnastik ink am prinso p milo dar sigur nu mai antreneaza la lugoj...poate dak vrea p viitor ar fi sooper

  4. #25
    incepator
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    tot in sala din strand akma au mai renovat sala dar aparatele sunt tot alea de akma 20 de ani p care sau antrenat si tiberiu cismadia si meleank si ianculescu defapt si noi fetele
    akma doi ani a primit de la federatie o masa de sarituri knd a iesit armando campion national am aduso noi de la bucuresti.in rest tot vechile aparate...va poop

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    872
    Reputatie
    1
    Multumesc pentru informatii, ma bucur sa mai aflu cite ceva despre ei.
    Am vazut sala acum vreo trei ani, era intr-o stare deplorabila si m-am gindit ca poate exista alta. Stiu ca nu mai este echipa de fete, ma gindeam ca poate peste ceva timp revine Lavinia si incepe ea o echipa noua.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •