Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 24

Thread: EXCLUSIV: Suporterii Gloriei Bistrita, batuti cu bestialitate de agentii BGS

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1

    EXCLUSIV: Suporterii Gloriei Bistrita, batuti cu bestialitate de agentii BGS

    "Incidente grave la Bistrita! Opt suporteri ai Gloriei Bistrita au fost batuti cu bestialitate de catre agentii firmei de paza BGS intr-un bar cu profil sportiv. "

    onlinesport

    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...gentii-bgs.htm

    daca doriti sa comentati ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    sport legend alexq1's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bistrita
    Posts
    908
    Reputatie
    1
    acuma am citit si eu stirea......ce sa zic tot timpul acesti agenti au facut exces de zel
    [COLOR="Red"]THINK FAST AND .......[/COLOR]

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Scuzati ignoranta dar cine sunt BGS astia ? .
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    Supercampion Ioca10's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Mosilor
    Posts
    7,896
    Reputatie
    1
    E agentia de paza nr 1 in Romania
    [I]Milioane de inimi-2 culori, o întreaga națiune-o singură iubire, 67 de ani de glorie-legenda trebuie să continue!
    [/I]

    [I][FONT="Century Gothic"]Atitudine de superstar[/FONT][/I]

    Mereu finantati...O, voi, unicii ultrasi adevarati

  5. #5
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Sunt privati ? sau au legatura cu MI ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #6
    sport legend alexq1's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bistrita
    Posts
    908
    Reputatie
    1
    niste agenti de paza care isi freaca curul in fiecare seara pe terasa din omw pt cei care sunt din Bistrita stiu despre ce vb


    Privati
    [COLOR="Red"]THINK FAST AND .......[/COLOR]

  7. #7
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Deci trebuie depus plangere la politie ... repede ... daca sunt si martori care sunt dispusi sa depuna atunci ii faceti de bani de le ustura ... acolo
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #8
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    "Contactati de Onlinesport, reprezentantii BGS ne-au declarat ca, deocamdata, nu au la cunostinta un asemenea incident."

    auzi la ei...cica habar nu au...gaozarii dracu`

  9. #9
    sport legend alexq1's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bistrita
    Posts
    908
    Reputatie
    1
    nu stiu nu am fost de fata acuma mi-a povesti un prieten care si el ii din galerie.........om vedea ce se va intampla

    Apropo vreo 2 sau 3 care sunt acuma la BGS au cochetat si cu politia

    Acuma vb cu astia pe mess si din ce aud io cam distrus ...unu are mana rupta altu piciorul dintii spartii
    Last edited by alexq1; 7th September 2007 at 20:45.
    [COLOR="Red"]THINK FAST AND .......[/COLOR]

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    BGS astia nu asigura paza si la meciurile Stelei ?

  11. #11
    Supercampion Ioca10's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Mosilor
    Posts
    7,896
    Reputatie
    1
    Asigura paza....
    [I]Milioane de inimi-2 culori, o întreaga națiune-o singură iubire, 67 de ani de glorie-legenda trebuie să continue!
    [/I]

    [I][FONT="Century Gothic"]Atitudine de superstar[/FONT][/I]

    Mereu finantati...O, voi, unicii ultrasi adevarati

  12. #12
    incepator
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Vai de capul nostru ne`au batut fara sa zica nimica si acuma nu mai recunosc nimica , chiar mi se pare ca sunt mana in mana cu politia ! Daca nici acuma nu se face dreptate in tara asta atunci cand ?!

  13. #13
    incepator
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Totusi sa stai la masa...si sa vina, sa-ti dea cu halba in cap fara nici o intrebare...sa dea pana te lasa lat....sa spui: " D c il loviti ma?" si sa-ti dea si tie setu'....nu mi se pare normal...
    sper sa scoatem d p ei

  14. #14
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    depuneti plangere ... am zis ... repede pana cand nu fac ei alta smecherie ... !!!!

    Nu stati sa va plangeti degeaba ... depuneti plangere la politie si o sa vedem ce va fi ....
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #15
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Poate ca violenta excesiva nu e o cale, dar si pe mine ma dispera la culme si indica un grad ridicat de taranism sa te apuci sa canti intr-un local. Mai ales intr-o zi oarecare. E destul sa fie deranjat un singur om.

  16. #16
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    bgs asigura paza la meciurile stelei...dar din ce am vazut eu sunt foarte galanti...nici vb sa te incite cum facea mizeriile in albastru!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  17. #17
    incepator
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    am depus plangere....
    si cat despre cantat, fiecare face ce vrea...
    ala e un bar sportiv, si gradul ridicat de taranism il reprezinta samantarii ca si tine de pe stadioane
    n-am deranjat p nimeni...pt ca mergem acolo aproape zilnic si ne cunoastem cu toata lumea...si chiar dak un om e taran ai dreputl sa-l calci in picioare?
    dak tu zici ca-s tarani suporterii care canta in baruri, atunci toate galeriile sunt pline de tarani? sa fim seriosi....
    vezi-ti d samanta ta si lasa-ne

  18. #18
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by niokutz View Post
    am depus plangere....
    si cat despre cantat, fiecare face ce vrea...
    ala e un bar sportiv, si gradul ridicat de taranism il reprezinta samantarii ca si tine de pe stadioane
    n-am deranjat p nimeni...pt ca mergem acolo aproape zilnic si ne cunoastem cu toata lumea...si chiar dak un om e taran ai dreputl sa-l calci in picioare?
    dak tu zici ca-s tarani suporterii care canta in baruri, atunci toate galeriile sunt pline de tarani? sa fim seriosi....
    vezi-ti d samanta ta si lasa-ne
    fii pe pace si nu ma intelege gresit. si noi cantam in zi de meci in barurile in care ne adunam de ani de zile. dar intr-o zi oarecare respectam intimitatea celorlalti.

  19. #19
    incepator
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Bun si de acolo pana dincolo sa vina sa`ti rupa mainile picioarele si capuri sparte , tzi se pare normal ? ASTA ESTE MODUL NOSTRU DE VIATA SI NIMENI SI NIMICA NU NI`L VA SCHIMBA ! ! ! FORZA GLORIA ! ! !

  20. #20
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Ma scuzati un pic ... dar cine decide ce in legatura cu "intimitatea celorlalti" ? ... BGS daca am inteles nu au drept de interventie in ordinea publica deoarece nu tin de serviciu public ... au intervenit la fel ca o gasca adversa de cartier deci trebuie plangere si reparatie financiara aici ... asa se intampla in orice tara civilizata in situatii asemanatoare
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #21
    incepator
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Ei practic au in paza acest local...Dar...atunci in bar mai era o masa tot cu niste prieteni de-ai nostri...deci nu am deranjat pe nimeni...si frate, deranjezi...ok...vine bgs-u sau politia...iti da 2 mil amenda pt tulburarea linistii publice(Amenda pe care oricum am luat-o:de ce?nush...probabil pt ca am sunat la politie sa imi scap tovarasii din pumnii bgs-ului)...si te lasa sa mergi linistit acasa...nu iti pune picioru si mana in ghips si alte rani grave la cap care unii dintre voi nici in cosmarurile voastre nu au vazut...spun asta pt ca am fost acolo...si pt delaparis...plangerea a fost facuta deja...am vb si cu avocati si de luni incepem treaba

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •