View Poll Results: Cine va fi campion in 2003?

Voters
35. You may not vote on this poll
  • echipa Vestului

    3 8.57%
  • Rusia

    0 0%
  • AND1 Mixtape 2

    0 0%
  • AND1 Mixtape 3

    0 0%
  • AND1 Mixtape 4

    0 0%
  • AND1 Mixtape 5

    1 2.86%
  • RODDICK

    0 0%
  • FEDERER

    0 0%
  • AGASSI

    6 17.14%
  • FERRERO

    0 0%
  • VENUS

    1 2.86%
  • CLIJSTERS

    1 2.86%
  • 5. Tommi Makkinen

    3 8.57%
  • 3. Carlos Sainz

    4 11.43%
  • 2. Colin McRae

    1 2.86%
  • 4. Richard Burns

    0 0%
  • 6. Peter Solberg

    1 2.86%
  • 7. Harri Rovanpera

    0 0%
  • 8. Gilles Panizzi

    1 2.86%
  • 9. Sebastien Loeb

    0 0%
  • 10. Altul

    0 0%
  • Michael Schumacher

    10 28.57%
  • David Coulthard

    0 0%
  • Rubens Barrichello

    0 0%
  • Kimi Raikkonen

    3 8.57%
  • Ralf Schumacher

    0 0%
  • Jacques Villeneuve

    0 0%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 30 of 30

Thread: Cine va fi campion in 2003 la piloti?

  1. #22
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Pai tocmai asta ziceam... cu regulamentele astea(care sunt pentru toti), nu se poate prezice cine va fi campion, probabil va conta destul de mult si norocul, cel putin pentru calificari!

  2. #23
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    12
    Reputatie
    1
    Campion mondial in 2003 va fi Kimi Raikkonen. :happy

  3. #24
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    40
    Reputatie
    1
    Nu stiu cine va fi (probabil Schumi pentru ca tin cu el, deci tot ce scriu este subiectiv), dar stiu sigur cine nu va fi: cine nu are talent (ambii de la McLaren, Barrichello, Ralf si altii mai neinsemnati).
    Nu te grabi sa imi raspunzi, ai rabdare pana la urmatoarea cursa (vorbim de ce fac pilotii si nu fiabilitatea masinilor).

  4. #25
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    Eu zic ca Schumi!...dar nici Raikonnen nu o sa fie departe! Si cu noul sistem de punctare este mai echilibrata competitia...chiar daca iei locul 2,tot sunt 8 puncte...
    Asa ca anul acesta va fi mai mult spectacol!!!
    hai Romania

  5. #26
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    favoritul meu este Raikkonen dar cred ca nu are experienta necesara pt a deveni campion mondial asa ca pana la urma tot Shumi va castiga
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  6. #27
    cogito ergo sum
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,393
    Reputatie
    1
    Raikkonen invata repede!!! Nu experienta ii lipseste, ci cativa cai putere. Coulthard are experienta si tot e mult sub Raikkonen... pe aceeasi masina. Ramane de vazut daca Ferrari 2003 va fi mai buna decat Mclaren 2003... aici va fi diferenta. Oricum, daca masina Williams este deja in varianta finala sunt in pom... iar vom avea o lupta in 4 intre pilotii de la McLaren si cei de la Ferrari.

    Eu mizez pe doua masini (McLaren si Ferrari) foarte aproape ca valoare anul acesta. Si nu m-ar mira (prea) tare daca avantajul (aparent) minim luat de Raikkonen pana acum va fi decisiv in cele din urma.

  7. #28
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Votez cu Michael Schumacher, este clar ca nu-i va sta nimeni in cale. Desi Ferrari au cam scartait in lansarea lui F2003GA si este posibil sa apara ceva defectiuni pe parcurs, nu cred ca exista vreun pilot capabil sa-i faca fata. Poate Raikkonen, insa mai are de adunat experienta. Dupa retragerea lui Schumi, Raikkonen o sa ia ceva titluri mondiale, asta e sigur! Imi place finlandezul si mai ales imi place ca e coechipier cu David Coulthard, pe care l-a facut tandari pana acum. Abia astept debarcarea lui Coulthard de la McLaren sa vedem cine-l ia, poate Minardi!!!!

  8. #29
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Schumi are si talentul si rutina si masina .Ca a inceput mai slab e doar pentru ca masina noua nu era gata si cred mai mult ca sa dea impresia de o competitie deschisa anul acesta . Anul trecut era aproape penibil sa mai vezi o cursa cind cistigatorul era cunoscut inainte de start Dorin

  9. #30
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Si cum va spuneam acum trebuiesc punctele.Ati vazut calificarile de azi ? Masina cea rosie e iar la putere ...!!! Dorin

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •