View Poll Results: Il votez pe:

Voters
111. You may not vote on this poll
  • vasile314tzurka

    55 49.55%
  • ion-1

    56 50.45%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 65

Thread: Votati: vasile314tzurka vs ion-1

  1. #22
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ady, eram numai noi pe forum si ne jucam ca soarecele si pisica. Apareau voturi la greu pentru ion-1. Si fusesera si inainte, ale unor persoane care nu aveau nici un mesaj pe forum. O sa pun aici clonele. Nu avea cine sa le faca. Eu nu le-am facut.

  2. #23
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Uite aici oameni cu 0 mesaje care au votat si care s-au inregistrat in acea zi:
    vasile314tzurca 0
    nenea 0
    vraja 0
    comunitaru 0
    ciorbea 0
    vichi 0
    author 0
    playlist 0
    dragusin 0
    scortisoara 0
    vadimtriseaza 0
    stelistul 0
    batranu 0
    radacina 0
    piturca 0
    handle 0
    piciorus 0
    catamaran

    Majoritatea sunt de la adresa 67.71.72.198. Insa, ai dreptate nu sunt de la tine. Am presupus gresit. A fost altcineva, din Canada.

    Bell Canada BELLNEXXIA-11 (NET-67-68-0-0-1)
    67.68.0.0 - 67.71.255.255
    Bell Sympatico BELT1021-CA (NET-67-71-72-0-1)
    67.71.72.0 - 67.71.75.255

  3. #24
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    EU MA JUR PE CE AM EU MAI SCUMP CA NU AM VRE O LEGATURA CU ACELE PERSOANE, JUR CA NU MI-AM FACUT VREODATA VRE O CLONA, PE CUVANTUL MEU, CA EU NU AM TRISAT SI NU MI-AM FACUT MAI MULTE NICKUR CA SA VOTEZ PE ION, VADIM, daca vrei sa stii la un moment dat a aparut vasile314tzurca(nu vasile314tzurka) si a spus ca doar 5 sau 6 persoane au votat cu el, in schimb celelalte voturi au fost puse de vadim, nu poti sa ma acuzi pe mine ca l-am favorizat pe ion si i-am pus mai multe voturi....este o RUSINE cea ce faci tu aici vadim...sper ca lumea sa nu se ia dupa minciunile tale si sa nu fie inselata de toate porcariile pe care le spui tu!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #25
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Am descoperit si cine a facut clonele: Craioveanu sau Pacala. Nu stiu daca nu cumva sunt aceeasi persoana.

    Iti datorez niste scuze. M-am grabit gresit cu aprecierile, bazate numai pe intuitie. Faptele spun altceva.

    Faptul ca am pus niste voturi dorind sa echilibrez clonele nu a facut decat sa vina un alt val de clone. Poate era mai bine sa sterg voturile clonelor decat sa pun eu voturi. Oricum, o sa schimb sistemul de vot pentru a preveni clonele.

    vasiletzurca de care spui tu este o clona. Nu are nici o valoare. Userul original este vasiletzurka.

  5. #26
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Majoritatea sunt de la adresa 67.71.72.198. Insa, ai dreptate nu sunt de la tine. Am presupus gresit. A fost altcineva, din Canada.

    Bell Canada BELLNEXXIA-11 (NET-67-68-0-0-1)
    67.68.0.0 - 67.71.255.255
    Bell Sympatico BELT1021-CA (NET-67-71-72-0-1)
    67.71.72.0 - 67.71.75.255

    Si acum eu ce fac, m-am jurat ca prostu pe aici, si tu vii cu flori si imi spui 'uite ca tu nu esti vinovat, altcineva a fost'
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #27
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Eu nu pot sta cu orele pe forum. Incerc sa fac multe, in limita timpului. Acum am analizat situatia pentru ca ai protestat. Nu te-a pus nimeni la zid. Cred ca este bine ca pana la urma s-a rezolvat situatia.

    Faptul ca am explicat toata situatia este mai mult decat clar. Puteam sa pun 100 de voturi si sa nu recunosc niciodata. Am spus motivele pentru care am facut-o.

  7. #28
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1

    Trebuie ca doar moderatorii sa voteze

    Parerea mea este ca atata timp cat vor avea toti drept de vot,rezultatele luptelor nu vor fi corecte.Nu vreau sa dau nume ca sa nu atrag antipatii dar am citit o disputa in care pierzatorul a fost clar mai inteligent si a avut replici mult mai subtile si mai la obiect dar a pierdut doar pt simplul fapt ca adversarul sau facea parte dintr-o categorie a unor suporteri numerosi pe acest forum si el nu.Asa ceva e de-a dreptul revoltator,asa ca ar fi bine sa se ia o masura in acest sens.
    Attacking is the best defence!

  8. #29
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Daca a permis acest lucru regulamentul a fost prost facut! Stiu ca stabilisem sa nu voteze decat cei care au un minim de 50 mesaje postate! Nu stiu care a fost ratiunea pentru care nu s-a pastrat aceasta regula! Eu nici nu stiam ca poate vota oricine ! Daca este asa ma intreb de ce pentru ca nu este normal ca cineva sa se inregistreze astazi si sa voteze dupa zece minute (sau chiar mai putin!).Numai daca nu chiar s-a dorit un astfel de scandal! Nu mi se pare normal nici ca Vadim sa poata adauga voturi dupa cum vrea ... Ce incredere pot sa mai am eu in rezultatul oricarei lupte?! Daca exista nereguli se opreste votarea sau se anuleaza voturile in cauza..
    in primul rand insa trebuie un regulament foarte clar ...

  9. #30
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Parerea mea este ca votul destinat exclusiv moderatorilor rezolva multe din probleme. Este adevarat ca si ei isi pot face clone, dar se restrange mult cercul suspectilor si este mai usor de identificat faptasul si astfel se vor elimina multe din discutii.

    Vadim, ai avut mare curaj sa recunosti ca ai pus niste voturi de la tine, dar te-ai grabit acuzandu-l pe ady fara dovezi clare, mai ales daca adresa era din Canada. :O
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  10. #31
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Vadim, din punctul meu de vedere ti-ai pierdut orice urma de credibilitate...ca si acest forum..

    Restul, e vanare de vant..

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Credibilitate !? Cred ca neglijezi un lucru , Ioane...Si tu ai primit voturi nemeritate .... Nu crezi ca ar trebui sa te gandesti si la asta!?

  12. #33
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Edmond, am raspuns pe sectiunea Universitatea Craiova de pe Suporter de pe Forum in Online Sport.

    Cum am spus, esti mai sensibil la problemele forumului decat la prezenta noastra (sau mai corect a mea, ca suporter al Craiovei) pe aici.

    Raspund si aici..sa spuna Vadim, cine a declansat tavalugul voturilor si a transormat un poll intr-o bataie de joc? dar, ce mai conteaza ce spune acuma??
    Last edited by ion-1; 5th January 2004 at 02:30.

  13. #34
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Din pacate inca mai esti in "arena" si crezi ca toti iti suntem adversari...

  14. #35
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Din pacate inca mai esti in "arena" si crezi ca toti iti suntem adversari...
    Se pare ca nu ai despartit esentialul de neesential in toata aceasta tevatura legata de poll..

    Din felul in care m-ai tot contrat e clar ca esti alaturi de vadim..de gustibus...eu prefer sa fiu alaturi de Universitatea Craiova.

  15. #36
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Vadim, prima data cand ai pus 20 de voturi ne-ai banuit pe nedrept ca am fi pus voturi masluite.
    Ai vazut niste voturi de la aceasi locatie ,eram mai multi la un chef, persoane care scrisesera multe mesaje de la locatii distincte ,spre dimineata a venit vorba de fotbal si s-a votat in gluma. Poti verifica dupa id-rile obisnuite.

    Cand au aparut 20 de voturi , m-am gandit ca este o farsa , dar am pus doar 3 voturi. Replica, o serie de 10 voturi in plus pentru tzurka.Restul voturilor lui Ion au fost corecte. In ultima zi, intradevar mi-am facut mai multe, in gluma. Vroiam sa vad pana unde pui, tu puneai primul, te distantai, cand ma apropiam iar puneai cate o serie
    Eu am pus cu totul cam 15 voturi masluite,dar tu 50 pe durata toatala a votului.
    Diferenta reala este cam de 36 de voturi in favoarea lui Ion.

    nu am votat cu toate clonele,parca vreo doua sau trei le-am folosit altfel. Cu dragusin ti-am trimis pm. Pe urma am facut clona vadimtriseaza si nimic. Cu un minut inainte, am facut clona vasilepiturca sa te derutez ,apoi a venit si Ady ca cine stie ... :p Ady nu e vinovat deloc.Nici n-a stiut nimic.
    Scuze la toti ,
    http://www.gifs.net/animate/a-garfb.gif
    Last edited by Pacala; 5th January 2004 at 07:25.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  16. #37
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    asta pune capac la tot... eu zic sa desfiintam sectiunea, ca nu mai are nici un rost...

  17. #38
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1

    Vadim Triseaza

    bravo vadim, esti ca lpf si frf united, parca asa te semnai.
    esti protectorul oricaruia impotriva Oltenilor, stelisti sau sportisti, dragosisti............
    si ma mai miram de ce oamenii tai sunt cum sunt..........

  18. #39
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    frozen, poate ar fi trebuit inainte sa scrii asta sa vezi care a fost subiectul singurei lupte pe ArenA, deschise de mine.

    Din pacate nu pot intra cu toti in polemica. Ion-1, nu vad de ce il acuzi pe Edmond ca este fan onlinesport, in acelasi timp cu Universitatea. Poate fi si fan Cindy Crawford. Si ce daca?

    Asa cum spuneam si in alta parte, cred ca este bine sa va bucurati atata timp cat siteul si forumul exista.

    ArenA merge mai departe, asa cum este. Voi avea grija ca userii care voteaza sa nu aiba sub 50 de mesaje. Cei care vor avea sub 50 de mesaje vor fi stersi din poll.

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu sunt nici alaturi de Vadim nici alaturi de tine in aceasta problema...mi-am spus deja parerea in ceea ce priveste lupta voastra! Ma bucur ca tu tii cu Universitatea Craiova...probabil din toate postarile mele se observa foarte clar ca sunt un fan al echipei Dinamo!

  20. #41
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    De cand asteptam sa recunoasca Edmond ca tine cu Dinamo si iata ca sa adeverit suspiciunea mea. Ne-am intarit baieti, aveti grija.

  21. #42
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    imi pare rau edmond, dar se pare ca ti-e greu sa intelegi , eu nu ma lupt cu vadim de fapt cu nimeni, dar s-a deschis un topic pentru a jigni Oltenii, un fel de "loc de scuipat"
    in acel topic a postat un moderator un mesaj in litera topicului.
    in afara de faptul ca s-a sters acel topic, altceva nu s-a facut.
    daca unul dintre noi ar fi facut asa ceva altora era banat.
    vadim mi-a raspuns ca daca il baneaza pe tampitul ala trebuie sa ne baneze pe jumatate din membrii.
    atunci vreau si eu sa fiu moderator sa pot sa-i injur pe altii fara sa patesc nimic.
    p.s.stiam ca esti caine..............

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •