Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 211 to 214 of 214

Thread: Campionatul Mondial Ostersund 2008

  1. #211
    junior Breakcore's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    55
    Reputatie
    1
    Iti inteleg atitudinea,insa eu consider ca trebuie sa acord ''prezumtia de nevinovatie'' tuturorcelor care nu sunt depistati. Pur si simplu ,eu nu pot urmari o cursa de biatlon daca-i banuiesc pe toti de asemenea practici

  2. #212
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Breakcore View Post
    Iti inteleg atitudinea,insa eu consider ca trebuie sa acord ''prezumtia de nevinovatie'' tuturorcelor care nu sunt depistati. Pur si simplu ,eu nu pot urmari o cursa de biatlon daca-i banuiesc pe toti de asemenea practici
    Mi se pare corect ca fiecare sa aiba propria atitudine. N-am nimic impotriva atitudinii tale. Eu m-am fript de atatea ori incat privesc orice cu suspiciunea de dopaj. Mai bine asa, daca nu eram suspicios ma bucuram degeaba de victoria Kaisei Varis. In cazul ei am spus de cand a castigat ca sper s-o fi facut "curat"

  3. #213
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Breakcore View Post
    Iti inteleg atitudinea,insa eu consider ca trebuie sa acord ''prezumtia de nevinovatie'' tuturorcelor care nu sunt depistati. Pur si simplu ,eu nu pot urmari o cursa de biatlon daca-i banuiesc pe toti de asemenea practici
    Impartasesc pozitia ta, prezumtia de nevinovatie unanim recunoscuta trebuie sa domine si in sport.
    Din pacate colegul cu care tocmai dialoghezi are idei preconcepute,este subiectiv , banuieste pe fiecare, ii doresc sa se banuiasca si ...pe sine. Ar avea motive...

  4. #214
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Aur Zaitseva, argint Kuzmyna, bronz Jonsson. Tofalvi termina pe 14, in fata Torei Berger, a lui Slptsova, Oloffson etc.
    Kati Wilhelm "lanterna rosie" astazi, incredibil, a avut cele mai multe ratari, cea mai dezastruoasa cursa a ei! Cum s-a putut intampla asa eva, cand era favorita acestei probe?
    Henkel pe 5, Neuner pe 7, pe 11-12 Beck si Hauswald.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •