View Poll Results: AUSTRALIAN OPEN-CINE VA INVINGE ?

Voters
12. You may not vote on this poll
  • echipa Vestului

    3 25.00%
  • Rusia

    1 8.33%
  • AND1 Mixtape 2

    0 0%
  • AND1 Mixtape 3

    0 0%
  • AND1 Mixtape 4

    0 0%
  • AND1 Mixtape 5

    1 8.33%
  • RODDICK

    0 0%
  • FEDERER

    0 0%
  • AGASSI

    7 58.33%
  • FERRERO

    0 0%
Results 1 to 10 of 10

Thread: AUSTRALIAN OPEN-BARBATI

  1. #1
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1

    AUSTRALIAN OPEN-BARBATI

    Dupa prima saptamina, au mai ramas 16 jucatori in cursa pentru titlu.
    Nu cred ca e greu de prevazut, un "sfert" HEWITT-RODDICK. As "merge" cu RODDICK dar...daca baiatul se enerveaza nu are sanse in fata unui HEWITT care are si o conditie fizica excelenta.
    Daca jocul dintre cei doi va "merge" pe "5" atunci ii dau o sansa, in semifinale, si elvetianului FEDERER.
    De jos, AGASSI si FERRERO(Spania) se pare ca si-au rezervat locurile in a doua semifinala. De aici il vad pe FERRERO in finala.
    Dupa parerea mea, el este si favoritul intrecerii !
    HEWITT are de partea sa publicul...ar spune UNII dar, de cele mai multe ori, acest presupus avantaj poate fi o...piatra care sa-l traga in jos pe tinarul australian. "TREBUIE SA INVINGI !" poate deveni o...povara...

  2. #2
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Agassi e deja in finala.
    Sa vedem ce face Roddick in semifinala, cred ca o sa treaca si o sa fie o finala americana. Acolo, merg pe mana lui Agassi, a avut meciuri mult mai usoare si este o vulpe mult prea batrana.

  3. #3
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    73
    Reputatie
    1
    Agassi all the wayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

  4. #4
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Eu am urmarit astazi in direct meciul "vulpii batrane' asa cum o numeste Vadim...impotriva sud-africanului Fereira . Nici nu a suflat Fereira. Agassi joaca impecabil,ca in tineretzi.

    Sper sa-l vad pe Roddick in finala. Dar oare nu este obosit dupa maratonul de 5 ore pe care l-a avut cu marocanul ?
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  5. #5
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Da ! SCHÜTTLER-AGASSI ! Ma...bucur pentru AGASSI ! Dar, cum a ajuns germanul in finala ? Tiptil, tiptil ! Apoi RODDICK cred ca nu mai conta dupa cele 5 ore din sferturi !
    Cred ca va fi un joc lung, ca timp. Amindoi asteapta greseala celuilalt.
    Apoi, mai cred ca, la ROLAND GAROS vom avea dublu GRAF-AGASSI !

    Mai mult ma bucur pentru EXCEPTIONALELE rezultate inregistrate de juniorii nostri ! BRAVO ! CEVA SE...MISCA !

  6. #6
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Eu cred ca Agassi nu o sa aiba ce alege din Schuttler. Trei seturi sau cel mult 4.

  7. #7
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Trei seturi,fara drept la replica.Agassi demonstreaza ca a ramas un urias al tenisului.

  8. #8
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Agassi rulez... ce revenire spectaculoasa! Daca ar reusi si Sampras acelasi lucru, ar fi cool!

  9. #9
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Agassi, spre deosebire de Sampras, a avut langa el o femeie care sa il ajute: Graf. Se compara Graf cu fufa aia blonda si tampa a lui Sampras, care rade prin tribune de il dispera pe asta? Agassi a invatat de la Graf ceva din gandirea germana, dar cred ca mai are in raftul de la baie si niste EPO...

  10. #10
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    73
    Reputatie
    1
    sa vedem ce o sa faca si Sampras, nu trebuie nici el scos din carti inca. sa nu uitam ca ultimul meci al lui Sampras a fost finala de la US Open, in care l-a cam destul de clar pe... Agassi. Sampras inca nu e terminat, inca poate face surprize la turneele de mare Slem, chiar daca nu va mai fi niciodata nr. 1

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •