Results 1 to 18 of 18

Thread: Cum vedeti ziua de 1 Decembrie ?

  1. #1
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1

    Cum vedeti ziua de 1 Decembrie ?

    Ce credeti ca se va intampla la Derbyul Ardealului ?
    [B]90 de ANI [/B]

  2. #2
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Echipa noastra va castiga pe teren cu 5-0 si in tribuna noi vom domina tot stadionul si U-istii vor sta umili in sectorul destinat lor. Ce altceva se poate intampla?

  3. #3
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    nu va fi 5-0, doar 3-1, si nu vor sta umili, ca au si ei mandria lor

    doar sa nu va luati la bataie ...

  4. #4
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    U-istii vor sta umili in sectorul destinat lor. Ce altceva se poate intampla?
    [B]90 de ANI [/B]

  5. #5
    junior
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    51
    Reputatie
    1
    sa nu ne arbitreze salomir, corpodean, helesteanu, tudor sau balaj si o sa scoatem egal.

    La ultimul meci care l-am jucat in deal i-am dat afara pe franari din peluza lor, umilinta maxima anul asta n-o sa-i mai dam afara ca daca tot nu ne lasa cu torte aprindem franari ca V33-ul e inflamabil rau de tot
    Si cu copilasii din galeria franara, ca aia nu beau V33, facem o coregrafie tricolora pe unii ii asfixiem sa se faca albastri, la altii le dam la ficat sa se faca galbeni si pe altii ii intoarcem cu capul in jos sa se faca rosii
    Last edited by lazarus; 27th August 2007 at 16:03.

  6. #6
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    S-ar putea sa castige CFR-ul, dar suporterii lui U vor fi la inaltime si ii vor domina pe ceferisti chiar si in Gruia.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  7. #7
    manager gica's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    De mult timp a fost tras semnalul de alarma privind vizionarea in exces a programelor tv. si in special a celor cu tenta violenta.
    Asta este cazul unora(soareci) de aici care cauta pisica sa-i rupa gatul.....Ati vazut prea multe filme si va arogati exagerat de multe merite avand in vedere peluza voastra!
    Timpul le va rezolva pe toate,aveti putintica rabdare.

  8. #8
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Castiga CFR-ul clar si fara probleme.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  9. #9
    sport legend Bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Vancouver, Canada
    Posts
    733
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lazarus View Post
    sa nu ne arbitreze salomir, corpodean, helesteanu, tudor sau balaj si o sa scoatem egal.

    La ultimul meci care l-am jucat in deal i-am dat afara pe franari din peluza lor, umilinta maxima anul asta n-o sa-i mai dam afara ca daca tot nu ne lasa cu torte aprindem franari ca V33-ul e inflamabil rau de tot
    Si cu copilasii din galeria franara, ca aia nu beau V33, facem o coregrafie tricolora pe unii ii asfixiem sa se faca albastri, la altii le dam la ficat sa se faca galbeni si pe altii ii intoarcem cu capul in jos sa se faca rosii
    bai votcar, iara esti prost ?!!!.. nu stiu de ce te mai lasa moderaratorii sa postezi???!!! cu riscul de a lua sanctiuni te-am ars pe unde te-am prins... ca numai rahat ai spus ..de fapt exact ceea ce si esti ....

    Ii umilim pe u-isit ca is vai de capul lor acum... dar asta putin conteaza... important e sa avem rezultate cu echipele serioase din liga...
    HAI CFRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
    CFR, stai in varf CFR, noi te iubim...

  10. #10
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    ce om .....
    :|
    [B]90 de ANI [/B]

  11. #11
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bell View Post
    bai votcar, iara esti prost ?!!!.. nu stiu de ce te mai lasa moderaratorii sa postezi???!!! cu riscul de a lua sanctiuni te-am ars pe unde te-am prins... ca numai rahat ai spus ..de fapt exact ceea ce si esti ....

    Ii umilim pe u-isit ca is vai de capul lor acum... dar asta putin conteaza... important e sa avem rezultate cu echipele serioase din liga...
    HAI CFRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
    un singur lucru iti spun...iti voi raspunde la postu asta in seara de dupa meci...vom vedea atunci cine a dominat fondul sonor, cine a castigat etc
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  12. #12
    sport legend Bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Vancouver, Canada
    Posts
    733
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by boshcUtza View Post
    un singur lucru iti spun...iti voi raspunde la postu asta in seara de dupa meci...vom vedea atunci cine a dominat fondul sonor, cine a castigat etc
    boshcutza, asha sa fie... sper sa mai avetzi suporteri pan atunci...
    CFR, stai in varf CFR, noi te iubim...

  13. #13
    sport legend Bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Vancouver, Canada
    Posts
    733
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Parazitu'1919 View Post
    ce om .....
    :|
    da... mare om... mare caracter... probleme??!!!
    CFR, stai in varf CFR, noi te iubim...

  14. #14
    incepator
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Asta pt toti cfr-istii....ba in 1 decembrie voi santeti prosti dak umblati prin oras cu ceva cu cfr...vatrebui sa va uitti dupa fiecare colt sa nu cumva sa vedeti vreun U-ist...ma uistii isi au oamenii si nu orice fel de oameni....vai de capu vostru...nujtiti voi ce oameni is in spatele acestui nume U....pt binele vostru sa luati cate un taxiu si spuneti isa opreasca exact in fata stadionului ca numai acolo santeti in siguranta ba....si inca ceva eu am vazut nijte posturi despre RJ ca nu va e frica de el ca va pisati pe el da credetima unu dintre voi nar avea tupeu sa dea fata-n fata cu el nici macar de ati fi cu mai multi!!!...dak nu va e frica de el strangetiva cativa si aranjatil da nu aveti oamenii necesari ma pt aja ceva!!!!.....omu ala nuosafie NICIODATA umilit de voi ajak taceti ca va faceti de cacao.....



    SI in ultimul rand seful vostru de galerie nu osa se poat ridica NICIODATA la nivelul lui de mentalitate!!!
    Last edited by Lybra; 18th September 2007 at 22:48.

  15. #15
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    1) Asta nu-i derby-ul Ardealului
    2) In teren castiga intotdeauna CFR
    3) In tribune si pe strazi va castiga intotdeauna U Cluj, indiferent daca se joaca in Gruia sau pe Moina.
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  16. #16
    exist ! andreas_hector's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Barlad
    Posts
    68
    Reputatie
    1
    din cate ziceau suporteri Uisti.. au zis ca in va fi revolutie.. in acea zi dar din cate zic oficialitatile , vor fi foarte multi jandarmi , foarte multe camere... dar tot vor fi de neoprit... nu e exclusa varianta de a se juca meciul in afara clujului...!

  17. #17
    !!35!! delboca's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    221
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andreas_hector View Post
    din cate ziceau suporteri Uisti.. au zis ca in va fi revolutie.. in acea zi dar din cate zic oficialitatile , vor fi foarte multi jandarmi , foarte multe camere... dar tot vor fi de neoprit... nu e exclusa varianta de a se juca meciul in afara clujului...!
    ce tot vb acolo ca in cluj se va juca orice ar fi..
    on topic sper sa castige cfr in tribune sper sa fie spectacol
    "In viata nu vor disparea niciodata apa, aerul si fraierul"-Cineva care are cap si il foloseste
    ---===[COLOR="Purple"]CFR Cluj[/COLOR]===---

  18. #18
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lybra View Post
    Asta pt toti cfr-istii....ba in 1 decembrie voi santeti prosti dak umblati prin oras cu ceva cu cfr...vatrebui sa va uitti dupa fiecare colt sa nu cumva sa vedeti vreun U-ist...ma uistii isi au oamenii si nu orice fel de oameni....vai de capu vostru...nujtiti voi ce oameni is in spatele acestui nume U....pt binele vostru sa luati cate un taxiu si spuneti isa opreasca exact in fata stadionului ca numai acolo santeti in siguranta ba....si inca ceva eu am vazut nijte posturi despre RJ ca nu va e frica de el ca va pisati pe el da credetima unu dintre voi nar avea tupeu sa dea fata-n fata cu el nici macar de ati fi cu mai multi!!!...dak nu va e frica de el strangetiva cativa si aranjatil da nu aveti oamenii necesari ma pt aja ceva!!!!.....omu ala nuosafie NICIODATA umilit de voi ajak taceti ca va faceti de cacao.....
    ce compozitie frazeologica
    asta i-a scapat lui elphax la quotes

    on toppic: despre ce se vb aici?
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •