Results 1 to 16 of 16

Thread: Forumul OLS, schimbare de atitudine

  1. #1
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1

    Forumul OLS, schimbare de atitudine

    Observ de ceva timp o schimbare in bine a forumul, parca au disparut moderatorii care sanctionau numai privind la echipa favorita, sau poate unii au ramas dar nu mai fac asta

    plus ca am observat ca se lasa mai multe threaduri si nu se mai inchid aiurea pe motiv ca provoaca scandal

    mai sunt ceva exceptii, dar le-am comentat pe alte threaduri

    tot spre bine
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  2. #2
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    pai mai sunt moderatori in concediu

  3. #3
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    inseamna ca e doar temporara schimbarea
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  4. #4
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    este democratic, in ce sens ai vazut tu ca moderatorii nu sunt echidistanti?

  5. #5
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    Observ de ceva timp o schimbare in bine a forumul, parca au disparut moderatorii care sanctionau numai privind la echipa favorita, sau poate unii au ramas dar nu mai fac asta

    de remarcat este si schimbarea atitudinii userilor care de obicei nu faceau decat scandal privind doar la echipa favorita

    incet incet ne indreptam cu totii spre mai bine
    Last edited by delaparis; 21st August 2007 at 18:27.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #6
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    nu stiu de ce am impresia ca Samm face misto

  7. #7
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    cartonas rosu la toti

  8. #8
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal View Post
    este democratic, in ce sens ai vazut tu ca moderatorii nu sunt echidistanti?
    am scris pe alte threaduri

    dak ma apuc sa le pun si aici, poate nu ar avea loc

    nici eu n-am mai fost provocat, si deci nu a mai fost nevoie sa raspund
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  9. #9
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Nu trebuie sa si raspunzi la provocari daca esti destept

  10. #10
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    e lumea in concediu in aceasta perioada .. deia ti se pare SAMM, in rest nu sa schimbat nimik in bine din pacate .. asta e mergem mai departe asa cum e .. e mai fain totusi cu putin cearta ca altfel chiar nu ar fi nimik interesant .. sa il vedem pe alde Uni cat e de pozitiv toata ziua nu cred ca vrem ...

  11. #11
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    pai ce vrei sa vezi de la mine? sa injur lumea? sa ma cert ca in targ?stii ca nu pot.... na..tata e de vine pt asta

  12. #12
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal View Post
    este democratic, in ce sens ai vazut tu ca moderatorii nu sunt echidistanti?
    loooooool tu zici ca moderatorii sunt echidistanti? unde asta? eu nu am observat...poate visezi uni...daca samm facea misto este ok,dar daca vb serios,atunci cred ca umbla pe alt forum si a scris aici din greseala...

    ps exemplul concret... http://www.onlinesport.ro/forum/show...56&postcount=6 lipsa de echidistanta este poate cel mai deranjant aspect al acestui forum... cred ca multi nu mai posteaza datorita unor 'moderatori' care dau avertismente dupa cum vrea muschii lor..
    Last edited by Elvis81; 21st August 2007 at 22:09.
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  13. #13
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Nu este o lume perfecta.

  14. #14
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Schimbare pe brusu, e ceva in plus dar in continuare is foarte multe atacuri murdare , foarte mult rasism, foarte multa xenofobie si din pacate is multe threaduri deschise de moderatori care incita la asa ceva.

  15. #15
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...1&postcount=32, ma minunez de cata ura poate provoca un anumit moderator de pe aici.

  16. #16
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    asa sunt unii, mai suparati pe viata ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •