View Poll Results: Il mai aveti la inima pe Gica Popescu?

Voters
71. You may not vote on this poll
  • Da

    34 47.89%
  • Nu

    37 52.11%
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 202 of 202

Thread: ... GICA POPESCU !

  1. #190
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    ai tot timpul sa-l "cunosti"

  2. #191
    delachiatra
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    228
    Reputatie
    1
    pai de mic mi-am dorit relatii stranse cu oamenii informati

  3. #192
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    esti pe aproape sa-ti realizezi "visul"

  4. 22nd September 2005, 21:49
    Reason
    mesajul nu isi mai are rostul

  5. #193
    Banned now! BornWild's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    In your dreams
    Posts
    1,133
    Reputatie
    1
    Vroiam sa postez o anumita parere a mea in legatura cu Iuda, dar daca s-a intins threadul, e bine si aici.
    Eu cred ca ceea ce fac ei acum, nu se numeste decat un teatru ieftin.
    De ce?
    Pai simplu......asta s-a "rupt" de fratii Becali (vezi Doamne!), ca sa nu aiba lumea ce sa-i striga ca i-ar face jocurile lui Giovanni la o eventuala candidatura a tradatorului si bineinteles un castig al alegerilor federale.
    Deci, sa va asteptati de o dominare animalica in anii ce urmeaza!!!!
    Deja arbitrii ii au ( apropos, de cate ori au fost furati?) pt ca e groparu' de Craciunescu.Acum daca castiga tradatoru' si presedentia FRF, e groasa
    [SIZE=3][COLOR=Blue][FONT=Georgia]pOpescu , esti un Iuda! Te uram, tradatorule![/FONT][/COLOR][/SIZE]

  6. 22nd September 2005, 22:37
    Reason
    calm, citeste te rog regulamentul

  7. #194
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    ba jocurile in alegeri i le fac berbecali lu popescu, rev

  8. #195
    manager Che Guevara's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Havana/Cuba
    Posts
    314
    Reputatie
    1

    Thumbs down afara cu javra din fotbal!

    Dintre Popescu si Mircea Sandu eu aleg Mircea Sandu. Sincer as prefera sa mai apara si alti candidati in aceasta cursa electorala (Gino Iorgulescu, Marcel Puscas, Ionut Lupescu) dar nu cred ca va fi vreunul capabil sa se bata cu cei 2. Deja ProTV e cu Popescu. Daca ati vazut aseara stirile la mai multe poTV ati vazut ca PROtv-ul i-a editat discursul lui Popescu ca sa para unul coeerent si de bun simt, desi daduse niste explicatii balmajite si anagamate la conferinta de presa. In plus a mai si atacat femeile cu celebra replica: voi la cratita! :degete:

  9. #196
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Convenisem odata impreuna ca pe acest forum nu vom mai vorbi de Gica Popescu pana cand acesta nu va face gesturi clare in favoarea Craiovei. Mai mult, am inchis acest thread la sugestia unora dintre voi.
    Se pare insa ca nu vreti sa respectati acest pact, desi, dupa parerea mea , era o decizie buna. Nu merita sa vorbim in nici un fel despre el, ami ales daca facem referire la prezent sau trecutul apropiat.
    Daca tot vreti sa discutati va rog sa pastrati un anumit nivel al discutiilor, sa nu dam apa la moara celor care au un "cui" impotriva noastra.
    Contribuim prin ce scriem aici atat la imaginea noastra ca suporteri cat si al imaginea echipei ....

  10. #197
    manager Che Guevara's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Havana/Cuba
    Posts
    314
    Reputatie
    1

    Thumbs down mai bine Lupescu la FRF

    Cu alte cuvinte: hai sa il pupam in pe Popescu ca poate ne raman si noua firimituri de la masa lui. Nimeni nu se poate desparti de trecutul sau. Este acelasi lucru ca si in cazul lui Adrian Paunescu sau Octavian Goga, daca vrei. Popescu a ramas dator Craiovei si a ales sa isi plateasca datoriile cu tradare. Spune ca nu este marioneta nimanui dar uita cum a semnat cu Lecce si cu Eindhoven contracte si uita cine l-a salvat. De asemenea Popescu uita cine l-a descoperit si cine i-a dat drumul in fotbalul mare. Singurul lucru pe care si-l aminteste mereu este ca e insurat cu o femeie aromana. Probabil ca intre timp a devenit si el aoltean. De ce ne-am dori un astfel de presedinte de federatie? Ca sa ne castreze definitiv? In B ne-a bagat. Acum ce mai vrea? Sa formeze echipa nationala din generatia "Vreau sa fiu mare"? A adunat toti pustii de valoare din tara asta. Ce folos? Copiii au ajuns pe mana unor antrenori nepriceputi si vor ajunge fotbalisti de duzina ca toti care au trecut pe la ScGP de-a lungul timpului. Mare branza si Popescu asta!! :degete:

  11. #198
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Che, tu ai un fix.... parca esti pus la o caruta si tragi fara sa te intereseze ce face cel de langa tine.... Scrii si o tii pe a ta fara sa te intereseze ce au scris altii . Pai unde vazusi tu pe threadul asta ca il pupa cineva pe Popescu?
    Noi am discutat odata, cu ceva vreme in urma, ca nu merita sa mai vorbim despre el. Atat.

  12. #199
    manager Che Guevara's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Havana/Cuba
    Posts
    314
    Reputatie
    1

    Thumbs down Popescu - javra pana la moarte

    Eu am mai multe fixuri. Nu am mama nu am tata. Singurul lucru la care tin este Universitatea Craiova. Cine e cu Craiova este prietenul meu. Cine este impotriva ei imi este dusman de moarte si-l urmaresc si in mormant. Cam asa se explica ce am eu.

  13. #200
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    stergeti numele iudei de pe forumul nostru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    propunere: pe forumul nostru sa nu mai pomenim niciodata numele tradatorului. referirile la tradator sa se faca sub numele de "iuda".

  14. #201
    manager dragosblue's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ASP
    stergeti numele iudei de pe forumul nostru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    propunere: pe forumul nostru sa nu mai pomenim niciodata numele tradatorului. referirile la tradator sa se faca sub numele de "iuda".
    SUBSCRIU, SA DISPARA DE AICI !!!

  15. #202
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    de acord ..!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •