Page 73 of 73 FirstFirst ... 2363717273
Results 1,513 to 1,518 of 1518

Thread: Diverse 2007( stiri, site-uri, imagini, inregistrari etc )

  1. #1513
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    S-au incheiat nominalizarile pentru "sportivii anului".
    Pina in 20 ianuarie puteti vota aici:

    http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=189

  2. #1514
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Multumim, Mia, ca ne-ai anuntat

  3. #1515
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Da, multumim Mia ca ne-ai anuntat. Sper ca gimnastica sa primeasca cat mai multe voturi!!! Chiar daca nu mai este la nivelul la care era inainte, gimnastica este sportul care tine Romania si care a adus cele mai multe medalii anul acesta. Singurul regret este ca nu avem si un aur in 2007, dar sper sa castigam in 2008 cat mai multe medalii de aur!!!!
    www.fangymnastics.com

  4. #1516
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Aseara,31 decembrie a fost un mic reportaj la stirile TVR 1,scurte interviuri cu domnul Forminte si citeva fete.
    Eu am incercat sa intru pe situl TVR dar nu stiu cum sa fac sa va arat si voua.
    Last edited by miafangina; 1st January 2008 at 16:56.

  5. #1517
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Da am vazut si eu interviul de aseara, am intrat pe site-ul Tvr, dar nu l-am gasit din pacate. Cred ca inca nu l-au pus.
    A fost un interviu dragut in care se spunea ca fetele vor face si un "antrenament" la 12 noaptea cand vor dansa , iar Cerasela Patrascu si Aluissa lacustean vor fi cele ce se vor ocupa de mentinerea distractiei.
    Ceea ce nu mi-a placut era faptul ca Sandra era foarte alba la fata, palida si m-am ingrijorat. Ea a spus ca isi doreste santate si putere ca sa-si indeplineasca visul.
    Atat imi aduc aminte, poate am mai omis cate ceva, dar sper sa apara si la ei pe site interviul!!!
    www.fangymnastics.com

  6. #1518
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    LA multi ani, forumistilor!
    Am vazut in seara aceasta un reportaj la stirile tvr despre gimnastele de la Deva! Nu stiu daca este acelasi despre care aminteste Mia; oricum si pe mine m-a cam speriat fata foarte alba a Sandrei; sper ca e bine pt ca Forminte zice, pe buna dreptate, ca fara ea si fara Stela n-am prea avea vreo sansa la olimpiada.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •