Page 4 of 73 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 64 to 84 of 1518

Thread: Diverse 2007( stiri, site-uri, imagini, inregistrari etc )

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Stela cu "mamiii", Catalina "copilul meu"......sa le credem?
    S-a vazut la Stuttgart cat de sincera e Ponor. Si nu ma refer numai la discutia de dupa barna cand nici nu se uita la nistor (sa zicem ca era suparata). Ma refer la acea remarca cu echipa exceptionala de la Atena, remarca prin care a jignit-o inclusiv pe nistor
    Cred ca n-a mai putut ponor de bucurie ca a batut-o "copilul" la barna

  2. #65
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristina86 View Post
    oofff ce comment'uri scoase ca din versuri de manele i'a lasat stela floarei..
    pai de, in ton cu titlurile pozelor

    la cerasela sunt in ton de rap

  3. #66
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    la cerasela sunt in ton de rap
    Doar e fan Eminem
    www.fangymnastics.com

  4. #67
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rob_din View Post
    S-a vazut la Stuttgart cat de sincera e Ponor. Si nu ma refer numai la discutia de dupa barna cand nici nu se uita la nistor (sa zicem ca era suparata). Ma refer la acea remarca cu echipa exceptionala de la Atena, remarca prin care a jignit-o inclusiv pe nistor
    Cred ca n-a mai putut ponor de bucurie ca a batut-o "copilul" la barna
    ce remarca? ce-a zis?
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  5. #68
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ade17 View Post
    ce remarca? ce-a zis?
    Ca nu sunt o echipa si ca nu mai are in spate acceasi echipa senzationala ca la Atena.....
    www.fangymnastics.com

  6. #69
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    ah...stiu...am auzit asta...

    pai ea e mai mare, face parte din alta generatie, se antreneaza singura, sta singura si normal ca nu i se pare ca sunt atat de unite...asa cum a fost cu celelalte...
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  7. #70
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ade17 View Post
    ah...stiu...am auzit asta...

    pai ea e mai mare, face parte din alta generatie, se antreneaza singura, sta singura si normal ca nu i se pare ca sunt atat de unite...asa cum a fost cu celelalte...
    Tocmai caci e mai mare, ca are experienta nu era cazul sa faca astfel de declaratii, trebuia sa fie un exemplu, sa aduca echilibru in echipa.....urat din partea ei
    www.fangymnastics.com

  8. #71
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    eu o inteleg...e clar ca nu se simte atat de bine ca si cu fetele de la atena...ea lucreaza individual acum si nu s-a atasat atat de mult de ele...dar ma rog...


    Quote Originally Posted by whisper View Post
    Cu placere!
    Bine vad ca voi vorbiti mai mult despre hi5 si eu sunt cu vidurile dar tocmai am gasit un montaj cu Ponor..daca nu il stiti sper sa va placa..daca il stiti asta e
    http://www.youtube.com/watch?v=_96wIV4rGiI
    multam ade!!! e melodia pref. mei: green day si cu pref. mea: catalina
    foarte frumos.
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  9. #72
    junior cristina86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    121
    Reputatie
    1
    pana la urma urarea catalinei s'a indeplinit.ii scrisese ceva de genul "sa ajungi macar cat mine"(nu mai stiu exact dar asta era ideea comment'ului ei)..cu un an inainte de olimpiada stela este vicecampioana mondiala la barna..ca ea in 2003 so..ai grija ce (iti) doresti ca se poate indeplini

  10. #73
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristina86 View Post
    pana la urma urarea catalinei s'a indeplinit.ii scrisese ceva de genul "sa ajungi macar cat mine"(nu mai stiu exact dar asta era ideea comment'ului ei)..cu un an inainte de olimpiada stela este vicecampioana mondiala la barna..ca ea in 2003 so..ai grija ce (iti) doresti ca se poate indeplini
    eu cred ca a intrecut-o deja cu performanta de la individual compus. nu o zic cu rautate, ci pur si simplu Stela e mai completa ca gimnasta. sper din toata inima sa ia macar un aur olimpic, caci probabil la asta s-a referit catalina
    Last edited by ioanavol; 13th September 2007 at 22:59.

  11. #74
    sport legend Pegasnegru's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,199
    Reputatie
    1
    M-am uitat si eu pe profilurile lor (am gasit-o si pe Irina Paun ), mai mult pe poze si cea mai bestiala mi s-a parut cea a gimnastei mele preferate (eh, am si eu slabiciuni) Cerasela Patrascu. Nu mi-a venit sa-mi cred ochilor vazand-o! M-a adus la realitate, la realitatea ca gimnastele pe care le admiram nu sunt numai gimnaste si/sau robotei ci adevarati oameni tineri/fete care se cauta, isi cauta si isi arata individualitatea. La varsta lor (si la mine nu a trecut mult de atunci), e poate cel mai important lucru. Ele trebuie sa imbine dezvoltarea mentala/fizica/psihica cu sacrificiile pentru un succes in viata pe care oamenii in general il cauta cu luxul maturitatii. Am un profund respect pentru ele!

  12. #75
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pegasnegru View Post
    M-am uitat si eu pe profilurile lor (am gasit-o si pe Irina Paun ), mai mult pe poze si cea mai bestiala mi s-a parut cea a gimnastei mele preferate (eh, am si eu slabiciuni) Cerasela Patrascu. Nu mi-a venit sa-mi cred ochilor vazand-o! M-a adus la realitate, la realitatea ca gimnastele pe care le admiram nu sunt numai gimnaste si/sau robotei ci adevarati oameni tineri/fete care se cauta, isi cauta si isi arata individualitatea. La varsta lor (si la mine nu a trecut mult de atunci), e poate cel mai important lucru. Ele trebuie sa imbine dezvoltarea mentala/fizica/psihica cu sacrificiile pentru un succes in viata pe care oamenii in general il cauta cu luxul maturitatii. Am un profund respect pentru ele!
    Sa speram ca vor si reusi sa imbine aceste lucruri, nu oricine poate face acest lucru

  13. #76
    sport legend Pegasnegru's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,199
    Reputatie
    1
    Comentul lui Stela aici Mi-a placut!
    http://www.hi5.com/friend/photos/dis...currentIndex=7

  14. #77
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pegasnegru View Post
    Comentul lui Stela aici Mi-a placut!
    http://www.hi5.com/friend/photos/dis...currentIndex=7


    ce ironic ar suna daca stela ar parasi lotul

  15. #78
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by rob_din View Post
    ce ironic ar suna daca stela ar parasi lotul
    Timpul ne va da raspunsul ce-l cautam.....vom vedea daca chiar tine la lucian Sandu.... sau la "mami"....
    www.fangymnastics.com

  16. #79
    sport legend Pegasnegru's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,199
    Reputatie
    1
    Am gasit un comentariu de-al Stelei la una din poze dar am pierdut-o! Era in engleza la o poza cu Cata la Atena in care spunea ceva in genul "ce vremuri, mult mai bune si antrenor mai bun". M-a speriat.

  17. #80
    sport legend Pegasnegru's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,199
    Reputatie
    1
    Nu auite ca am gasit-o, exprimarea nu e aceeasi si am gresit nu era cu Cata si nici la Atena. Dar comentariul ei m-a speriat

  18. 14th September 2007, 02:17

  19. 14th September 2007, 10:03

  20. #81
    sport legend Pegasnegru's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,199
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Nu mai am ce sa spun....comentariul este din 21.aug 2007......deci nu-l place pe Forminte!
    Totusi sa nu ne pripim... dar asa suna

  21. #82
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pegasnegru View Post
    Totusi sa nu ne pripim... dar asa suna
    suna ca tanjeste dupa cealalta echipa...nu ca nu l-ar place pe Forminte. probabil isi doreste f mult gloria de care au avut celelalte parte, si daca i-o mai fi spus si Catalina cat de grozavi ii erau antrenorii etc...s-a lasat influentata.

  22. #83
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    suna ca tanjeste dupa cealalta echipa...nu ca nu l-ar place pe Forminte. probabil isi doreste f mult gloria de care au avut celelalte parte, si daca i-o mai fi spus si Catalina cat de grozavi ii erau antrenorii etc...s-a lasat influentata.
    In stilul asta o sa ajunga sa creada ca nu sunt o echipa...ceea ce nu e bine.
    www.fangymnastics.com

  23. #84
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    In stilul asta o sa ajunga sa creada ca nu sunt o echipa...ceea ce nu e bine.
    stii si tu, sunt oameni influentabili si oameni tari pe lumea asta. s-ar putea, din pacate, ca stela sa fie f influentabila, mai ales daca si mama ei este.
    sper sa nu profite nimeni de increderea ei...dar daca se intampla macar sa se aleaga si ea cu ceva bun.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •