View Poll Results: Sunteti de acord sa ne mutam pe forumul CRAIOVA-MAXIMA pt o saptamana?

Voters
17. You may not vote on this poll
  • Da

    14 82.35%
  • Nu

    3 17.65%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 83 of 83

Thread: Greva De Avertisment!

  1. #64
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Este situl lui Vadim, deci are dreptul sa faca ce vrea. Noi ca vizitatori, avem libertatea de a alege daca ne place sau nu aici. Chiar sint curios care ramane

  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu este in nici un fel fair - play fata de mine ceea ce faci. As putea sa-ti sterg postarile dar nu o fac. In ceea ce-l priveste pe Ady eu i-am luat apararea cat am putut , dar in mare parte este vina lui , a folosit expresii indecente si altele jignitoare , l-am prevenit inainte sa fie mai ponderat...l-a luat insa valul .... pentru expresiile respective ar fi fost pedepsit si pe maxima si pe oricare alt forum. Si eu m-am luat de tzurka , de alpopa - i-am sters chiar mesaje , nu m-a avertizat nimeni ...
    trebuie sa stii cum o faci , una este sa folosesti toporul si alta un instrument fin cu care sa-l operezi pe pacient aproape fara sa-si dea seama.
    Stii , Blue , ti-am luat apararea si am mai acuzat odata pe cineva din cauza ta ...am descoperit in final ca am facut o acuzatie gratuita , ca de fapt ai fost banat temporar din alta cauza... Normal ar fi fost sa te consulti cu mine acum , sunt moderatorul de pe Universitatea si sunt suporter oltean , nu al altei echipe... Iar acel " sunt curios cine mai intra aici" chiar ma deranjeaza. Sa fii sanatos... Daca tu fugi in momentul in care pierzi o lupta eu vreau sa castig razboiul...
    Sper ca , dupa ce-ti va trece supararea sa revii.
    Nu voi mai permite postari de acest gen . Cand va fi cazul eu voi fi primul care voi pleca. Insa lucrurile astea se stabilesc in familie , nu pe forum in vazul tuturor. Exista pm , puteai sa-l folosesti , discutam si poate luam impreuna o hotarare.
    Last edited by EDMOND_; 27th January 2004 at 09:17.

  3. #66
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blue
    Este situl lui Vadim, deci are dreptul sa faca ce vrea. Noi ca vizitatori, avem libertatea de a alege daca ne place sau nu aici. Chiar sint curios care ramane
    eu unul voi ramane
    asta datorita faptului ca 2 "utilizatori" care sunt "tari si mari" pe alte forumuri aici au fost redusi la tacere ( nu ma refer la nici un suporter al Stiintei )
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  4. #67
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    si eu am protestat impotriva curentului existent si impotriva unor decizii de numire a unor asazisi moderatori, dar nu am plecat pentru ca nu sunt genul de a intoarce obrazul celalalt.

    in ce-l priveste pe ady, este el mai impulsiv ca toti, dar de multe ori a avut dreptate si toti i-am luat apararea in unele momente.

    cu toate intamplarile astea ma intreb de ce marele vadim nu reactioneaza?

    poate ne lamuresti un pic inter...........

  5. #68
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    cu ce sa te lamuresc Frozen?
    poate ne vedem maine si ...... vorbim
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  6. #69
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    asa ramasese, pe maine, si sper ca te tii de promisiune ca eu sunt pe antibiotice

  7. #70
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Si eu voi ramane, de acum incolo voi posta cel mai mult pe acest forum, al Stiintei.
    Stelistii au inceput sa prinda putere de la vadim, atat alpopa cat si tzurca, dar nu-i nimic, eu cred ca ar fi mai bine sa ramanem si sa le tinem piept la toti indivizii care vorbesc aiurea despre U Craiova, eu unul nu o sa ma mai iau de ei.
    Numai bine tuturor fanilor alb-albastri!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  8. #71
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Am retinut Azzuro, numai sa nu uiti prea repede.... nu mai da cu toporul , foloseste bisturiul....

  9. #72
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Tine mesajul asta ca referinta si ai sa vezi ca nu am sa ma mai abat de la regulile impuse de el
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  10. #73
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    o sa te abtii vreo saptamana

  11. #74
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    frozen asta , ce-i place sa bage strambe !!

  12. #75
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    punem pariu ca nu-l tine mult?

    nu poate sa rabde el prea mult sa-l muste altii si nici nu poate sa nu aiba ultimul cuvant.
    Last edited by EDMOND_; 28th January 2004 at 10:49.

  13. #76
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Punem pariu ca ma tine mai mult de o saptamana?
    O sa-i mai intep un pic, dar doar finut, nu o sa mai jingesc la persoana
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #77
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    pai deja ai pus-o

  15. #78
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Pacat ma blue ca pleci ...
    ma ia cu plins

    Glumesc , sincer as vrea sa ramii , postarile tale albastre au dat culoare forumului .
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  16. #79
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    pana acum nu am avut nimic cu tine si eu unul te-am acceptat ca nu ai fost obrazni, dar tin sa-ti atrag atentia ca blue a dat dovada de un grad de inteligenta cu mult superior multora de pe aici, asa ca ......................... pooate ca odata o sa-ti spun sfarsitul, dar te apreciez pentru postarile anterioare
    Last edited by EDMOND_; 29th January 2004 at 18:20.

  17. #80
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu-l mai plangeti pe Blue ca nu a murit...e doar suparat cum sunt si eu pe suporterii unor echipe..si pe unele echipe...o sa revina cand o sa vrea el asta , sunt convins ca nu ne lasa el ... eu as reveni si din infern ( in rai sigur nu voi ajunge , am prea multe pacate...) daca as auzi ca sunt compatimit de dinamovisti sau stelisti..

  18. #81
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by frozen
    pai deja ai pus-o
    Unde am pus-o ?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #82
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Edmond_ acum stiu cum sa fac daca te retragi vreodata: o sa incep sa te compatimesc.
    Pacat de Blue dar vorba ta o sa revina ca nu poate rezista fara un "Dinamo Desfiintarea" mult timp.
    Frozen: you were saying....

  20. #83
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Asta este..daca nu am avut de lucru si m-am tradat....

    OK , inchid deocamdata acest thread. Daca va fi cazul am sa-l redeschid.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •