View Poll Results: Sunteti de acord sa ne mutam pe forumul CRAIOVA-MAXIMA pt o saptamana?

Voters
17. You may not vote on this poll
  • Da

    14 82.35%
  • Nu

    3 17.65%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 83

Thread: Greva De Avertisment!

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Am sa o iau pe rand!
    1. POATE CA UNII DIN VOI NU AU INTELES ,FORUMUL PE CARE SE SCRIE AICI UNDE POSTEZ EU ACUM ESTE AL UNIVERSITATII CRAIOVA. Si este unul din cele mai active! Eu nu o sa fiu multa vreme moderator aici ( mai ales daca iau in calcul "ajutorul" pe care mi-l dau chiar unii din suporterii nostri ) , dar consider o mare gresala sa parasim o pozitie castigata destul de greu cu contributia tuturor!
    2. CINE VREA SA PLECE SA O FACA! M-am saturat de aluziile fine si de incercarea de convingere a altora sa migreze pe maxima. Am pledat ca toti cei de aici sa posteze pe maxima , iar in masura posibilitatilor am postat si eu cat am putut. Daca insa MODERATORI de pe maxima vor mai pleda aici pentru parasirea acestui forum eu personal nu am sa mai intru acolo. IN AFARA FAPTULUI CA ESTE O LIPSA DE FAIR PLAY este si o dovada de mult egoism! Pentru ca va ganditi intai la voi si abia apoi la Universitatea! DE ce nu vreti sa inchidem toate paginile despre Universitatea , sa ramana numai maxima ? Eu stiu ca Universitatea are cele mai multe site-uri si asa vreau sa ramana.
    3. Si inca ceva ! Aceasta echipa m-a invatat sa nu cedez niciodata. Am o afacere care imi ocupa destul timp , cand mi s-a propus sa fiu moderator aici am acceptat stiind ca va fi dificil , am considerat ca va aparea insa cineva care va avea mai mult timp decat mine si va iubi acasta echipa la fel de mult. Si va dori sa modereze acest forum !Asta consider si acum.
    Last edited by EDMOND_; 2nd January 2004 at 20:17.

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    PENTRU ION: " Doresc sa subliniez eforturile lui EDMOND de a pastra echilibrul pe acest forum (chiar daca am primit 2-3 atentionari surprinzatoare din partea lui -vezi ultimul de pe arena)."
    Ai inteles gresit : nu a fost nici o atentionare .
    . Ti-am spus si eu si Pacala ca raspunsul pe care i l-ai dat la primul lui mesaj pe arena era suficient , ai dorit sa continui , foarte bine, a fost alegerea ta...
    .Pe Arena ti-am spus ca nu are nici un rost sa mai continui postarile din momentul inchiderii subiectului si trecerii la vot.Ca nu are rost sa mai continui aceasta disputa.... Pentru mine personal nu are nici o relevanta votul de acolo. Si asa votul a fost destul de ciudat....Dar asta este o problema pe care o voi discuta la nivel de moderatori si administrator al forumului...

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Pentru Gerson si Azzuro - nu cred ca ati fost jigniti aici pe forumul Craiovei ( cel putin de cand sunt eu moderator )... vreti sa va retrageti pe maxima , foarte bine. Regret asta dar nu am cum sa va impiedic! Am si eu o intrebare insa..de ce nu ati renuntat la postarile pe intern sa va retrageti aici , unde nu va jignea nimeni ?.. De ce ati postat pe forumurile unor echipe pe care nu le putem suporta si le-ati imbogatit substantial "ratingul" ( cred ca in unele locuri ati postat aproape jumatate din numarul postarilor! ). De ce ati acceptat sa luptati in Arena si nu ati procedat ca Pacala ...V-am spus ce-i doare cel mai mult : un "ignore" , aveati si aveti aceasta posibilitate! Vreti sa plecam de aici ? Pentru ce ? Sa-si frece unii mainile de bucurie ?
    Nu , multumesc! Sunt suporter al Universitatii Craiova!
    Last edited by EDMOND_; 2nd January 2004 at 21:14.

  4. #25
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    EDMOND_ nu s-a pus niciodata problema sa plecam definitiv de pe acest forum (cel putin eu), ci doar de o greva de o saptamana sa le aratam dusmanilor ca acest forum fara Olteni nu are viata, eu nu am mai facut nici o greva si am continuat sa postez oriunde pe acest forum la Intern, Extern si la Suporter, pe mine nu poti sa ma acuzi ca am incetat sa mai postez pe forumul acesta al oltenilor...
    Eu voi posta pe acest forum in continuare, dar as dori ca acel forum sa fie primordial, daca voi hotarati ca acest forum este reprezentativ U Craiova, foarte bine...desi unora nu le convine...eu unul nu am sa parasesc acest forum....

    FORZA STIINTA!
    Si EDMOND_ ai acordul meu sa inchizi acest topic daca vrei....
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Toate forumurile despre Universitatea sunt reprezentative! Sunt anumite lucruri care ma nemultumesc si pe mine , dar nu este asta solutia. Ti-am spus ca vom discuta dupa sarbatori si eu ma tin de cuvant. Veti primi un pm de la mine cu propunerile mele!

  6. #27
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    OK EDOMND_ , eu am rabdare
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  7. #28
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    137
    Reputatie
    1

    La multi ani!

    Dec, 12
    Sincer nu ma pricep si nu stiu ce inseamna moderator pe un forum. Citind mesajele anterioare din acest topic inteleg ca nu este o misiune usoara..banuiesc ca trebuie sa gasesti cea mai buna cale de a mentine un mediu cat mai propice discutiilor de fond (si nu celor cu tenta vulgara si lipsite de continut) si nu in ulltimul rand o atmosfera cat mai placuta si destinsa.
    Sincer sunt un pic derutat ca nu exista un forum al craiovei puternic de sine statator (cel de pe craiova-maxima incearca dar se pare ca nu are priza inca)..
    Dar sper sa avem o tinuta cu adevarat universitara toti suporterii (indiferent de varsta si conditie sociala) celei mai indragite echipe din tara si a celei care a practicat (cu ani buni in urma) cel mai complet fotbal din Romania: UNIVERSITATEA CRAIOVA.

    IN contextul celor spuse, ma alatur celor care il felicita pe EDMOND si ii doresc multa perseverenta, clarviziune si desigur mult succes in calitatea sa de moderator.

    Dec, 13
    Frozen, adevarat este mai usor sa citesti decat sa compui.
    Dar asta nu justifica faptul ca nu exista un forum puternic al suporterilor Stiintei. Si nu este vina mea, care m-am hotarat tarziu sa-mi spun si eu cate un umil punct de vedere.
    De fapt, aici pe online, senzatia mea (derivata din citit desigur) este ca este un site pro-stelist, ca si eurochipe.
    Am eu un fix, castigarea independentei Stiintei sub toate aspectele..

    Dec, 13
    Ady, multumesc si eu iti doresc toate cele bune.
    De fapt forumul asta al suporterilor Craiovei ar trebui sa existe, dupa parerea mea, pe site-ul oficial al clubului.

    Am simtit nevoia sa repet dintre primele mele postari pentru a clarifica orice eventuala neintelegere.
    Intru de luni de zile pe site-urile Craiovei..inclusiv pe onlinesport, unde nu am intrat decat pe forumul Universitatii (care este in OnlineSport>Forum>Suporter>Universitatea...).
    Nu am postari pe alte site-uri, mai ales pe cele ale cluburilor departamentale nici nu am intrat (nu exista pentru mine). Am deschis doar un thread pe intern (legat de finala cupei romaniei) si am raspuns unei provocari din partea unui stelist. Nu regret, desi modul in care s-a votat mi-a lasat un gust amar (nu era mai simplu ca fiecare sa trimita un mesaj votez cu a sau b?) si mi-a intarit convingerea ca onlinesport este in scadere de credibilitate accentuata (in ce ma priveste desigur). Ca o paranteza, doresc sa multumesc celor care au votat alaturi de mine si sa sper ca imi impartasesc convingerile dincolo de apartenenta la aceeasi iubire alb-albastra.
    Nu fac nici un parte-pris vis-a-vis de migrarea pe alt forum..mai sus am spus clar opinia mea..nici macar nu am votat aici in privinta grevei..scuze, daca prin mentionarea faptului ca am deschis un thread pe alt forum al Universitatii se poate interpreta in acest sens..
    Am intrat aici ca un om liber si plec (cum am spus, pe un timp nedefinit) tot ca un om liber, dar mai bogat in anumite privinte personale.
    Referitor la atentionare, Edmond, precizez ca nu a fost o prelungire a disputei, ci am dat un raspuns la obiect unui moderator (ayrton) care a debitat o enormitate..si nimic nu e mai placut decat sa-i demonstrez unui fan stelist sau dinamovist ca e paralel cu normalitatea pe care o inteleg eu (ca o gluma, aici unde sunt, berea cea mai ieftina si de "calitate" in ton cu pretul desigur, se numeste reddog.. Deci nu am inteles de ce trebuia sa-mi spui ca nu are rost sa prelungesc disputa..nu era nici o prelungire..oricum, e un aspect nesemnificativ.

    Inca o data, apreciez eforturile lui EDMOND de a mentine calitatea acestui forum..sunt de acord cu el in ceea ce priveste postarile noastre pe site-urile altor cluburi sau pe acele threaduri (te contrazic aici, EDMOND) de pe intern care sunt total aiurea (steaua, steaua-campionii suntem noi, cel cu emblema noastra).
    Inteleg foarte bine, mai ales acum, dupa 2-3 saptamani de prezenta activa aici, ca este foarte greu pentru cei care aveti in spate atatea idei, convingeri, suferinte si bucurii impartasite pe acest forum (si poate chiar sa va identificati cu el pana la un punct) sa intalniti opinii sau aluzii privind plecarea suporterilor pe alte situri.
    Eu am facut o alegere..probabil nici pe alte site-uri ale Universitatii (nu le mai mentionez numele) nu o sa rezist prea mult (acesta este totusi cel mai activ, din pacate). Dar cum am spus, cu tot regretul, aici ma simt in deplasare..nu stii cand rasare unul sa zica: Guso olteanu' sau alte comentarii...
    Am sa continui sa intru sa citesc mesajele voastre, mai ales ca majoritatea sunt pline de substanta (lucru esential).

    Suporterii Universitatii Craiova reprezinta si aici miezul puternic al oricarei dezbateri de fond si emana o pasiune frumoasa si curata derivata din dragostea pentru un club frumos cu o istorie speciala.

    Sunt fericit ca fac parte dintre voi.
    Last edited by ion-1; 2nd January 2004 at 21:43.

  8. #29
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Felicitari pentru prestatie! In rest mi-am spus parerea , nu am sa ma repet!

  9. #30
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    edmond eu nu am propus retragerea pe maxima, cand am vorbit cu ady am vorbit de o greva de avertisment pentru o saptamana si am vrut sa va atentionam pe voi moderatorii de faptul ca un membru care a jignit de cate ori a putut oltenii a ajuns moderator.
    dupa aia s-au creat membrii care au descis topic de genul loc de scuipat Oltenii si voi moderatorii nu ati facut altceva decat sa stergeti topicul unde un coleg de grup de al vostru si-a dat arama pe fata.
    nu ati luat nici o masura impotriva lui dragos, sunt curios cum vreti voi sa acceptam avertismentele pe care ni le da-ti voi? atata timp cat nu ne luminati si pe noi ce aveti de gand cu dragos sunteti toti in aceiasi oala.
    daphix moderator la uta, m-a ars in cateva minute de la postarea legata de ma'sa lui ultras, acum dupa mai mult de o saptamana imi da un mesaj si imi spune ca nu stie ce s-a intamplat ca nu a vazut mesajul.
    vadime ce cauta printre moderatori daca nu vede cele mai fierbinti puncte?
    asa ca edmond forumul maxima ne ofera alternativa sa discutam fara viermi printre noi, si bineinteles ca sunt egoist, sunt moderator acolo.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  10. #31
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by frozen
    daphix moderator la uta, m-a ars in cateva minute de la postarea legata de ma'sa lui ultras, acum dupa mai mult de o saptamana imi da un mesaj si imi spune ca nu stie ce s-a intamplat ca nu a vazut mesajul.
    vadime ce cauta printre moderatori daca nu vede cele mai fierbinti puncte?
    asa ca edmond forumul maxima ne ofera alternativa sa discutam fara viermi printre noi, si bineinteles ca sunt egoist, sunt moderator acolo.
    Dle frozen, cu d-ta nu ma pot intelege sub nici o forma!!! Dupa cum am postat pe Steaua/UTA am lasat de inteles ca in perioada 20dec-1ian nu intru pe net, fiind plecat! Deci nu stiu ce s-a scris in aceasta perioada, pe Intern sau unde s-o scris... Apoi, NU ESTE PROBLEMA MEA ce se intampla pe alte forumu-uri!! Iti este clar? Cand am intervenit in alte parti, mi s-a reprosat asta, astfel acum ma limitez la UTA si (momentan) Steaua. Nu mai deforma cum iti convine ceea ce spun eu! Adica, te-am rugat in PM-ul acela (ca raspuns la PM-ul TAU, asta ai uitat sa precizezi!!!) sa-mi dai un link SA VAD CE S-A SCRIS, ASTFEL SA-MI POT DA CU PAREREA IN CUNOSTINTA DE CAUZA! Este clar!? Eu nu trebuie sa ma justific in fata nimanui, dar prefer sa o fac, ca nu am nimic de ascuns!
    Multumesc de aprecieri, aici se face diferenta! Cauta tu un mesaj de al meu in care am folosit cuvintele "viermi, dusmani, la masa-n *****", etc! De ce? Ca nu imi permit! Intelegi? Chiar daca altii isi permit prea multe si nu dau dovada de bun simt!

  11. #32
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    nu te poti intelege pana nu vad atitudinea voastra la ce a scris antiolteni, daca nu ai vazut threat-ul e vina ta , tu esti moderator.
    sa nu-mi spui ca nu esti moderator acolo ca nici la pandurii nu erai si ai facut pe musca.
    lamuriri despre acel threat iti pot da colegii tai de grup, pentru ca l-au sters, si merg pe burta.
    nu cred ca este corect ca membrii acestui forum sa fie judecati de moderatori ca dragos sau ultras
    pe tine te-am provocat sa iei atitudine pentru ca tu pe mine m-ai ars foarte rapid atunci aparandu-ti divizionari.
    Last edited by nr.zece; 3rd January 2004 at 00:41.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  12. #33
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Post #27

    DRAGOS
    Clona lui Alex Del Piero



    Joined: May 2003
    Location: Mereu alaturi de echipa Ceahlaul
    Avertisment pentru flavius!!!!!!

    __________________
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!!
    FORZA BIANCONERI!!!
    FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!
    Report Post | IP: Logged
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  13. #34
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Deci hai sa lamurim:
    1) Atunci la Pandurii aveam drept sa intervin, fiind Moderator pe Suporter (tot)! Mesajul tau a fost cel mai dur, l-am sters. Merita sa fie sters? Spune-mi tu? Da... faptul ca am intervenit si am sters niste mesaje si de la voi (Oltenii) si de la ei (cei de la Sportul) nu a fost o "miscare buna", deoarece apoi au mai aparut mesaje, pe care nu le-am vazut..., ca nu am putut sta online 1 saptamana, non-stop! Mai bine lasam pe altii sa se ocupe! Am gresit ca m-am implicat in acel "macel", dar am facut-o fiind bine intentionat!
    2) ACUM sunt moderator pe Steaua (si oarecum pe UTA, intelegi). Si la Steaua, tot ce am rugat, a fost sa pastram decenta, ceea ce pana la urma am reusit si totul e ok! Asadar zona mea de actiune e Steaua si UTA de pe SUPORTER, ATAT!!! EU NU URMARESC TOATE SUBIECTELE (THREAD-URILE)!!! Nu pot! Ce pot face este sa iau atitudine fata de comportamente jignitoare, asa cum incriminezi tu (voi Oltenii) care isi fac locul prin alte parti si nu la mine in "ograda". DAR, eu nu am vazut acel subiect, deci NU POT, blama pe careva in necunostinta de cauza! Iti repet, acum de sarbatori, nu am intrat deloc pe OS, si nu sunt la curent cu problema de pe Intern, sa pot sa-mi dau cu parerea! De aceea ti-am cerut un link, o copie a mesajului, ceva...
    Sper ca m-am facut inteles si... nu ma mai priviti ca pe un dusman, ca nu sunt! Daca... voi preferati asa.. e problema voastra/ta!

    PS: =Nu imi apar divizionarii! Eu am incheiat acum (sper) si subiectul Pandurii, odata ptr. totdeauna! mai clar de atat, nu ma pot exprima! Sorry!
    Last edited by RedBaron; 3rd January 2004 at 01:14.

  14. #35
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    de acord merita sters si poate eu ban, dar ei au postat asa de la inceput si nu te-ai luat de ei. au si continuat.
    mesajul #33 de pe pagina asta este o propunere de avertizare facuta de tembelul ala.
    dupa ce te informeaza colegii tai de grup sa-mi spui si mie daca putem sa-l mai luam in seama pe ala?
    faptul ca ai scris Oltenii fara majuscula si sportul cu majuscula o iau tot ca pe o greseala a ta recunoscuta de 50%..............
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  15. #36
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Da... nu ne intelegem! Aceleasi provocari! Imi cer scuze, ca am scris Oltenii cu "o". Am corectat! La noi scriem asa: aradenii, timisorenii, ardelenii, bucurestenii, UTA, Poli, Sportul, "U" Craiova, etc... Intelegi ce vreau sa scot in evidenta! Nu mai explic..
    Inca odata scuze ptr. eroarea regretabila, nu a fost intentionata! PROBABIL CA AR TREBUI SA CAUT POSTARILE VOASTRE SA VAD... cum scrieti, cu majuscula sau fara! ("pandurii, uta"... ultimele 2 mesaje ale tale, vad ca si Oltenii se scrie cu "o"... in fine).
    In plus, moderatori pe intern sunt: Tudose, Yeppi si mai e cineva... uita-te jos pe pagina ca scrie! Ok?!
    Am sa intreb de aceasta problema si am sa raspund pe topic-ul rezervat; am sa-ti dau si un PM cu link-ul, sa citesti. Daca te astepti insa sa ban-ez eu pe careva, nu pot!
    Atat ptr. acum. Numai bine!

    PS: =vezi ca am impresia ca nu este voie sa porti in semnatura link la alt site! Si eu am avut in semnatura un link, dar a fost sters, ptr ca nu este voie, se pare! Intreaba pe vadim, pe tema asta! probabil o sa-ti editeze semnatura, de aceea iti spun!
    Last edited by RedBaron; 3rd January 2004 at 01:22.

  16. #37
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Este un conflict aiurea! Frozen , regret sa o spun , sunt dezamagit ca muti aici un "incident" care nu s-a produs aici! Chiar nu intelegeti ca amestecati lucrurile ( incep sa ma intreb daca nu intentionat ) , de astazi aici discutam despre activitatea pe acest forum ( Universitatea) si nu despre prestatiile voastre pe "intern" sau forumurile altor echipe! NU inteleg cine va obliga sa intrati acolo ... apoi veniti aici sa spuneti ca ati fost jigniti si sa amenintati ca veti pleca! Amenintati ca plecati , dar postati pe paginile respective ( Intern , Dinamo , Steaua ..etc) de trei ori mai mult decat aici! Incep sa cred ca o faceti intentionat! Pentru a arata ca nu sunteti doriti aici... Inteleg ca , moderatori pe maxima fiind ,va doriti cat mai multa lume acolo... eu insa , aici , nu pot sa am o perspectiva atat de ingusta si egoista... daca asa ganditi aveti , in mod sigur , o problema! I-am invitat pe toti de aici sa posteze pe maxima , dar poate am gresit..exista alte multe forumuri ale Universitatii ...
    Prin astfel de metode nu veti aduce mai multa lume pe maxima! Poate dimpotriva! Si probabil ( desi am promis ca anul asta voi intra mult pe maxima ) ca ati reusit sa ma indepartati in primul rand pe mine ! Va doresc succes!

  17. #38
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    "Am si eu o intrebare insa..de ce nu ati renuntat la postarile pe intern sa va retrageti aici , unde nu va jignea nimeni ?.. De ce ati postat pe forumurile unor echipe pe care nu le putem suporta si le-ati imbogatit substantial "ratingul" ( cred ca in unele locuri ati postat aproape jumatate din numarul postarilor! ). De ce ati acceptat sa luptati in Arena si nu ati procedat ca Pacala ...V-am spus ce-i doare cel mai mult : un "ignore" , aveati si aveti aceasta posibilitate! "
    REPET aceste intrebari pentru ca ati ocolit raspunsul !
    Incepand de astazi imi iau libertatea sa blochez anumite thread-uri deschise aici , pe Universitatea! Recunosc ca sunt un pic dezamagit pentru ca oameni de la care asteptam sa ma ajute nu o fac! Dimpotriva!
    Last edited by EDMOND_; 3rd January 2004 at 13:54.

  18. #39
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Amenintati ca plecati , dar postati pe paginile respective ( Intern , Dinamo , Steaua ..etc) de trei ori mai mult decat aici! Incep sa cred ca o faceti intentionat! Pentru a arata ca nu sunteti doriti aici... Inteleg ca , moderatori pe maxima fiind ,va doriti cat mai multa lume acolo... eu insa , aici , nu pot sa am o perspectiva atat de ingusta si egoista... daca asa ganditi aveti , in mod sigur , o problema! I-am invitat pe toti de aici sa posteze pe maxima , dar poate am gresit..exista alte multe forumuri ale Universitatii
    Edmond, esti absolut sigur ca eu postez mai mult pe forumurile de la Intern, dinamo si steaua, decat aici? Eu sunt sigur ca majoritatea postarilor mele sunt aici! Se pare ca nu ne-am inteles bine...dar in fine, de acum incolo face oricine ce vrea, eu nu am sa mai insist.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #40
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    "Am si eu o intrebare insa..de ce nu ati renuntat la postarile pe intern sa va retrageti aici , unde nu va jignea nimeni ?.. De ce ati postat pe forumurile unor echipe pe care nu le putem suporta si le-ati imbogatit substantial "ratingul" ( cred ca in unele locuri ati postat aproape jumatate din numarul postarilor! ). De ce ati acceptat sa luptati in Arena si nu ati procedat ca Pacala ...V-am spus ce-i doare cel mai mult : un "ignore" , aveati si aveti aceasta posibilitate! "
    REPET aceste intrebari pentru ca ati ocolit raspunsul !
    Incepand de astazi imi iau libertatea sa blochez anumite thread-uri deschise aici , pe Universitatea! Recunosc ca sunt un pic dezamagit pentru ca oameni de la care asteptam sa ma ajute nu o fac! Dimpotriva!
    Eu la Intern nu am postat foarte mult in ultima vreme...
    Eu am postat si pe celelate forumuri, pt ca asa am simtit eu si cand am observat ca numele U Craiova este pomenit, am intervenit, asa cum era si normal, nu puteam sa stau de o parte si sa vad cum ne jignesc, mi se pare foarte logic ce am spus. Eu nu cred ca ii doare prea mult un 'ignore', astia nu sunt sensibili, nu prea au sentimente...
    Last edited by ady_azzuro; 3rd January 2004 at 15:09.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  20. #41
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nici macar nu are rost sa mai comentez!E timpul sa va maturizati si sa nu mai priviti acest forum ca pe un concurent al forumului "maxima". Poate pana la urma veti intelege ca suntem de aceeasi parte a baricadei!
    Last edited by EDMOND_; 3rd January 2004 at 15:22.

  21. #42
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    "Nu se folosesc linkuri sau imagini in semnatura... Pentru adresa siteului personal, exista butonul "www" din profil (butonul de sus, user CP). "

    Frozen , am postat acest paragraf din regulament , nu vreau sa spui apoi ca nu ai stiut si ai fost avertizat aiurea si ca are cineva ceva cu tine!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •