Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 61 of 61

Thread: -=Parerea mea=-

  1. #43
    junior amatorul's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bicaz, Neamt
    Posts
    124
    Reputatie
    1
    OK. sa vorbim despre francezul Sebastien Grosjean, mie personal, mumi place jocul lui, foarte slabutz si nici nu face spectacol
    back mai fortos mai interesat mai bun ... RELOADED

  2. #44
    AndreiPavel fan ana888's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Southside
    Posts
    1,179
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by amatorul View Post
    OK. sa vorbim despre francezul Sebastien Grosjean, mie personal, mumi place jocul lui, foarte slabutz si nici nu face spectacol
    subscriu.am vazut doua meciuri ale lui Grosjean si nu m-a mi-a placut nici jocul nici atmosfera.
    Adevarata frumusete izvoraste din sublim si simplitate.

  3. #45
    junior amatorul's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bicaz, Neamt
    Posts
    124
    Reputatie
    1

    Smile Idee

    hei am o idee, ce spuneti, sa fac un thread numit ''Cei/Cele mai sexy jucatori/jucatoare!''..... credeti ca o sa aiba succes? a da, cei care se ispira din idea asta si fac ei threadul asta sunt niste nesimtiti, dora nu ma gandesc dejeaba

    PS: MESAJ OFF-TOPIC DA CE MA INTERESEAZA?
    back mai fortos mai interesat mai bun ... RELOADED

  4. #46
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by amatorul View Post
    hei am o idee, ce spuneti, sa fac un thread numit ''Cei/Cele mai sexy jucatori/jucatoare!''..... credeti ca o sa aiba succes? a da, cei care se ispira din idea asta si fac ei threadul asta sunt niste nesimtiti, dora nu ma gandesc dejeaba
    Te lauzi si te lauzi degeaba. Unde-i thread-ul?

  5. #47
    AndreiPavel fan ana888's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Southside
    Posts
    1,179
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by amatorul View Post
    hei am o idee, ce spuneti, sa fac un thread numit ''Cei/Cele mai sexy jucatori/jucatoare!''..... credeti ca o sa aiba succes? a da, cei care se ispira din idea asta si fac ei threadul asta sunt niste nesimtiti, dora nu ma gandesc dejeaba

    PS: MESAJ OFF-TOPIC DA CE MA INTERESEAZA?
    Ar trebui sa faci ceva cu jucatori sexy pt ca sunt multi mai necunoscuti care sunt foarte sexy!!!
    Cat despre fete,se cam stie care sunt sexy dar mai pot fi si altele..eu zic sa faci thread-ul.Multa bafta!
    Adevarata frumusete izvoraste din sublim si simplitate.

  6. #48
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Subscriu La Idee.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  7. #49
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Acum ca ati facut alt thread sper ca nu-l uitati pe asta. Am o propunere : Dinu Pescariu.Eu nu prea il cunosc dar poate cineva stie sa-mi spuna ceva despre el.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  8. #50
    AndreiPavel fan ana888's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Southside
    Posts
    1,179
    Reputatie
    1
    Acum ceva ani am auzit de Dinu Pescariu pe la BCR Open...dar mai multe nu stiu.
    Adevarata frumusete izvoraste din sublim si simplitate.

  9. #51
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    1998 IN REVIEW
    The Romanian No. 3 (behind No. 66 Andrei Pavel, No. 71 Adrian Voinea) ranked near Top 100 for most of season before slipping out in October...Reached a career-high No. 75 after SF effort at Prostejov Challenger (l. to Fromberg)...Advanced to final in Ulm Challenger (l. to El Aynaoui) a month later...In August, reached QF in Graz Challenger...Won title at Brasov Challenger (d. Larsen) after U.S. Open 1st RD loss...In doubles, reached final in Bucharest Tour stop (w/Cosac) and won Graz Challenger title (w/Portas)...Earned a career-high $173,325.

    CAREER HIGHLIGHTS
    1990-At age 16 and ranked No. 841, posted first career ATP Tour victory over Steve Guy in Kitzbnhel (l. to Vajda in 2nd RD)...1991-Turned in runner-up showing at Geneva Challenger (l. to Gorriz)...1992-Best results came in Satellite play, winning singles and doubles titles at Italy #3 circuit and Romania circuit...Advanced to QF at Hong Kong Challenger...Also a doubles SF at Parioli Challenger and QF at Barcelona Olympics (both w/Cosac)...1993-Reached final at Kosice Challenger (l. to Rikl)...Advanced to first Tour QF in Bucharest (d. Karbacher, l. to Ivanisevic)...In doubles, finalist at Istanbul Challenger (w/MacLagan)...1994-Best result was SF at Mar del Plata Challenger...1995-Jumped over 250 ranking positions...Won first Challenger title in Weiden (d. Burgsmuller) and added another in Beijing (d. Cunha-Silva)...Also won Croatia #1 Satellite (53 points) and SF at Pilzen Challenger...1996-Won title at Brasov Challenger (d. Sabau) and SF at Skopje Challenger...Also QF at Oberstaufen Challenger and Bucharest Tour stop (d. Burillo, Schaller)...Doubles winner at Brasov Challenger (w/Cosac) and reached first Tour final in Santiago (w/Portas)...1997-Finished as No. 1 Romanian with his first Top 100 year-end ranking (No. 82)...Won four Challenger titles (Napoli, Split, Brasov and Edinburgh) and compiled a 28-7 record...Recorded his first Top 10 victory over No. 4 Ivanisevic in 1st RD of U.S. Open. CAREER DOUBLES TITLES (1). FINALIST (2). GRAND SLAM RECORD CAREER989791 AUS. OPEN0-21ST 1ST- FRENCH OPEN1-21ST - 2ND WIMBLEDON1-22ND1ST- US OPEN1-21ST2ND-

    PERSONAL
    Played Davis Cup for his native Romania in 1991 and has a 9-10 career record (8-8 in singles) in 11 ties...Represented his country in the 1992 and 1996 Summer Olympics (advanced to doubles QF in 1992)...Enjoys Italian music (Celentano, Rapazzotti), fishing and chess...Has two sisters in family...Coached by Dimitri Haradau, former Romanian Davis Cup player.

  10. #52
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Last edited by whisper; 23rd July 2006 at 21:20.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  11. #53
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Cred ca iar a cazut in uitare acest thread.Am 3 propuneri,voi alegeti despre cine sa vorbim,dar vreau si eu sa stiu ceva despre prima propunere :
    1.Guzman(sper ca am scris bine,l-am vazut ieri intr-un meci pe care l-o pierdut in fata lui Moya)
    2.Carlos Moya
    3.M.Puerta
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  12. #54
    AndreiPavel fan ana888's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Southside
    Posts
    1,179
    Reputatie
    1
    1.Nu prea l-am vazut jucand mult...
    2.Ce mishto a luat bataie de la Pavel la Australian Open... :p
    3.De cand am aflat ca s-a dopat nu mai stiu nimic despre el...dak voi stiti
    Adevarata frumusete izvoraste din sublim si simplitate.

  13. #55
    junior amatorul's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bicaz, Neamt
    Posts
    124
    Reputatie
    1
    hai ca il aleg pe Mariano Puerta..... tre sa spun ca inainte sa se dopeze a fost cam pe locu doi pentru mine(pe primu a fost Roddick ), mia placut jocul lui, mai ales la fileu, e un adevarat showman ce sa mai zic, sper sa mai revina......
    back mai fortos mai interesat mai bun ... RELOADED

  14. #56
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Din cate stiu(sper sa nu gresesc)a fost suspendat 6 sau 7 ani...nu cred k mai revine...

  15. #57
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    mi se pare ca i-au scurtat pana la urma pedeapsa ... oricum , nu mi-a placut niciodata cum joaca , dupa parerea mea scurtul timp cat a fost in top 10 a fost un "intrus" acolo ... a avut parte de un tablou usor la RG, si a ajuns in finala, a castigat o gramada de turnee mai mici, toate pe zgura si a adunat punctele pentru a intra in primii 10 dar in opinia mea nu avea jocul necesar pentru a se mentine , intotdeauna am crezut ca e ceva trecator, cum a fost si gaudio

  16. #58
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Ma bucur ca s-a mai animat threadul asta.Cred ca-n cazul asta mi se potriveste de minune nickul Amatorului.Nici nu am stiut ca Puerta a fost gasit dopat.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  17. #59
    Culé adriana18p's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    711
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ady_Einstein View Post
    mi se pare ca i-au scurtat pana la urma pedeapsa ... oricum , nu mi-a placut niciodata cum joaca , dupa parerea mea scurtul timp cat a fost in top 10 a fost un "intrus" acolo ... a avut parte de un tablou usor la RG, si a ajuns in finala, a castigat o gramada de turnee mai mici, toate pe zgura si a adunat punctele pentru a intra in primii 10 dar in opinia mea nu avea jocul necesar pentru a se mentine , intotdeauna am crezut ca e ceva trecator, cum a fost si gaudio
    mie nu mi se pare ca gaudio "e ceva trecator", in caz ca nu stii anul trecut a castigat 5 turnee, nu sunt turnee fff importante dar....
    "I am not a singer or a rock star. Tennis is tennis. If you want to see a clown, go to a circus."
    "When I talk to myself on court, I say, I love you, you're a good guy, but don't miss next time, OK?

    Marat Safin

  18. #60
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    anul asta ai mai auzit de el ?
    saptamana asta a pierdut in primul tur, si cam asa se intampla de la inceputul anului

  19. #61
    Culé adriana18p's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    711
    Reputatie
    1
    nu am auzit aproape deloc de el , dar in 2004 si 2005 a fost in top ten
    fiecare are cate o faza de asta
    aproape fiecare
    "I am not a singer or a rock star. Tennis is tennis. If you want to see a clown, go to a circus."
    "When I talk to myself on court, I say, I love you, you're a good guy, but don't miss next time, OK?

    Marat Safin

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •