View Poll Results: Sora vs Zmarandescu.Cum se termina meciul?

Voters
2. You may not vote on this poll
  • Victorie Sora

    0 0%
  • Victorie Zmarandescu

    1 50.00%
  • Egal

    1 50.00%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 34

Thread: Sora vs Zmarandescu

  1. #1
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1

    Sora vs Zmarandescu

    In mai putin de 10 min,v-a avea loc Meciul Milleniului :Sora vs Zmarandescu!
    Place your bet...Mizez pe Zmara!
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  2. #2
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    slab s`a prezentat Zmarandescu m`a dezamagit ..... cam trebuie sa`si faca probleme Gigi
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Cam asta a fost
    Last edited by andreiush; 18th December 2008 at 02:43.

  4. #4
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    totusi ... la cate minunatzii baga in el ... cred ca zmarandescu putea mai mult...
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  5. #5
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    eu zic ca l-a cam "tavalit" Sora!
    "Zmardoiescu" ajunsese iar la imbratisari, oare ce parere are Gigi care a fost deranjat de o mangaiere pe cap

  6. #6
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Era de asteptat acest rezultat. Ma mir ca a rezistat 5 reprize pt ca Zmarandescu duce max 2. Nici Sora nu-i mare luptator, dar e cu o clasa peste zmardoi. Zmarandescu e zmeu numai cu incepatori si ratati! Sa fim seriosi!
    Daca te uiti la burta lui iti dai seama ca e un bataus de cartier ajuns vedeta

  7. #7
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Sora a fost muult peste smarandescu! Daca nu se imbratisau atat in runda 5, Sora il punea jos

    Au zis la PRO ca o sa fie si o revansa in mai putin de un an, eu zic ca Smarandescu nu are ce recupera, meciul 2 o sa aiba acelasi rezultat.
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #8
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Eu nu as fi asa de sigur ca meciul va avea loc, pt ca nici unul nu are de castigat, Zmarandescu are sanse minime si stie asta, iar Sora poate tinti mai sus.

  9. #9
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    LA PRO au zis ca asa e in contract. D-aia am mentionat.
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  10. #10
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Un contract poate fi reziliat de comun acord, daca ambele parti vor asta. Eu sunt de parere ca nici una dintre parti nu are de castigat dintr-o noua confruntare. Nu cred ca Zmarandescu vrea o noua infrangere si Sora a demonstrat ce a vrut.

  11. #11
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Gigi ar trebui sa il ia pe Sora. Oricum, pe strada cred ca Zmarandescu il bate pe Sora. Zmarandescu e bataus de strada, Sora de ring.

  12. #12
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Sa-l ia si sa faca ce cu el? Asa cum bine ai zis pe strada Zmarandescu il face pe Sora, deci zmardoiul ii este mai util. Nu are Sora timp sa-i duca trena lui jiji

  13. #13
    Retired One-Man Show's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Grupele Shampion Lig
    Posts
    1,275
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Vadim
    Gigi ar trebui sa il ia pe Sora. Oricum, pe strada cred ca Zmarandescu il bate pe Sora. Zmarandescu e bataus de strada, Sora de ring.
    Probabil tu ai pus shi mizeria aceea din EVZ
    [B]If You Don't Stand For Something You'll Fall For Anything[/B]

  14. #14
    incepator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    O revansa va fi cu siguranta pentru ca se castiga in primul rand niste$$$ atat de catre cei doi implicati si in ring cat si de catre promotor dar si mai mult se catre PRO care este singura televiziune capabila sa stie sa castige pe o nisa pe care altii au spulberat-o.

  15. #15
    real champs Pepsi-Cola's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    790
    Reputatie
    1
    Zmarandescu putea mult mai mult

  16. #16
    galben-verde Lauryca's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati/Vaslui
    Posts
    1,278
    Reputatie
    1
    Iata ca a fost si meciul 2....desi s-a încheiat egal, Sora trebuia declarat castigator, chiar daca upercutul s-a dus spre Zmarandescu cand arbitrul a spus Stop; si Stop a spus tot din cauza lui Zmarandescu - ca a lovit sub centura...oricum Zmarandescu si-a luat-o si din cate a zis aseara s-a retras...
    "Pus astfel în lumina, ancorat in sinergia faptelor, recursul la mentalitate nu eludeaza meandrele concretului." - [I]ION ILIESCU - Strategie si Reforma[/I]

  17. #17
    suporter M_ovidiu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    sibiu
    Posts
    104
    Reputatie
    1
    Nu Sunt Asa Mare Expert Da Prima Repriza Eu Spun Ca A Fost A Lui Zmarandescu.

  18. #18
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Daca ala nu era taran si lovea sub centura, nu se ajungea aici. Daca eram in locul lui Sora, cred ca mai ii caram cateva si cand era la podea

  19. #19
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Grinco View Post
    Daca ala nu era taran si lovea sub centura, nu se ajungea aici. Daca eram in locul lui Sora, cred ca mai ii caram cateva si cand era la podea
    Sa inteleg ca vorbeste taranul din tine?

    Tu ai auzit de fair play? Poate ar fi timpul sa incepi sa cauti prin dictionare.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  20. #20
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    nu e chestia de a fii tzaran .. a dat cu genunchiul in stomacul lui sora .. iar tibia si laba piciorului s`au dus sub centura lui sora ..

    atunci arbitru a strigat STOP iar sora i`a da un upercut in barbie care l`a facut groghi pe zmarandescu .. e cel mai corect

    asa .. oricum .. au mai fost din partea lui sora lovituri dupa stop ...cea care mi`o amintesc este lovitura de picior cand zmarandescu

    a fost nemultumit si a ridicat mainile de l`a fluierat sala !! e cel mai corect asa.. egal !!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  21. #21
    Ground Breaker r0bby's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    4,991
    Reputatie
    1
    Da am vazut meciul...Sora a meritat sa castige.Insa nu mi-a placut gestul lui Zmarandescu...asta nu este mentalitate de luptator!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •