Results 1 to 17 of 17

Thread: Problem...

  1. #1
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1

    Problem...

    Vadime de catva timp (3 sapt.) am o problema... pe Franta nu vad decat sticky`urile, si asta ma enerveaza la culme, pentru ca imi place fotbalul francez, si voiam sa ma tin de promisiune, si anume sa scriu pe toate forumurile si thread`urile legate de fotbal... Macar zi`mi daca e de la user...

    Ce pot sa fac, sau... am ce sa fac?

  2. #2
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Vin eu cu o problema:

    Fia apare ca fiind online la 2-3 ore de cand GARANTEZ EU, nu mai era nici macar in fata unui calculator! Si culmea e ca la who's online scrie Viewing Thread: Moderator, care a fost facut dupa ce el nu mai era prezent pe forum!

    Am atasat si o poza in caz ca exista dubii
    Attached Images Attached Images
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  3. #3
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Mai ramin unii "agatati" nu imi dau seama de ce.

  4. #4
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    probleme la conexiunea lor ...il stiu eu pe unul iulian care ramanea "agatat" cate 2-3 ore lejer ... si cate si-a furat de la mine din cauza asta!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #5
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    Dar totusi, daca ai timp si pentru mine, stimate Vadim, as dori si eu sa mi se raspunda... Te asigur ca nu iti va lua mai mult de 2 minute din timpul tau pretios...

  6. #6
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    corrado ai uitat sa treci la ekpe favorite si una din franta si de asta nu tia raspuns vadim
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  7. #7
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Mai ramin unii "agatati" nu imi dau seama de ce.
    Da raman agatati de threaduri care nici nu existau cand au iesit ei ??
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #8
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Pai daca e bug mai conteaza ce arata?... Bug-ul e bug indiferent de cat de grav e
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  9. #9
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Vorbea domnul de la debugging tztztzt
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  10. #10
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Corrado*
    Dar totusi, daca ai timp si pentru mine, stimate Vadim, as dori si eu sa mi se raspunda... Te asigur ca nu iti va lua mai mult de 2 minute din timpul tau pretios...
    Vezi acum pe Franta.

  11. #11
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    Acum merge... Scuze pt limbaju` de mai devreme, dar eram nervos... Merci...

  12. #12
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Oricum puteai sa vezi si tu threadurile, daca iti selectai din optiuni. Default la Franta era sa arate numai threadurile active din ultima luna, de aia nu apareai toate.

  13. #13
    sport legend MARCEL55's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    438
    Reputatie
    1
    Am o problema. De 2-3 zile nu mai pot sa intru pe OnlineSport, de acasa. Nu se deschide de loc site-ul. Locuiesc in zona Titan. Avem o retea de la Evolva. S-a intamplat ceva? E cumva vorba de reteaua noastră? Stiti cumva ce poate fi? Pot sa intru numai de la servici. Multumesc.
    [SIZE=3][COLOR=Red][FONT=Garamond]Catalin Haldan...Unicul Capitan![/FONT][/COLOR][/SIZE]

  14. #14
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ai incercat sa vorbesti la Evolva sa ii intrebi?

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MARCEL55
    Am o problema. De 2-3 zile nu mai pot sa intru pe OnlineSport, de acasa. Nu se deschide de loc site-ul. Locuiesc in zona Titan. Avem o retea de la Evolva. S-a intamplat ceva? E cumva vorba de reteaua noastră? Stiti cumva ce poate fi? Pot sa intru numai de la servici. Multumesc.
    Auzi aici...
    Du`te in Start ==> Run si da asa :

    ping www.onlinesport.ro

    O sa iti apara uin ping la vipnet ... daca si Destination Protocol Unreachable

    In cazul asta (adica e normal ca apara asa) , probleme e la tine in calculator (routerul iti face "legatura"

    Daca nu iti recunoste serveru si IP de la www.onlinesport.ro 193.250.219.37 ,
    inseamna ca ori un firewall te`o belit , ori ceva nu e ok ...din retea

  16. #16
    sport legend MARCEL55's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    438
    Reputatie
    1
    Multumesc mult, ajung acasa si incerc sa o rezolv.
    [SIZE=3][COLOR=Red][FONT=Garamond]Catalin Haldan...Unicul Capitan![/FONT][/COLOR][/SIZE]

  17. #17
    sport legend MARCEL55's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    438
    Reputatie
    1
    Multumesc inca o data, s-a rezolvat, a fost de la Evolva.
    [SIZE=3][COLOR=Red][FONT=Garamond]Catalin Haldan...Unicul Capitan![/FONT][/COLOR][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •