View Poll Results: Pronostic

Voters
49. You may not vote on this poll
  • 1

    9 18.37%
  • x

    8 16.33%
  • 2

    32 65.31%
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 64 to 84 of 118

Thread: Etapa 29: FCM Bacau - FC Vaslui

  1. #64
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    stiu insa nu-i poate supara un egal.

  2. #65
    Banned maciu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    309
    Reputatie
    0
    bate vaslui...bacau e deja in b...nu cred ca sunt prea multe de spes despre meciul acesta...

  3. #66
    senior Loco's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal
    care se poate transforma intr-un ergal frumos..doar joaca acasa fcm bacau

    asa ca o parere: o sa fie mai multi suporteri vasluieni decāt bacauani incāt jucaorii o sa se simta ca acasa.
    FC Vaslui...restul e neglijabil.

  4. #67
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Eu nu as vrea sa bata Vaslui pt. a nu isi pierde concentrarea in ultima etapa!
    Un egal ar fi cel mai bun cu Bacaul.

  5. #68
    Otelar tutye's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati-peluza nord
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    As vrea sa castige Bacaul ca sa se joace corect ultimul meci...Vaslui cu Steaua....
    Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Steeltown Boy
    Un microbist oarecare ar spune:
    Bate Vasluiul, si scorul o sa fie influentat de starea terenului din Bc. Daca ploua mai tare, poate iesi un egal meritat.

    Io nu-s chiar microbist inrait, da' zic asa:
    Daca e vreme frumoasa bate Steaua in ultima etapa oops am iesit un pic din topik.

    On topic din nou: Cica o sa fie vreme faina la meciul Bc-Vs.
    vai ce subyil esti!! chestia asta cu vremea cred ca nu i-a trecut prin cap la nimeni! meteorologule!!!

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rhadoo
    bate ca asa trebuie nu ca e mai buna
    nu stiu cand o sa mai scapam de porumbhotu din liga I
    HAI JIUL PETROSANI!
    La Steaua a facut 2-2 pt ca asa trebuia! La Rapid a facut 1-1 pt ca asa trebuia! La Dinamo a batut 2-1 pt ca asa trebuia! Baietica, tu nu te auzi cand tastezi! Vs a scos 5 puncte in deplasarile din Bucuresti(Dinamo,Rapid,steaua) si crezi ca nu e in stare sa scoata un egal cu Bc? Vezi-ti de ''marea'' echipa jiul tarnacop. De Porumboiu o sa scapati pt ca la anul o sa fiti in liga2.

  8. #71
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinezu
    La Steaua a facut 2-2 pt ca asa trebuia! La Rapid a facut 1-1 pt ca asa trebuia! La Dinamo a batut 2-1 pt ca asa trebuia! Baietica, tu nu te auzi cand tastezi! Vs a scos 5 puncte in deplasarile din Bucuresti(Dinamo,Rapid,steaua) si crezi ca nu e in stare sa scoata un egal cu Bc? Vezi-ti de ''marea'' echipa jiul tarnacop. De Porumboiu o sa scapati pt ca la anul o sa fiti in liga2.
    ZI SA MORI TU!vezi ca ai uitat si cu noi ati facut un egal murdar si jegos asa cum e porumbhotu,ma lesi cu echipa ta de ***** foamea-n gat
    ar trebui sa va retrogradeze federatia,pt toate magariile pe care le-ati facut
    HAI JIUL PETROSANI!

  9. #72
    manager Steeltown Boy's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    267
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinezu
    vai ce subyil esti!! chestia asta cu vremea cred ca nu i-a trecut prin cap la nimeni! meteorologule!!!
    Revin: View signature.

    Poate m-am grabit sau am glumit mai serios ptr unii, e clar ca Bc nu-si mai poate reduce penalizarea, asa ca va bate Vs indiferent de starea terenului.
    Din fericire ptr amandoi, la anu' o sa ne vedem din nou pe forumul ligii unu sau cum draq s-o mai numi din toamna.
    Cred ca asta e tot ce mai conteaza la ora asta, daca nu cumva tii si cu una din echipele de sus si astepti ceva depunctari.
    "An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi

  10. #73
    manager Steeltown Boy's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    267
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinezu
    vai ce subyil esti!! chestia asta cu vremea cred ca nu i-a trecut prin cap la nimeni! meteorologule!!!
    Si nu ma face tu pe mine meteorolog ca te acuz de discriminare impotriva rasei albe, care e majoritara in indeletnicirea asta! ma chinezule!
    "An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi

  11. #74
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    )))))) Discriminarea rasei,albe...care rasa alba....ziceti romani )))))))))))
    Dar bine,eu nu ma numar printee,sunt jumatate suedez-jum german... )

  12. #75
    manager Steeltown Boy's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    267
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal
    )))))) Discriminarea rasei,albe...care rasa alba....ziceti romani )))))))))))
    Dar bine,eu nu ma numar printee,sunt jumatate suedez-jum german... )
    E putin off-topic, dar nu cred ca ai vazut asta: Aseara, la un post TV, Gigi a facut unele acuzatii de genul discriminarea crescatorilor de oi facuta de Rapid atinge comunitatea aromana din Romania, ptr ca asta e o indeletnicire a majoritatii aromanilor. Nu am citat exact, el a spus-o mult mai convingator. E un fel de cale de atac impotriva acuzatiilor venite de la Rapid.
    In concluzie, sfarsitul de campionat devine mult mai amuzant, ca de palpitant nu mai poate fi vorba de ceva vreme. Apropo: nici la meciul asta nu vor fi surprize, bate lejer Vs.
    "An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi

  13. 30th May 2006, 22:44
    Reason
    repeated

  14. #76
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    sper sa bata Bacaul !!!!

    pt ca daca bate Bacaul .... Vaslui trebuie sa castige in ultima etapa si astfel o incurca pe steaua
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  15. #77
    sport legend
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal
    )))))) Discriminarea rasei,albe...care rasa alba....ziceti romani )))))))))))
    Dar bine,eu nu ma numar printee,sunt jumatate suedez-jum german... )
    Fratioare, m-ai innebunit cu originele tale scandinavo-germanice. E clar: esti cel mai tare arian de pe acest forum! Dar totusi sa ne aduci aminte de chestia asta din 2 in 2 zile e cam mult.

  16. #78
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Aici se discuta despre fotbal in speta Bacau-Vaslui sau arborele genealogic al unor useri de pe forum ?
    Bate Vasluiu

  17. #79
    sport legend
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI
    sper sa bata Bacaul !!!!

    pt ca daca bate Bacaul .... Vaslui trebuie sa castige in ultima etapa si astfel o incurca pe steaua
    Sa stii ca chiar daca nu va castiga BC, la Vaslui steaua nu va avea meci usor.

  18. #80
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1

    :))))

    Quote Originally Posted by chinezu
    Fratioare, m-ai innebunit cu originele tale scandinavo-germanice. E clar: esti cel mai tare arian de pe acest forum! Dar totusi sa ne aduci aminte de chestia asta din 2 in 2 zile e cam mult.
    Nu esti obligat sa ma citesti

  19. #81
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI
    sper sa bata Bacaul !!!!

    pt ca daca bate Bacaul .... Vaslui trebuie sa castige in ultima etapa si astfel o incurca pe steaua
    nu prea cred ca poate vasluiul sa incurce steaua.....ar fi frumos,dar nu prea cred!!!!!!!!!!!

  20. #82
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1

    Altfel

    Quote Originally Posted by chinezu
    Sa stii ca chiar daca nu va castiga BC, la Vaslui steaua nu va avea meci usor.
    Sunt om de afaceri.....incerc sa pun atentie la oameni si la atitudoine negative, nu cred ca sunt aerian daca vreau sa scvhimb ceva din proprie initiativa

  21. #83
    manager Steeltown Boy's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    267
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal
    Sunt om de afaceri.....incerc sa pun atentie la oameni si la atitudoine negative, nu cred ca sunt aerian daca vreau sa scvhimb ceva din proprie initiativa

    Mai citeste o data postul chinezului. Intre "arian" si "aerian" este o mica diferentza semantica... asta dak nu cumva a mancat el vreo litera sau te-a luat pe tine gura pe dinainte, cum se spune
    Adica bate Vaslui la dif. de 2 goluri.
    "An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi

  22. #84
    hmdea
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    851
    Reputatie
    1
    bate Fc Vaslui ca in fasole pe Fcm Bacau 0-3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •