View Poll Results: Il votez pe:

Voters
111. You may not vote on this poll
  • vasile314tzurka

    55 49.55%
  • ion-1

    56 50.45%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 65

Thread: Votati: vasile314tzurka vs ion-1

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Votati: vasile314tzurka vs ion-1

    vasile314tzurka si ion-1 au incheiat cele 10 zile. Cine a fost mai bun? Pollul este deschis de marti 30 decembrie ora 20:35 pm pana vineri 2 ianuarie, ora 20:35 pm.

  2. #2
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Desi recunosc ca nu am avut rabdare sa citesc intreaga argumentatie postata, totusi nu pot fi de acord cu cei ce se considera victime absolute si nu vad nici o pata pe blazonul lor.
    Votat Piturca.
    PS: sunt curios cine a votat cu Ion...

  3. #3
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ayrton
    Desi recunosc ca nu am avut rabdare sa citesc intreaga argumentatie postata, totusi nu pot fi de acord cu cei ce se considera victime absolute si nu vad nici o pata pe blazonul lor.
    Votat Piturca.
    PS: sunt curios cine a votat cu Ion...

    Deci nu ai citit toata argumentatia dar votezi si emiti curiozitati si concluzii...unde se vede ca nu e nevoie sa citesti ca sa debitezi...si sa votezi (!?)..
    Sigur nu ai trecut de primele doua fraze din primul meu mesaj, in care te-ai lamurit ca sunt impotriva cluburilor departamentale.. pe restul ai pus automat "cenzurat"..

    Este o vorba din batrani: daca taceai intelept ramaneai...

    PS O decenta minima si respectul pentru cei care voteaza DUPA ce au citit toate argumentele aduse de ambele parti ma opresc sa te folosesc ca ETALON pentru cei care au votat cu oponentul meu..in ideea ca ei (ca si cei care au preferat argumentele mele) au trecut de frazele mentionate si au votat, totusi, in totala cunostinta de cauza...chiar si grupati cate 10..
    Last edited by ion-1; 31st December 2003 at 23:12.

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ioane , disputa s-a terminat! Nu are nici un rost sa o prelungesti , indiferent rezultatul votului. Fiecare din noi stim probabil cat valoram ca oameni si , impreuna , ca suporteri...

  5. #5
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Acum, cind am sarbatorit SFINTUL VASILE si ne pregatim sa facem acelasi lucru cu ION, acum zic, cind sarmalele stau sa...explodeze in unii...

    Mai baieti, stati cuminti !
    Vorba cuiva : "asezati-va linistiti!"

    Am intrat si eu, din intimplare, pe acest subiect.
    Cindva, cred, mi-am exprimat parerea despre pagina de acest tip. Daca nu inseamna ca mi-a fost !

    Zau asa !

    Banuiesc ca pe acest FORUM sint si altii care au depasit virsta...gradinitei !

    VASILE, IOANE, nu vreu sa va jignesc ! Si eu sint ca voi din moment ce am intrat sa scriu aceste rinduri !

    Si tu VASILE, si tu IOANE...aruncati armele si stringeti-va miinile !
    Imbratisati-va, beti o palinca si...sa continuam "lupta" pe alte subiecte !

    Imi cereti sa aleg, sa votez pentru unul dintre voi !
    V-am citit pe fiecare.
    Dupa parerea mea, din cit (v-)am citit, amindoi aveti NITZICA dreptate !
    Eu, sincer, nu am votat ! Nu vreau sa pierd pe v'unul dintre voi !

    Greseli mai face omul !
    Si mie mi s-a intimplat sa ma...umflu la o afirmatie a unuia !
    Altadata as fi trecut-o cu vederea. Atunci insa...

    Poate ar trebui sa invatam sa ne "duelam" in argumente !
    Poate ar trebui sa acceptam ca si altul are idei, uneori, poate, mai bune decit ale noastre !

    Rau destul ca dupa 14 ani, mai exista UNII (nu ma refer la voi !) care cred ca daca STRIGA mai tare decit ALTII au dreptate !

    Am fost la 3 meciuri pe stadionul din localitatea unde am locuit. Echipa orasului, divizionara B, era recunoscuta ca ii "inbuna" pe arbitri !
    In doua rinduri era sa iau bataie in tribuna ! M-am manifestat impotriva manierei de deposedare a unui aparator de-al nostru !
    Aveam 17 ani ! Am jucat fotbal dar...in tribuna n-am mai fost la nici un meci !

    VASILE, IOANE, toata aceasta "ura" a noastra ar trebui sa se indrepte impotriva acelor oameni care INTR-ADEVAR fac rau fotbalului, sportului, in general !

    Din pacate, manifestarea voastra, de-a va "bate" in tribuna, sub privirile celorlalti, e la fel de daunatoare ca acea "PETITION CATRE UEFA", plina de injuraturi !

    Indiferent ce hotariti, din "unghiul" meu...ATI PIERDUT AMINDOI !

    P.S. E dureros sa constati ca si cei care lupta, intr-un fel sau altul, pentru curatirea fotbalului romanesc... sint invinsi de propriile slabiciuni.

    Un an nou cu sanatate si impliniri !

  6. 2nd January 2004, 21:39

  7. #6
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Victorie!
    Felicitari Ion-1 , ai castigat la un vot diferenta, ai meritat victoria, asta arata ca Oltenii sunt niste invingatori!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  8. #7
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ayrton
    Desi recunosc ca nu am avut rabdare sa citesc intreaga argumentatie postata, totusi nu pot fi de acord cu cei ce se considera victime absolute si nu vad nici o pata pe blazonul lor.
    Votat Piturca.
    PS: sunt curios cine a votat cu Ion...
    ayrton, ai un de la mine, daca nu ai urmarit intreaga disputa nu trebuia sa te pronunti!
    Uite ca 56 de persoane au votat cu ion-1 si 55(oare? ) au votat cu vasile, stiu ca nu ne suportati pe noi oltenii, dar am iesit invingatori din toate cele 3 lupte!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  9. #8
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    si ei au ramas tot complexati cu toate ca s-au aliat sa ne invinga macar prin vot democratic, nu-i asa vadim
    explica-i ady cum e cu voturile
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  10. #9
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    La un moment dat scorul era vasile 45-47 ion, dar dupa exact un minut scorul a devenit 55-50 pt Vasile, desi pe forum erau doar 4 membrii inregistrati care putea sa voteze! Mi se pare extrem de dubios!
    Eu nu stiu cum s-au strans atat de multe voturi la adresa lui vasile, dar se pare ca totusi s-a facut dreptate si Ion a invins!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  11. #10
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Mey, nu mai fiti atat de suspiciosi. Faptul ca a castigat arata ca nu a fost nici un complot si asta conteaza pana la urma.
    De remarcat - cele mai multe voturi de pana acum. :O
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  12. #11
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    si eu am vazut cum a sarit numarul voturilor lautarului de la 30 la 40 intr-o clipa si eu doar eu si inca cineva inregistrat

  13. #12
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Tipic romanesc: indiferent cum...o parte contesta INTOTDEAUNA pe cealalta !

  14. #13
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ricky, pe tine parca nu te interesa acest subiect, vezi ca intra Chelsea in prelungiri, sa imi spui cum au jucat
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #14
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Se rejoaca meciul ady, s-a terminat egal.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  16. #15
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Da, am observat, sa vedem daca se califica, Watford nu e o echipa de prima mana, nu ar fi trebuit sa aiba probleme cu ea...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #16
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    In legatura cu poll-ul, am vrut sa vad cate clone isi face Ady. Si-a facut clone si inainte sa pun eu voturi, de aia am pus de la mine niste puncte pentru Vasile. Apoi, dupa ce au pus eu cateva voturi, Ady a continaut sa isi faca alte clone. Cred ca are cel putin 20 de clone.

    Daca voiam sa schimb rezultatul votului, puteam sa pun 10 voturi inainte cu 1 minut de finalul pollului, iar Ady nu ar mai fi avut timp sa isi faca inca 11 clone ca sa castige ion-1. Insa nu de asta am pus acele voturi "din burta", ci pentru a vedea daca lumea isi face clone pentru a schimba un poll.

    Cum raspunsul este afirmativ, vom vedea cum facem mai departe cu pollurile de la ArenA. Variantele sint:

    1. lasam votul public cu conditia ca cei care sa poata vota sa aiba un minim de 50 de mesaje. Astfel se evita clonele.
    2. lasam drept de vor numai moderatorilor

  18. #17
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ce?
    Cred ca glumesti? :O
    Eu ma jur ca nu mi-am facut nici o clona si nu mi-am facut niciodata asa ceva, este incredibil, Vadim tu stii ce spui? Eu am urmarit cum decurge sondajul timp de o ora si am vazut ca s-a trisat, dar eu jur ca nu mi-am facut vre o clona!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #18
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Ha ! HA !
    Incepe sa-mi placa acest SITE ! (glumesc ! )

    VADIM, acum ca ai recunoscut ca ai...FURAT dovedeste-ne ca ai facut in scopul de a descoperii un "rau-facator" !
    Altfel...

  20. #19
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Eu ma retrag de pe acest forum, este incredibil cum vadim au putut sa spuna asa ceva..
    LA REVEDERE
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  21. #20
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Parerea mea a fost si este : STERGETI ACEASTA "SPALATORIE DE RUFE MURDARE IN PUBLIC !"

  22. #21
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    ADY, nu te umfla in pene !
    Asteapta sa o dovedeasca !
    Daca nu o dovedeste...cu siguranta nu vei fi singurul care pleaca !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •