View Poll Results: Pronostic FC Vaslui - Poli Iasi

Voters
51. You may not vote on this poll
  • 1

    19 37.25%
  • X

    7 13.73%
  • 2

    25 49.02%
Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 276

Thread: Etapa 28: FC Vaslui - Poli Iasi

  1. #43
    incepator yonu7's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    ma da multi vasluieni sunt pe aici
    de unde ati aparut?v-ati pus net acuma special pt meciu asta?

  2. #44
    incepator yonu7's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    amandoua echipe sunt in forma si cred ca meciul se va termina fara o invingatoare

  3. #45
    hmdea
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    851
    Reputatie
    1
    rahat...vorbe aruncate de persoane care se plictisesc acasa

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ce_bine_e
    la fel ca noi toti, IESENI!
    DEVASTAM PELUZELE, TRIBUNELE, VA MANCAM!!! DEJA SIMT PRIN VENE FOCUL MECIULUI!! MERGEM 2000!!! ALE ALE ALE ALE OOOOO
    SA-TI RASPUND SI TZIE LAURICA, INTRADEVAR SUNT TANAR....DAR TINERETEA E CEL MAI FRUMOS LUCRU AL VIETII+ UMILIREA VASLUIULUI!!!!!!!
    Copilas,du-te la arte martiale,box,k1 etc...AICI DISCUTAM DESPRE FOTBAL. Sper ca ceilalti 1999 care vor fi la Vaslui sa fie mai inteligenti ca tine.

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iscar
    Codrin ia uite tu aici un specimen:

    si ia mai uita-te la unul:


    Astea manifestari din puscarie!

    si exemplele pot continua; interesant e ca pe toate forumurile iesenii incep cu jignirile!
    iscar , retardati sunt si la noi , ca si la voi . Lasa , ca nici cu vasluienii nu mi-e rusine . Acuma ce-ar trebui sa facem , sa incepem si noi sa ne certam ?

  6. #48
    junior fcvs's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Vaslui
    Posts
    90
    Reputatie
    1
    bai baieti... hai sa va zic eu care e faza. inainte de fiecare meci intre Vaslui si Isi s-au umplut toate forumurile si guestbook-urile de amenintari care mai de care mai "nastrusnice" si nicodata nu s-a intamplat nimic. poate incidente neinsemnate pe ici pe colo. si oricum din cate am auzit toate brigazile de jandarmerie din Moldova vor fi prezente la Vaslui. nu cred ca se va misca nici un deget la capitolul asta. si oricum aceste amenintari sunt facute in mare parte de copii care nici macar nu vin la acest meci.

    se incing spiritele degeaba. crezi ca eu daca vreau sa fac ceva ma laud aici pe net??? tac... si fac, nu sciu pe forumuri (care sunt supravegheate de politie)

  7. #49
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Hai Vasluiul! In ultima etapa trebuie sa fiti si practic si teoretic salvati de la retrogradare! Stim noi de ce, sa nu va obositi prea tare in emciul direct cu fosta si viitoarea campioana
    be@: relax, nu aveti nici o sansa.
    Ce lume mica. putin mese

  8. #50
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    Copilas,du-te la arte martiale,box,k1 etc...AICI DISCUTAM DESPRE FOTBAL. Sper ca ceilalti 1999 care vor fi la Vaslui sa fie mai inteligenti ca tine.
    sa ma papi inteligentule
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hipgnosis
    be@: relax, nu aveti nici o sansa.
    Poate ne spui si noua de ce n-avem nici o sansa , mare guru ce esti !
    Daca baietii vor avea aceiasi pofta de joc pe care am vazut-o in meciul cu Jiul , mai ales in repriza a doua , cu sigurantab ne intoarcem cu un rezultat bun.
    Si va reamintesc un lucru :

    Dinamo-Otelul 0-3

    iar etapa urmatoare :

    Otelul-Poli IS 0-0.

    sau CFR CJ-Dinamo 1-0

    urmat de Poli IS - CFR CJ 1-0

  10. #52
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    mai am putin si ma tavalesc de ras cand va vad (pe cei care ameninta) cat de penibili sunteti...bai tristilor fugiti dracu in munti , va credeti in zona de razboi??Nu vedeti ca numai gura e de voi?Mergeti la meci sau la razboi?...da ce poti sa le ceri....Da asa sunt raii astia de internet care isi cumpara 10 insi jumatate de ora la o sala sa apuce sa injure toti.Sunt prea obisnuit cu voi...in fine bag mana in foc ca nu or sa fie incidente...nu de alta da astia cand vad sange li se face rau si lesina...Ce fac filmele astea cu Van Damme din copiii tampiti de azi...mai greu insa cu faptele.

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  11. #53
    sport legend codrind's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    IAȘI
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SteelBoyA
    ...Ce fac filmele astea cu Van Damme din copiii tampiti de azi...mai greu insa cu faptele.
    Să înţeleg că tu eşti făptaş??
    Ca şi
    Quote Originally Posted by fcvs
    e incing spiritele degeaba. crezi ca eu daca vreau sa fac ceva ma laud aici pe net??? tac... si fac, nu sciu pe forumuri


    Mi se pare o lipsă de maturitate a TUTUROR acelora care sunt susţinători-adulatori ai BÂTEI !
    Şi ar mai fi şi nivelul IQ-ului, combinat cu cu 7 ani d-acasă !!

    Meciul va fi unul lipsit de presiunea punctelor, doar orgoliile vor fi la ÎNĂLŢIME!!
    Tacerea e moartea. Cine-ti cere sa taci, iti cere prea mult. - Tahar Djaout

  12. #54
    sport legend
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ce_bine_e
    sa ma papi inteligentule
    O replica demna de un baietel care a baut juma' de bere Vezi ca ti sa udat scutecul.

  13. #55
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    hai mah fa-ti meseria si lasa-ma in pace ca esti penibil de acuma...vin-o sa mi-l schimbi daca esti asa off-topic pe cat pari.
    fortza POLI IASI!!!!
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  14. #56
    galben-verde Lauryca's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati/Vaslui
    Posts
    1,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ce_bine_e
    sa ma papi inteligentule
    Pai ne dam o intalnire?? Daca tot faci urari din astea..macar sa vedem cine ne "ureaza de bine"..
    "Pus astfel în lumina, ancorat in sinergia faptelor, recursul la mentalitate nu eludeaza meandrele concretului." - [I]ION ILIESCU - Strategie si Reforma[/I]

  15. #57
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    citeste cu atentzie mai sus si vei intzelege...daca ai destula materie cenusie sa "descifrezi" niste randuri
    on topic: sper sa batem. fortza POLI IASI!!!
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  16. #58
    senior
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    172
    Reputatie
    1
    Dintotdeauna Iasul, orasul culturii romanesti ,a avut studenti mai mult decat a avut nevoie si mai putini fotbalisti buni decat le-ar fi trebuit.S-au zbatut o vesnicie intre A si B iar acum in "democratie",dupa atata mancare "romaneasca" din reteaua fast food(saoarma,kebab,pizza,coca si hasch)se cred zmei.
    Copii ,reveniti cu picioarele pe pamant(ul sfant a lui Stefan)si cantati impreuna cu prietenii vostri moldavi din Vaslui .Fiti mandri ca Moldova mereu are reprezentate mai multe decat alte regiuni, asa zise mai bogate,ale tarii.
    Numai impreuna vom fi tari!
    P.S.-Sper ,totusi, sa bata Vasluiul.
    Last edited by Jupangrig; 16th May 2006 at 22:30.

  17. #59
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    ma .... voi sunteti nebuni....asta e meci special? ce drq? e un meci ca oricare altu. de unde atat derby? de cand rivalizam noi cu echipe fara traditie si fara rezultate?
    pt vasluieni: ma .... la voi in oras creka l-au clonat pe bruce lee tata ... toti sunteti periculosi....numa bataie visati....daca de asta atzi avut parte in copilarie....nah...ce alteva sa mai stiti sa facetzi si voi acuma?preluatzi de la parintzi.
    despre rezultat: castga vasluiu clar....blat normal....
    despre spectacolul din tribune: o sa fie frumos interesant si atractiv, in tur n-am pregatit nimik asa ca o sa pregatim acuma si pt tur.
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  18. #60
    parerea mea tu26dor's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    iasi/piatra neamt
    Posts
    4,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jupangrig
    Copii ,reveniti cu picioarele pe pamant(ul sfant a lui Stefan)si cantati impreuna cu prietenii vostri moldavi din Vaslui .Fiti mandri ca Moldova mereu are reprezentate mai multe decat alte regiuni, asa zise mai bogate,ale tarii.
    Numai impreuna vom fi tari!
    P.S.-Sper ,totusi, sa bata Vasluiul.
    bine zis numai ca nu sunt de acord cu p.s.
    un egal ar fi echitabil...

  19. #61
    real champs Pepsi-Cola's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    790
    Reputatie
    1
    Dak Fc Vaslui a batut pe Dinamo poate bate si Poli Iasi

  20. #62
    galben-verde Lauryca's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati/Vaslui
    Posts
    1,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hamsterutz
    pt vasluieni: ma .... la voi in oras creka l-au clonat pe bruce lee tata ... toti sunteti periculosi....numa bataie visati....daca de asta atzi avut parte in copilarie....nah...ce alteva sa mai stiti sa facetzi si voi acuma?preluatzi de la parintzi.
    despre rezultat: castga vasluiu clar....blat normal....
    despre spectacolul din tribune: o sa fie frumos interesant si atractiv, in tur n-am pregatit nimik asa ca o sa pregatim acuma si pt tur.
    Ba chiar nu suntem violenti...si nici nu o sa iasa scandal vei vedea. Daca prin posturile mele crezi ca am incitat la violenta sau am proliferat amenintari cred ca trebuie sa ma citesti odata. Aici mai mult s-au citat de pe site-uri "ultras" mesaje "pacificatoare". Imi pare rau pt tine ca suporter ca sustii o echipa care "face blaturi".
    "Pus astfel în lumina, ancorat in sinergia faptelor, recursul la mentalitate nu eludeaza meandrele concretului." - [I]ION ILIESCU - Strategie si Reforma[/I]

  21. #63
    senior cif2004's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    151
    Reputatie
    1
    Poate castiga oricine k oricum nu conteaza insa nu pot intelege cum niste suporteri de fotbal fac comentarii despre firmele care sustin financiar o echipa sau alta, marimea sau importanta satelor si metropolelor in care se afla echipele si nici nu amintesc de valoarea jucatorilor si antrenorilor. Pacat.
    Toata lumea sa traiasca, numai noi sa nu murim ! ! !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •