View Poll Results: Pronostic Poli Timisoara-Otelul Galati

Voters
81. You may not vote on this poll
  • 1

    22 27.16%
  • X

    14 17.28%
  • 2

    45 55.56%
Page 3 of 29 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 606

Thread: Etapa 28: Poli Timisoara - Otelul Galati

  1. #43
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ....da ma.....!!!!!!!!vedem joi la stadion......

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1

    Wink

    Quote Originally Posted by steaua-86
    Meci de 2 solist, daca nu se culca galatenii pe-o ureche, cu Grigoras in fata, ca au scapat de toate emotiile si oricum nu mai joaca decat pentru palmares.

    Daca se intampla insa asa ceva ... si se mobilizeaza si Hagi & co., o sa iasa prapad... si o sa reuseasca un X
    tzapa,
    ca se strica autocarul otelarilor de gropile din drumurile banatene ( aviz tovarasului ministru dobre ) si castiga Poli cu 3-0 prin neprezentarea adversarului
    na ca va fi 1!

  3. #45
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    hm....ar fi culmea sa ajungem noi si sa nu ajunga echipa...Doamne fereste

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  4. #46
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ...nu conteaza.....ne imbatam !!!!!!!1

  5. #47
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ....jucam noi.....

  6. #48
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    VREAU TITULAR!!!!!!!!!

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  7. #49
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ...aici tre' sa mai discutammm........

  8. #50
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Intrebare pentru cei din galeria lui Poli: O sa fiti prezenti la meci?... Mi-a zis o prietena ca peluza o sa fie goala....

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Quote Originally Posted by SteelBoyA
    Intrebare pentru cei din galeria lui Poli: O sa fiti prezenti la meci?... Mi-a zis o prietena ca peluza o sa fie goala....
    mai nu stiu ce va fi la peluza da eu voi fi la tribuna doi ( aproape de spatiul destinat galeriei oaspete )
    poate punem de-o beroasa impreuna

    cat despre sosele e adevarat! dobre
    daca veniti dinspre Deva-Lugoj-Timisoara drumul e plin de gropi mai ceva ca svaitzerul elvetian
    iar daca veniti prin bucale pe la Herculane-Caransebes-Timisoara drumul e plin de cratere mai ceva ca vulcanul Vesuvio din Italia
    va recomand calduros avionul! pista inca e buna!

  10. #52
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Deci se pare ca o sa fim foarte agitati cand o sa ajungem la Timisoara

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  11. #53
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1
    bate galati cu 3-0
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"]CU FARUL PANA LA MOARTE !!![/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="3"][COLOR="Lime"]HCM CONSTANTA CAMPIOANA ROMANIEI !!!![/COLOR][/SIZE]

  12. #54
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    radem si glumim dar is groaznice drumurile prin banat, singura sosea acceptabila este pe ruta deva- arad- timisoara.

  13. #55
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Inainte de Farul - Timisoara am zis ca va fi un meci frumos, cu multe goluri, si asa a fost. Imi mentin pronosticul si pt. acest meci. Sunt sigur ca Grigoras va incerca sa surprinda atacand..cum a facut in groapa de i-a dominat pe catei la toate capitolele.
    Nu se stie insa ce va face Hagi. Imi parea si rau de el cand am vazut ca niste aurolaci nascuti din spuma marii il injurau ca niste tigani. Pacat de Constanta ca are si oameni de atsia, dar asta e.
    Desi si TM si Gl imi sunt simpatice, parca as vrea sa castige TM, pt. Hagi, cu toate ca mefiotul de iancu intre 2 drumuri la mititica mai arunca cate o "Sevilla - o rusine pt. fotbalul romanesc".
    Ce lume mica. putin mese

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Quote Originally Posted by mblue
    radem si glumim dar is groaznice drumurile prin banat, singura sosea acceptabila este pe ruta deva- arad- timisoara.
    mitrea, basescu si dobre stiu de ce!
    Deva-Arad-Timisoara? intradevar e acceptabila, gropi doar la 500m si cratere doar din km in km!
    unde esti tu Tepes Doamne...

    HAI POLI

  15. #57
    sport legend andrei1921tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2,014
    Reputatie
    1
    Poli e pe cale sa "realizeze" si ea un 007.oricum sper sa vad un meci bun pt tanarul Torje.Poate el sa fie sufletul viitoarei Poli.El joaca cu sufletul si se vede.O diferenta clara de atitudine intre el si ceilalti.E singurul castig din acest retur la Poli.In continuare mizez pe o schimbare la nivel tehnic.
    Cat despre meciu cu moldovenii nu pot sa spun decat cuvintele lui Hagi:"poli e nimic."(asta e mentalitatea de invingator cu care se lauda la inceput).Avem nevoie de PANDI!!!!!!!!!! pronostic1)X2
    Din ce avem al nostru o brazda nu dam
    Din glia cu mortii cei scumpi din morminte
    Cu pieptul cu dintii noi stim s`aparam
    Hotarele noastre hotarele sfinte

  16. #58
    sport legend Tony_Viola's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Tinutul Alb-Violet
    Posts
    519
    Reputatie
    1
    Merg la risc si aleg 1 poate da norocu de noi si se impiedica mansour de minge ghidand-o astfel spre poarta

  17. #59
    Otelar tutye's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati-peluza nord
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    Respect pt Supoerterii Timisoarei....Ar fi pacat sa nu vina la meci....Eu cred ca vor veni chiar daca echipa lor trece prin momente mai grele...au cantat ei la 8 1 pentru steaua...de ce nu ar veni acum la stadion....Sper si la Galati in viitorul apropiat sa avem un public ca al Timisoarei, cred eu ca nu mai avem mult......Vom veni la Timisoara sa fim alaturi de favoriti nostri....Forza Otelul!!!
    Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!

  18. #60
    sport legend steaua-86's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    546
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 4ndr31
    Poli e pe cale sa "realizeze" si ea un 007.oricum sper sa vad un meci bun pt tanarul Torje.Poate el sa fie sufletul viitoarei Poli.El joaca cu sufletul si se vede.O diferenta clara de atitudine intre el si ceilalti.E singurul castig din acest retur la Poli.
    Ati intrat in vrie cu Torje asta... A dat baiatul un gol si l-ati facut sufletul echipei... Mai are ani de zile in care sa confirme, l-ati luat pe sus cum a prins o minge norocoasa si o sa se aleaga praful de el. In lipsa de echipa valoroasa cautati tineret-sperante. Daca are ceva valoare si nu a fost doar un foc de paie, pleaca el intr-un an doi la o echipa serioasa (de aici sau de afara). Confundati 'jucatul cu sufletul' al unui mare jucator profesionist (vezi Dorinel) cu entuziasmul unui pusti. Dar na, voi stiti mai bine. Si la inceputul returului visati la campionat, si acum la Torje - Ronaldinho din Carpati.
    "These are my principles! If you don't like them, I have others" (Groucho Marx)

  19. #61
    Banned Jar-Gon's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    214
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ZEROSASE
    ok man,si cum se joaca acest sport!!?? chiar ne face placere sa invatam ca in tur noi credeam ca jucam ...handbal
    ai dreptate frate dar s-au inversat rolurile trebuie sa ne luam revansa

  20. #62
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    no bine, habar nu am cum va fi meciul, vb lui hagi , e primul sezon dupa multi ani in care nu ave nici un fel de emotii pe finalul campionatului, nici la retrogradare, nici la cupele europene, nici la intertoto. asta da mentalitate de invingator.

  21. #63
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1

    Wink

    Quote Originally Posted by steaua-86
    Ati intrat in vrie cu Torje asta... A dat baiatul un gol si l-ati facut sufletul echipei... Mai are ani de zile in care sa confirme, l-ati luat pe sus cum a prins o minge norocoasa si o sa se aleaga praful de el. In lipsa de echipa valoroasa cautati tineret-sperante. Daca are ceva valoare si nu a fost doar un foc de paie, pleaca el intr-un an doi la o echipa serioasa (de aici sau de afara). Confundati 'jucatul cu sufletul' al unui mare jucator profesionist (vezi Dorinel) cu entuziasmul unui pusti. Dar na, voi stiti mai bine. Si la inceputul returului visati la campionat, si acum la Torje - Ronaldinho din Carpati.
    da cu Carlos Sacalul cum ramane?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •