View Poll Results: ESTE OLS UN SITE STELIST ?

Voters
132. You may not vote on this poll
  • DA , atat pe site cat si pe forum se vede clar ca e un site pro-steaua

    84 63.64%
  • NU

    48 36.36%
Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 257

Thread: onlinesport este un site stelist ? ? ? ? ?

  1. #1
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    onlinesport este un site stelist ? ? ? ? ?

    cica astia de mai jos au votat DA

    adik zic ei ca a fost BLAT


    Adrian 23, Alin_STEAUA86, alsign, alx_ro, anka, AuTenTiC, bartabel, Boaja, catalin.dumitru, Celtic, Cristy, dankressman, Diodude, eatdaworm, Emil_Calinescu, fedora, haide_jiul, handrei, L.G., Lucian-valencia, luctoronto, mariomax, mick3y, mirung, Nick63_STEAUA, Paul, Posto, proVaslui, raul_22, ReBeL-BiHoR, robin28, Rocko, S2K, SemperFi, Seraph, sevvilla86, sHperacLu, Sol, Sorin Blaj, SpiderX, tafu, ullyse, vasi_florescu, wallabies, walt.mann

    dupa cum observati , pe majoritatea dintre ei , nu i-ati vazut postand niciodata .....

    onlinesport de ce nu a facut si acest sondaj pe prima pagina la meciul Steaua-Bacau ? sau la Steaua-Farul ?

    onlinesport=onlinesteaua ... asta e parerea mea

    DUPA CE VOTATI , VA ROG SA ARGUMENTATI
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  2. #2
    sport legend Lucky_OLD_G's's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cu un pas in fatza ta....
    Posts
    739
    Reputatie
    1
    yo chiar ma gandeam ca e un site antistelist...........uitatzi-va la comentariile jalnice despre meme jiji oli si mirel......numai minciuni sfruntate fara pic de ratiune argumente sau luciditate.....vorbe aruncate in vant doar sa faca rau echipei si familiei steaua ...parerea mea..............sper sa numi iau bann ptr ceea ce zic acuma dar cred ca e plin site-u de incompetenti...ma refer aici la cei ce-l conduc.......sa nu-l mai pun la socoteala pe remy....
    [COLOR="Red"][SIZE="4"][/SIZE][/COLOR]
    [FONT="Garamond"][/FONT]
    Steaua campioana en-titre....Dinamo echipa cu parcarea vopsita......Steaua semifinalista in europa.........restu ...hahalere nea jean si horoba........Steaua trup si suflet ptr 23.......Divizia lui mitica plina de femei....

  3. #3
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    Daca tot era nevoie de o intrebare dupa meciul de ieri trebuia sa fie facut un poll cu intrebarea " Le e rusine celor care au afirmat inainte de meci ca e blat ? : Da sau Nu "

    ols

  4. #4
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Nu cred ca e neaparat un site 100 % stelist prin articolele scrise direct de cei de la OLS.
    Dar pe Forumuri e jale. Cititi aici si spuneti daca n-am dreptate: http://www.onlinesport.ro/forum/show...t=13440&page=4
    Daca se accepta asemenea specimene steliste de ultima speta, ca oameni nu se pot numi, fara sa fie banati definitiv [(Un)Lucky asta fusese banat definitiv pana acum o luna, dar a fost reprimit (de catre cine, ca suntem curiosi ?)] pt. injurii si jigniri ordinare.

    http://sr2.mytempdir.com/655526/wkfx...D_G's).jpg

    http://sr2.mytempdir.com/655526/B_D+...D_G's).jpg

    CUM OARE SE INTAMPLA DE AVEM PE FORUMURI JENANTI DE-ASTIA SI NUMAI STELISTI, CUM SUNT HIPGNOSIS SI (UN)LUCKY_OLD_G'S ? STIU SIGUR CA MAI ERAU SPECIMENE DE-ASTEA, DAR VAD CA NU MAI SCRIU PE AICI SAU S-AU LINISTIT, CA STEAUA-MANIA ! De ce oare numai stelistii sunt iertati de banari pt. lucruri grave, iar noi, ceilalti, suntem avertizati si banati pt. ... OFF-TOPIC, care e aproape in fiecare post de pe aici, la majoritatea.
    AICI NU E GUNOI UNDE SA-TI ARUNCI LATURILE !

  5. #5
    sport legend Lucky_OLD_G's's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cu un pas in fatza ta....
    Posts
    739
    Reputatie
    1
    Intrebarea cred ca se referea la cei ce conduc siite-u nu la suporteri.......evident ca pare stelist ptr ca cei mai multi suporteri din tzara sunt stelisti......si e logic pe undeva ca si aici sa fie tot cei mai multi....
    cat te priveste mey remy......yo nu sustin ca dinamo e cea mai proasta ....ca e cea mai blatista......ca rapida e o echipa de ciori.........ca timisoara e plina de prosti.....ca dinamo fura cu arbitrii........ca nush ce sau nush cine e nush cum sau nush ce......yo sustin STEAUA ...il sustin pe OLI .....sa stea la steaua pana o sa ti faca astya de 7 ani........nu e nici o jignire aici......sper sa mori cat mai greu ca sa stea si oli cat mai mult....:d....il sustin pe mirel indiferent de ce zice presa sau amatorii ca tine ........il sustin si pe meme ca e cel mai tare manager din romania............rezultatele vorbeste..........
    yo nu stau ca tine pe toate threadurile ale echipelor adverse sa sustin ca aia este cea mai de blamat cum faci tu..........si in afara de cateva dispute mai aprinse pe site nu sunt un ******* ca tine.....asta e singuru adevar..........si ca sa te lamuresc odata ..desi nu cred ca intereseaza pe cineva......lucky nu vine de la norocos.....vine de la numele meu.......dar evident tu fiind asa de....zi ti pe nume...nu ai de unde sa cunosti.........dau cu pace......Respect 4 life Dinamo Rapid Real si Milan....dinamo mai putin..D:d
    [COLOR="Red"][SIZE="4"][/SIZE][/COLOR]
    [FONT="Garamond"][/FONT]
    Steaua campioana en-titre....Dinamo echipa cu parcarea vopsita......Steaua semifinalista in europa.........restu ...hahalere nea jean si horoba........Steaua trup si suflet ptr 23.......Divizia lui mitica plina de femei....

  6. #6
    Red&Blue Pride! Triphat's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Red and Blue World
    Posts
    1,969
    Reputatie
    1
    Bianco-Rossi... la poll-uri voteaza oamenii care intra pe forum. Administratorii site-ului n-au treaba.

    Cateodata ma gandesc daca unii useri au boli mintale...
    [SIZE="1"][COLOR="Red"]Oh South London[/COLOR]
    [COLOR="Blue"](Oh South London)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Is wonderful[/COLOR]
    [COLOR="Blue"](Is wonderful)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Oh South London is wonderful[/COLOR]
    [COLOR="Blue"]It's full of tits, fanny and [b]PALACE[/b][/COLOR]
    [COLOR="Red"]Oh South London is wonderful[/COLOR][/SIZE]

  7. #7
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    ba adminii au treaba, poate nu va mai aduceti aminte cum se modificau rezultate de poll de catre vadim care a si recunoscut ca este stelist
    bine ca nu este si becalist ca atunci era mai grav
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  8. #8
    Red&Blue Pride! Triphat's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Red and Blue World
    Posts
    1,969
    Reputatie
    1
    Hai sa fim seriosi... OLS nu este un site pro-steaua.. nu va mai plangeti. Dar e la moda sa fii anti-Steaua acum.. lumea abereaza din ce in ce mai mult.
    [SIZE="1"][COLOR="Red"]Oh South London[/COLOR]
    [COLOR="Blue"](Oh South London)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Is wonderful[/COLOR]
    [COLOR="Blue"](Is wonderful)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Oh South London is wonderful[/COLOR]
    [COLOR="Blue"]It's full of tits, fanny and [b]PALACE[/b][/COLOR]
    [COLOR="Red"]Oh South London is wonderful[/COLOR][/SIZE]

  9. #9
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1
    99% da este !
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"]CU FARUL PANA LA MOARTE !!![/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="3"][COLOR="Lime"]HCM CONSTANTA CAMPIOANA ROMANIEI !!!![/COLOR][/SIZE]

  10. #10
    junior Kod's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rechinul Ucigas
    99% da este !
    de unde ai scos procentul ala ? argumenteaza !!!!
    1.. 2... 3.... 4.... 5.... cei mici nu stiu sa piarda. [B]GAME OVER RAPID !!![/B]

  11. #11
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1
    nu e nevoie sa iti explic tie , cine pe forumul asta de ceva timp imi da dreptate !
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"]CU FARUL PANA LA MOARTE !!![/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="3"][COLOR="Lime"]HCM CONSTANTA CAMPIOANA ROMANIEI !!!![/COLOR][/SIZE]

  12. #12
    junior Kod's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rechinul Ucigas
    nu e nevoie sa iti explic tie , cine pe forumul asta de ceva timp imi da dreptate !
    cred ca nu ai citit titlul topicului.... e vorba de site nu doar de forum

    oricum procentul de dat de tine nu ai cum sa il justifici, asa ca.... nu e nevoie sa-mi explici
    1.. 2... 3.... 4.... 5.... cei mici nu stiu sa piarda. [B]GAME OVER RAPID !!![/B]

  13. #13
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1
    pai si pe site de steaua scrie cat pt toate echipele la un loc ..de farul rar gasesc , sau alta echipa din provincie
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"]CU FARUL PANA LA MOARTE !!![/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="3"][COLOR="Lime"]HCM CONSTANTA CAMPIOANA ROMANIEI !!!![/COLOR][/SIZE]

  14. #14
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Ar fi site stelist doar pt. ca se da voie exact fanaticilor stelisti, care stiu doar sa jigneasca, sa injure, sa ameninte, sa aiba in creier doar sex, Homosexuali (saracii, or fi fost abuzati de aia ?), papusi gonflabile (oare se joaca mereu cu ele ?) => vezi la majoritatea postarilor scrise de Hipgnosis, unele dintre ele sterse, dar salvate de mine, ca are dosarul deschis.

  15. #15
    junior Kod's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Ar fi site stelist doar pt. ca se da voie exact fanaticilor stelisti, care stiu doar sa jigneasca, sa injure, sa ameninte, sa aiba in creier doar sex, Homosexuali (saracii, or fi fost abuzati de aia ?), papusi gonflabile (oare se joaca mereu cu ele ?) => vezi la majoritatea postarilor scrise de Hipgnosis, unele dintre ele sterse, dar salvate de mine, ca are dosarul deschis.
    Remy, ia fa-i dosar si dinamovistului tau de aici:

    http://www.onlinesport.ro/forum/show...=13489&page=16

    Asta ca sa nu mai zici ca stelistii intra sa jigneasca si sa injure. Dar citeste repede pana nu apare un moderator si sterge cuvintele pline de intelepciune ale specimenului dinamovist.
    1.. 2... 3.... 4.... 5.... cei mici nu stiu sa piarda. [B]GAME OVER RAPID !!![/B]

  16. #16
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Doar ca au facut un astfel de pol sau cateva articole pro-steaua nu inseamna ca e site stelist. daca va uitati atenti o sa vedeti ca sunt de altfel multe topicuri anti-steaua cum le numiti voi. parerea mea e NU, iar ca sa'ti raspund la intrebarea: "de ce nu a fost facut polul la steaua-bacau?", asta este deoarece poate administratorii nu s'au gandit la acest lucru inainte, plus ca nu ei sunt cei care voteaza la poluri. Shi sunt sigur ca ar face acelashi poll shi la un meci al stelei daca este suspect, poate chiar bacau-steaua?
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  17. #17
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Kod
    Remy, ia fa-i dosar si dinamovistului tau de aici.
    Asta ca sa nu mai zici ca stelistii intra sa jigneasca si sa injure. Dar citeste repede pana nu apare un moderator si sterge cuvintele pline de intelepciune ale specimenului dinamovist.
    Si mai ziceati ca nu e un site pro-Steaua ! Si n-ospun numai eu, ci si suporterii celorlalte echipe !
    Eu am spus de sute de ori (chiar in unele topicuri) despre jignirile, injuraturile, amenintarile ordinare spuse de stelisti, dar multi care raspund de Forum, se fac ca ploua. Oare regulamentul se aplica doar pt. Dinamovisti sau Rapidisti ? Si spun asta in cunostinta de cauza, fiind aici din Oct. 2005.
    Au stat postari jignitoare rau, mult si bine pe Forum, dar daca erau stelisti cei care o faceau, au fost iertati.
    Ce echitate e aici ?
    Deja ne punem multi intrebari cat de echidistant este site-ul.
    Cel putin LUCKY_OLD_G's, pana acum o luna, fusese banat definitiv de pe site pt. golanisme, dar a fost readus sa injure iar.
    De ce si de cine oare ? Da mai bine site-ului daca se injura de catre stelisti ?
    Deja multi din exterior au fost informati ca nu se respecta regulile de baza aici, acceptandu-i pe cei care doar injura, jignesc si fac ura de rasa.
    Last edited by remy; 14th May 2006 at 03:00.

  18. #18
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI
    cica astia de mai jos au votat DA

    adik zic ei ca a fost BLAT


    Adrian 23, Alin_STEAUA86, alsign, alx_ro, anka, AuTenTiC, bartabel, Boaja, catalin.dumitru, Celtic, Cristy, dankressman, Diodude, eatdaworm, Emil_Calinescu, fedora, haide_jiul, handrei, L.G., Lucian-valencia, luctoronto, mariomax, mick3y, mirung, Nick63_STEAUA, Paul, Posto, proVaslui, raul_22, ReBeL-BiHoR, robin28, Rocko, S2K, SemperFi, Seraph, sevvilla86, sHperacLu, Sol, Sorin Blaj, SpiderX, tafu, ullyse, vasi_florescu, wallabies, walt.mann

    dupa cum observati , pe majoritatea dintre ei , nu i-ati vazut postand niciodata .....

    onlinesport de ce nu a facut si acest sondaj pe prima pagina la meciul Steaua-Bacau ? sau la Steaua-Farul ?

    onlinesport=onlinesteaua ... asta e parerea mea

    DUPA CE VOTATI , VA ROG SA ARGUMENTATI
    eu am votat ironic.
    mai se pune problema ?
    este clar si gata ...
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  19. #19
    junior Kod's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Si mai ziceati ca nu e un site pro-Steaua ! Si n-ospun numai eu, ci si suporterii celorlalte echipe !
    Eu am spus de sute de ori (chiar in unele topicuri) despre jignirile, injuraturile, amenintarile ordinare spuse de stelisti, dar multi care raspund de Forum, se fac ca ploua. Oare regulamentul se aplica doar pt. Dinamovisti sau Rapidisti ? Si spun asta in cunostinta de cauza, fiind aici din Oct. 2005.
    Au stat postari jignitoare rau, mult si bine pe Forum, dar daca erau stelisti cei care o faceau, au fost iertati.
    Ce echitate e aici ?
    Deja ne punem multi intrebari cat de echidistant este site-ul.
    Cel putin LUCKY_OLD_G's, pana acum o luna, fusese banat definitiv de pe site pt. golanisme, dar a fost readus sa injure iar.
    De ce si de cine oare ? Da mai bine site-ului daca se injura de catre stelisti ?
    Deja multi din exterior au fost informati ca nu se respecta regulile de baza aici, acceptandu-i pe cei care doar injura, jignesc si fac ura de rasa.
    Nu stiu ce a zis LUCKY_OLD_G's, sau de ce a fost banat. Aici nu pot sa ma pronunt.

    Totusi, nu cred ca si-a expus organele genitale prin posturi, asa cum a facut-o dinamovistul ala de care ti-am zis. Daca da, atunci imi retrag cuvintele.

    Ideea e ca nu numai stelistii injura pe forum, exemplul de dinainte o dovedeste.
    1.. 2... 3.... 4.... 5.... cei mici nu stiu sa piarda. [B]GAME OVER RAPID !!![/B]

  20. #20
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Reciteste aici, si vezi (trage si poza aia, in care care i-a trimis un p.m. unui suporter Sportul Studentesc, cu injuraturi ordinare.)
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...t=13440&page=4

    http://sr2.mytempdir.com/655526/wkfx...D_G's).jpg

    http://sr2.mytempdir.com/655526/B_D+...D_G's).jpg

    Si asta nu e tot, nu erai acum 7 luni, sa vezi cum injura pe toti care nu erau cu Steaua.
    Se vede ca esti nou pe aici.
    Toti moderatorii erau ingroziti de el !

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    OLS stelist ... am mai auzit povestea asta!

    OLS e cel mai tabloid site de sport din .ro

    Azi il desfiinteaza pe MM , maine face misto de Radoi , iar Jiji e clint fidel.
    OLS e locul unde rapidistii si dinamovistii isi bat joc de STeaua , si Vadim stelistu in mod dubios nu ii executa !

    OLS nu e stelist , doar ca duce o politica agresiva , si inainte de orice pune pe primul plan traficul care inseamna bani pentru proprietari.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •