View Poll Results: ESTE OLS UN SITE STELIST ?

Voters
132. You may not vote on this poll
  • DA , atat pe site cat si pe forum se vede clar ca e un site pro-steaua

    84 63.64%
  • NU

    48 36.36%
Page 4 of 13 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 257

Thread: onlinesport este un site stelist ? ? ? ? ?

  1. #64
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Nu cred ca Onlinesport este un site stelist.Probabil ca sunt mai multi useri care tin cu STEAUA(dar asta se intampla si in tara -putem spune atunci ca Romania este stelista? ) si da impresia asta.Eu il consider obiectiv.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  2. #65
    sport legend tedybear's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    e stelist prin moderatori. userilor stelisti li se permit mai multe
    [COLOR="sienna"]pentru cei care nu vad decat jumatatea plina a paharului[/COLOR]

  3. #66
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Vadim, Bancaru, Lup_Galben, Quittaro,Ayrton, sun , Utilizator, inter.
    Nu sunt moderatori stelisti. Si mai sunt cativa moderatori pe OLS pe care nu i-am amintit si care nu sunt suporteri ai ros-albastrilor.
    Ideea e ca cel care incalca Regulamentul ( stelist, rapidist , dinamovist ... microbist ) plateste.
    Simplu.
    Last edited by MariusTR; 28th September 2006 at 12:12.

  4. #67
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    e clar stelist ... orice mic apropo la Steaua sau fanii ei aduce banari si "puncte" pentru cine are curaj sa zica ceva ...
    adevarul e ca .... copiii mici trebuie protejati mai mult ...
    asa a OLS are grija de bebe steaua
    hai noroc ...
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  5. #68
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    din contra

    OLS este un site ff antistelist, la meciul cu CFR Cluj a scris pe prima pagina ca n-a fost penalty, cand orice cunoscator al fenomenului a vazut ca fundasul i-a dat peste picioare lui Dica

    iar despre banari iti zic eu ca cei mai multi avertizati sunt Stelisti, dovada si raportul moderatorilor
    10% Stelisti, 80% anti-stelisti, 10% Neutri
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  6. #69
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    E greu de inteles ca siteul trece peste orice fel de simpatii si antipatii si scrie mereu ceea ce se vede. Asa e si cu Steaua si cu Dinamo si cu Rapid si cu Poli Timisoara si cu Craiova si cu cine vreti voi. De fapt, tot ce ati scris voi mai sus sta marturie ca indiferent de echipa s-a criticat sau laudat in functie de meciuri, evenimente etc.

    Cucule, a venit iarna?

  7. #70
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cucu View Post
    e clar stelist ...
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    din contra

    OLS este un site ff antistelist,
    Hotarati-va tovarasi.

  8. #71
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    In concluzie este ff obiectiv,nu.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  9. #72
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1
    Tovarasi sau Domni, exista un singur indemn: Lupta Steaua !!

  10. #73
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    nu vadime ... altii au o viata de trait
    ... tu sezi aici si iti incurajeazi stelistii
    chiar nu ai viata? familie? copii? nevasta? lasa si tu pe altii mai capabili sa se ocupe

    uite un mic exemplu:

    http://www.onlinesport.ro/forum/show...=47987&page=11

    uite ce titlu are Ice-Blu ( anti-javre)

    eu as considera aia o jignire impotriva faniilor dinamovisti ... dar daca nu sunt impotriva stelistiilor totul e ok ...

    in fiecare luna apare cate un poll aici in sectiunea idei, si e tot timpul acelasi: E OLS un site stelist? de ce nu: e ols un site dinamovist? sau polist? probabil suntem noi mai ofticati

    alta dovada:
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=48291
    Steaua-Real Madrid - antistelistii au luat-o razna

    ce cauta asta la externe ? ? ?
    inca cativa bebelusi stelisti suparati ca lumea spune de rau impotriva echipei care eu o sustin.

    stii ceva? creste-ti odata ... aruncati biberonul si olitza si fi-ti barbati

    ca sa citez pe Arnold: Don't be a girly man!

    in concluzie, viata e nedreapta ... de ce ar fi moderatori site-ului asta diferiti? nu ma deranjeaza ca toti sunt stelisti infumurati ... sa traiti cu toti 1000 de ani ... singura chestie ce ma derajeaza e ipocrizenia ....

    nu mai fiti girly-men si ipocriti!

    Cucu-bau!
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  11. #74
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    E ipocrizie nu ipocrizenie, in fine nu conteaza ca nu scriem carti, dar ca idee. Stai calm ca se zice ca e si site dinamovistu sau polist.

  12. #75
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    nu trebuie sa consulti DEX-ul .... puteai sa te uiti in oglinda doar
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  13. #76
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu am zis sa il consult eu, ci tu. Il mai consult si eu, ce e drept mai rar. Am dat multe examene de gramatica la viata mea.

  14. #77
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cucu View Post
    stii ceva? creste-ti odata ... aruncati biberonul si olitza si fi-ti barbati
    Stii ceva? "creste-ti" si "fi-ti" nu exista in limba romana. Vroiai sa zici cresteti si fiti. Asta daca nu ai fi trecut prin scoala ca rata prin apa. Esti paralel cu gramatica.
    Si mai stii ceva ? Continua cu scandalul si trolling-ul inutil si salbatic pe care-l practici acum pe tot forumul si o sa faci o mica pauza pentru relaxare.
    Si mai stii ceva ? Nu ai dreptate.

    Mai frecventeaza scoala, mai cucule, lasa CS-ul in vacanta
    Last edited by MariusTR; 26th October 2006 at 09:37.

  15. #78
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    ce scandal baiete?
    am onoarea sa stau intre 2 oameni supraeducati si sa invat de la ei.
    adevarul e ca poti sa faci argumente bune si folosind o gramatica stricata ... si poti sa spui o gramada de nonsensuri foarte gramatical ...
    trolling inutil si salbatic?

    mai biberon mic ... calmeaza-te eu cu vadim avem o tura pe an in care ne ciondanim si totul e ok... de cand esti fat-frumos din pupaza taticu' naturii?
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  16. #79
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    cat despre tine vadim ... daca ai citi si o carte mai desteapta ai invata cum sa faci un argument ...
    ti-as sugera daca ai timp sa mergi la o scoala apropiata si sa iei o lectie de logica ... printre primele lucruri acolo se invata asa numitele "fallacies of relevance"

    am observat ca le folosesti din plin, si ca un prieten adevarat ar fi pacat sa nu iti spun. astept argumente de la tine ... nu "Argumentum ad Hominem" si "Argumentum ad Baculum"

    daca nu ai sansa sa mergi la scoala ( nu stiu daca te mai accepta, poate numai ca profesor de literatura ) da-i un google si informeaza-te
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  17. #80
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cucu View Post
    mai biberon mic ... calmeaza-te eu cu vadim avem o tura pe an in care ne ciondanim si totul e ok... de cand esti fat-frumos din pupaza taticu' naturii?
    Pai , mai tovarase, fa-ti tu un topic pe undeva si ataca-l pe Vadim numai acolo, nu te intinde pe tot forumul, ca asta implica si atentia altor moderatori care nu iubesc trollingul. Nu ma intereseaza hobby-ul tau, dar nu face palarii artistice prin toate partile, mai nene.

    PS: "Biberon mic" ? Pai mai copile, eu am dublu varstei tale :ras-plans:
    Last edited by MariusTR; 26th October 2006 at 10:42.

  18. #81
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    de ce sa merg in alta parte cand tu nu-mi dai pace aici?
    cat despre varsta ... nu te insela; daca ai 27 nu esti dublu
    si daca nu te interesez ... iti este asa greu sa treci peste si sa nu citesti ce scriu?
    morala: lasa-ma in pace

    daca nu ai de zis nimik, mai bine nu deschide gura

    asta e sfat si pentru tine in viata ~ imi vei multumi odata
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  19. #82
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Parerea mea e ca intradevar forumul onlinesport este unul stelist

  20. #83
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Asta nu e adevarat, domnule forumist.
    E o parere pur subiectiva a ta care nu prea simpatizezi echipa bucuresteana Steaua. Deciziile luate pe acest forum privesc atat stelisti cat si rapidisti si dinamovisti.
    Urmareste cati din userii sanctionati sunt stelisti sau de alta culoare fotbalistica si nu trai cu o impresie falsa
    Unii mai carcotasi , urmarind statistica celor sanctionati pentru atitudine necorespunzatoare, ar putea chiar sa zica ca OLS e un site care sanctioneaza mai mult stelisti.
    Concluzia e ca exista un grad mare de obiectivitate pe acest forum. Nu se are in vedere simpatia forumistului pentru o echipa sau alta , ci strict activitatea forumistului, daca vorbeste sau nu civilizat, daca se arunca in injurii sau nu.
    Last edited by MariusTR; 1st November 2006 at 10:51.

  21. #84
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Omule asta e parerea mea si nu mi-o poti schimba nici tu nici Vadim si nici nimeni.
    Si nu e numai parerea mea, urmareste voturile care s-au exprimat liber la: "DA , atat pe site cat si pe forum se vede clar ca e un site pro-steaua"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •