View Poll Results: ESTE OLS UN SITE STELIST ?

Voters
132. You may not vote on this poll
  • DA , atat pe site cat si pe forum se vede clar ca e un site pro-steaua

    84 63.64%
  • NU

    48 36.36%
Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 257

Thread: onlinesport este un site stelist ? ? ? ? ?

  1. #22
    junior Kod's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Reciteste aici, si vezi (trage si poza aia, in care care i-a trimis un p.m. unui suporter Sportul Studentesc, cu injuraturi ordinare.)
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...t=13440&page=4

    http://sr2.mytempdir.com/655526/wkfx...D_G's).jpg

    http://sr2.mytempdir.com/655526/B_D+...D_G's).jpg

    Si asta nu e tot, nu erai acum 7 luni, sa vezi cum injura pe toti care nu erau cu Steaua.
    Se vede ca esti nou pe aici.
    Toti moderatorii erau ingroziti de el !
    Am citit, dar el nu a expus acele injurii pe forum cum a facut Dioude. Pana la urma vad ca e o chestie personala intre voi, si e bine ca mesajele de genul ala nu apar pe forum ci pe privat.

    Intr-adevar, nu eram acum 7 luni, nu pot vorbi de perioada aia.

    In fine, una peste alta, e prea multa ura intre oameni degeaba
    1.. 2... 3.... 4.... 5.... cei mici nu stiu sa piarda. [B]GAME OVER RAPID !!![/B]

  2. #23
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Tu nu ai citit ca nu mi-a scris mie mesajul ala, ci unuia care era cu Sportul ?
    Si aici pe Forum se penalizeaza drastic si astea.
    Si au fost multe injuraturi de-astea, chiar lasate pe Forum, de nu mai faceau fata moderatorii si adminii cu banarile.
    A fost banat definitiv, dar dupa vreo 3 luni, a fost admis iar !

  3. #24
    junior Kod's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Tu nu ai citit ca nu mi-a scris mie mesajul ala, ci unuia care era cu Sportul ?
    Si aici pe Forum se penalizeaza drastic si astea.
    Si au fost multe injuraturi de-astea, chiar lasate pe Forum, de nu mai faceau fata moderatorii si adminii cu banarile.
    A fost banat definitiv, dar dupa vreo 3 luni, a fost admis iar !
    Ba am citit ca a fost scris altcuiva. Tie ti-a fost scris celalalt, cu discutia pe yahoo.

    Nu ma bag unde nu cunosc (banarea si debanarea lui LUCKY_OLD_G's).
    1.. 2... 3.... 4.... 5.... cei mici nu stiu sa piarda. [B]GAME OVER RAPID !!![/B]

  4. #25
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Kod esti nou pe OLS,nu?Altfel stiai ca nu are rost sa raspunzi nebunului aka remy
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  5. #26
    junior Posto's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Oradea
    Posts
    67
    Reputatie
    1
    am votat da pentru ca : dupa meciul steaua - boro pe site a aparut un articol cu ceva secvete video " VIDEO: Middlesbrough - Steaua 4-2 + hent in careu neacordat Stelei" subliniezhent in careu neacordat Stelei dupa ce au condus cu 2-0 si apoi s-au bagat cu fundul in poarta mai era necesar sa scrie aia ? .. in loc sa fie obiectiv (cum au fost ziarele de atunci si alte site-uri sportive)si sa scrie ca s-au facut de tot rahatul acolo ei acuza faptu ca nu s-a acordat un penalty in min 91 . Sunt stelist, si intradevar a fost hentz si daca il acorda si merge steaua mai departe tot imi era rushine de ce au facut acolo.In privinta coducatorilor Stelei OLS a fost obiectiv aici nu comentez, dar sunt unele persoane ce scriu articolele care sunt pro steaua ! citesc cu mare drag OLS si mai multa obiectivitate nu ar strica.
    [SIZE="2"][B]Fc Bihor & Steaua...[COLOR="Red"]ROS[/COLOR]-[COLOR="Blue"]ALBASTRU[/COLOR] mereu[/B][/SIZE]

  6. #27
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Exclamation

    Quote Originally Posted by STEAUA-MANIA
    Kod esti nou pe OLS,nu?Altfel stiai ca nu are rost sa raspunzi nebunului aka remy
    Kod, uite altul care se da de gol pt. ce sta el aici, doar sa jigneasca. Si se linistise o perioada, dar asta doar cu mine.
    El a jignit chiar si Adminii si Moderatorii, citeste postarile sale de acum minim o luna.
    Ce cauta frustratii astia aici, carora, daca nu le convine ca se critica echipa lor, fac orice sa jigneasca ?
    Chiar nu se pot elimina copii de-astia fara cerebel ? Ei scriu aici doar despre sex(ualitate), despre ciori, javre, nebuni, dar nu vezi sa aduca argumente la ce scriu cei de pe Forum, fara jigniri si trivialitati.
    Sa stiti, dragi Admini, ca multi sunt indignati de site-ul asta, pt. ce golanii se lasa in postari, fara a fi penalizati cei care fac asta, stelisti fiind. Pt. ceilalti suporteri, se gaseste repede motiv de a fi exclusi.
    Cateva exemple ati citit mai sus, si au fost cu sutele.

  7. #28
    junior Posto's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Oradea
    Posts
    67
    Reputatie
    1
    mai remy nu te supara ca itzi spun dar esti mai prost decat toti pe care ii acuzi ... stii de ce ? ..ca iti pui mintea cu ei !
    [SIZE="2"][B]Fc Bihor & Steaua...[COLOR="Red"]ROS[/COLOR]-[COLOR="Blue"]ALBASTRU[/COLOR] mereu[/B][/SIZE]

  8. #29
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Exclamation

    Sa-mi pun eu mintea cu ei ?
    Dar ei au ceva minte pe-acolo, pe sus ?
    Chiar ma distreaza uneori cand ii vad cum se strofoaca sa injure, sa jigneasca, sa ameninte, cand aici e doar un Forum. Chiar nu se trezesc din hipnoza ?
    Sper sa nu-si faca sepuku, cum au vrut sa-si faca stelistii lor.
    Mai au de invatat mult pana sa se stapaneasca.
    Cine are urechi de auzit si ochi sa vada, s-o faca.
    Nu ma cobor la nivelul lor de civilizatie. Unde or trai, in Bronx, pt. ca cel putin la Hipgnosis, nu se vede ca e licentiat si, culmea, ziarist (!!!) (se poate vedea frustrarea lui pt. sex si jigniri in aproape toate postarile).
    Hai cu bafta ... dar doar pt. cei care pastreaza limitele decentei, dar si a diferentei de varsta !

  9. #30
    sport legend Lucky_OLD_G's's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cu un pas in fatza ta....
    Posts
    739
    Reputatie
    1
    hy cu bafta remy))))))0
    [COLOR="Red"][SIZE="4"][/SIZE][/COLOR]
    [FONT="Garamond"][/FONT]
    Steaua campioana en-titre....Dinamo echipa cu parcarea vopsita......Steaua semifinalista in europa.........restu ...hahalere nea jean si horoba........Steaua trup si suflet ptr 23.......Divizia lui mitica plina de femei....

  10. #31
    junior Posto's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Oradea
    Posts
    67
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Sa-mi pun eu mintea cu ei ?
    Hai cu bafta ... dar doar pt. cei care pastreaza limitele decentei, dar si a diferentei de varsta !
    .. chiar de asta am zis ... ca ai inca o data varsta lor ! ..chiar si a mea
    [SIZE="2"][B]Fc Bihor & Steaua...[COLOR="Red"]ROS[/COLOR]-[COLOR="Blue"]ALBASTRU[/COLOR] mereu[/B][/SIZE]

  11. #32
    galben-verde Lauryca's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati/Vaslui
    Posts
    1,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lucky_OLD_G's
    hy cu bafta remy))))))0
    Crezi ca mai impresionezi pe cineva?? Ti-am vazut posibilitatile.

    Parerea mea e ca daca moderatorii/adminii si-ar face treaba pe bune nu ar mai aparea multe din discutiile care au aparut. Se tolereaza multe pe acest forum.

  12. #33
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    toti stelistii de pe forum zic ca OLS nu e site stelist

    si restul care nu sunt stelisti sunt de parere ca e site stelist



    OLS A TIPAT DUPA MECIUL RAPID-GLORIA , DUPA MECIUL GLORIA-STEAUA DAR A UITAT SA TIPE DUPA MECIUL
    STEAUA-CLUJ

    OARE DE CE NU AU MAI FOST ASA DE VEHEMENTI CAND STEAUA PRIN AUGUSTUS A PRIMIT 3 PUNCTE CADOU

    FRF + ARBITRAJ + BLATURI + STEAUA + SATELITI = 23
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  13. #34
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    nu mai scrie bre cu bold !

  14. #35
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    inca un post la alea "putine"

    "FRF + ARBITRAJ + BLATURI + STEAUA + SATELITI = 23"

    foarte corect
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  15. #36
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    In fata realitatii vad ca au cam amutit fanaticii stelisti, care-s atacati aproape de toata lumea care nu e cu Steaua sau e impartiala.
    N-au nici o scuza la ce magarii de campionate au fost ultimele doua, cu blaturi si ajutor de la FRF si LPF !
    Daca si anul asta iau campionatul, dupa jocul ala sub orice critica, cred ca nu mai are rost sa mai privim murdaria asta de fotbal.

  16. #37
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1
    da poate asa o sa te retragi si tu de pe forum ...
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"]CU FARUL PANA LA MOARTE !!![/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="3"][COLOR="Lime"]HCM CONSTANTA CAMPIOANA ROMANIEI !!!![/COLOR][/SIZE]

  17. #38
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Ti-e frica pt. ca te-am facut din vorbe, ca pe majoritatea ?
    Voi doar prin injuraturi si jigniri v-ati facut remarcati, am dosarul deschis demult pt. fiecare care sunteti josnici.
    Mai bine ramai pe Suporter Farul, pt. ca inca mai ai dubii daca Farul=Steaua 2.
    Pana si constantenii recunosc ca-s slugile Stelei.
    Ai auzit de 1-4 si 0-3 = 1-7 cu Steaua ?
    Tot nu te-ai retras de rusine ?

  18. #39
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1
    m-ai facut pe mine din vorbe ? asa crezi tu tataie
    te-am injurat eu ? nu
    care constanteni au recunoscut ? farulconstanta ala ? ala e la fel de destept ca tine !
    vrei sa iti trimit niste calmante ?
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"]CU FARUL PANA LA MOARTE !!![/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="3"][COLOR="Lime"]HCM CONSTANTA CAMPIOANA ROMANIEI !!!![/COLOR][/SIZE]

  19. #40
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by remy
    Ti-e frica pt. ca te-am facut din vorbe, ca pe majoritatea ?
    Arrrrrrrrrrrrrgggghhhhhhhhh, remy da rau esti ma. Sa inteleg ca pe aia 2 de te provocara in ArenA i-ai facut din indiferenta sau cum? Meri ma ia-ti pantalonii maro ma sa nu observe lumea macar. Besiktasule.
    No stai ma ca ma luai cu povestile si uitai ca aici am ceva de zis si on-topic: Da ols este un site stelist si forumul la fel. Parerea mea. Toti sefii sunt stelisti.

  20. #41
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    pana una alta mut threadul pe administrativ , ca nu are nici o treaba cu INTERNUL

  21. #42
    Banned Ursu carpatin's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,301
    Reputatie
    0
    Poţi să-l muţi şi-n Gencea de vrei! Poate acolo-i locul lui. Dar eu nu mi-am pierdut sepreanţa de-a face din voi CFR-işti de frunte!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •