Page 5 of 61 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 85 to 105 of 1274

Thread: Roger Federer

  1. #85
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Ia cauta matale in dictionar si vezi daca e vreo diferenta intre ïronie si jignire...Ca diferenta intre ce jucai matale acu 25 de ani si ce joaca fiul meu acum la 9 ani pe cele 8 terenuri de la Slobozia s-ar putea sa fie mai mare ...

  2. #86
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    nu stiu daca ati vazut poza asta ... dar uitati-va

    http://www.sport.ro/stiri/11730/FEDE...TH-MYSELF.html

  3. #87
    junior
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    86
    Reputatie
    1
    Ca sa nu-i mai plictisim pe ceilalti membri, propun sa incheiem subiectul pentru ca devenim caraghiosi. Poate gasim o metoda sa ne suportam reciproc ori prin ignoranta ori prin dialog civilizat.
    Din partea mea exista deschidere, ramane ca tu sa-ti stabilesti atitudinea.
    Last edited by luma; 27th August 2007 at 22:31. Reason: Nu despre trecutul lui discutam aici...

  4. #88
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rodlaver View Post
    Ca sa nu-i mai plictisim pe ceilalti membri, propun sa incheiem subiectul pentru ca devenim caraghiosi. Poate gasim o metoda sa ne suportam reciproc ori prin ignoranta ori prin dialog civilizat.
    Din partea mea exista deschidere, ramane ca tu sa-ti stabilesti atitudinea.
    Foarte de acord....Prefer sa ne suportam prin dialog civilizat,asta fiind si scopul acestui forum..

  5. #89
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Federer joaca acum ...Ce antrenament cu public frumos!!

  6. #90
    ero-sennin jesus supremu's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    transcedental
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    ce echipament de asasin si-a tras! parca nu era suficient de terorizant inainte

  7. #91
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    SS -ul nu te iarta niciodata !
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  8. #92
    Mada Mada Dane! Andreea's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Bahamas
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Buna, n-am mai trecut de mult pe aici, am fost in vacanta. Ma bucur ca ati deschis thread-ul asta. Felicitari lui Fed pt al 12-lea titlu de GS.
    Optimistule, si eu am observat scaderea de forma a lu Roger. Iti aduc niste fotos de pe menstennisforum.com si de pe rf.com cu ŽpreferataŽ ta:
    http://www.menstennisforums.com/atta...2&d=1189521259
    http://www.menstennisforums.com/atta...2&d=1189521259
    http://www.menstennisforums.com/atta...3&d=1189521259
    http://img509.imageshack.us/img509/2756/5z1xqiuzf4.jpg
    http://img65.imageshack.us/img65/6517/644uyytap8.jpg
    http://img65.imageshack.us/img65/3178/521xv7sdr9.jpg
    Last edited by Andreea; 12th September 2007 at 13:00.

  9. #93
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Hai ca m-ai dat gata ! Nici acum dupa 5 minute nu-mi pot stapani rasul...
    Ma uit la poze si tot nu gasesc ce gaseste Federer frumos la ea ....Luma zice ca sufletul,Printul managementul asupra elvetianului, iar eu sunt cel mai fraier ca nu gasesc nimic ...
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  10. #94
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Pai...important este sa-i placa lui Federer!
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  11. #95
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    nici mie nu-mi place de mirka asta... e si cam durdulie si nici prea frumoasa nu este. de fapt...nu e deloc
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  12. #96
    Member Black Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    458
    Reputatie
    1
    Attached Images Attached Images
    [FONT="Courier New"]Never argue with an idiot, they drag you down to their level and beat you with experience.[/FONT]

  13. #97
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    L-ati cam lasat in pace pe Federica,si nu-i frumos!Ati vazut ce turneu a facut la Basel?Mie mi s-a parut foarte serios si montat,se uita la bietii adversari de le venea alora sa o ia la sanatoasa,nu alta!A aratat un joc impecabil,predind meci de meci adevarate lectii de tenis .Si asta chiar daca din tribune il admira (pe linga parinti) ,Mirka cea atotprezenta...

  14. #98
    junior UndertakerRulez's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bacau
    Posts
    65
    Reputatie
    1
    Cam urata femeia aia.Acuma ca e durdulie nu ma deranjeaza dar e urata.Cat despre Federer pe buna dreptate i se spune "extraterestrul".Cine zice ca extraterestrii nu exista ar trebui sa se uite la Federer.Dar mie nu imi place.Nu am ceva personal cu el dar nu imi plac sportivi ca el.Care omoara tot show-ul si nu mai lasa nimic altora.Inteleg frate ca esti bun dar mai lasa si altora nu fi lacom.
    [B][SIZE="4"]The Undertaker is back!Be careful!You may be his next victim!!![/SIZE][/B]

  15. #99
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Federer intr-adevar joaca din ce in ce mai bine.
    Sa inteleg ca acum se ocupa de Mirka noul lui asa zis antrenor si are acum mai mult timp pt. antrenamente ?
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  16. #100
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Ati ramas fara nicio replica?
    Dupa meciul de ieri pierdut a doua oara consecutiv in fata lui Nalbandian :

    Federer mi se pare ca un capitan care a trecut de la o salupa care depasea orice , a oprit la un auto-stop s-o ia pe o oarecare Mirka care l-a convins ca viteza mare nu este prea romantica si ca viata de profesionist nu este numai tenis si ca poti naviga fara probleme prin circuit si cu pneumatica care desi se mai desumfla uneori daca sti s-o umfli la timp poti inca sa mai fi nr. 1.

    Morala : Cu pneumatica nu te poti juca la nesfarsit ... Ce te faci cand se va sparge in mai multe locuri ?

    Nota : Scuzati lipsa ghilimelelor de mai sus - ar fi trebuit sa le pun peste tot...
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  17. #101
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Foarte plastica si adevarata comparatia.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  18. #102
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Nu am vazut meciul,si sincer nu ma asteptam sa piarda la Nalbandian a doua oara la rind,mai ales ca la Basel a aratat o forma f buna .Ma bucur pt argentinian in schimb care confirma revenirea de forma din ultima vreme...Nu pot comenta mai mult,nevazind meciul..

  19. #103
    Member Black Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    458
    Reputatie
    1
    Cred ca ieri Mirka vroia un capitan de vedeta ultra-rapida.

    Sau cine stie.
    [FONT="Courier New"]Never argue with an idiot, they drag you down to their level and beat you with experience.[/FONT]

  20. #104
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TenisFan View Post
    Hm...Eu mizez pe 3 infrangeri pt Milka... N-am vazut meciul...Probabil a fost penibil...
    Federer a pierdut azi pt. prima data de la Gonzo dupa 10 victorii consecutive .
    Acum ai trecut si tu la parerea mea ca Federer nu are "acoperire completa" langa Mirka ? Din februarie o tot "latru" ,dar cine sa ma creada ... Omniprezenta ei il distruge incet dar sigur .
    Am si eu o intrebare la care poate-mi raspunde cineva : Cat trebuie sa piarda Federer ca sa se trezeasca si s-o mute pe Mirka pe scaunul ( sau patul )care i se cuvine acesteia ?
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  21. #105
    Member Black Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    458
    Reputatie
    1
    1 GS pierdut.

    Dar Mirka se va muta doar putin mai incolo, sa faca loc pentru un antrenor.
    [FONT="Courier New"]Never argue with an idiot, they drag you down to their level and beat you with experience.[/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •