View Poll Results: Il votez pe:

Voters
62. You may not vote on this poll
  • Ady_azzuro

    34 54.84%
  • Gigel_bucur

    28 45.16%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 32 of 32

Thread: Votati: Ady_azzuro si Gigel_bucur?

  1. #22
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    gigel is back, bad than ever
    Esti penibil, ma copiezi din toate punctele de vedere, cu cersitul de tot, e clar ai 36 de ani dar impartit la 3
    Daca vrei sa sti, zilele astea nu au intrat prea multi olteni pe forum, majoritatea voturilor au venit de la suporteri neutri, tu ai deja o reputatie de 2 lei pe acest forum, esti josnic, ti-am spus ca nu m-ai bag in seama un nimic ca tine, lupta s-a incheitat in acel topic, dar varsta te tradeaza, te face ca nu ai vazut si te dai in spectacol in continuare, rusine gigel! Vezi ca te asteapta mamica sa te duci la culcare, ti-a trecut perioada pe net! La revedere si sa nu mai vad vreun mesaj adresat la persoana mea!
    ady, m-ai dezamagit. am editat din nou postul cu cersitul. nu numai ca nu esti in stare sa-ti vezi birna din ochiul tau, dar esti si lipsit de orice urma de fair-play.

    ai dreptate nu o sa-ti mai adresez vreun mesaj. pentru ca nu esti o persoana, ci doar un biet pusti claustrat.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  2. #23
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    La revedere si sa nu mai vad vreun mesaj adresat la persoana mea!
    Se pare ca gigel nu intelege romaneste, se vede ca a copilarit in jungla, i-am spus sa nu mai posteze mesaje la adresa mea si el continua, se vede ca are mancarici si nu se poate abtine
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  3. #24
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Un lucru e clar sunteti aceasi persoana, altfel nu imi explic cum iei mereu in considerare mesajele mele la adresa lui gigel...penibil...de vede ca va sta in gat varsta mea, pacat...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #25
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Esti copil complexat, saracutul de tine, ceri mila, posteaza mesajul aici, nu ma intereseaza, dar spunei lui vasile sa posteze si el pm care i l-am trimis
    ce sa postez? ca mi-ai cerut sa votez cu tine dupa ce ti-am spus ca nu votez. am votat pina la uram contra ta. gigel nu mi-a trimsi mesaj.

    restul mesajelor tale le-am sters. ocupa locul de pomana.

    puteai sa iti feliciti adversarul, sa faci ceva care te depaseste, asta e adevarul, dar ai ales fanfaronada de doi lei. nu numai ca nu inveti nimic, ci si crezi ca "victoria" asta iti aduce ceva. din pacate pentru tine iti adauga fudulie.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  5. #26
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    ady, m-ai dezamagit. am editat din nou postul cu cersitul. nu numai ca nu esti in stare sa-ti vezi birna din ochiul tau, dar esti si lipsit de orice urma de fair-play.
    Posteaza pm-ul care ti l-am trimis, ti-am spus sa treci pe la ArenA si sa votezi pe cine crezi ca a fost mai bun, NU ti-am spus sa ma votezi pe mine neaparat, ti-am adus la constiinta ca s-a deschis sondajul, dar ca de obicei tu interpretezi mesajele cum iti convine tie...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #27
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Posteaza pm-ul care ti l-am trimis, ti-am spus sa treci pe la ArenA si sa votezi pe cine crezi ca a fost mai bun, NU ti-am spus sa ma votezi pe mine neaparat, ti-am adus la constiinta ca s-a deschis sondajul, dar ca de obicei tu interpretezi mesajele cum iti convine tie...
    uite ce e. eu nu mint ca gasca din care vad ca faci parte cu cinste. am crezut ca ai un pic de minte sa inveti ceva. m-am inselat. ma scuzi ca ti-am dat atentie.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  7. #28
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Vezi ca iti trimit un pm, sper sa rezolvam acolo treaba, eu as vrea sa-mi sterg mesajele de aici, dar din pacate nu o sa semnifice nimic deoarece tu ai raspuns cu quote, am gresit ca i-am replicat lui gigel...am spus ca o sa-l ignor...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  8. #29
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Vezi ca iti trimit un pm, sper sa rezolvam acolo treaba, eu as vrea sa-mi sterg mesajele de aici, dar din pacate nu o sa semnifice nimic deoarece tu ai raspuns cu quote, am gresit ca i-am replicat lui gigel...am spus ca o sa-l ignor...
    ai gresit cind impotriva sfatului meu ai inceput sa te impaunezi cu o victiorie discutabila si cind crezi ca daca iti insulti adversarul cistigi. din punctul meu de vedere esti la fel cu o parte a galeriei oltene care in afara de minciuni si reavointa nu este in stare sa discute nimic.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Azzuro , eu am postat aici parerea in ceea ce priveste lupta voastra . Cu o alta infruntare intre voi nu voi fi de acord. Ca un sfat , nu mai intinde coarda , intr-o alta lupta posibil sa pierzi fara drept de apel...

  10. #31
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    A fost doar o gluma, ala nu e om sa porti un dialog cu el.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  11. #32
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    A fost doar o gluma, ala nu e om sa porti un dialog cu el.
    care "ala", "manuitorule"? be more specific, "pliz"...
    vad ca in afara avatar-ului schimbashi si altceva, pana la urma, cati sunteti???
    e imposibil sa scrii trei mesaje intr-un fel, si alte sapte in altul!
    in afara obsesiei comune varstei, O PARTE a greselilor gramaticale, origine comuna etc, nu prea aveti mare lucru in comun
    Last edited by gigel_bucur; 23rd December 2003 at 05:23.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •