Page 28 of 28 FirstFirst ... 18262728
Results 568 to 586 of 586

Thread: Mihai "MM" Stoica

  1. #568
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    Am fost f ocupat in ultima vreme si nu am urmarit nici stiri nici ziare...insa am auzit un zvon cum ca firma de consultanta in cazul lui Elton ar fi de fapt in legatura cu mafia rusa si ca l-ar fi amenintat pe GG deoarece nu vroia sa le dea banii si asta ar fi motivul pt care l-a dat afara pe MM...poate cineva sa imi confirme sau sa imi infirme zvonul?..pare orecum credibil ca rusii astia se baga bpeste tot unde e rost de malai..
    Zvonul a aparut de mai mult timp . Nush ce impresar din acea firma ar fi rus si baietii din presa au tras aceasta concluzie . Si Becali a fost consternat si a negat vehement acest zvon . Prea multa imaginatie .

    Quote Originally Posted by Sallam View Post
    Cer k thread-ul lui MM sa fie mutat la "Starurile Stelei"... merita... dak mai crede cineva k merita, sa spuna...

  2. #569
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Da eu zic ca merita sa fie mutat la "Starurile Stelei" da trebuie sa fie toata lumea de acord
    Bafta, Reghe!

  3. #570
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sallam View Post
    Cer k thread-ul lui MM sa fie mutat la "Starurile Stelei"... merita... dak mai crede cineva k merita, sa spuna...
    Ai si sustinerea mea a avut si el o mare contributie la cele mai mari performante ale Stelei din epoca moderna, cea mai mare performanta din istoria Stelei in Uefa, cel mai lung parcurs din istoria Stelei in Cupele Europene (sezonul 2005-2006) si trei Primaveri Europene consecutive, performanta fara precedent in fotbalul romanesc. S-au realizat performante istorice cu MM si cred ca ar merita ca threadul lui sa fie mutat pe "Starurile Stelei"
    Parerea mea
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  4. #571
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    da, sunt si eu de acord
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  5. #572
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Liviu View Post
    Zvonul a aparut de mai mult timp . Nush ce impresar din acea firma ar fi rus si baietii din presa au tras aceasta concluzie . Si Becali a fost consternat si a negat vehement acest zvon . Prea multa imaginatie .
    Oarecum! Poate ca o sa fii surprins,dar parca Elton e venit de la Corinthians...ori aceasta echipa are patroni rusi(zvonurile il dadeau pe Abramovici la ei) iar ultimele lor transferuri in Europa au nascut scandaluri imense. E vorba de Tevez si Mascherano la WHU.Poate ca Gigi s-a temut de UEFA mai tare decat de altceva(pt ca si cei de la WHU sunt sub ancheta PENALA pt nereguli financiare la aceste transferuri).
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  6. #573
    Banned
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giurgiu
    Posts
    157
    Reputatie
    0
    mai mihai ai facut lucruri bune da ai muscat din mana care tea hranit .nu tiar fi rusine sal furi pa becali???????????? si oricum sa stiti k multu jucatori evitau sa vina la steaua din cauza lui!!! da era arogant de lua de toti se baga sa inure pe fotbalisti fara motiv asa ceva nu e admisibil meme lasane.in brazilia statea la plaja a vazut un meci cu elton si la luat.Asta e manager???????????? si badoi cat se negocia cu el si nea refuzat dupa plecarea lu stoica venit la steaua!!!!!!!! vedeti??? ce vreti mai clar de atat? aroganta lui nea costat jucatori importanti nea refuzat ce trupa aveam acum

  7. #574
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    http://www.fanatik.ro/declaratie-inc...bun-simt-73932
    Sa vezi ce bun simt avea daca era dinamovist

  8. #575
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    mita foame.
    Vai becaligr imi e rusine ca suntem din acelasi oras.
    retired.

  9. #576
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    "Cea mai frumoasă viață e viața de fotbalist, zic toți fotbaliștii. Dar nu e chiar așa. Cea mai frumoasă viață este viața de fotbalist bun. Și eu am fost fotbalist slab".

    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/mm-v...ab-416387.html
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #577
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Mimi Stoica in 2009 (Unirea Urziceni): "Daca cineva va face mai mult de 8 puncte in grupe, a doua zi ma retrag din fotbal!!!"
    Mimi Stoica despre cele 10 pct ale CFR-ului in Liga: "Important e sa treci de grupele UCL"
    Mimi Stoica in 2013 (Steaua): "Important e sa ajungi in grupe"

    )
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  11. #578
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    cand or afla ai tai ca faci pe nazistu p aici sa vezi ce or sa te cocosezeze,cine a mai auzit de rapidist nazist?????....

  12. #579
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by patriot View Post
    cine a mai auzit de rapidist nazist?????....
    Guinness World Records
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #580
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Incepand de ieri mm-ul este doar istorie pentru Steaua . Timp de 3 ani si 6 luni va sta la racoare pentru doua infractiuni de inselaciune din perioada cand era barosan la Otelul din Galati . I se mai interzice si dreptul de a reprezenta un club timp de 2 ani dupa executarea pedepsei .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #581
    sport legend FcP's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Ploiesti
    Posts
    824
    Reputatie
    1
    Vestea buna e ca va fi inchis aici la Ploiesti, dragul de el
    [B]Liga 1 : [COLOR="Blue"]1930, 1958, 1959, 1966, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR]
    [B]Liga 2 : [COLOR="Blue"]1954, 1977, 1982, 1985, 1989, 2003, 2011[/COLOR][/B]
    Cupa României: [COLOR="Blue"]1963, 1995, 2013, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR][/B]
    [B]Cupa UEFA[/B] [B]:[/B] [COLOR="Blue"][B]Sferturi de Finală 1962-1963[/B][/COLOR]

  15. #582
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Aveti rapidisti p-acolo, dar mai ales din aia "nazisti"?
    Aia-s marfa adevarata, altfel saracu Memel s-ar irosi inainte sa aiba experiente adevarate in viata!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #583
    sport legend FcP's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Ploiesti
    Posts
    824
    Reputatie
    1
    Urmatorul la “tribuna” in papucii lui cu Steaua

    Vine arogantul Meme fredonand in gand maneaua

    Dar acum doar doua versuri el aminte isi aduce:

    “Urca mama sus la cruce sa vezi duba cum ma duce”

    - “Tu esti Stoica? –“Eu sunt doamna, sa ma duc langa patron?”

    - “Du-te, dar sa-ti iei cu tine si cutia de carton

    Si sa stii ca-n puscarie n-o sa poti lovi suporteri

    Nici nu vei putea cu vorba sa-i jignesti ca pe reporteri

    Ca acolo nu ai paza sa te apere ca-n loja

    Si te-or tavali baietii dupa ce te-or da cu oja

    Se vor bucura de tine, toti voinici unul si unul

    Asadar ai mare grija daca vei scapa sapunul.

    Poetul din peluza
    [B]Liga 1 : [COLOR="Blue"]1930, 1958, 1959, 1966, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR]
    [B]Liga 2 : [COLOR="Blue"]1954, 1977, 1982, 1985, 1989, 2003, 2011[/COLOR][/B]
    Cupa României: [COLOR="Blue"]1963, 1995, 2013, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR][/B]
    [B]Cupa UEFA[/B] [B]:[/B] [COLOR="Blue"][B]Sferturi de Finală 1962-1963[/B][/COLOR]

  17. #584
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    La Ploiesti o sa stea?
    Pai il doare-n penis. Sunt acolo sportivii , nu se atinge nimeni de el. Clanu' e mare , nu are probleme meme cat sta la bulau. pacat dar e asa cum va zic eu..
    retired.

  18. #585
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    La multi ani, mm-ule!

  19. #586
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Mihai Stoica si-a dat demisia din functia de director sportiv la Steaua. A mai avut o tentativa la sfarsitul lunii iulie dar la interventia luceafarului ortodoxiei romanesti a renuntat. Atat presa de kkt, cat si ciobanul nebun, anunta ca mm-ul vrea o perioada de liniste, probleme cu soacra, bla, bla. Vax albina! Consider ca mm-ul s-a cam saturat de paranoia ciobanului si de faptul ca distruge clubul, au urmat discutii aprinse si a ales calea mai buna.
    Sanatate, Mihai, sa auzim si de bine!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •