Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 80

Thread: Galerie si suporteri

  1. #22
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    stiu motivul pentru care nu au fost stelistii pe stadion iar le-a facut-o Becali care se crede zeu... vezi prima etapa din Germania.. aia fluturau steaguri uriase pe teren!! dar Becali asta se crede mai presus de orice...
    cat despre faza cu camera foto.. crima) si se mai mira lumea de ce ne luam la bataie cu jandarmii
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  2. #23
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by myke View Post
    pai a zis Dan ca nu au voie decat cu camere pana-n 4.1 megapixeli si asta are 5. mda.
    hai ca asta e criminala faza

  3. #24
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Mai poti sa zici ceva la asa prostie
    Bafta, Reghe!

  4. #25
    no.7
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Militari
    Posts
    295
    Reputatie
    1
    becali a anuntat ca a facut pace cu galeria. a zis ca se vor pune in vanzare abonamente la peluze si ca liderii de galerie vor raspunde pentru linistea peluzei. pe siteul oficial al stelei nu vad niciun anunt ca se vand abonamente. nici pe fcsteaua.ro. pana nu ma vad cu abonamentu in mana nu cred nimic. se speram ca in sfarsit va fi liniste in jurul echipei...

  5. #26
    no.7
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Militari
    Posts
    295
    Reputatie
    1
    DAAAAAAA in sfarsit pot sa spun ca sunt mandru ca sunt stelist si ca merg la NORD! DA, un meci reusit pt noi, am cantat, sunt ragusit acum si am pus presiune. desi stadionul a fost 40% gol, am stiut sa facem atmosfera. Avem un singur scop, un ideal in viata, sa fim mereu prezenti, sa fim mereu in fata, suflet de-nvingator, inima ros-albastra, cantam pt culori, si pentru echipa noastra lalalalalaalalalalalalalallalalaa

  6. #27
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    foarte bine zici tu ce zici, dar am aflat si eu cu stupoare ca prin min 80 s-au trezit sa spuna comentatorii meciului "s-a trezit si galeria Stelei, care pana acum nu s-a prea auzit"
    Bataie de joc a fost comentariul meciului. Bataie de joc

    atmosfera a fost chiar superba. Eu nu ma asteptam, sincer, mai ales ca au fost suporteri mai putini decat de obicei. Si cu tensiunile astea de la echipa ma gandeam ca o sa fie naspa atmosfera.
    felicitari "inaintasilor" nostri din peluze. Fara ei fotbalul ar fi extrem de plictisitor.

  7. #28
    no.7
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Militari
    Posts
    295
    Reputatie
    1
    crede-ma la meciu cu vaslui m-am plictisit si nici nu imi luasem seminte... acum nu puteai sa iti dregi vocea doua minute ca iar se dadea tonul. Comentatorii sunt niste idioti din firea lor, pt asta sunt si platiti. aia de la Titan au avut o statie de amplificare si am putut sa ne sincronizam mai bine toata peluza. Sper totusi sa revenim la normal si sa se cante si in campionat.

  8. #29
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    da' a fost buna ideea cu statia. s-a auzit foarte bine. si important e ca s-a cantat in statia aia, nu s-a racnit ca prin alte parti

  9. #30
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1

  10. #31
    no.7
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Militari
    Posts
    295
    Reputatie
    1
    i-am vazut si pe la izvor inainte de meci. numa mosi si babe. asa erau si la meciu cu midlesborough. la astia tot ce a fost tineret a fost din serbia si bulgaria.

  11. #32
    Supercampion Ioca10's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Mosilor
    Posts
    7,896
    Reputatie
    1
    Pentru Laca!


    Becali a dezvăluit că au fost persoane care l-au sfătuit pe Lăcătuș să nu se bage acum la Steaua. "Sunt oameni răutăcioși, dar Marius nu pune botul la asemenea vrăjeli. Dacă l-am adus pentru imagine? Nu. Contează și asta, dar nu l-am adus în scopul ăsta. Dacă voi credeți că sondajele au legătură cu asta, vă înșelați. Și în lupta cu Hagi tot eu am câștigat, ca un conducător autoritar. Lupta cu suporterii? Sunt relaxat, am cursul vieții mele, ei fac politica lor, eu pe a mea. Am vreo afacere cu galeria? Nu mă interesează că înjură, pot să mă înjure. Nu vă convine, nu veniți la stadion, înjurați-mă, dar nu mai faceți ce ați făcut ca să ne suspende terenul. Nu sunt ăla fricos, că mă amenință ei cu moartea pe bloguri. Pot să mă amenințe, nu mi-e frică de galerie, pentru că n-am treabă cu ei", a spus el.

    prosport

    Maine trebuie sa fiim acolo sa-l sustinem pe Laca
    [I]Milioane de inimi-2 culori, o întreaga națiune-o singură iubire, 67 de ani de glorie-legenda trebuie să continue!
    [/I]

    [I][FONT="Century Gothic"]Atitudine de superstar[/FONT][/I]

    Mereu finantati...O, voi, unicii ultrasi adevarati

  12. #33
    no.7
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Militari
    Posts
    295
    Reputatie
    1
    e primul meci din campionat la care nu pot sa ajung... :| asta e, sper sa ramana pana la meciu urmator sa il vad si eu pe laca antrenor

  13. #34
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    A fost o atmosfera frumoasa cum nu a mai fost de ceva timp
    Bafta, Reghe!

  14. #35
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    nu pot sa zic decat : Hai Poli, da-le in gura sa se invete minte.
    ............
    suporter doar la victorii....bleah...

  15. #36
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    suporter al echipei de fotbal nu de bambilici

    cu FC Becali nu pot sa tin, imi pare rau

  16. #37
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Si trebuie sa te manifesti chiar asa ? Crezi ca noua celorlalti ne place cand luam bataie? Crezi ca pe noi nu ne dezgusta faptul ca Steaua e pe mainile ... ?
    Ne-au scos mingea de doua ori din poarta, faulturi ce meritau rosii, penaltyuri nevazute, ratari aiurea... asta e. A fost, o sa se mai intample si alte infrangeri, unele mai dureroase ca altele, insa cel mai important e sa stim ca jucatorii dau totul pe teren, ori la aspectul asta n-am ce comenta legat de meciul de aseara.
    NU il mai tot bagati atata in seama pe cioban, ca nu joaca el si nici nu merita atata atentie!
    Ma intreb insa care e rostul unor chestii ca " hai poli da-le in gura"?
    Un fel de " hai mama, inseala-l pe tata ca oricum bea" Vorba lui Dani3l, bleaaaaaah!

    Sper sa vina cat mai multi suporteri si miercuri la meci sa fim alaturi de baieti!
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  17. #38
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Sincer imi pare rau ca ai avut o astfel de reactie Yoyo nu e bine chiar daca echipa e condusa de un prost nu de el neintereseaza asa ca ar trebui sa ti sustii echipa indiferent de situatie
    Bafta, Reghe!

  18. #39
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Steaua ,nu e gigi,RADOI,IACOB si altii...STEAUA inseamna o stare de spirit ,o pasiune care merge mai departe decat niste nume....numele,oamenii sunt trecatori..STEAUA va ramane si dupa ce noi nu vom mai fi.
    Avea dreaptate un prieten de-al meu,in romania nu exista suporteri,ci simpatizanti....

  19. #40
    no.7
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Militari
    Posts
    295
    Reputatie
    1
    un meci la care ne-am agitat degeaba. deja peluza s-a obisnuit cu goluri primite de steaua. nu a avut nimeni niciun fel de reactie. eram in mijlocul cantecului, l-am continuat ca si cum era o repunere de la 6 metri. inclusiv eu am ramas neatins de gol. s-a cantat mult, foarte mult, s-a realizat si o coordonare cu sudu pe aia cu "orice ar fi te voi urma....". Surdu a fost huiduit, la sfarsit ei au venit sa ne aplaude noi l-am aclamat pe lacatus si i-am huiduit pe ei. in ultimele 10 minute s-a strigat, printre altele "Daca fotbal nu jucati, voi din Ghencea sa plecati" , "Nu va pasa de noi" , "De steaua in p va doare, merceeeeenarii, merceeenarii". La meciu cu slavia o sa vina si mai putina lume. La craiova in weekened nu ma duc, refuzasem o ocazie sa ies in oras pt meci, dar mi-am dat seama ca nu se merita sa dau eu totu pt steaua cand ei nu dau. Astept revansa cu Dinamo.

  20. #41
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Sa vedeti cati spectatori o sa fie cu Slavia Praga.Daca o sa fie mai mult de 5000 imi tai gatul !

  21. #42
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Si ce e motiv de lauda in asta?! Suporteri de rezultat! JENANT!
    Muzzwrinka

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •