View Poll Results: Ati paria tot ce aveti pe Rapid - Gloria?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Da

    13 39.39%
  • Nu

    20 60.61%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 81

Thread: Ati paria tot ce aveti pe Rapid - Gloria?

  1. #43
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dregan
    Hai sa fim seriosi... Dar restul ce crezi ca pot sa faca in Europa? Lasa sa mai castige si altii nu tot obositii si blatistii de sdr.
    da..ai dreptate...yo propun sa castige Otelu
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  2. #44
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1
    si eu prefer rapid sau sportul, insa cred ca se fac magarii in spatele lui razvan fara ca acesta sa stie neaparat. sa fim seriosi, becali are ceva dreptate cand a spus ca politicul este implicat in fotbal.

  3. #45
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by HotIce
    da..ai dreptate...yo propun sa castige Otelu

    La tine la tzara acolo nu se stie ca se scrie Otelul si nu Otelu ?

  4. #46
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    io vreau un x
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  5. #47
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Intr`o discutie privata mi`ai zis ca o sa fie blat sigur ... nu pot trage decat o concluzie: tu vrei ca o blatista sa joace`n CHL

    Ca vrei tu ca Rapidu` sa castige capionatu`, asta`i alta treaba ... de ce nu Steaua? Pentru ca a pierdut puncte pe sfarsit de campionat?

    Haidetzi sa ne uitam per ansamblu` si sa vedem cine merita cu adevarat titlul ... daca e Rapidul, atunci de ce nu Sportu`?

    Au avut cam acelasi parcurs, tur slab - retur fantastic ... ma doare`n pix ca isi va vinde juma` de echipa`n vara ...

    Ai spus ca vrei sa fim reprezentati de o echipa care sa ne reprezinte cel mai bine in cupa UEFA ... cu totii stim acea echipa ...

    uite ca eu vreau ca Oli sa castige campionatu` ca sa`mi dea cu firma`n cap ... pt ca eu de la inceput am contestat aducerea lui

    la Steaua (si inca o mai contest) ...

    Si ca sa fiu offtopic rau de tot: La ce scor te gandeai ca o sa castige Rapidu` cu FCM Bacau? ... da, la ala ma gandeam si eu

  6. #48
    sport legend
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    610
    Reputatie
    1
    Shadow ... daca sportul castiga campionatul , teoretic,numarul de puncte,cat si practic,jocul lor a fost mai buna ca al lui Rapid sau Steaua ...
    D ce merita Lucescu si nu merita Mutescu???
    Lucescu are probabil cea mai moderna baza de pregatire din tara,plus ca patronul i'a facut cadou intr'o zi pe Moldovan si pancu
    Gigi are o echipa care se antreneaza pe unde apuca , si probabil cel mai frumos cadou pe care siman il poate da lui este , inca vreo 2-3 juniorii de la centrele de copii si juniorii...
    Cat despre Rapid - Gloria , eu unul as pune toata banca pe victoria Rapidului,le'a dat'o Gloria in tur,nu vad si in retur sa fie lafel...

  7. #49
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat
    Au avut cam acelasi parcurs, tur slab - retur fantastic ... ma doare`n pix ca isi va vinde juma` de echipa`n vara ...

    Si ca sa fiu offtopic rau de tot: La ce scor te gandeai ca o sa castige Rapidu` cu FCM Bacau? ... da, la ala ma gandeam si eu
    Inseamna ca te doare in pix de Romania , cum drak sa ne reprezinte Sportul in Europa fara trupa actuala ?......in fine yo intreb si yo raspund , nu are rost sa mai intru in detalii pt ca nu vreau sa il supar pe Ady si sa fac off-topic.

    Lasa tu prietenii Bacau - Steaua , Bacau a tras pt Steaua , e imposibil sa pierzi la scor in multe deplasari si vii la Rapid si faci un meci extraordinar , sa nu vii sa imi spui ca echipele mici incearca sa joace cat mai bine cu echipele mari ca asta e vrajala pt copilasii de gradinita.

    Sunt curios cum se va termina meciul Bacau v Sportul , parca vad ca Bacau va face cel mai bun meci al lor din Divizia A.

    Quote Originally Posted by _Razvi_
    Shadow ... daca sportul castiga campionatul , teoretic,numarul de puncte,cat si practic,jocul lor a fost mai buna ca al lui Rapid sau Steaua ...
    Daca si cu Parca se plimbau cu o barca.Daca Parca nu era parca Daca se inneca!
    Daca ma gandesc mult la un lucru …tot universul va conspira la indeplinirea dorintei mele?
    Daca ne-am ameti , am vorbi despre prezent sau despre un viitor dezirabil ?
    Daca scufundam un soricel intr-un borcan de miere….oare va capata gust de caramel sau borcanul va mirosi a hoit?


    Scuze pt off-topic........
    Last edited by White Shadow; 10th May 2006 at 14:49.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Pacat.
    M-am dus sa pariez azi 4 M pe "1" solist si surprizaaaaaa ... la Astra Sport Bets , cota era 1.20 si nu 1.35 cat era ieri
    Gloria are 3 victorii in ultimele 3 etape , deci ar trebui sa aiba oarecare sanse.
    Insa acum nu are nici una.

  9. #51
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    ce-i prea mult strica decat la astra prefer GB la 1,15

  10. #52
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    eu prefer sa nu pariez pe meciul acesta ... oricum .. jiji o sa le dea mai multi bani decat rapidul
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  11. #53
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Gigi Becali a declarat miercuri ca va incerca sa motiveze financiar jucatorii Gloriei Bistrita, care intalnesc in etapa 27 pe Rapid. Becali va face o vizita jucatorilor si le va pune banii pe masa.
    "Ma duc sa vorbesc direct cu echipa, cu jucatorii, fara sa trec pe la sefi sau antrenori. Le las banii acolo si le zic: Luati. Asa am facut si cu Farul. Vor fi surprize mari, o sa vedeti", a spus miercuri Becali.

    ----


    Fundasul Octavian Abrudan a afirmat că jucătorii bistriteni sunt oricum motivati pentru meciul cu Rapid, programat vineri, de la ora 20.00.

    "La fel de motivati am fost si la partida cu Steaua. Dacă vom scoate un rezultat bun si vom primi din alte părti stimulente, e OK, dar noi oricum ne mobilizăm. Rămâne să demonstrăm pe teren că nu ne ducem la plimbare în Bucuresti. Eu nu am participat la nici un meci aranjat. Cred că am demonstrat pe tot parcursul campionatului că am jucat corect', a spus Abrudan.

    Mijlocasul Gabriel Muresan a precizat că Gloria se duce într-adevăr într-o plimbare în Capitală, dar acolo jucătorii îsi vor vedea de treaba lor. "Să sperăm că o să primim ceva si de la domnul Becali pentru că gruparea noastră are putini bani pentru prime', a subliniat Muresan.

    Fundasul Alin Rus a declarat că Gloria nu merge în plimbare în Giulesti. "Dacă Gigi Becali vrea să ne stimuleze, este foarte bine, o să-i luăm, că are prea multi', a spus Rus.

    Vicepresedintele Ioan Horoba sustine că nu se vor accepta stimulente financiare din partea altor cluburi.

    "Trebuie să gasim motivatii pentru ceea ce ar face ei, de fapt. Speculatii s-au facut si în tur, în preajma meciului cu Rapid, dar nu au avut dreptate fiindcă i-am învins pentru prima oară în ultimiii zece ani pe cei de la Rapid (n.r. - scor 2-1). Dacă vom putea, si acum o vom face. Îl sfatuim pe Gigi Becali să-si tină banii si, cu toate că vom locui în Pipera, să stea cât mai departe de echipa noastră pentru că noi nu suntem masă de manevră pentru nimeni, nici chiar pentru el', a adăugat oficialul bistritean


    )) Stie cineva daca la gb poti sa pariezi la handicap pe divizia a??

  12. #54
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SHADOW
    Inseamna ca te doare in pix de Romania , cum drak sa ne reprezinte Sportul in Europa fara trupa actuala
    Da mey, da` se pare ca tu confunzi Rapidu` cu Romania ...

    De ce nu n`ar putea Sportu` sa ne reprezinte in Europa? ... crezi ca ar avea o prestatie mai slaba decat cea a lu` Dinamo?

    Bacau joaca pt Steaua, FC Arges pt Dinamo si Gloria pentru oricine e dispus sa dea o suma acceptabila ...

    e tare imputzit campionatu` nostru ...

    Si ca sa fiu ontopic, cum dreak sa`ti joci la Astra casa de vreme ce trebe sa mai bagi inca vreo 2 evenimente ... sau merge solo acu`?

    Aceeasi discutie ca la meciu` lu` Marseille ... castig sigur

  13. #55
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    dinamo a reprezentat prost fotbalul romanesc????

    sa fim seriosi...dinamo a facut o performanta acceptabila...

    cat despre vaslui, sa dea domnul sa retrogradeze, blatisti mai mari ca astia rar poti sa vezi...si sa nu zica cineva ca nu e asa ca e un mincinos...

    Bate si pandurii insa pe arges, pe national, echipele blatiste, mai bate si la galati si raman in A...

  14. #56
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    am mai putea sa jucam Gloria nu marcheaza( la casele care accepta) sau daca nu se gaseste..NG (cel putin o echipa nu marcheaza - echipa care va fi gloria)la cote in jur de 2,1
    Last edited by Dudubetwin; 10th May 2006 at 21:31.
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  15. #57
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1
    rapidul va bate la scor, cu blat sau nu. gazdele sunt mult mai motivati decat oaspetii, care nu mai au nici un obiectiv.
    in afara de ultimul meci in deplasare cu jiul, rapidul are meciuri grele cu clujul in deplasare si cu sportul acasa. in acest meci cu gloria nu va risca nimic. ultimul meci al stelei cu vasluiul va fi si el la fel de greu, in cazul in care vasluiul va fi amenintata de retrogradare desi moldovenii au nevoie de cat mai multe puncte. Consider ca meciurile vasluiului cu dinamo si steaua se vor juca pe bune, porumboiu nu se va mai uita la prietenii si in nici un caz la bani, pe care ii are. are de castigat un pariu.
    Pandurii cu siguranta vor sa faca baremul de 22 de puncte pentru a nu fi penalizata cu 3 in esalonul secund dar cu siguranta ca le va face avand in ultimele 3 etape cu otelul, nationalul si timisoara.
    deci, toate cele 4 echipe cu sanse la primul loc vor profita la maxim de meciurile cu echipele fara obiectiv: clujul, gloria, national
    si arges. poate doar clujul si nationalul sa-si doreasca o participare in Interto.
    si cum la noi se practica stimularea adversarului.... nici un meci nu va fi usor. cand iti platesti adversarul sa o lase mai moale se numeste blat sau mita, cand iti platesti adversarii adversarelor tale se numeste evaziune fiscala, vorba lui Bodu. amandoua "modalitatile" de plata ar trebui taxate de lege, insa este greu de dovedit.
    Imbarligate sunt caile campionatului nostru!
    Last edited by Vraciul; 11th May 2006 at 08:52.

  16. #58
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Am sa ma duc la Ast*a sa pariez Live pe meciul asta... acolo o sa se vada cel mai bine daca Gloria vrea sa joace sau nu. Oricum daca Rapid le da gol repede o sa fie scor mare.

  17. #59
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Cea mai buna solutie pentru cei care pariaza online:


    Pariul este live pe Gamebookers. Deschideti tv-ul pe National TV, urmariti meciul, vedeti cum joaca Bistrita si daca credeti ca se va preda in min 20 pariati pe Rapid. Poate mai creste si cota pana atunci

  18. #60
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    prin minutu 20 poti paria 1 pauza , sau poti paria merem "Rapid da urmatorul gol"

  19. #61
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    31
    Reputatie
    1
    sincer sa fiu ... eu nu mi-as risca casa pe asemenea meci

  20. #62
    sport legend Lucky_OLD_G's's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cu un pas in fatza ta....
    Posts
    739
    Reputatie
    1
    hy mey dragos ca 101 % se va termina 2-0 3-0 ptr rapid......juve are 1.2 la victorie in deplasare......acolo poate sa iasa bomba...da aici fara probleme.........cum vezi tu desfasurarea meciului?????? pana in min 30 de deja 2-0 sau 3-0 ptr rapid........ e ceva normal......doar daca nu se gandesc la 10 000 parai de la jiji.......daca sunt cu gandul la banetu ala cred ca ii vor lua pe sus pe rapidisti vor manca din ei...da greu de crezut asa ceva...nU?"
    [COLOR="Red"][SIZE="4"][/SIZE][/COLOR]
    [FONT="Garamond"][/FONT]
    Steaua campioana en-titre....Dinamo echipa cu parcarea vopsita......Steaua semifinalista in europa.........restu ...hahalere nea jean si horoba........Steaua trup si suflet ptr 23.......Divizia lui mitica plina de femei....

  21. #63
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    0-0 la pauza .........poate ramane la fel

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •