View Poll Results: Faze litigioase din Steaua - CFR. Au fost sau nu?

Voters
125. You may not vote on this poll
  • A fost hent la Carlos

    67 53.60%
  • A fost penalty in careul Stelei la Tilinca

    92 73.60%
  • Goian merita al doilea galben dupa bucuria de la gol

    66 52.80%
  • Nu a fost hent la Carlos

    46 36.80%
  • Nu a fost penalty in careul Stelei la Tilinca

    25 20.00%
  • Goian nu merita al doilea galben dupa bucuria de la gol

    44 35.20%
Multiple Choice Poll.
Page 30 of 30 FirstFirst ... 20282930
Results 610 to 627 of 627

Thread: Etapa 27: Steaua - CFR Cluj

  1. #610
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bijou
    "Cineva a avut grija sa reinceapa urmarirea in acest dosar in care, evident, daca s-ar judeca corect, Becali ar trebui sa fie gasit vinovat....". Serios? daca e vinovat e corect? Mai sa fie pui de judecatori impartiali plini de dovezi ce sunteti voi cei de la onlinesport. Mai meritati sa fiti cititi?
    Pentru articolul asta ar putea fi dati in judecata. Chiar daca o fi plin de juristi pe la OLS, si tot nu ar avea dreptul sa se pronunte inaintea instantei!
    Ce lume mica. putin mese

  2. #611
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy
    daca nu ai ce comenta, nu mai posta , beheheheheheheehe
    Ai avatar o oaie faci behehe si ma inviti pe mine sa nu mai postez. Interesant nu am observat ca titlul sa fie ceva de genul "Intre noi oile". Esti mascat intr-o oaie? Nebunaticule! Vezi sa nu-ti scape vreun croncanit.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  3. #612
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    pai ori oaie ori pe fata cioara ?
    adminiii stelisti obiectivi nu vor sterge macar acest mesaj.
    beheheehehheheheheheheee
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  4. #613
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nexus
    Si nu o sa auziti niciodata vreun stelist ca uraste o echipa de mina a treia. Sunteti prea mici sa ne generati sentimente atit de mari.
    Quote Originally Posted by Nexus

    Nexus , nu ti se pare ca ai cam multe impresii pe tine ? Si-a batut efectiv Boro joc de voi , a fost calare pe echipa voastra 70 de minute , pentru ca apoi sa fie umilita de Sevilla cu 4-0 . Inca o data s-a demonstrat adevarata voastra valoare . Asa ca shhhhtt .




    Cu riscul de a fi considerat inamic al roş-albaştrilor, prieten al lui Serea şi aliat al contracandidatelor Stelei, simt nevoia să afirm că Augustus Constantin a greşit la meciul Steaua - CFR la fel de mult ca şi colegul său decapitat cu o etapă īnainte după Gloria Bistriţa - Steaua.
    Cu toate acestea, calitatea de fiu al şefului Comisiei Centrale de Arbitri şi puternicul curent pro-Steaua manifestat de o parte a formatorilor de opinie au redus şi vor reduce tonul comentariilor de după meci, dar şi eventuala pedeapsă. Se dovedeşte că trăim un final de campionat īn care dreptatea se dă celor care zbiară mai tare. Cred că tam-tam-ul steliştilor ce a urmat confruntării de la Bistriţa, justificat doar īn parte atāt timp cāt toată lumea a admis că Serea a greşit īn ambele direcţii, ar putea fi decisiv īn stabilirea ierarhiei finale. O stratagemă abilă, dar meschină, īn opinia mea. Se judecă situaţii asemănătoare cu unităţi diferite de măsură şi de dragul atingerii scopului ne minţim şi suntem minţiţi. S-a spus că după aspectul jocului Steaua merita să cāştige partida de duminica asta cu Clujul, dar s-a omis să se recunoască faptul că tot după desfăşurarea ostilităţilor nu avea dreptul să pretindă victoria de la Bistriţa de sāmbăta trecută.

    Serea este la pămānt pentru că n-a văzut un penalty pentru Steaua, Constantin va rămāne īn picioare pentru că n-a acordat unul īn defavoarea ei

    Riscăm să trecem prea uşor peste manifestările scandaloase şi suburbane ale unor oficiali din Ghencea, să uităm faptul că au luat sediul Federaţiei cu asalt pentru a primi asigurări de corectitudine - īn fapt, bilete de favoare - şi că au urmărit la modul cel mai penibil cu putinţă fotbaliştii pe care īi īnjuraseră, pentru a le flutura sume ameţitoare pe la nas. Pānă la urmă discuţia se reduce la felul īn care sunt trataţi doi arbitri de valori teoretic apropiate. Fiecare dintre ei a greşit neacordānd cāte un penalty clar şi cāte o eliminare evidentă - culmea că Serea n-a văzut 11 metri pentru Steaua şi un "roşu" contra ei, īn timp ce Constantin a īnchis ochii la o lovitură de pedeapsă şi la o expulzare din teren, ambele decizii favorizāndu-i pe roş-albaştri. Serea este distrus şi se plānge că nu mai este crezut nici de mama lui, īn timp ce Augustus pare liniştit şi este sigur că va găsi īnţelegere la tatăl lui. Dacă pānă mai ieri vorbeam de tentă īn felul cum se fluieră pe teren, deja acum constatăm că există maniere diferite de a judeca arbitrajele.

    Dan Filoti

  5. #614
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1

    numai *******i

    cat de *******i, frustrati si penibili pot fi cei care fac sondajele astea.

    ma adresez acum retardatului care a facut acest poll :

    mai era o intrebare - a fost penalty la Nicolita ???

    hent la Carlos s-a vazut clar si la TV ca nu a fost, numai un orb sau un idiot poate spune ca fost hent.

    Apropo draga idiotule sa stii ca dak aduni cifrele alea nu dau 100%, esti un *******,

    mars si jet

    site de tot kkt, anti-Steaua si pro Copos,

    RUSINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  6. #615
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1

    greseli de arbitraj

    serea - 3 penalty-uri pt Steaua nevazute + 1 gol anulta

    augustus - 2 penalty-uri nevazute (unul pt cfr, unul pt Steaua)

    nu mi se pare nicidecum egalitate

    dan filoti nici nu exista in realitate ca persoana, este altcineva care posteaza cu numele asta.

    hai pa si ABBA

  7. #616
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by armin
    Remy, ia de-aici (citat gsp):

    Gazeta a analizat erorile importante făcute de arbitri īn meciurile celor 27 de etape scurse pīnă acum. Steaua a fost defavorizată de arbitrii īn 4 meciuri, cele mai evidente fiind jocurile din Cotroceni şi de la Bistriţa, doar de două ori fiind avantajată, ultima dată cu CFR Cluj.

    Şi Rapid se poate plīnge de prestaţiile "oamenilor" īn negru, formaţia din Grant avīnd o situaţie cīt de cīt echilibrată. Īn schimb, Dinamo a avut nu mai puţin de 5 partide īn care erorile arbitrilor i-au adus puncte īn clasament şi doar două īn care a fost defavorizată. Īn fine, liderul Diviziei A, Sportul, deşi s-a plīns mereu īn turul campionatului, n-a fost defavorizată decīt īn două meciuri, cu Farul şi Poli, din care totuşi a scos 4 puncte. La polul opus, a fost avantajată īn 4 īntīlniri.


    Sa nu va mai aud! Sa taca si Il Luce, ca se contrazice el pe el. Oriunde merge, se cearta cu toti arbitrii, am vazut si cel mai nou episod, cu Lubos Michel.

    Steaua a fost cea mai dezavantajată de arbitraje!
    TOTAL GRESIT ! CITESTE AICI:
    PALMA CARE NU DOARE
    Dan Udrea

    Intrare foarte dură a lui Paraschiv asupra lui Mijin. Augustus nu dictează nici măcar fault. Goian are o comportare nesportivă după ce a marcat golul de 1-0, dar arbitrul nu-i acordă al doilea cartonaş galben. Penalty clar pentru CFR īn minutul 77, la scorul de 1-0 pentru Steaua. Augustus nu dictează nici de această dată nimic.

    Pentru greşelile enumerate mai sus, fiul preşedintelui CCA, Gheorghe Constantin, a primit notă mare, peste 7, de la observatorul īntīlnirii, fostul arbitru internaţional Marcel Lică. "N-am de ce să-l judec, pentru că are calificativ bun īn raport", a declarat luni după-amiază şeful arbitrilor din Romānia.

    Ieri īnsă, Gheorghe Constantin a luat decizia de a-l opri de la delegări pe băiatul său. Costică "Vīlcea" chiar i-a telefonat lui Augustus şi i-a spus că va fi sancţionat: "O să iei puţină vacanţă". Constantin junior n-a fost delegat īn acest weekend la nici un meci din Diviziile A, B şi C. Deşi Augustus va sta probabil cīteva etape pe margine, acest lucru nu-l va afecta prea mult, pentru că nota din raport va rămīne cea dată de Lică, astfel că īn clasamentul finalului de sezon arbitrul vīlcean nu va avea de suferit.

    Augustus Constantin
    - va īmplini 32 de ani īn luna iulie
    - este căsătorit de 3 ani şi are un băiat īn vīrstă de un an şi 3 luni
    - a īnceput arbitrajul īn 1992
    - a promovat īn Divizia A la 24 de ani, fiind cel mai tīnăr arbitru din lotul naţional
    - a acces pe lista FIFA la 1 ianuarie 2002, la doar 28 de ani

    Are 4 firme şi parc auto
    "Centralul" de la Steaua - CFR Cluj deţine mai multe afaceri. Are 4 firme, dintre care 3, Geocon, Triangulum şi Conic, īn domeniul alimentaţiei publice, şi una, SC Angus, care se ocupă cu producţia şi distribuţia accesoriilor din mobilă. Pe līngă acestea, el e proprietarul unui impresionant parc auto. Augustus conduce un Mercedes C Classe, dar mai are un Renault Megane, un Opel Corsa şi un Volkswagen Passat. Toate limuzinele sīnt achiziţionate prin leasing, prin firmele pe care le deţine. Augustus are un apartament cu două camere īn Bucureşti, achiziţionat īn 1999.

    A avantajat mereu pe Steaua
    Īn acest campionat, roş-albaştrii au fost favorizaţi clar de arbitraj īn două meciuri. La ambele dispute, "central" a fost Augustus Constantin. Mai īntīi, īn prima etapă a sezonului, la FC Argeş - Steaua 0-1, lovitura din care s-a marcat golul a fost eronat dictată, iar īn ultima etapă a Diviziei A, Steaua - CFR Cluj, vīlceanul le-a refuzat oaspeţilor un 11 metri evident la 1-0, nu l-a eliminat pe Goian şi nici nu i-a dat "galben" lui Paraschiv.

    Porumboiu trebuia să-i fie naş
    Ascensiunea lui Augustus Constantin īn arbitrajul romānesc se leagă de numele tatălui său. Gheorghe Constantin, fost "central" cu ecuson FIFA, a fost cel care şi-a īmpins băiatul īn topul arbitrilor din Romānia, Costică "Vīlcea" fiind unul dintre cei mai apropiaţi oameni ai lui Mircea Sandu. Pe deasupra, un alt personaj important din arbitrajul romānesc, Adrian Porumboiu, este un apropiat al familiei Constantin, vasluianul trebuind să fie naşul de cununie al lui Augustus.

    6 etape este cea mai mare suspendare pe care a primit-o Augustus īn īntreaga carieră, sancţiune īncasată pentru că a avantajat-o pe Steaua īntr-un meci cu FCM Bacău, īn deplasare, scor 1-0, disputat īn aprilie 2003.
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj
    Fiecare are un interes in fotbal. Din pacate doar interese de moment, gen Muresan. El urmarea sa nu ajunga Popescu presedinte, nu sa ramana Sandu. Exista un vechi proverb romanesc care i se potriveste ca o manusa: Fiecare doarme dupa cum isi asterne.

    In ceea ce-l priveste pe Mircea Lucescu, ce ar trebui sa faca: sa tina cu Steaua, este normal sa-l sprijine pe Razvan.

    Se pare ca persoana care a stabilit intrebarile thread-ului are si ea un interes (este anti steaua), deoarece a ales doar fazele impotriva Stelei si a uitat de faza cu faultul in careu asupra lui Nicolita.

    Si pentru ca acea persoana sa nu aiba dubii, chiar Dorinel Munteanu a recunoscut ca la acea faza Steaua trebuia sa primeasca un penalty.

    Concluzii:

    1. Steaua-CFR Cluj: 1-1 la penalty-uri
    2. Steaua-CFR Cluj: 2-0 pe teren.
    PT. ASTA CITESTE AICI: http://www.onlinesport.ro/forum/show...=13480&page=12
    SAU AICI: http://www.onlinesport.ro/forum/show...t=12739&page=2

    Quote Originally Posted by Sorin Blaj
    Si pentru ca acea persoana sa nu aiba dubii, chiar Dorinel Munteanu a recunoscut ca la acea faza Steaua trebuia sa primeasca un penalty.
    ESTI INTR-O TOTALA EROARE ! Se vede ca nu esti informat.
    VEZI CE ZICE DORINEL MUNTEANU, CARE DEOBICEI NU ACUZA ARBITRII:
    Dorinel: „Mai ceva ca Serea”
    Antrenorul jucător al lui CFR, Dorinel Munteanu, crede că prestaţia lui Augustus Constantin a fost mai slabă ca a lui Serea la Bistriţa. "S-au făcut greşeli foarte multe, foarte mari, poate mai multe decat la meciul Gloria-Steaua. Arbitrul Constantin a avut o prea mare presiune asupra sa şi a fost total depăşit de joc. N-am ajuns la un asemenea nivel al jocului ca să pot depăşi şi echipa adversă, şi greşelile de arbitraj", a spus Munteanu, care a adăugat: "A luat notă peste 7 ? Mai e ceva de comentat in acest caz ?".
    Last edited by remy; 17th May 2006 at 06:53.

  8. 17th May 2006, 11:56

  9. #617
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Remy isi da doctoratul in antistelistologie. Singura conditie sa duca totul la capat este sa nu ii explodeze capatana.
    P.S. Astazi joaca Steaua restanta de la Bacau cred ca si-a luat o zi de odihna degetele sigur sunt in relache se pregateste pt. postarile din aceasta seara.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  10. #618
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ...nimic interesant la meci....arbitrajul doar....

  11. #619
    sport legend steaua-86's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    546
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel
    Remy isi da doctoratul in antistelistologie.
    Si in revista presei... Fara el habar n-am avea ce mai scriu ziarele... Cate lucruri interesante se invatau pe vremuri la Stefan Gheorghiu... o, tempora...
    "These are my principles! If you don't like them, I have others" (Groucho Marx)

  12. #620
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Voi va dati seama ca sunteti penibili sa laudati un astfel de club, dar scrieti aici 1-2 fraze fara nici o legatura cu subiectul topicului, voi numai cu numele meu in gura stati.
    Ce sa va fac daca voi aberati, eu va trezesc la realitate, sa vedeti ce spune majoritatea oamenilor de fotbal.
    Stiu ca va e frica de faptul ca eu mai aduc realitatea despre fotbal pe Forum, pt. ca voi ne-ati asurzit cu urletele voastre ca Steaua e unica echipa romaneasca, si ca daca JIJI va fi presedinte, va da Decret sa castige numai Steaua titlul.
    Jucati acum cu Barcelona Supercupa, 90 %, nu spuneati voi peste tot ?
    ORICUM, MECIUL CU CFR CLUJ, VAZAND CA NU POATE FI ARANJAT, A FOST BAGAT LA INAINTARE BAIATUL LUI TAUTZU, AUGUSTUS. DACA ERA 1-1, STEAUA NU MAI DADEA GOL.

  13. #621
    Anti-frustrati superchumbo's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    255.255.255.0
    Posts
    1,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Stiu ca va e frica de faptul ca eu mai aduc realitatea despre fotbal pe Forum

    LUMINEAZA-NE MESIA!!!!!!!!
    LUMINEAZA-NE MESIA!!!!!!!!
    LUMINEAZA-NE MESIA!!!!!!!!


    SI NU NE DUCE PE NOI IN ISPITA SI NE IZBAVESTE DE CEL RAU


    Vezi ca spitalul Grigore Alexandrescu e pe Soseaua Oltenitei, Sectorul 4. Daca nu te descurci poti oricand sa intrebi taximetristii
    Omnia ad opinionen suspensa sunt

  14. #622
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    stai.....ai uitat de Gh.Marinecu..psihiatrie pt depresie,este prea mult populism aici...ce sa mai discutam aici,Steaua a batut..gata

  15. #623
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Exclamation

    NO COMMENT !
    Deja va dati seama cu cine aveti de-a face, cu niste "oameni" de nimic, cu niste pseudo-forumisti care doar sa jigneasca stiu.
    Astia care nu sunt pe subiectul threadului, scriu degeaba pe aici.
    Se vede ca au cosmaruri cu mine, si alt subiect despre fotbal n-au.
    Steaua a reusit sa strice si meciul asta, daca n-a prea reusit prin aranjamente cu clubul advers, are şmen-uri cu arbitrii comandati de Costica - Valcea, cel devotat Stelei pana la moarte ... si dincolo de ea.
    Cu asta spunem totul:
    Dorinel: „Mai ceva ca Serea”
    Antrenorul-jucător al lui CFR, Dorinel Munteanu, crede că prestaţia lui Augustus Constantin a fost mai slabă ca a lui Serea la Bistriţa. "S-au făcut greşeli foarte multe, foarte mari, poate mai multe decat la meciul Gloria-Steaua. Arbitrul Constantin a avut o prea mare presiune asupra sa şi a fost total depăşit de joc. N-am ajuns la un asemenea nivel al jocului ca să pot depăşi şi echipa adversă, şi greşelile de arbitraj", a spus Munteanu, care a adăugat: "A luat notă peste 7 ? Mai e ceva de comentat in acest caz ?".
    LA FEL, CEEA CE SPUNE MIRCICA, STIE, CA DOAR NU E UN NEICA NIMENI IN FOTBAL !
    Lucescu: „Steaua e favorizată ca pe vremea lui Ceauşescu”

    Mircea Lucescu īşi laudă fiul pentru cīştigarea Cupei şi acuză dur Steaua: "E favorizată ca pe vremea lui Ceauşescu. S-a schimbat doar numele dictatorului"

    Desfiinţează Steaua
    - Să trecem la duelul palpitant din acest final de sezon din Divizia A. Se va juca exclusiv pe teren?
    - Mai īntīi, vreau să spun că Rapid e un exemplu de comportament. Dar cred că după incidentele de la Bistriţa, campionatul s-a īnchis īn mare măsură, arbitrilor li s-a dat o direcţie clară. S-a acreditat ideea că Steaua a făcut şi a dres īn Europa, iar acum este ajutată! Dar aşa a fost mereu.
    - Puteţi dezvolta subiectul?
    - Aşa se īntīmpla şi pe vremea lui Ceauşescu, iar acum e aproximativ la fel, nu mai că s-a schimbat numele dictatorului cu alte nume. Īn perioada 1988-1989 la fel era: jucătorii Stelei aveau cīte 10 cartonaşe, dar nu erau niciodată suspendaţi, Steaua juca meciuri de 100 de minute, pīnă cīnd dădea golul victoriei, fotbaliştii Stelei se aruncau cu picioarele pe adversari fără să fie penalizaţi. Apoi, arbitrii erau terminaţi dacă Steaua nu cīştiga, iar cei din Ghencea erau singurii care erau premiaţi īn dolari, fiindcă erau ajutaţi financiar de patronul lui Panathinaikos.
    - Veţi fi acuzat că ţineţi partea lui Răzvan.
    - Să fie clar, să nu-l amestecăm pe Răzvan! Eu am trăit astfel de dezavantaje. Cīnd am revenit īn ţară ca antrenor, īn '97-'98, m-au făcut! Nu mai era Ceauşescu, era Hrebenciuc. Şi atunci s-a vrut ca Steaua să iasă campioană. Să revenim la anul 1986! Steaua a cīştigat Cupa Campionilor Europeni, felicitări pentru asta, după ce au jucat īmpotriva unor adversari fără nume, gen Vejle sau Kuusysi Lahti, doar ultimele două echipe īntīlnite aveau forţă īn Europa. Cīnd s-au īntors de la Sevilla, i-am bătut de două ori: īn campionat şi īn Cupă. Ce a urmat? M-au dat afară de la echipa naţională! Şi au făcut schimbări īn toată Federaţia şi au pus stelişti īn toate comisiile. Nu īntīmplător am reuşit cu Dinamo eventul īn 1990, după īnlăturarea lui Ceauşescu.
    "Am fost lovit de multe ori, nedrept, fiindcă performanţele mele ca antrenor pun īn umbră succesele Stelei īn Europa"
    Mircea Lucescu
    "Niciodată, īn nici o ţară, nu s-a jucat doar pe gazon. Şi īn Romānia sīnt intervenţii din toate părţile. Steaua e deja campioană"
    Mircea Lucescu
    Last edited by remy; 19th May 2006 at 11:40.

  16. #624
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by superchumbo
    Vezi ca spitalul Grigore Alexandrescu e pe Soseaua Oltenitei, Sectorul 4. Daca nu te descurci poti oricand sa intrebi taximetristii
    Esti asa de sigur ca spitalul Grigore Alexandrescu este acolo ? Undeva, pe sos. Berceni, se afla spitalul AL. OBREGIA (sa te interesezi ce profil are)...si e coada mare de stelisti.


    serea - 3 penalty-uri pt Steaua nevazute + 1 gol anulta

    augustus - 2 penalty-uri nevazute (unul pt cfr, unul pt Steaua)
    Ntz, ntz, ntz...saracii de ei ce asupriti sunt. Nenea asta de Radoi (in meciul de la Bistrita) nu zice nimic, de Goian la fel, de Banel tot la fel. Paraschiv mai-mai sa rupa picioarele, dar baiatul lui taticu' lasa jocul sa curga. Uffff...
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  17. #625
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Lasa ca in uramtrul meci vor fi si mai buni--acum si-au revenit

  18. #626
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal
    Lasa ca in uramtrul meci vor fi si mai buni--acum si-au revenit
    ce aveti ma ati inebunit vu toti ce tot va agitati atat
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  19. #627
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    eu nu ma agit deloc,is chiar foarte foarte fericit ca sunt aici >

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •