View Poll Results: Pronostic Otelul-FC National

Voters
64. You may not vote on this poll
  • 1

    46 71.88%
  • X

    9 14.06%
  • 2

    9 14.06%
Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 316 to 330 of 330

Thread: Etapa 27: Otelul - FC National

  1. #316
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    [/QUOTE]3. Uite ce-a putut scrie un retardat de ziarist in ziarul "Pubertatea"



    'Bancarii', baieti de gasca

    Cu gandul la finala Cupei, Nationalul a mai oferit si la Galati o proba de dezinteres pentru campionat. Otelul nu a realizat din prima ca are in fata un adversar indiferent si a amanat momentul deschiderii scorului de-abia dupa o ora de joc, cand bifase doar doua ocazii de luat in seama, prin D. Stan (31) si Gado (52), si dupa ce R. Iancu fusese eliminat pentru un atac dur la Badescu (58). Baltoi a transformat in gol un corner al lui V. Tanase (62), iar Craciun a risipit orice emotie, daca a existat vreuna, dupa o combinatie cu Baltoi (84). Otelul s-a salvat si matematic de la retrogradare, in timp ce “bancarii” si-au mai trecut un nume pe lista cu prieteni.[/QUOTE]


    Lol!!! Ce ziar de c*c*t... Pai daca era sa fie blat macar R. Iancu nu mai lua rosu. Asa Nationalul a pierdut un jucator pt finala cupei. Unii ziaristi chiar n-au treaba cu fenomenul.

  2. #317
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    am o poza cu fanii lui national la galati dar nu stiu cum sa o pun . 6 la numar printre care si o fata, bravo lor ca desi sunt putini i si incurajeaza echipa si in deplasari. respect.

    o parte din presa preseaza c.....t . amintiti va ce ne a facut noua gazeta
    Last edited by apparte; 14th May 2006 at 15:44.

  3. #318
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Dinamo pierde , Steaua pierde , Poli Tm. pierde , si nu mai zice nimeni nimic . Ei au voie . Noua , daca ni se intampla asa ceva , imediat se trezesc cativa retardati care sa zica ca am dat meciul.
    Last edited by apparte; 14th May 2006 at 15:44. Reason: pocire intentionata

  4. #319
    Platanu's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,921
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SORINULTRA
    am o poza cu fanii lui national la galati dar nu stiu cum sa o pun . 6 la numar printre care si o fata, bravo lor ca desi sunt putini i si incurajeaza echipa si in deplasari. respect.
    Ii dai la POST REPLY si dup-aia la ATTACH THUMBNAIL,e desenata o agrafa,si apesi pe ea.Dai UPLOAD la poza si gata.

  5. #320
    Banned Jar-Gon's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    214
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by be@
    1. Esti terminat , baiete . Vezi ca noi nu v-am jignit echipa , distrusule . Invata sa te comporti pe un forum .
    2. Nu am jucat cu toti titularii
    3. Uite ce-a putut scrie un retardat de ziarist in ziarul "Pubertatea"



    'Bancarii', baieti de gasca

    Cu gandul la finala Cupei, Nationalul a mai oferit si la Galati o proba de dezinteres pentru campionat. Otelul nu a realizat din prima ca are in fata un adversar indiferent si a amanat momentul deschiderii scorului de-abia dupa o ora de joc, cand bifase doar doua ocazii de luat in seama, prin D. Stan (31) si Gado (52), si dupa ce R. Iancu fusese eliminat pentru un atac dur la Badescu (58). Baltoi a transformat in gol un corner al lui V. Tanase (62), iar Craciun a risipit orice emotie, daca a existat vreuna, dupa o combinatie cu Baltoi (84). Otelul s-a salvat si matematic de la retrogradare, in timp ce “bancarii” si-au mai trecut un nume pe lista cu prieteni.

    bai antipaticule ai fost la meci sa vezi cate ocazii a avut otelul?
    aia de la sport au vazut alt meci . intreaba pe oricine a fost la meci cum a jucat otelul si cate ocazii a avut?
    nu vorbii fara sa stii, nu halii mereu ce auzi de la altii,nu te da ce nu poti sa fii(in cazul tau suporter)

  6. #321
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Am zis eu ca a fost blat ? Doar am aratat ce poate nascoci mintea bolnava a unora .
    Last edited by miril; 19th May 2006 at 15:46. Reason: Atentie la limbaj

  7. #322
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SORINULTRA
    am o poza cu fanii lui national la galati dar nu stiu cum sa o pun ....
    Sau:
    Manage Attachements - Rasfoire - Upload (daca nu merge tine cont de marimea pozei) - Submit Reply

    Daca vrei sa refaci poti sa folosesti Edit - Go Advanced - Manage Attachements - Rasfoire - Upload - Submit Reply
    Attached Images Attached Images
    Last edited by starsteel; 14th May 2006 at 16:39.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  8. 14th May 2006, 16:18
    Reason
    Atentie la limbaj!

  9. #323
    rezerva Marius.B's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    489
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by be@
    1. Esti terminat , baiete . Vezi ca noi nu v-am jignit echipa , distrusule . Invata sa te comporti pe un forum .
    2. Nu am jucat cu toti titularii
    3. Uite ce-a putut scrie un retardat de ziarist in ziarul "Pubertatea"



    'Bancarii', baieti de gasca

    Cu gandul la finala Cupei, Nationalul a mai oferit si la Galati o proba de dezinteres pentru campionat. Otelul nu a realizat din prima ca are in fata un adversar indiferent si a amanat momentul deschiderii scorului de-abia dupa o ora de joc, cand bifase doar doua ocazii de luat in seama, prin D. Stan (31) si Gado (52), si dupa ce R. Iancu fusese eliminat pentru un atac dur la Badescu (58). Baltoi a transformat in gol un corner al lui V. Tanase (62), iar Craciun a risipit orice emotie, daca a existat vreuna, dupa o combinatie cu Baltoi (84). Otelul s-a salvat si matematic de la retrogradare, in timp ce “bancarii” si-au mai trecut un nume pe lista cu prieteni.

    Pai voi va luati dupa toate ziarele de duzina?Ziarstii de la acea publicatie umaresc si ei meciurile la tv si apoi isi dau cu parerea.(problema e ca meciul nu a fost televizat in direct si ei nu au avut ce viziona).
    Otelul a jucat mai bine si a meritat victoria si asta conteaza.

  10. #324
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    bravo Otelul,astept pe Stelica la lot! inca odata respect!

  11. #325
    senior geilon's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    din pacate pentru unii, din bucurie pentru altii, am invins si am inchis gura celor care o aveau mare. te respect mai mult ca pe oricine.

    hai otelul!
    Nu puteti rani pe nimeni cu tastatura! Nu va puteti creea o imagine mai buna in forma virtuala, chiar si pentru simplul fapt ca aceasta imagine este una falsa; singurul loc de manifestare al fenomenului ultras este stadionul. (ROMANIANULTRAS)

  12. #326
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Multumesc ,geilon,stii,vorbesc din suflet si nu scriu bombaneli, ce scriu scriu din convingere.

  13. #327
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    victorie meritata felictitari baietilor .....FORZA OTELUL
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  14. #328
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Eu sper ca in sezonul viitor sa sprga bomba- sa fie in top

  15. #329
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal
    Eu sper ca in sezonul viitor sa sprga bomba- sa fie in top
    numai tu
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  16. #330
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    <NU cred ca-s singurul, sper sa ca orice echipa mica sa fie o forta anu viitor, sa vedem care..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •