View Poll Results: Pronostic Otelul-FC National

Voters
64. You may not vote on this poll
  • 1

    46 71.88%
  • X

    9 14.06%
  • 2

    9 14.06%
Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 330

Thread: Etapa 27: Otelul - FC National

  1. #85
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Hagi2006, situatia a fost cam inversa, o perioada buna de timp. E mai bine asa, George!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  2. #86
    senior deja-vu's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bada_otelul
    mie nu mi-ar fi rusine nici cu o victorie la limita.poate se gandesc si ei la finalla cupei si ii prindem mai neatenti.oricum ar cam fi timpul sa castigam si noi acasa.suntem regina deplasarilor in retur,dar acasa...
    nu mai avem scuze daca nu castigam,nu sunt national nici de nivelul sportului sau stelei,si nici nu va arbitra un pui de porumboi
    Ciudata logica: nu este National de nivelul Sportului! Atunci cum se face ca i-am batut si in Cotroceni si in Regie? Eu spun ca Nationalul, cand vrea cu adevarat, greu poate fi invinsa, oricare ar fi echipa adversa.

  3. #87
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucurešti,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril
    Hagi2006, situatia a fost cam inversa, o perioada buna de timp. E mai bine asa, George!
    Nu e corect ca una dintre echipe sa fie mai odihnita,chiar si pentru o zi!

  4. #88
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Si totusi, in fotbalul mare, international, nimeni nu se uita la o zi, numai in divizia...lui Mitica se prodcedeaza asa.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  5. #89
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucurešti,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril
    Si totusi, in fotbalul mare, international, nimeni nu se uita la o zi, numai in divizia...lui Mitica se prodcedeaza asa.
    In divizia lui Mitica e rau,ca meciurile nu au data fixa,si se amana cand se vrea.Ex Rapid-Jiu anul trecut,sau Steaua-Bacau...in alte tari nu se face asa!

  6. #90
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Luci@n333
    nu este stresant , este chiar gretos pt. ca esti paralela rau cu fenomenul.
    taci mah in gura aia..........iti zic eu ca ea iti da clasa fenomenul ultras asa ca sssshhhttt

    oricum va batem stati linistiti un 3-0 va ajunge..........si pentru ala care zice ca vine la galati sasi strice wekendul : stai acasa ma ca oricum veniti dg de vazut aveti ce vedea dar la meci o sa ne vedeti numai pe noi ultrasii si echipa care vom domina la toate capitolele
    Last edited by miril; 9th May 2006 at 12:12.
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  7. #91
    rezerva Marius.B's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    489
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hagi2006
    Otelul e una dintre cele mai bune echipe din divizia a care joace "acasa". cu toate acestea nationalul i-au incurcat mai mereu, ptr ca noi ca si sportul nu suntem stresati de nimic. deci pronosticul meu de in favoarea nationalului, probabil un 2-1.

    De data aceasta lucrurile vor sta altfel.Daca pana acum ati mai "ciupit" ceva acum nu luati nimic.

  8. #92
    junior Otzelaru''s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    La malul marii
    Posts
    85
    Reputatie
    1
    fratii mei cine e sefu galeriei de la otelul ca vreau sa vb cu el sa scrie id-ul de messenger ca vb pe mess cu el sau sa-mi dea id-ul unul din galeria galateana

  9. #93
    sport legend
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    383
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by WOLF_ULTRAS
    taci mah in gura aia..........iti zic eu ca ea iti da clasa fenomenul ultras asa ca sssshhhttt
    Cine a zis ca am nevoie de lectii de ultras, nu sunt si nici nu vreau sa fiu.

    Si ba astia care stiti sa faceti proteste doar cand nu va da clubu' autocar de deplasare...ciocu mic. (iubitori al oierului din capitala)

    Ia ziceti ma...fenomenul asta ultras....de la voi.....cum se manifeste...stiti ce este aia macar o deplasare pe BANII VOSTRI (INDEPENDENTA)?... :-w ...ma gadeam eu.

    si da...stiu de prezenta a 2 femei in tur la meciu cu noi ... a fost impresinant ca doar 2 femei sa aiba bani de deplasare dintre toti ,,ultrasii" vostri.

  10. #94
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Otzelaru'
    fratii mei cine e sefu galeriei de la otelul ca vreau sa vb cu el sa scrie id-ul de messenger ca vb pe mess cu el sau sa-mi dea id-ul unul din galeria galateana
    seful este SUKER da nui stiu idu intreabai pe baieti de la grupa c ei sunt mai apropiati cu el
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  11. #95
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Ii rog pe galateni sa se foloseasca de PM pentru informatii interne, de acum incolo. In rest, sa lasam terbilismele deoparte si sa ne sustinem echipele civilizat si echipa mai buna sa castige!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  12. #96
    sport legend
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    383
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril
    Ii rog pe galateni sa se foloseasca de PM pentru informatii interne, de acum incolo. In rest, sa lasam terbilismele deoparte si sa ne sustinem echipele civilizat si echipa mai buna sa castige!
    ok...
    Suporterul de tastatura din mine spune un 0-2 pe tabela ca anu' trecut

  13. #97
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal
    Otelul-National 5-1
    Serios ? Hai . Facem pariu ? Daca ne bate Otelul la diferenta de 4 goluri , eu ma retrag de pe forumul asta . Tu pe ce pariezi ?

  14. #98
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Be@, ce chiar vrei sa ne...parasesti?!?! Glumeam, dar cine ar fi pariat ca vom pierde la Farul cu 4-0 dupa 4-1? Lucian, ultrasul din mine spune 2-1 pentru noi!!!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  15. 9th May 2006, 12:40
    Reason
    Off topic. Atentie la insinuari

  16. #99
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    daca tot veniti la galati sper sa nu va inecati in Dunare de suparare la sfarsitul meciului! hai bafta la noroc si pacat ca nu jucam in cotroceni, ptr ca sigur se lasa Be@ de forum

    FORZA OTELUL! FORZA PELUZA NORD!
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

  17. 9th May 2006, 12:46
    Reason
    Off topic

  18. 9th May 2006, 13:10
    Reason
    Off topic. Foloseste PM pentru intrebari legate de masuri si citeste regulamentul. Bafta!

  19. 9th May 2006, 13:11
    Reason
    Off topic

  20. #100
    junior unikt's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    149
    Reputatie
    1
    mai oameni buni intelegeti si voi ca OTELUL va castiga , si nu va mai datzi mari suporteri si intratzi la meciuri fara bilet nu mai spun de abonament,eu zic ca OTELUL va castiga 2-0 dar nu mas supara de 1-0 .FORTZA OTELUL

  21. #101
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ..........fratii mei din parcul cu platani!!!!!!!!!!cand ajungeti in gl.........sa ma chemati sa va pun covorul rosu'!!!!!!!!!!!asta pt. ca sunt politicos,pt. ca vb. frumos,.....haideti cu niste porumbei albi,sai aruncam....

  22. #102
    junior unikt's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    149
    Reputatie
    1
    BAI MARIUS. B o sa ia doua goluri si noi 3 puncte FORTZA OTELUL

  23. #103
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ........??????????????????????????

    .........sa fie pace in lumeeee!!!!!!!!!!!llasati rasismul departe de stadion,,,bucurati_va de vremea de afara,iesiti in parc cu prietenele la o cafea,,,,,nu aruncati gunoaie pe jos,,,,,,

    ......vopsiti ciorile in alb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sa nu facem diferente intre oameni,cu totii suntem egali,!!!!!!!da vopsiti ciorile in alb,!!!!!!

    .......poi...........si atunci unde ajungem??????????????va spun io....la spitalu' de nebuni......asa ca hai sa fim seriosi......
    Last edited by miril; 9th May 2006 at 13:44. Reason: Sa fim deci seriosi! Mesaje consecutive. Te rog citeste regulamentul. Risti o suspendare si ar fi pacat sa nu poti comenta meciul de la Galati

  24. #104
    junior unikt's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    149
    Reputatie
    1
    DA CU TOTZI SUNTEM EGALI CU O SINGURA EXCEPTIE " PROSTIA" BRAVO lolo grupa c FORTZA OTELUL

  25. #105
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    FORZA OTELUL Sper sa batem, nu zic ca altii ca sigur batem ca va fi meci greu.
    Last edited by miril; 9th May 2006 at 13:54. Reason: S-a rezolvat!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •