Results 1 to 10 of 10

Thread: Arbitrajul La Bistrita

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Arbitrajul La Bistrita

    Inca o data sa demonstrat ca la BISTRITA arbitrajul va fi o problema.Cea mai recenta partida este meciul cu STEAUA in care SEREA a facut praf meciul neacordand un penalti si un gol perfect valabil echipei oaspete.

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    sa notez din memorie:

    Gloria - Sportul , jaf la drumul mare , nu stiu cine a fost arbitru
    Gloria - Jiul , jaf de jaf cu Ionica Serea , 0-0 ... si au mai fost

  3. #3
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    gloria n-are probleme...si sa aiba cea mai slaba echipa din div a, nu poate retrograda...pe astia o sa-i vedem multa vreme in a, nu ca ar merita, da' au...cu ce...sau cu cine
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  4. #4
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    mai poti sa scrii Paul ? nu ti-ai taiat si tu venele?

    arbitrajul la meciul Gloria-Steaua a fost pro-steaua , deci nu vad comentariul
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI
    mai poti sa scrii Paul ? nu ti-ai taiat si tu venele?
    sunt alte chestii mai importante decat un meci de fotbal...
    daca io ar trebui sa`mi tai venele dupa cu 0-1 , atunci va inteleg de ce ati iesit in strada cand a pierdut steaua
    cat frustrare si intentii de vene taiate ati avut voi

  6. #6
    sport legend Lucky_OLD_G's's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cu un pas in fatza ta....
    Posts
    739
    Reputatie
    1
    poi ala nu poate fi numit arbitraj....ai gresit din start titlu.......japca de la bistrita .....sau hotia de la bistrita........ce naiba mey...doar n-am vazut primu meci de fotbal ieri..... ..am vazut mii de meciuri mla viata mea....sute de arbitraje gresite....da cand e furt il vezi da-l dracului.....ca a fost furt pe fata ...exact ca la meciu cu national.......ala o da in corner cu capu si deaconu nu ne acorde lovitura de colt...........dica o baaga in poarta ..deaconu anuleaza.,.............sau ala de la bistrita il lasa pe banel aproape la popou gol...puteai sa-i ceara dupa meci sortu...nu sa vrea sa-l ia de pe el in timpu meciului.....si faza e ca serea era exact in fata luui banel ..cu oki pe faza.......poti sa mai zici ceva????????..doar ca bag***-va undeva fotbalu romanesc....nea mitica si cu arbitri....FORZA STEAUA...bv baietzi....
    [COLOR="Red"][SIZE="4"][/SIZE][/COLOR]
    [FONT="Garamond"][/FONT]
    Steaua campioana en-titre....Dinamo echipa cu parcarea vopsita......Steaua semifinalista in europa.........restu ...hahalere nea jean si horoba........Steaua trup si suflet ptr 23.......Divizia lui mitica plina de femei....

  7. #7
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lucky_OLD_G's
    poi ala nu poate fi numit arbitraj....ai gresit din start titlu.......japca de la bistrita .....sau hotia de la bistrita...
    cam dur totusi

    asa e , steaua a beneficiat de cateva lovituri libere total aiurea , jucatorii stelisti au fost iertati in multe randuri de cartonase galbene
    - stelistii trebuiau sa aiba cel putin 4 eliminati , Iacob merita ROSU direct la faultul in careu si 8 etape de suspendare ... dar totusi esti cam dur
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  8. #8
    sport legend Lucky_OLD_G's's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cu un pas in fatza ta....
    Posts
    739
    Reputatie
    1
    da frate ...da pana la rosu lui iacob trebuia acordat golu...trebuia dat penalty..normal ca iacob merita rosu...da daca arbitraju era corect nu se mai ajungea la atata nervozitate........nu mai facea nici asta gesturile alea........da il putem intelege....si lui radoi ii putem intelege iesirea......doar nu-s roboti nici ei.....au nervi au suparari......asta cu lovituri libere undeva pe la 40 de metri am mai vazut-o....exact ca la meciu cu fc national.......asta e o smecherie...... ... da-le lovituri libere la faulturi usoare pe la jumatea terenului da' nu le da 11-m ..anuleaza-le goluri..........nu conteaza......tot vom castiga campionatu si cu atata mai mare va fi bucuria cand ii vom invinge si pe marionetzii asta.........parerea mea.....
    [COLOR="Red"][SIZE="4"][/SIZE][/COLOR]
    [FONT="Garamond"][/FONT]
    Steaua campioana en-titre....Dinamo echipa cu parcarea vopsita......Steaua semifinalista in europa.........restu ...hahalere nea jean si horoba........Steaua trup si suflet ptr 23.......Divizia lui mitica plina de femei....

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Daca stelistii si-au taiat venele voi cainii rosii ce ar trebui sa faceti ? Sa va decapitati eventual, iar tu Ovidiule lasa sa-si deschida altii topic ca pe noi nu ne intereseaza steaua

  10. #10
    sport legend mArIuSeL's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bistrita
    Posts
    740
    Reputatie
    1
    Bai stelistilor...voi vb de aranjamente??..Ati uitat un sezonu 2005/2006 cand ati jucat cu Sportu..i-ati zis lu Stancioiu ca il luati la steaua daca nu apara.??Si dupa aceea i-ati dat teapa..iar omu a recunoscut ca l-ati cumparat??..Ati uitat ca ati castigat titlu in 2005/2006 la Vaslui dupa ce l-ati cumparat pe Badea..si pe portat(nu`mi aduc aminte cum se numeste).. si as putea continua ... asha ca lasati`o mai uosr cu acuzatiile asupra gloriei..uitati`va la voi in curte..!!!!
    Dava`n.......
    [COLOR="Blue"][B][/B][/COLOR]

    FoRzA GloriA
    [COLOR="Cyan"][/COLOR]Vreau doua vietii ca sa pot sa fac tot ce mi-am propus...caci numai daca visezi inveti sa zborii.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •