View Poll Results: Cine se califica?

Voters
147. You may not vote on this poll
  • CFR Cluj

    128 87.07%
  • Anorthosis Famagusta

    19 12.93%
Page 33 of 33 FirstFirst ... 23313233
Results 673 to 683 of 683

Thread: CFR Cluj - Anorthosis Famagusta (Cipru)

  1. #673
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1
    CEFERISTILOR care sunteti CEFERISTI pana la moarte .......ha ha ha...
    CITITI....si vorbiti cu seriozitate eventual puneti capul in pamant nu ...tot voi cu gura mare

    pe noi injurati ne pe forum dar de echipele care fac puncte ...totusi CIOCUL MIC

    Din primele 10 țări în clasamentul UEFA, 9 nu au pierdut nici o echipă, nouă ne-au fost eliminate deja două: CFR Cluj și Oțelul

    Speranțele au rămas tot la Steaua, Rapid și Dinamo, dar punctele realizate se vor împărți la cinci, pentru că atîtea formații românești au luat startul

    CONSECINȚA: Ni se reduc șansele ca în sezonul 2009-2010 să avem două echipe în Liga Campionilor
    Stelist de mic copil, reespect si pentru ceilalti care nu se fac de ras in Europa

  2. #674
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Van Halen View Post
    CONSECINȚA: Ni se reduc șansele ca în sezonul 2009-2010 să avem două echipe în Liga Campionilor
    depinde ... daca proiectul lui PLATINI trece atunci poate vom avea chiar trei ... primele doua plus castigatoarea cupei
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #675
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    am vazut ca mi s-au editat posturile in care spuneam adevarul despre cfr

    dupa cum zicea altcineva pe alt thread,sa laudam cfr pt prestatia nemaivazuta in europa o dubla mansa cu o echipa de top a europei(celebra anorthosis famagusta) in care echipa din Romania si-a aratat adevarata valoare...atacuri furibunde,pressing ucigator,ce mai..un joc perfect

    ok acum hai sa ne trezim si sa lasam visele pe altadata..poate la anul va avea ceva mai mult noroc si va cadea cu Sliema wonderers(malta)
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  4. #676
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    122
    Reputatie
    1
    Mersi Anorthosis

  5. #677
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    am vazut ca mi s-au editat posturile in care spuneam adevarul despre cfr

    dupa cum zicea altcineva pe alt thread,sa laudam cfr pt prestatia nemaivazuta in europa o dubla mansa cu o echipa de top a europei(celebra anorthosis famagusta) in care echipa din Romania si-a aratat adevarata valoare...atacuri furibunde,pressing ucigator,ce mai..un joc perfect

    ok acum hai sa ne trezim si sa lasam visele pe altadata..poate la anul va avea ceva mai mult noroc si va cadea cu Sliema wonderers(malta)
    Elvis, nu te supara, dar ai jignit, puteam chiar sa te avertizez, dar considerand ca nu prea faci prostii, am editat doar. Nu trebuie sa ne certam , este doar un sport, ce naiba

  6. #678
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ultras79 View Post
    Mersi Anorthosis
    inteligent post ... procipriotule



    PS. sau poate ca ma insel ... esti cumva subiectiv ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #679
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal View Post
    Elvis, nu te supara, dar ai jignit, puteam chiar sa te avertizez, dar considerand ca nu prea faci prostii, am editat doar. Nu trebuie sa ne certam , este doar un sport, ce naiba
    stii prea bine ca nu caut scandal...dar cand vad atata prostie ma doare capul...cate scuze mai pot gasi clujenii pt prestatia de *** a echipei lor in europa? crezi ca eu nu as fi vrut sa mearga mai departe?..dimpotriva...in europa am tinut intotdeauna cu echipele din romania...dar meciul cfr-anorthosis a fost ca Steaua-bate...poate ca sunt subiectiv dar totusi nu cred ca daca Steaua ar fi pierdut calificarea suporterii ei ar fi cautat atatea scuze...

    ce naiba a fost o dubla mansa penibila si oricate scuze s-ar gasi meciurile astea vor ramane o pata pe istoria fotbalistica a Romaniei

    pe mine personal nu prea ma intereseaza chestia cu coeficientul de tara pt ca Steaua va prinde intotdeauna loc de CL iar ceilalti pot sa mai munceasca pana sa ajunga sa faca performanta

    ps stiu ca tu esti diplomat ca intotdeauna,dar in adancul sufletului sunt sigur ca si tu gandesti la fel despre aceasta dubla mansa
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  8. #680
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    stii prea bine ca nu caut scandal...dar cand vad atata prostie ma doare capul...cate scuze mai pot gasi clujenii pt prestatia de *** a echipei lor in europa? crezi ca eu nu as fi vrut sa mearga mai departe?..dimpotriva...in europa am tinut intotdeauna cu echipele din romania...dar meciul cfr-anorthosis a fost ca Steaua-bate...poate ca sunt subiectiv dar totusi nu cred ca daca Steaua ar fi pierdut calificarea suporterii ei ar fi cautat atatea scuze...

    ce naiba a fost o dubla mansa penibila si oricate scuze s-ar gasi meciurile astea vor ramane o pata pe istoria fotbalistica a Romaniei

    pe mine personal nu prea ma intereseaza chestia cu coeficientul de tara pt ca Steaua va prinde intotdeauna loc de CL iar ceilalti pot sa mai munceasca pana sa ajunga sa faca performanta

    ps stiu ca tu esti diplomat ca intotdeauna,dar in adancul sufletului sunt sigur ca si tu gandesti la fel despre aceasta dubla mansa

    dezamagirea este desigur foarte mare, eu insa ii cunosteam pe Anorthosis inainte, si stiu cunm este fotbalul din Cipru- anume slab

    Dar au un manager exceptional, care insa, cred sincer, nu a ajuns la o echipa de talia Stelei, sa zicem, eu ma gandeam ca una din cele 2 , CFR sau Otelul va ajunge in grupe alaturi de Rapid si..eventual Dinamo ( la asta stiam de mult ca nu prea au sanse sa treac de Lazio,dar..m-a luat si pe mine valul si am devenit prea optimist.

    Acest Ketsbaia are mentalitatea luii Zenga, sau , cum sa explic mai bine, mentalitatea lui Franz Beckenbauer- el le-a dat suflul jucatorilor, acestia au avut mereu mari complexe in Cupele Europene..na..fiind slabi, dar a ajuns ca un om sa schimbe situatia.

    CFR a crezut ca ii bate usor, au crezut ca Anorthosis va avea mari complexe si ca vor ceda, au considerat probabil ca echuipa este un ade genul uneia din Malta sau Luxemburg..dar s-au inselat amarnic.

    In cel mai urat moment au spart gheata si s-au impas nu clar, ci foarte clar.

    Dupa acest meci am fost extrem de dezamagit de prestatia echipei.Fiindca stiu ca vloric CFR este peste Anorthosis, ar fi meritat sa intre in grupele Uefa, dar mai muolt a meritat Otelul.

    Pana la urma amandoua au iesit din competitie.

  9. #681
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    un singur cuvant : RUSINE!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  10. #682
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    tottenham-anorthosis 6-1

  11. #683
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    astia vroiau in liga campionilor???????????????
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •