View Poll Results: Ajunge Dinamo in grupe?

Voters
263. You may not vote on this poll
Page 95 of 95 FirstFirst ... 4585939495
Results 1,975 to 1,981 of 1981

Thread: Lazio - Dinamo

  1. #1975
    sport legend 4star's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,333
    Reputatie
    1
    Ce sa mai zicem .. echipa mare familie mare ... dar isi dau tare in cap unul altuia cand nu au performante. Unde o fi ramas ascunsa chestia aia demagogica cu FAMILIA DINAMO? Au sarit toti pe Vali Nastatse pentru ca a gresit .. dar totusi echipa a fost cea care a gresit pentru ca nu a fost in stare sa arate spirit de invingatori ci de ... echipa modesta (BTW. saracii spartani cred ca se rasucesc in mormant ..). Li s-au taiat genunchii si de atunci nu si-au mai revenit. Acum .. dupa Gloria, urmeaza gasirea altor vinovati in sanul familiei.. huiduitii Pulhac si .. care o mai fi fost .. plus antrenorul ...La asa familie unita .. asa performante. Deci .. voi doar pentru culori si spirit.. ca performante .. slaba sanse sa existe.
    Cand invingatorul comite o greseala, spune: ”Am gresit!“ si invata lectia.
    Cand invinsul comite o greseala, spune: “Nu e vina mea!” si arunca vina pe altii.
    Un invingator stie ca adversitatea este cel mai bun invatator.
    Un invins se simte victima in fata adversitatilor vietii.

  2. #1976
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Care familie?
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  3. #1977
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Echipele romanesti nu sunt pregatite pentru Champion League ... asta e clar

    Si daca am fi intrat in grupe , probabil am fi avut soarta lu' Steaua si Levski de anul trecut ... umilinte dupa umilinte ...

    Imi doream grupele CL doar pt ca actionarii sa puna mana pe bani si astfel sa nu vanda jucatori .
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  4. #1978
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Grazie Lazio...multumim pt bucuria pe care ne-ai produs-o!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  5. #1979
    sport legend 4star's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,333
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    Echipele romanesti nu sunt pregatite pentru Champion League ... asta e clar

    Si daca am fi intrat in grupe , probabil am fi avut soarta lu' Steaua si Levski de anul trecut ... umilinte dupa umilinte ...

    Imi doream grupele CL doar pt ca actionarii sa puna mana pe bani si astfel sa nu vanda jucatori .


    Daca te referi la dinamo .. intradevar nu e pregatita desi au trecut vreo 10 ani de pregatiri ..

    Adik .. cu alte cuvinte voi va feriti sa intrati in CL ca sa nu suferiti umilinte ...

    Sorta lu` Steaua .. struguri acri pentru voi
    Cand invingatorul comite o greseala, spune: ”Am gresit!“ si invata lectia.
    Cand invinsul comite o greseala, spune: “Nu e vina mea!” si arunca vina pe altii.
    Un invingator stie ca adversitatea este cel mai bun invatator.
    Un invins se simte victima in fata adversitatilor vietii.

  6. #1980
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    Voi in toata istoria voastra nu ati reusit o victorie impotriva unei echipe italiene ... asa ca ciocul mic ... nu mai duce grija "cainilor"
    Lasa ca a reusit Craiova de 2 ori...si echipa de locul 2 in Italia nu 4 sau 5
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  7. #1981
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sun View Post
    si voi niciodata, dar absolut NICIODATA, rossi, nu ati castigat cu vreo echipa din Kazakstan.. SA VA FIE RUSINE!!!!!!!!!

    Ce conteaza mai... omule. Dinamo a castigat vreodata cu o echipa din Spania ??? Pot sa jur ca nu.
    Eliminarea Valenciei e dupa mine cea mai mare performanta a unei echipe de club din Romania din 1990 incoace... dar eloinarea unui betis de locul 17 in Spania nu are relevanta. S-a vazut ce inseaman locul 2 mai tarziu. ( vezi acel 0-3 cu Sevilla ).
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •