View Poll Results: Ajunge Steaua in grupe?

Voters
242. You may not vote on this poll
  • Da

    198 81.82%
  • Nu

    44 18.18%
Page 5 of 57 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 85 to 105 of 1189

Thread: Steaua - BATE Borisov

  1. #85
    incepator
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Oradea
    Posts
    28
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bob View Post
    "paul : aia de la borisov fac instructie cu pescarii din islanda , cosmarul lui Dinamo"

    iar noi o sa facem cu voi ! se leaga, nu ?
    mai incet bre ca incep sa se rupa si vedetele voastre pe rand si atunci o sa vedeti cum e ca deja e jale ca aveti 2 accidentati.daca o sa aveti 7-8 cum a avut steaua si rapid atunci se va vedea de ce e in stare dinamo !atunci va va bate si echipa de rezerve de la faurei !

  2. #86
    Platanu's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,921
    Reputatie
    0
    BATE Steaua .

  3. #87
    incepator
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    De data asta am avut bafta.Dar la ultimele trageri la sorti nu.

    Zaglebie-echipa cu cel mai mare coeficient.
    Sevilia -echipa cu cel mai mare coeficient
    Lyon-echipa cu cel mai mare coeficient din urna a doua
    Dinamo Kiev-echipa cu cel mai mare coeficient din urna a patra.
    Unde este norocul proverbial al Stelei?

  4. #88
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Glasgow.UK
    Posts
    1,025
    Reputatie
    1
    nu o sa l ierte nimeni pe hagi daca nu califica steaua in grupe.predecesorii sai au avut meciuri mai grele.

    cred ca o sa i batem pe zaglebie dar la limita cu mari emotii.au rezistat destul de bine acasa.mai tineti minte ca inainte de meci mai toti ziceau ca i mancam ca le dam vreo 3 etc(noroc cu goe) ca altfel.........
    deja toti se gandesc la grupe la sau la turul urmator dar mai e un meci cu zaglebie.nu le trebuie mult ci doar un gol atat ......... si deja lucrurile se complica...si un gol se poate lua foarte usor.asa ca atentie mare atentie.

  5. #89
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    inca nu avem lotul sudat. Dica trebuie la mijloc si in atac in locul lui Badea sau Iacob. Nu avem jucator de constructie la mijloc.
    Stie cineva cat mai stau accidentati Cristocea, Iacob si Badea?
    Apararea merge bine pana acum insa in vreau pe Ghionea acolo rapid. Sa speram ca portarul nu va mai fi un cosmar pentru noi.

  6. #90
    incepator
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Trecem si de Zaglebie , si de Bate , si de cine vreti voi ! Mesaj pentru suporterii echipei dinamo : Steaua si-a castigat dreptul de a avea un adversar mai slab cotat , prin performantele obtinute in ultimii ani . Aveti bunul-simt si ciocul mic ! Voi vedeti ce faceti cu Lazio , ca tare mi-e teama ca nu treceti de italienii astia "desculti"
    SOREL

  7. #91
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    comentariile sunt de prisos

  8. #92
    sport legend romamerda's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Oaia Dolly View Post
    Mai suportati un an de vizionat Steaua la TV in Ch League? Sa va vedem cu Lazio, o echipa bunisoara care a profitat de suspendarea lui Juve si depunctarile lui Milan si Fiorentina.
    si Lazio a fost depunctata........Ink nu sunteti calificati..nu ziceti hop pana nu ati sarit gardul......k cne stie ce poate BATE

  9. #93
    sport legend romamerda's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sorel_2006ct View Post
    Trecem si de Zaglebie , si de Bate , si de cine vreti voi ! Mesaj pentru suporterii echipei dinamo : Steaua si-a castigat dreptul de a avea un adversar mai slab cotat , prin performantele obtinute in ultimii ani . Aveti bunul-simt si ciocul mic ! Voi vedeti ce faceti cu Lazio , ca tare mi-e teama ca nu treceti de italienii astia "desculti"
    DESCULTI ZICI?? ha.....cat tupeu de spurkii...ma rog sa picam cu voi in grupe...dak treceti de echipa aia cu nume de aragaz...aaa dak lazio e echipa de desculti...BATE ce fel de echipa mai e???nu vb de lucruri sfinte..



    OSARE,CREDERE,SPAVALDI DI ESSRE

  10. #94
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sorel_2006ct View Post
    Trecem si de Zaglebie , si de Bate , si de cine vreti voi ! Mesaj pentru suporterii echipei dinamo : Steaua si-a castigat dreptul de a avea un adversar mai slab cotat , prin performantele obtinute in ultimii ani . Aveti bunul-simt si ciocul mic ! Voi vedeti ce faceti cu Lazio , ca tare mi-e teama ca nu treceti de italienii astia "desculti"
    Corect, mai putin faza cu "descultii" de la lazio. daca steaua ar avea bugetul lui Lazio, becali s-ar fi lasa de mult de investit in fotbal.

    In fine, noroc mare pentru steaua, indiscutabil. Insa, si-au castigat dreptul de a fi in prima urna valorica.
    Calificare cat mai usoara si succes dupa.

  11. #95
    Hingher Nexus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    USA
    Posts
    639
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bob View Post
    baaaaaaaa, ce norocosi ! aia de la borisov stiu ca fotbalul se joaca in 11 ? cred ca ia se sterg la c.r cu frunze de leustean !
    sa lasam astea domnu...va rog.... Knattspyrnufelag va spune ceva ? Da 17 Nentori ? Si mai am ....Ia povestiti-ne si despre cum e acolo si in citi si cu ce se joaca fodbalu in tarile alea care pina una alta v-au facut mucii haturi.

    Ia s-auzim ca in mod sigur ati auzit de ei...
    [B][I]Lazialus Canis Spart[FONT="Comic Sans MS"]anus[/FONT]. Auuuuuuuuuuh.... ce doare ....[/I][/B]

  12. #96
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Noroc demential,as putea zice, pentru Steaua la tragerea la sorti de la Nyon,stiam ca echipa de langa cimitirul Ghencea e norocoasa dar e chiar aiurea...Dintre toate echipele au putut sa cada cu anonimii aia din Belarus..
    E incredibil! Oare ce vraji face oierul din Pipera sa cada cu echipele astea?Voodoo? Chiar nu inteleg...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  13. #97
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Ofticati-va,Steaua a fost cap de serie pe meritele sale...o fi un motiv pt care cei din groapa n-au fost cap de serie.Ghiciti motivul.

  14. #98
    sport legend mArIuSeL's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bistrita
    Posts
    740
    Reputatie
    1
    Deci eu asha ceva nu am mai vazut...cat noroc poate avea steaua.....!!!!
    Sunt deja in grupe ce mai.....
    [COLOR="Blue"][B][/B][/COLOR]

    FoRzA GloriA
    [COLOR="Cyan"][/COLOR]Vreau doua vietii ca sa pot sa fac tot ce mi-am propus...caci numai daca visezi inveti sa zborii.

  15. #99
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    da...foarte mare noroc, mai ales cand am cazut cu Valencia, Seviila, Real Madrid, Lyon, Dynamo Kiev etc....

  16. #100
    alb si rosu johny bravo's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    484
    Reputatie
    1
    Iarasi un adversar penibil pt Steaua... dar asta nu e vina romanilor, asa ca va urez succes si sa aduceti cat mai multe puncte pt Romania. De ce nu, chiar si o primavara europeana din grupele Ligii Campionilor. In campionat v-as rupe gatu', dar cand jucati afara vreau sa bateti... asta e.
    mrr-ham-ham

  17. #101
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    la valoarea voastra e greu sa ai noroc 5-6 meciuri la rand si sa castigi cu un sut pe poarta ...

    am votat si fara sa vreau da ...
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  18. #102
    Banned
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Vest
    Posts
    817
    Reputatie
    0
    ce tare ar fi sa intoarca zaglebie rezultatul!!!!!!!!!!!!

  19. #103
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Zax,ce naiba nu stii ca ofticatii vad doar ce vor....cand esti cap de serie e normal sa ai parte de adversari mai slabi cotati ca tine.Nu e vina lui Steaua ca dinamo nu a fost in stare sa fie cap de serie..asta e.. dupa "mintea" unora , real madrid,valencia, lyon,dinamo kiev, betis, rosenborg se numeste noroc...de unde nu'i..nici Dumnezeu nu cere
    cappone ar fi mai tare daca ai tine cu adevarat poli si nu cu o echipa venita de la buc...pana si fifa a zis ca sustineti o echipa din bragadiru sa nu imi zici,ca aia de la Fifa,au fost blat cu STEAUA?

  20. #104
    sport legend Pax Romana's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Moldova Chișinău
    Posts
    537
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jjmihai View Post
    khamutovsky a jucat 2 sezone pt astia.. in 98 si 99
    http://telegraf.by/sport/2007/08/04/comment/
    Khamutovsky a fost intervievat pe seama unei posibile întîlniri între BATE și Steaua. El a comunicat că belorușii au avut neșansa deoarece Steaua este o echipă puternică codusă de G. Hagi, care joacă foarte bine pe teren propriu. Este cea mai titrată echipă din Europa de Est
    Jucătorul cheie este Mirel Rădoi - acesta a fost mult timp "vînat" și de echipele ruse Spartac și ȚSKA, fiind evaluat la suma de 6-7 milioane euro. De asemenea l-a remarcat pe Nicolae Dică drept un jucător foarte bun.
    Steaua este o echipă cu un joc bine așezat tactic - și pentru a-i putea învinge BATE trebuie să nu piarda duelul tactic.

    _________________________________

    Fanii echipei beloruse sunt mulțumiți de adversară; deoarece consideră că au șanse.

    http://www.sports.ru/football/3220131.html?comments=1
    http://www.football.by/forum/viewtop...1534&start=160
    http://forum.pressball.by/viewtopic....bca44239324131

    Dacă pe cineva interesează discuțiile purtate de aceștea pot traduce cele mai interesante posturi ...

  21. #105
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    aveti si voi o problema cu norocul unora...
    faptul ca am cazut cu bate nu e doar noroc... e si meritul Stelei, care a jucat si a adunat destule pct astfel incat sa fie cap de serie... teoretic, Steaua trebuia sa treaca de orice echipa din acea lista, ceea ce nu se poate spune si despre dinamo...
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •