Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 44 of 44

Thread: Universitatea Craiova in Cupa ESO!

  1. #43
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Daca nu erati asa de interesati sa castigati, atunci cum se explica delirul (bucuriei) din vestiare dupa ce ati invins Pandurii. Sa fie o rivalitate asa de mare si noi nu stim?

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Asa cum anticipam baietii de pe "Sportul" au devenit ofticati... am spus ca cea mai buna treaba este sa-i ignoram , sa nu-i bagam in seama. E de dorit sa nu intram pe forumul lor sa-i lasam sa fiarba in zeama pe care o incalzesc ..cei doi sau cinci ...care sunt acolo.
    Sorine , pe mine nu m-a jignit mesajul lui gigel_ ... el atata poate si nu trebuie sa-i ceri mai mult ... Am hotarat ca-i voi ignora si asta voi face in continuare... M-ar fi jignit daca ar fi afirmat contrariul , cum ca n-as fi oltean! Iar pentru ce incearca el sa-mi sugereze trebuie sa stie ce vrea sa propuna , sa aiba ceva experienta...iar prietenul nostru Gigel se pare ca are astfel de experienta !
    Am postat pe forumul Sportului in mod civilizat si am fost destul de activ acolo... Pana sa apara ei... Fii tu fara grija , îi doare mult mai rau cand îi ignori decat cand te certi cu ei.. Cand te certi cu cineva inseamna ca-ti pasa , cand il ignori este ca si cum nu ar exista...
    Daca vor depasi masura stiu ce am de facut...Deocamdata am sa inchid subiectul asta (oricum nu mai este de actualitate) si apoi am sa mut totul la pagina principala ...
    Last edited by EDMOND_; 15th December 2003 at 17:59.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •