Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 294

Thread: Propuneri si autopropuneri pt un nou moderator pe sectiunea de pariuri

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Uite asta cu puterea de ban se poate schimba...

    Tocmai ca proprietarul se baga cel mai putin sa influenteze... Daca mint sa ma contrazici.
    1) Ce drept de ban mai Vadime , ca 50 % dintre moderatori nu stiu ca uneasca 2 threaduri , iar 25 % nu stiu regulamentu

    2) I-ai influentat pe multi. Cazul MariusTR , care m-a injurat de numa si a luat doar 3 saptamani. Lumea zica ca tu i-ai influentat sa ia numa 3 saptamani in loc de 3 ani

  2. #65
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Paul, asa credeam si eu la inceput. Numai ca dupa 4 ani am ajuns la alta concluzie: cea mai importanta calitate a unui moderator, supermoderator sau administrator este sa nu fie influentabil.
    LOL, eu credeam ca asa ii alegi..... sa-ti cante in struna te-ai tzepuit cu atatia pana acum....
    Dar sa-ti zic ceva, toti ajung la faza asta, unii mai devreme, altii mai tarziu, in functie de cand le sare tandara, sau mai exact cand ii calca patronul pe coada. Unii au coada mai rezistenta, rezista la mai multe, altii se aprind mai repede, depinde de om.

    Sa-mi zici si mie cand se inchie un ciclu, cand nu mai ramane nici unul din moderatorii vechi (peste 2 ani), deocamdata parca mai sunt cativa.
    Ar fi misto o statistica cu cel mai longeviv moderator.....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  3. #66
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Fia daca tu spui de ce am incercat eu sa te conving pe tine... Si fa un tabel cu ce au incercat sa te convinga altii. Apoi fa diferentele si pune-l aici. Astept cu nerabdare.

  4. #67
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia

    Sa-mi zici si mie cand se inchie un ciclu, cand nu mai ramane nici unul din moderatorii vechi (peste 2 ani), deocamdata parca mai sunt cativa.
    Ar fi misto o statistica cu cel mai longeviv moderator.....
    rashhed are cca 2 ani jumate in campul muncii

  5. #68
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    LOL, eu credeam ca asa ii alegi..... sa-ti cante in struna te-ai tzepuit cu atatia pana acum....
    Dar sa-ti zic ceva, toti ajung la faza asta, unii mai devreme, altii mai tarziu, in functie de cand le sare tandara, sau mai exact cand ii calca patronul pe coada.
    Uite aici ai perfecta dreptate. Sunt unii (adica) unu` care desi imi e foarte bun amic si nu m-a calcat niciodata pe coada , are o personalitate mai slaba ca si cainele meu, care din cand in cand ma mai latra , mai ales cand uit sa-l hranesc cu zilele :d

    Pana intr-o zi cand vom zice ce e de zis , si ce e evident , desi parca nu are rost.

  6. #69
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Pai nu a incercat nimeni sa ma convinga de nimic..... si nici nu a reusit.... d-aia nu sunt moderator.
    Si mai e o chestie, la un moment dat te saturi.... pentru ca e o munca prestata si nu ai nici o satisfactie/beneficiu.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  7. #70
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    rashhed are cca 2 ani jumate in campul muncii
    Tudose, 3 ani moderator, 2 ani si 4 luni admin
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #71
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Tudose nu mai e mod.
    In plus functia de admin e 0. Asa El Greco e cel mai vechi

    Deci Tudose e admin de cand sunt eu pe forum?
    2 ani si 4 luni :Evil:

  9. #72
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    el greco nici nu are ca varsta atat.... Se numea simplu admin, si a fost redenumit in "El Greco"
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  10. #73
    sport legend bluesky's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    pe linga emil racovita
    Posts
    2,514
    Reputatie
    1
    puneti si voi unu care ii mai vechi pe aicea care sa fie moderator,daca nu sa aleaga unu vadimca doar el ii sef aicea.

  11. #74
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    mai aici nu e piata , sa zici ca il pui pe X sau Y ca e vechi
    aici e chestie ca se cauta un om care ai aiba timp , chef si talent ca sa se bage la treaba asta :d

    ala e moderatoru ideal

  12. #75
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    nu conteaza cat de vechi este un moderator, important e sa fie bun... eu am vazut acum ceva timp un threand cu "cel mai bun moderator" unde puteai vota si spune din ce punct de vedere e cel mai bun. As fi interesat sa vad un threand de genul "cel mai prost moderator", ca e unul pe care l-as vota cu cea mai mare placere, ca dupa ce nu stie sa scrie mai e si nesimtit...

  13. #76
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Tudose, 3 ani moderator, 2 ani si 4 luni admin
    Eu cred ca mai vechi este Gabriel: 4 ani moderator, 22 de ore admin.

  14. #77
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Propunerea mea este Shadow, daca are timp. Cred ca daca Relansat s-a cerut singur afara a avut motive si din experienta nu cred ca e bine sa se revina asupra deciziilor... Daca totusi vrea si crede ca se poate tine de o decizie constant, fara sa il bata vantul, de ce nu?...

    Nu vreau sa il jignesc pe Iuli, spun numai ca nu are calitati de moderator.

    Paul ca moderator a fost super-ok, ca timp si pricepere, insa altele l-au dat in jos, mai ales atitudinea ostila fata de oamenii de pe forum.
    Yo nu vreau sa fiu moderator pt ca in 14.05.2006 ma retrag de pe acest forum si nu doar de pe forum , nu mai vreau sa aud de pariuri o buna perioada de timp , am avut nevoie de 9 luni ca sa realizez ca yo nu am nici o treaba cu acest fenomen care se numeste "pariuri sportive".

    Patru persoane au contribuit la o buna dezvoltare a sectiunii "Pariuri Sportive" de cand sunt yo pe acest forum.
    1.Ady 51 a............la acest baiat trebuie sa îi facem o statuie aici la pariuri , unul dintre cei mai buni moderatori de pe forum.
    2.Paul...............Vadim tata.......cat timp a fost Paul moderator pe pariuri treaba pe pariuri a mers exceptional , a fost o persoana care si-a dat interesul pe "pariuri sporive" si a reusit sa atraga foarte multi useri , este doar o parere personala si yo zic ca de cand sunt pe pariuri pot sa spun cand a mers treaba mai bine si cand a mers prost , nu ma intereseaza certurile voastre Paul vs aia mai mari de pe OLS........yo iti spun ca Paul a fost un moderator foarte bun pe "Pariuri Sportive".....nu vreau sa laud pe nimeni dar dupa atata timp petrecut pe acest forum ma gandesc ca am si yo dreptul la o parere.
    3.Expertul..............un parior cu experienta care cunoaste cel mai bine acest fenomen "Pariuri Sportive".....si merita tot respectul nostru.
    4.Relansat............in perioada in care Relansat a fost moderator treaba pe pariuri a mers cel mai bine de cand sunt yo pe acest forum , un baiat foarte sociabil , cum s-a retras de pe forum au inceput sa dispara si userii si s-a lasat linistea peste "Pariuri Sportive".

    Yo nu am contribuit cu nimika , am stricat un thread cu 67 de pagini fara nici un rost , imi cer scuze.

    Nu ma intereseaza cine va fi moderator pe pariuri , din partea mea poate sa fie si Gogu din Covăsânţ.

    Cat timp a fost Paul moderator pe pariuri totul a fost
    Cat timp a fost Relansat moderator pe pariuri totul a fost
    Last edited by White Shadow; 3rd May 2006 at 01:26.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  15. #78
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Chiar poti sa te retragi din pariuri? Paul a zis la fel si are 5 carduri si 10 conturi...

  16. #79
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    mno..pan la urma cine?
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  17. #80
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    mai este timp...este nerabadator....trebuie sa facem un poll ca sa votam si cine iese ala il punem...shadow care era cea mai vehiculata alegere nu canditeaza )

  18. #81
    sport legend bran's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    BUCURESTI
    Posts
    442
    Reputatie
    1

    Wink

    Vraciul
    Fara alte explicatii

  19. #82
    Banned ady51a's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    4,198
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by razwan_vs
    mai este timp...este nerabadator....trebuie sa facem un poll ca sa votam si cine iese ala il punem...shadow care era cea mai vehiculata alegere nu canditeaza )
    O sa facem si un poll dar deocamdata mai asteptam o zi doua sa vedem cine se mai inscrie.

  20. #83
    Banned Shumu's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Ploiesti
    Posts
    483
    Reputatie
    0
    Cu Shumu moderator, forumul ar fi cunoscut o noua etapa
    Pe langa faptul ca s-ar fi facut multa curatenie la sectiunea de pariuri, s-ar fi deschis noi threaduri(nu f multe) cu adevarat interesante si la care ai intr-adevar ce sa scrii. (de ex despre blaturi, discutii aprinse, un thread organizat si profesionist despre predictii, ponturi plus alte cateva)
    -Deocamdata pe forum e haos
    -Shumu e inventiv
    -Shumu stie sa propuna subiecte d-a dreptul incitante si interesante
    -Viziunea membrilor forumului asupra pariuririlor ar fi devenit una mult mai larga si mai deschisa la lucruri noi
    -Shumu are personalitate
    -nu ne-am fi limitat doar la fotbal, tenis si NBA, mai exista si alte sporturi
    -Shumu vorbeste si poate vorbi cu membrii forumului despre orice, se baga in orice discutie
    -Shumu e cel mai tare
    -Shumu ar fi propus noi concursuri si idei de concursuri
    -ii place competitia
    -ar mai fi facut si alte lucruri care nu ii vin in cap acum
    -Principalul scop ar forumului ar fi fost nasterea si cresterea adevaratilor castigatori la pariuri
    -mentalitatea ar fi fost alta
    -discutiile mult mai libere
    -s-ar fi desfiintat multe reguli tampite, s-ar fi creat altele noi
    -etc
    -revolutie pe forum
    -votati-l pe Ceausescu
    -dar pe Shumu nu l-a propus nimeni sa fie moderator
    -desi i-ar fi placut f mult, Shumu oricum nu poate sa fie moderator pt ca nu are timp de tot ce ar vrea el sa faca pt ca sta f prost cu facultatea( are restante) si l-ar omori ma-sa daca ar repeta din nou anul

  21. #84
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Paul merita sa fie iar moderator... din cate imi amintesc cu el a inceput sectiunea pariuri sportive, tot el l-a propus pe ady51a moderator. In plus Paul are stofa chiar daca are si o atitudine de "rebel de culise"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •