Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 294

Thread: Propuneri si autopropuneri pt un nou moderator pe sectiunea de pariuri

  1. #22
    Banned Shumu's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Ploiesti
    Posts
    483
    Reputatie
    0
    ciorbi, tu ce mai ai cu iuli?

  2. #23
    Banned Shumu's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Ploiesti
    Posts
    483
    Reputatie
    0
    hai am inteles ca nu-l vreti pe iuli, dar hotarati-va! pana la urma pe cine vrei moderator?

  3. #24
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    propunerile mele sunt vraciul, SHADOW si Shumu (chiar daca e mai nou pe forum)

    ar trebui sa vina fiecare cu propuneri si sa se faca un poll ca sa votam

  4. #25
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    vraciul sau hopshio...

    shadow nu o sa vrea

    shumu nu merita

    iuli nu vrea nici el

    diablo

  5. #26
    junior ParazitU 1919's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    CLUJ NAPOCA (fara gruia)
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    iuli nu numai ca nu vrea dar nici nu merita tot timpu vb ff urat ( acuma imi raspunde "uite ca so bagat si asta..."
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][B][/B] in clUj "U" nare RIVAL !!!

  6. #27
    Banned ady51a's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    4,198
    Reputatie
    0
    Pai asta era si scopul acesui threard, sa auzim propuneri si apoi o sa mai fac inca unul sa se voteze. Pana acum nimic interesant poate doar vraciul, SHADOW s razvan_vs. Mai asteptam propuneri.
    Cu Iuli nu am nimic doar ca i-am dar niste avertismente acum ceva timp si cred ca trebuie sa ne mai demonstreze cate cava inainte de a accepta o propunere referitoare la el.
    Rog seriozitate in propuneri nu discutii fara rost. Exista "cafeneaua pariorilor" pentru asta.

  7. #28
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    bah gata nu va certati si nu mai faceti offtopic...spuneti cine vreti sa fie moderator...mie imi place ca iuli are personalitate si spune tot ce are pe suflet.....
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  8. #29
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    [QUOTE=ady51a]Pai asta era si scopul acesui threard, sa auzim propuneri si apoi o sa mai fac inca unul sa se voteze. Pana acum nimic interesant poate doar vraciul, SHADOW s razvan_vs. Mai asteptam propuneri.
    Cu Iuli nu am nimic doar ca i-am dar niste avertismente acum ceva timp si cred ca trebuie sa ne mai demonstreze cate cava inainte de a accepta o propunere referitoare la el.
    Rog seriozitate in propuneri nu discutii fara rost. Exista "cafeneaua pariorilor" pentru asta.[
    si eu
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  9. #30
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    eu am vb doar cu asa zisii pariori urat...ok?????

    parazitule....hai lasa...chiar un parazit esti

  10. #31
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1
    mei, eu consider ca un bun moderator trebuie sa aiba cateva calitati, sa fie un bun parior, sa cunoasca toate sau, ma rog, aproape metodele de pariuri, sa fie un fin diplomat, sa fie, in afara faptului ca are un "drept de veto", un bun prieten cu ceilalti, sa fie IMPARTIAL intr-o disputa intre mebrii forumului, sa aiba foarte multa rabdare, si la fel de mult timp. trebuie sa ai o anumita scoala in pariuri si in comportamentul uman, caci aici suntem cateva zeci de forumisti si la fel de multe temperamente. ganditi-va care dintre noi, cei propusi avem cele mai multe din calitatile de mai sus.
    nu stiu cat de mult timp am eu de stat pe site-ul asta, 2 ore dimineata, sunt mai tot timpul online in timpul zilei dar nu am timp mereu sa fiu cu ochii pe OLS, si cateva ore seara.
    si iuli mi se pare ok dar uneori il strica impulsivitatea si modul mult prea direct. daca l-ati cunoaste cum il cunosc unii si chiar si eu, v-ati da seama ca este un tip in care poti avea incredere. probabil Shumu a glumit, dar iuli ARE FOARTE MARE TREABA cu pariurile. singura chestie este sa stii cum sa il iei si sa nu ii iei in calcul toate vorbele care deranjaza.
    de ceilalti membrii propusi nu stiu prea multe lucruri decat: shadow este un tip perseverent si cred si un parior foarte bun.
    sincer, eu unul il regret pe relansat.

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Sa ma exprim si io in calitate de fost moderator pe aici , si care stiu probabil cum sta treaba.

    Ce calitate trebuie sa aiba viitorul moderator al zonei de pariuri :

    1. activitate aici in zona (si aici e simplu de vazut si sunt destule solutii)

    Atentia. Nu cred ca sunt importante bagarile in seama. Consider ca un om "valoros" nu e care se baga in seama , ci acela care a deschis de-a lungul timpului threaduri. Haideti sa facem un exercitiu sa vedem dintre cei care s-au autopropus cate threaduri a facut fiecare.

    2. O oarecare conduita. iuli nu are cum sa fie moderator (din punctul meu de vedere) ca e un bagator de seama , si un scandalagiu. Cu siguranta unii vor parasii forumul daca el ajunge mod , si apacuturile sale.

    3. Talent de moderator. Asta se vede doar in timp.

    Activitatea de parior nu are importanta. Asa Expertul ar trebui sa fie din start votat ca e cel mai meserias. A fi moderator inplica timp.

    Sectiunea de pariuri a luat-o la vale de la plecarea lui relansat. Pe vremea lui era activitate aici.

    Consider ca mai intai ar trebui intrebat relansat daca nu cumva ar dori sa revina. Apoi consider ca cel mai indreptatit e Shadow

    Este un parior bun (nu ca ar conta) , e vechi si activitatea lui e exclusiv in zona de pariuri , in plus spre deosebire de cei avizi de fonctie care au scris aici el a stat la cutie. Shadow e pe forum de acum un an , cand forumul de pariuri avea 200 de posturi si l-am ridicat impreuna cu Shadow , Sica84 , Ady51a , Expertul si altii la ceea ce a ajuns acum.

  12. #33
    anti tot DR. LITTO's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    prin facultati
    Posts
    999
    Reputatie
    1
    Paul , Shadow, Diablo, Vraciul si.... cam atat .cu mari sanse PAUL
    [I][COLOR="Blue"][SIZE="4"]Escaladez, escaladez ... [/SIZE][/COLOR][/I]

  13. #34
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Cand te vorbesc altii pe la spate inseamna ca esti important
    Cand te barfesc si te jignesc le e frica de tine ca ii domini
    Cand nu o sa ma mai vorbeasca nimeni, atunci o sa imi fac probleme

    atat e de spus

    eu oricum nu vreau moderator, ati innebunit cu totii

  14. #35
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Eu il propun pe Yeti - omul zapezilor...

  15. #36
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    spre deosebire de cei avizi de fonctie care au scris aici
    Paul, eu am incercat sa enumar cateva dintre calitatile unui bun moderator, nu sunt nici avid de functia asta si nici nu m-am autopropus. Nu este cazul sa generalizezi aprecierea pe care ai facut-o. Intreaba-l pe Diablo ce i-am scris in privat. De altfel nu cred ca ai citit postul meu de mai sus in care am regretat plecarea lui Relansat.
    In cazul in care Iuli va fii moderator va avea sustinerea mea pentru ca stiu cu siguranta ca se va schimba. Am zis cateva cuvinte si de Shadow.
    Expertul are si el toata sustinerea mea, insa nu stiu cat timp are de stat pe OLS.
    Respect parerea ta pentru ca ai avut si ai activitate intensa aici.
    Important nu cred ca este sa deschizi multe threaduri ci conteaza mai mult cum mediezi. Oricum, multe au fosat lasate balta.
    Last edited by Vraciul; 2nd May 2006 at 20:34.

  16. #37
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Propunerea mea este Shadow, daca are timp. Cred ca daca Relansat s-a cerut singur afara a avut motive si din experienta nu cred ca e bine sa se revina asupra deciziilor... Daca totusi vrea si crede ca se poate tine de o decizie constant, fara sa il bata vantul, de ce nu?...

    Nu vreau sa il jignesc pe Iuli, spun numai ca nu are calitati de moderator.

    Paul ca moderator a fost super-ok, ca timp si pricepere, insa altele l-au dat in jos, mai ales atitudinea ostila fata de oamenii de pe forum.

  17. #38
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    si io??(
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  18. #39
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    acuma va cer sa va autopropuneti !! atata fara nici o alta discutie !! un singur post cu autopropunerea !! sa vedem care sunt interesati !!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  19. #40
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Autopropunerile se iau in considerare. Textul pe care l-a pus vraciul ajuta mult in luarea unei decizii viitoare. Chiar daca acum se va lua un singur om, vom folosi ceea ce s-a scris aici pe viitor.

  20. #41
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    si tu ce ? trebuie sa fii mai vechi frate pe OLS .....nu ca noi hopshio...trebuie vb cu shadow daca vrea daca vu alegem alta varianta...si alta treaba fratilor nu va mai certati ca niste copii mici nu conteaza care ii mai bun care ii mai prost ...conteaza sa luati banii la pariuri ...si atat

  21. #42
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    da io's vechi sa stii
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •